EOS M skirti objektyvai

Patogūs nešioti, lengvi objektyvai, sukurti išskirtinai EOS M fotoaparatams
Canon Camera

Prisitaiko tiek pat, kiek jūs

Naudodami mūsų EOS M beveidrodinį fotoaparatą, galite lengvai keisti jo objektyvus ir fotografuoti iš skirtingų perspektyvų. Galima naudoti ne tik išskirtinį universalių ir kompaktiškų EF-M objektyvų asortimentą, bet ir „Canon“ tvirtinimo adapterį EF-EOS M , kad galėtumėte rinktis iš gausybės 80 EF-S ir EF objektyvų DSLR fotoaparatams ir netgi tokių specializuotų objektyvų, kaip makrofotografijos arba išgaubto vaizdo objektyvas.
 • PATOGŪS NEŠIOTIS IR LENGVI

  EF-M objektyvai

  Patogūs nešioti, lengvi objektyvai, sukurti išskirtinai EOS M fotoaparatams Galite rinktis nuo itin plataus kampo iki teleobjektyvų ir mažyčių plokščiųjų objektyvų, kurie padės jums atskleisti savo kūrybiškumą.

 • Patobulinkite savo objektyvą

  EOS M adapteris

  Naudodami lengvą „Canon“ tvirtinimo adapterį EF-EOS M galite prijungti turimus EF ir EF-S objektyvus prie savo EOS M – jie yra visiškai suderinami ir veikia taip pat efektyviai.

 • FIKSUOTI IR LANKSTŪS

  EF objektyvai

  Didelis fiksuoto židinio nuotolio, artinančių ir specialiųjų objektyvų, pvz., makrofotografijos ir „fisheye“, pasirinkimas puikioms nuotraukoms DSLR fotoaparatais – visus juos galima naudoti per EOS M adapterį.

EOS M objektyvo filtras

7 Gaminiai

  7 Gaminiai

  Taikomi filtrai

  7 / 7 rezultatų

  Populiariausi „Canon“ objektyvai

  „Canon“ objektyvų meistriškumas ir naujausios optinės technologijos užtikrina aukščiausią nuotraukų ir filmų kokybę. Susipažinkite su mūsų naujausiais patogiais nešiotis ir lengvais jūsų EOS M fotoaparatui skirtais plačiakampiais ir teleobjektyvais.

  Jums taip pat gali būti įdomu...

 • EOS M fotoaparatai

  DSLR galia kompaktiškame APS-C beveidrodinio fotoaparato korpuse.

 • Objektyvų parinkimo priemonė

  Mūsų objektyvų parinkimo priemonė apžvelgs mūsų siūlomus objektyvus ir padės jums rasti tą, kuris tobulai tinka jums ir jūsų EOS fotoaparatui.

 • „Speedlite“ asortimentas

  Su mūsų „Speedlite“ blykstėmis galėsite valdyti apšvietimą ant fotoaparato ir šalia jo.

 • Visi fotoaparatai

  Susipažinkite su visu „Canon“ fotoaparatų asortimentu – nuo kompaktiškų skaitmeninių iki galingų ir universalių DSLR ir beveidrodinių fotoaparatų.

 • EOS DSLR fotoaparatai

  Mūsų EOS serijos DSLR fotoaparatai yra sukurti puikiai vaizdo kokybei nepriklausomai nuo jūsų patirties lygio.

 • EOS R sistema

  EOS R sistemos objektyvo apsodas suteikia daugiau kūrybinių galimybių kiekvienai akimirkai įamžinti.

 • Nuolaida objektyvams

  Pasinaudokite nuolaida suderinamiems objektyvams. Užregistruokite pasirinktą fotoaparatą ir objektyvą ir gaukite kompensacinę nuolaidą.