Hero image
alt text goes here

PROFESIONALŲ KLASĖS
EKRANAI

„Canon“ 4K profesionalūs informaciniai monitoriai pasižymi plačia spalvų gama ir dideliu dinaminiu diapazonu, todėl puikiai tinka vaizdo transliacijoms ir kino produkcijai.

Išskirtinė kokybė

Dėl unikalios „Canon“ patirties vaizdo atkūrimo ir pažangiųjų vaizdo technologijų srityje, nuosekliai užtikrinamas spalvų atkūrimas ir aukštos raiškos 4K vaizdai.

DP-V3120

„Canon DP-V3120“

31 colio 4K HDR profesionalus ekranas su pažangiausiu savo srityje 2 000 cd/m2 skaisčiu, suteikiančiu lankstesnę HDR gamybos darbo eigą.

DP-V3120

Visas asortimentas

Exceptional 4K capability

Išskirtiniai 4K pajėgumai

Šie ekranai pasižymi dideliu skaisčiu, giliu juodumu, tiksliai atkuriamomis spalvomis ir plačiomis aukšto dinaminio diapazono (HDR) palaikymo funkcijomis, kurios tobulai tinka 4K UHD transliacijoms ir kino produkcijai.

HDR ir plačios spalvų gamos palaikymas

Didelio dinaminio diapazono EOTF (PQ ir „Hybrid Log-Gamma“) palaikymas bei plati spalvų gama, pvz., ITU-R BT.2020 ir DCI-P3, idealiai tinka įvairiausiems 4K produkcijos srautams.

HDR and wide colour gamut support

Natūralių spalvų atkūrimas

„Canon“ novatoriškas didelio bitų gylio vaizdo apdorojimo modulis ir foninio apšvietimo valdymo sistema su IPS skydu padeda užtikrinti tiksliai atkuriamas ir vienodo šviesumo spalvas visame ekrane bei platų žiūrėjimo kampą.

Faithful colour reproduction

Paprastas naudojimas ir plačios ryšio galimybės

Integruotas valdymo skydas su pakopiniu ratuku ir priskiriamų funkcijų mygtukais užtikrina paprastą valdymą, o plačios ryšio galimybės suteikia galimybę sklandžiai integruoti prietaisą į esamus gaminių rinkinius.

Simple operation and wide connectivity

Susiję gaminiai

Discover Canon Pro Video and re-think what you can do with video

Atraskite „Canon Pro Video“ profesionalius vaizdo įrašus ir naujas vaizdo įrašų galimybes.

Nesvarbu, ar kuriate įspūdingą nepriklausomą dokumentiką, įtraukią dramą nedidelėje erdvėje ar apdovanojimus pelnysiantį vaidybinį filmą, „Canon Pro Video“ profesionaliems vaizdo įrašams labai išplės jūsų kūrybines galimybes.