A man stands under a city centre bridge beside a road to take a photo with a Canon camera.

Patarimai ir metodai

12 patarimų, kaip fotografuoti kūdikius

Naudodami šiuos 12 protingų metodų, galėsite užtikrinti sau ir savo kūdikiui malonią patirtį ir sukurti nepamirštamas nuotraukas.

Skaityti daugiau

12 tips for photographing babies

Mūsų patarimai ir metodai

Norėtumėte įgyti bazinių fotografijos įgūdžių, išbandyti naują kūrybinį metodą ar pagerinti savo rezultatus? Pasinaudokite mūsų ekspertų patarimais ir nurodymais, kad įgytumėte pasitikėjimo ir įgūdžių sužibėti jau šiandien.

Ieškote kažko konkretaus? Patikslinkite paieškos kriterijus
Filtruoti pagal

Printed decorations and hand-held signs for a wedding day next to a portrait of a bride and groom in a frame.

Nuo specialiai pagal užsakymą sukurtų kanceliarijos reikmenų iki kaimiško stiliaus lentelių – yra begalė būdų suasmeninti savo didžiąją dieną – tereikia „Canon“ spausdintuvo ir šiek tiek vaizduotės.

Skaityti daugiau

See the difference with a specialist action lens

Siekiant kokybiškai nufilmuoti veiksmą, dažnai renkamasi užpildyti visą kadrą ir iš arti parodyti objektą. Tai galima padaryti naudojant specialius objektyvus, kurie suteikia galimybę priartinti vaizdą net nebūnant arti. Pamatykite mūsų patarimus, kaip sukurti geriausią kadrą tinkamiausiu objektyvu.

Skaityti daugiau

kayaker in water

Plaukimas banglentėmis, kajakais ir kitos vandens sporto rūšys įspūdingai atrodo nuotraukose. Paruošėme kelis patarimus, kaip padaryti geresnių kadrų ir išspausdinti gautus rezultatus.

Skaityti daugiau

corgi running

Fotografuojant veiksmą svarbiausia pagauti sekundės dalį trunkančią akimirką. Reikia neatsilikti nuo žaidynių, sekti draugus ant snieglenčių arba būti pasiruošus užfiksuoti miesto banglentininkus, jiems užkariaujant bangas. Bet tinkamai pasiruošus nereikės taip greitai judėti.

Skaityti daugiau

dirt bikes perform jumps

Norint puikių veiksmo kadrų, pvz., fotografuojant miesto banglentininkus, snieglentininkus ar bėgikus, reikia galvoti į priekį. Visų pirma reikia apgalvoti, ką norima fotografuoti, kaip greitai juda objektas ir kokioje vietoje įsikursite ir fotografuosite.

Skaityti daugiau

Mirror Photography Tips

Naudodami veidrodžius, savo portretuose galite greitai ir lengvai sukurti naują dimensiją. Perskaitykite mūsų veidrodžių fotografavimo patarimus, kad galėtumėte puikiai praleisti laiką ir padaryti įspūdingų kadrų.

Skaityti daugiau

long exposure of Ferris wheel

Norint nuotraukoje užfiksuoti judesį, reikia pasirinkti, ar norite sustingdyti veiksmą, AR norite jį kūrybiškai sulieti, kad nuotraukoje atsispindėtų judesys. „Canon“ kuratorius Brian Worley dalijasi pagrindiniais savo patarimais, kaip fotografuoti judesį.

Skaityti daugiau

city skyline over water

Miestai iš prigimties yra kupini judesio ir juose galima sukurti unikalių ir galingų vaizdų. Paskaitykite mūsų patarimus apie tai, kaip padaryti tobulą miesto kadrą.

Skaityti daugiau

time lapse of night sky

Jums neabejotinai yra tekę matyti stulbinančių laiko slinkties vaizdo įrašų, kaip nakties dangumi kyla Paukščių Takas arba skuba automobiliai miesto fone Iš šio trumpo vaizdo įrašo ir vadovo sužinosite, kaip pradėti fotografuoti laiko slinkties sekas.

Skaityti daugiau

Domina konkretus fotografijos technika?

Programėlė „Canon Photo Companion“

Mūsų programėlė „Photo Companion“ yra tobulas palydovas vaizdo istorijų pasakotojui – suasmenintas turinys, iššūkiai ir įkvėpimas padės jums fotografijos kelyje.

Atsisiųsti programėlę

A man stands on rocks in front of a bright blue mountain river, taking a photo on a Canon camera.

Pažiūrėkite mūsų istorijas

Raskite pokalbių ir įkvepiančių aistringų žmonių istorijų

ŽIŪRĖTI ISTORIJAS

Fotografas Richard Walch žvelgia į pakrantę, fotografuodamas savo „Canon“ fotoaparatu.

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Gaukite naujienas ir produktų informaciją

REGISTRUOTIS DABAR