A man stands under a city centre bridge beside a road to take a photo with a Canon camera.

Patarimai ir metodai

Penki smagūs būdai įsitraukti į 2019 m. pasaulio regbio čempionatą („Rugby World Cup 2019™“)

Nuo talismanų ir taupyklių iki palaikymo lazdelių ir megafonų – visa tai begaliniam smagiam lankstymui iš popieriaus regbio tema rasite kūrybos parke.

Skaityti daugiau

Rugby World Cup 2019™ mascots Ren and G created with Canon's Creative Park.

Mūsų patarimai ir metodai

Norėtumėte įgyti bazinių fotografijos įgūdžių, išbandyti naują kūrybinį metodą ar pagerinti savo rezultatus? Pasinaudokite mūsų ekspertų patarimais ir nurodymais, kad įgytumėte pasitikėjimo ir įgūdžių sužibėti jau šiandien.

Ieškote kažko konkretaus? Patikslinkite paieškos kriterijus
Filtruoti pagal

corgi running

Fotografuojant veiksmą svarbiausia pagauti sekundės dalį trunkančią akimirką. Reikia neatsilikti nuo žaidynių, sekti draugus ant snieglenčių arba būti pasiruošus užfiksuoti miesto banglentininkus, jiems užkariaujant bangas. Bet tinkamai pasiruošus nereikės taip greitai judėti.

Skaityti daugiau

dirt bikes perform jumps

Norint puikių veiksmo kadrų, pvz., fotografuojant miesto banglentininkus, snieglentininkus ar bėgikus, reikia galvoti į priekį. Visų pirma reikia apgalvoti, ką norima fotografuoti, kaip greitai juda objektas ir kokioje vietoje įsikursite ir fotografuosite.

Skaityti daugiau

long exposure of Ferris wheel

Norint nuotraukoje užfiksuoti judesį, reikia pasirinkti, ar norite sustingdyti veiksmą, AR norite jį kūrybiškai sulieti, kad nuotraukoje atsispindėtų judesys. „Canon“ kuratorius Brian Worley dalijasi pagrindiniais savo patarimais, kaip fotografuoti judesį.

Skaityti daugiau

city skyline over water

Miestai iš prigimties yra kupini judesio ir juose galima sukurti unikalių ir galingų vaizdų. Paskaitykite mūsų patarimus apie tai, kaip padaryti tobulą miesto kadrą.

Skaityti daugiau

time lapse of night sky

Jums neabejotinai yra tekę matyti stulbinančių laiko slinkties vaizdo įrašų, kaip nakties dangumi kyla Paukščių Takas arba skuba automobiliai miesto fone Iš šio trumpo vaizdo įrašo ir vadovo sužinosite, kaip pradėti fotografuoti laiko slinkties sekas.

Skaityti daugiau

Domina konkretus fotografijos technika?

Programėlė „Canon Photo Companion“

Mūsų programėlė „Photo Companion“ yra tobulas palydovas vaizdo istorijų pasakotojui – suasmenintas turinys, iššūkiai ir įkvėpimas padės jums fotografijos kelyje.

Atsisiųsti programėlę

A man stands on rocks in front of a bright blue mountain river, taking a photo on a Canon camera.

Pažiūrėkite mūsų istorijas

Raskite pokalbių ir įkvepiančių aistringų žmonių istorijų

ŽIŪRĖTI ISTORIJAS

Fotografas Richard Walch žvelgia į pakrantę, fotografuodamas savo „Canon“ fotoaparatu.

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Gaukite naujienas ir produktų informaciją

REGISTRUOTIS DABAR