Apie „Canon“

Gyvenimų ir verslų praturtinimas kuriant vaizdus. Tai visos mūsų veiklos pagrindas, kad ir kur bebūtume.
about canon

Apie „Canon“

Esame pirmaujanti pažangiųjų technologijų įmonė, įkurta 1937 m., ir siekiame padėti žmonėms iš naujo įsivaizduoti vaizdų kūrimo galimybių ribas ir jas peržengti.

Nuolat siūlydami naujoves išlikome meistriško vaizdų kūrimo srities priešakyje visus 80 savo gyvavimo metų, o tai padėjo mums sukurti pramonėje pirmaujančias technologijas, atitinkančias būsimus fotografų, videografų, biuro darbuotojų, spausdinimo profesionalų, medicininio vaizdo ekspertų ir kitų sričių poreikius.

Vaizdų kūrimo technologijų srityje žengiame kur kas toliau, nei jau sukurti produktai, išbandydami naujas verslo sritis, kuriose mūsų technologijos gali atverti naujas perspektyvas. Tai yra palydovų kūrimo, medicinos pažangos, augančios spaudos ir pramonės įrenginių galimybės bei tinklinės vaizdo kameros, kurios padeda kurti išmaniuosius miestus. „Canon“ yra stipriausia optikos ir vaizdo technologijų srityje, todėl prisideda prie pažangos astronomijoje.

Nuolat imdamiesi naujų iššūkių mes tvirtai tikime, kad galime laikytis savo įmonės filosofijos „Kyosei“, kuri perteikia mūsų siekį, kad visi žmonės, nepaisant rasės, religijos ar kultūros, darniai gyventų ir dirbtų siekdami bendros gerovės ir kurdami klestinčią visuomenę.

Skaitykite mūsų „Canon“ istoriją, kad sužinotumėte daugiau apie bendrovę, ir brošiūrą„Canon“ atradimai, kurioje aprašomi mūsų pasiekimai technologijų ir mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros srityje. Daugiau informacijos apie „Canon“ istoriją rasite mūsų pasaulinėje svetainėje.
INOVACIJOS

Apie „Canon Europe“

Kasmet įnešame maždaug ketvirtadalį pasaulinių „Canon“ pajamų. Londone (Jungtinė Karalystė) ir Amstelvene (Nyderlandai) veikianti „Canon Europe“ valdo Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos pardavimo ir rinkodaros operacijas. Bendrovėje „Canon Europe“ ir jos įmonių grupėje maždaug 120 viso regiono rinkų dirba virš 13 300 darbuotojų.

Mūsų įmonės istorija

EMEA regione dirbame daugiau nei 60 metų ir mūsų tikslas yra kurti vaizdus pakeisiančius mūsų pasaulį.

A young girl of colour stands in front of a wall of blue corrugated metal. She has a big smile and is clasping her hands together in delight

„Canon“ mokslinių tyrimų ir gamybos infrastruktūra Europoje

Be to, Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos regione „Canon“ turi daug mokslinių tyrimų ir gamybos padalinių, kurie kuria inovacijas ir teikia naujus sprendimus pagrindinėse mūsų veiklos srityse:

 • „Axis Communications“

  Tinklinių vaizdo sprendimų moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra.

 • „BriefCam Ltd.“

  Vaizdo analizės sprendimai, skirti paversti vaizdo įrašus iešką palaikančiomis, praktiškai pritaikomomis ir kiekybinėmis įžvalgomis.

 • „Canon Bretagne“

  Kuria, gamina, perdirba ir pildo dažomųjų miltelių kasetes visoje Europoje.

 • „Canon France Research Centre“

  Tinklų ir ryšių technologijų, skirtų duomenims perduoti ir prisijungti prie aukštos kokybės, didelės apimties vaizdo duomenų apdorojimo sistemų, bei apsaugos kamerų sistemų ir technologijų moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra.

 • „Canon Giessen“

  Techninio aptarnavimo ir pagalbos centras bei spausdintuvų ir fotoaparatų, vaizdo kamerų perdirbimas ir taisymas.

 • „Canon Medical Research Europe Ltd.“

  Klinikinių sprendimų palaikymo sistemų DI automatizavimo moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra.

 • „Canon Ophthalmic Technologies“

  Teikia pirmaujančias vaizdo kūrimo technologijas. Ji taip pat yra pagrindinė šiuolaikinės akių diagnostikos įrenginių programinės įrangos tiekėja.

 • „Canon“ pramoninis spausdinimas, Vokietija

  Itin sparčių didelėms apimtims pritaikytų spausdintuvų, pagalbinės įrangos, programinės įrangos ir eksploatacinių medžiagų moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra, gamyba, pardavimas ir platinimas.

 • „Canon“ pramoninis spausdinimas, Nyderlandai

  Didelio formato komercinių spausdintuvų, vidutinio spartumo ir sparčių spausdintuvų biurui, eksploatacinių medžiagų ir kt. moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra.

 • „Milestone Systems“

  Vaizdo įrašų valdymo sprendimų moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra.

 • „NT-WARE“

  Spausdinimo ir nuskaitymo valdymo sprendimų technologinė plėtra ir pardavimai.

 • Canon Camera

  Europoje veikiančios „Canon“ įmonių grupės bendrovės

  Turime itin platų optinių technologijų portfelį ir išliekame pasauliniu pramonės lyderiu. Jį kuriame kartu su įmonių grupe, kurios dalijasi savo patirtimi programinės įrangos, tinklinių vaizdų sprendimų, spausdinimo ir medicininių tyrimų srityse, kad rinkai galėtume pateikti pažangiausias vaizdų kūrimo technologijas.

  Jus taip pat gali dominti

  Susisiekite su mumis

  Sužinokite, kaip susisiekti su mumis.