Canon EF-M 22mm f/2 STM

EF-M 22mm f/2 STM

22 mm plačiakampis plokščiasis objektyvas su EF-M tvirtinimo įtvaru puikiai tinka norintiems savuoju EOS M fotografuoti nuostabius peizažus ir kasdienius įvykius. Dėl f/2,0 maksimalios diafragmos galima daryti puikias nuotraukas ir vaizdo įrašus prietemoje.

Pranašumai

  • 22 mm plačiakampis objektyvas
  • Lengva nešiotis kartu su EOS M
  • Puikūs rezultatai prietemoje su f/2,0 diafragma
  • Sklandus, tylus STM fokusavimas filmuojant
  • Puiki vaizdo kokybė dėl asferinių objektyvo elementų
  • Galimybė naudoti glotnų nesufokusuotą foną

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF-M 22mm f/2 STM

22 mm plačiakampis objektyvas, puikiai tinkamas nepastebimai fotografuoti kasdieniams įvykiams


Šis aparatui EOS M skirtas 22 mm plačiakampis fiksuotos fokusuotės plokščiasis ojektyvas yra labai plonas ir lengvas, todėl puikiai tinka nepastebimai fotografuojant kasdienėje aplinkoje. Šis plačiakampis objektyvas kiekviename jūsų kadre sutalpins daugiau vaizdo ir padės daryti nuostabias peizažines ir puikias grupines nuotraukas.

Lengva vežiotis kartu su savuoju EOS M


Šį labai plono ir lengvo korpuso objektyvą lengva vežtis bet kur; jis stilingai padengtas aliuminiu ir turi EF-M tvirtinimo įtvarą, pritaikytą EOS M įrenginiui.

Puikūs rezultatai prietemoje su f/2,0 diafragma


Dėl plačios f/2,0 maksimalios diafragmos EF-M 22 mm f/2 STM leidžia pasiekti puikių rezultatų prietemoje. Jis teikia galimybę fotografuojant arba filmuojant be blykstės ar trikojo užfiksuoti natūralią vakaro ir nakties atmosferą, taigi galėsite esant bet kokiam apšvietimui nuo rankų fiksuoti išskirtinius vaizdus.

Sklandus, tylus STM fokusavimas filmuojant


Naudojant „Movie Servo AF“ paprasta išgauti tiksliai sufokusuotus aukštos kokybės vaizdo įrašus. Kad būtų užtikrintas tylus nepertraukiamas vaizdo įrašų fokusavimas, ši funkcija naudoja vidinį fokusavimą ir STM žingsninio variklio technologiją, taigi vaizdo įrašai bus sklandūs ir mažiau susilieję.

Puiki vaizdo kokybė dėl asferinių objektyvo elementų


Dėl asferinių objektyvo elementų, kurie koreguoja visus sferinius nukrypimus, galinčius sugadinti vaizdus, visada, net ir fotografuodami prietemoje, išgausite aiškius, kontrastingus ir neiškraipytus vaizdus. Objektyvas taip pat pasižymi „Super Spectra“ danga, kuri padeda palaikyti tikslų spalvų balansą bei didelį kontrastingumą ir pašalina blyksnius bei šešėlius, todėl gausite nuostabius vaizdus esant bet kokiam apšvietimui.

Glotnus nesufokusuotas fonas


Naudodami EF-M 22 mm f/2 STM galite kurti nuostabius vaizdus su glotniu nesufokusuotu fonu, kuris išryškina objektą ir pašalina blaškančias smulkmenas, – taip kuriami vaizdai atrodys profesionaliai ir bus itin paveikūs.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF-M 22mm f/2 STM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Related Products

Plačiakampiai objektyvai

Mūsų siūlomi plačiakampiai objektyvai suteikia galimybę fotografuoti platesniu regos lauku ir daugiau sutalpinti kadre.