Sponsorship at Canon Hero

„Canon“ rėmimas

Visoje EMEA mūsų bendrovė remia ir kartu su partneriais vykdo įvairią socialinę, kultūrinę ir sporto veiklą, kuria remiami mūsų verslo ir įmonės socialinės atsakomybės tikslai. Šia veikla siekiame savo praktinėmis vaizdo technologijų žiniomis ir plačiu produktų portfeliu padėti įgyvendinti permainas visuomenėje.

Prašyti paramos


Dubajaus „Expo 2020“
„Canon“ yra oficiali Dubajaus „Expo 2020“ spausdinimo ir vaizdo paslaugų teikėja. Ši platforma suteikia mums nuostabią galimybę per šią pusę metų (nuo 2021 m. spalio 1 d. iki 2022 m. kovo 31 d.) vykstančią šventę pristatyti savo novatoriškas technologijas, produktus ir paslaugas.
Dubai Expo 2020
„Visa pour l’Image“
Pastaruosius 29 metus „Canon“ remia vieną iš svarbiausių pasaulyje fotožurnalistikos festivalį „Visa pour l’image“. Visoje Europoje vykdome savaitės trukmės mokomuosius kursus žiniasklaidos studentams, kad išmokytume juos pasakoti istorijas įvairiausiomis temomis – nuo konfliktų ir gamtos iki žmonių ir aplinkos.
Visa L’image

Prašyti paramos

Svarstydami daugybę „Canon Europe“ gaunamų rėmimo pasiūlymų, naudojame šiuos kriterijus, kad būtų lengviau nuspręsti, kokius partnerius pasirinkti.

  • Mes neremiame pavienių asmenų ar komandų. Tai apima tinklaraštininkus, vaizdo tinklaraštininkus, taip pat kelionių projektus, kai asmenys nori gauti nemokamą produktą mainais už jo reklamą
  • Daugiau informacijos apie „Canon“ ambasadoriaus programą rasite svetainėje „Canon Pro“
  • Renginys ar veikla turi būti skirtas visai Europai. Dėl vietos veiklos kreipkitės į atitinkamą „Canon“ biurą
  • Renginys ar veikla negali būti susijęs su religija, politika, taip pat su jokio pobūdžio karu
  • Bet kokia mūsų svarstoma veikla ar renginys turi atitikti mūsų tvarumo tikslus


Jei jūsų renginys ar veikla atitinka pirmiau išvardytus kriterijus ir norėtumėte pateikti paraišką dėl rėmimo, užpildykite toliau pateiktą formą. Žinokite, kad mūsų rėmimo strategija įgyvendinama su nuolatiniais partneriais ir papildomam rėmimui skirtas biudžetas yra labai ribotas. Apgailestaujame, kad dėl didelio gaunamų užklausų skaičiaus mes ne visada galime asmeniškai į jas visas atsakyti. Jei jūsų pasiūlymui pritarsime, su jumis bus susisiekta per 60 dienų nuo paraiškos gavimo datos.

Norėdami pateikti prašymą dėl rėmimo, užpildykite formą ir mūsų komandos narys su jumis susisieks