About Canon Hero

Apie „Canon“

„Canon“ – pasaulinė skaitmeninių vaizdo atkūrimo technologijų tiekėja. 1937 m. Japonijoje įsteigtoje bendrovėje šiuo metu rinkodaros ir gamybos padaliniuose Japonijoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Europoje, Azijoje ir Okeanijoje dirba daugiau kaip 187 000 žmonių. 

Apie „Canon“

Jau 80 metų „Canon“ yra pirmaujantis vardas vaizdo technologijų srityje. Esame lyderiai vartotojams, verslui ir pramonei skirtų skaitmeninių vaizdo sprendimų srityje. Technologijų akcentavimas – dalis „Canon“ įmonės DNR ir mes siekiame, kad žmonės atrastų naujas galimybes, kurias įmanoma pasiekti vaizdo atkūrimo technologijomis.


Vaizdo atkūrimo technologijų srityje žengiame kur kas toliau, nei jau sukurti produktai, išbandydami naujas verslo sritis, kuriose mūsų technologijos gali atverti naujas perspektyvas. Tai yra palydovų kūrimo, medicinos pažangos, augančios spaudos ir pramonės įrenginių galimybės bei tinklinės vaizdo kameros, kurios padeda kurti išmaniuosius miestus. „Canon“ yra stipriausia optikos ir vaizdo technologijų srityje, todėl prisideda prie pažangos astronomijoje.


Nuolat imdamiesi naujų iššūkių mes tvirtai tikime, kad galime laikytis savo įmonės filosofijos „Kyosei“, kuri perteikia mūsų siekį, kad visi žmonės, nepaisant rasės, religijos ar kultūros, darniai gyventų ir dirbtų siekdami bendros gerovės ir kurdami klestinčią visuomenę.


Skaitykite mūsų „Canon“ istoriją, kad sužinotumėte daugiau apie bendrovę, ir brošiūrą „Canon“ atradimai, kurioje aprašomi mūsų pasiekimai technologijų ir mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros srityje. Daugiau informacijos apie „Canon“ istoriją rasite mūsų pasaulinėje svetainėje.

Canon Europe

Apie „Canon Europe“

1957 m. įsteigta „Canon Europe“ – vienas iš trijų bendrovės regioninių padalinių, kasmet uždirbantis maždaug ketvirtį pasaulinių „Canon“ pajamų. Londone (Jungtinė Karalystė) ir Amstelvene (Nyderlandai) veikianti „Canon Europe“ valdo Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos pardavimo ir rinkodaros operacijas. Bendrovėje „Canon Europe“ ir jos įmonių grupėje maždaug 120 viso regiono rinkų dirba virš 13 500 darbuotojų.

Peržiūrėkite mūsų įmonės istoriją

„Canon“ mokslinių tyrimų ir gamybos infrastruktūra Europoje

Be to, Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos regione „Canon“ turi daug mokslinių tyrimų ir gamybos padalinių, kurie kuria inovacijas ir teikia naujus sprendimus pagrindinėse mūsų veiklos srityse:


  • Canon Research Centre France S.A.S – pagrindinis dėmesys skiriamas didelio našumo ryšių tinklams, aukštos kokybės vaizdo duomenų apdorojimui ir tinklo protokolams.
  • Canon Bretagne Prancūzijoje kuria, gamina ir pildo dažų kasetes visai Europai ir perdirba iš visos Europos surinktas „Canon“ dažų kasetes. 
  • Canon Giessen Vokietijoje – paslaugų ir palaikymo centras, be to, tai buvo pirmoji „Canon“ biuro įrenginių gamybos bendrovė už Japonijos ribų.
  • Canon Ophthalmic Technologies – Lenkijoje veikianti bendrovė, teikianti pirmaujančias vaizdo atkūrimo technologijas. Ji taip pat yra pagrindinė šiuolaikinės akių diagnostikos įrenginių programinės įrangos tiekėja. 
  • Technologies B.V. – Venlo, Nyderlanduose, veikianti „ “ pagrindinė būstinė pasaulyje ir inovacijų bei technologijų centras. Pagrindinė jos veikla: moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra, didelio formato, nepertraukiamo tiekimo ir atskirų lakštų spausdinimo sistemų gaminimas ir logistika, taip pat eksploatacinių medžiagų ir atsarginių dalių tiekimas.
  • Printing Systems – „ “ inovacijų ir technologijų centras Poinge, Vokietijoje. Jo specializacija – moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra bei gamyba itin greitų nespalvinių ir spalvinių nepertraukiamo tiekimo spausdinimo sistemų, programinės įrangos ir darbo procesų sprendimų srityje, specialistų paslaugos.

Europoje veikiančios „Canon“ įmonių grupės bendrovės

Nuolat siekiame inovacijų pagrindinėse mūsų verslo srityse ir naujose srityse, ir toliau plečiame savo bendrovių portfelį, kad naujais ir įdomiais būdais stiprintume „Canon“ praktines žinias vaizdo sprendimų srityje. Nuo programinės įrangos iki tinklinių vaizdo sprendimų, spaudos ir fotografijos technologijų – mes siekiame žinių, kurios padėtų mums išlikti pasaulio lydere vaizdo technologijų srityje. Daugiau apie Europoje veikiančias „Canon“ įmonių grupės bendroves sužinosite čia.

Žiūrėti grupės bendroves

Jus taip pat gali dominti: