A man stands under a city centre bridge beside a road to take a photo with a Canon camera.

Patarimai ir metodai

TECHNOLOGIJA

APS-C ir viso kadro formatų skirtumų paaiškinimas

Kuo skiriasi APS-C ir viso kadro fotoaparatai ir kuris jums tinka?

Skaityti daugiau

APS-C vs full-frame

Mūsų patarimai ir metodai

Norėtumėte įgyti bazinių fotografijos įgūdžių, išbandyti naują kūrybinį metodą ar pagerinti savo rezultatus? Pasinaudokite mūsų ekspertų patarimais ir nurodymais, kad įgytumėte pasitikėjimo ir įgūdžių sužibėti jau šiandien.

Ieškote kažko konkretaus? Patikslinkite paieškos kriterijus
Filtruoti pagal

The ink levels showing on a setting bar of a Canon printer.

Kokio tipo spausdintuvas geriausias? Kokį popierių turėčiau naudoti? Į jūsų klausimus apie spausdintuvus, rašalą ir popierių atsako „Canon“ ekspertas Suhaib Hussain.

Skaityti daugiau

Printed decorations and hand-held signs for a wedding day next to a portrait of a bride and groom in a frame.

Nuo specialiai pagal užsakymą sukurtų kanceliarijos reikmenų iki kaimiško stiliaus lentelių – yra begalė būdų suasmeninti savo didžiąją dieną – tereikia „Canon“ spausdintuvo ir šiek tiek vaizduotės.

Skaityti daugiau

See the difference with a specialist action lens

Siekiant kokybiškai nufilmuoti veiksmą, dažnai renkamasi užpildyti visą kadrą ir iš arti parodyti objektą. Tai galima padaryti naudojant specialius objektyvus, kurie suteikia galimybę priartinti vaizdą net nebūnant arti. Pamatykite mūsų patarimus, kaip sukurti geriausią kadrą tinkamiausiu objektyvu.

Skaityti daugiau

kayaker in water

Plaukimas banglentėmis, kajakais ir kitos vandens sporto rūšys įspūdingai atrodo nuotraukose. Paruošėme kelis patarimus, kaip padaryti geresnių kadrų ir išspausdinti gautus rezultatus.

Skaityti daugiau

corgi running

Fotografuojant veiksmą svarbiausia pagauti sekundės dalį trunkančią akimirką. Reikia neatsilikti nuo žaidynių, sekti draugus ant snieglenčių arba būti pasiruošus užfiksuoti miesto banglentininkus, jiems užkariaujant bangas. Bet tinkamai pasiruošus nereikės taip greitai judėti.

Skaityti daugiau

time lapse of night sky

Jums neabejotinai yra tekę matyti stulbinančių laiko slinkties vaizdo įrašų, kaip nakties dangumi kyla Paukščių Takas arba skuba automobiliai miesto fone Iš šio trumpo vaizdo įrašo ir vadovo sužinosite, kaip pradėti fotografuoti laiko slinkties sekas.

Skaityti daugiau