EOS R sistema

EOS R SISTEMA

Laimėjimų pelniusi EOS R sistema, išsiskirianti mūsų išmaniąja AF technologija bei neįtikėtinu RF objektyvų asortimentu, siūlo itin intuityvų požiūrį į fotografavimą ir filmavimą, sklandžiai dirba kartu su jumis, kad sutelktumėte dėmesį į objektą ir savo amatą.

„EOS R suteikia man galimybę sutelkti dėmesį kūrybiškumą“

Brent Stirton, „Canon“ ambasadorius
EOS R by Brent Stirton, Canon Ambassador

Sukurta galvojant apie jus. Sukurta jums.

 • Nes mes suprantame jus

  Mes kuriame ir konstruojame lanksčias ir jautrias vaizdo apdorojimo technologijas, padedančias jums užfiksuoti savo pasaulį.

 • Technologija, padedanti užsitikrinti pranašumą

  Išmanioji giliojo mokymosi technologija ir optikos konstrukcija, kurios paklūsta jums.

 • Parengtas ateičiai. Dabar.

  Sistema, patenkinanti jūsų kūrybinius poreikius ne tik šiandien, bet ir patenkinsianti ateityje.

The new EOS generation

Naujoji EOS karta. Kaip ji prasidėjo ir kur eina.

Sužinokite, kaip „Canon“ inžinieriai pradėjo kurti EOS R seriją ir jos revoliucinį objektyvo apsodą, išsiskiriantį platesniu skersmeniu, trumpu galiniu fokusavimu ir greitesne komunikacija, taip pat susipažinkite su šios unikalios sistemos, pasižyminčios geriausiu mechanikos, elektronikos ir optikos konstrukcijos balansu, užkulisiais ir neribotomis ateities galimybėmis.
Skaitykite visą istoriją

Galimybių ribas praplečianti pažangi technologija

Išsiaiškinkite pagrindinius EOS R sistemos privalumus ir sužinokite, kaip „Canon“ novatoriška technologija užfiksuoja išskirtinius dalykus, apie kuriuos net negalėjote pagalvoti.

 • Stulbinantis optikos pranašumas

  Nauja objektyvų karta, kurią galėjo sukurti tik „Canon“.

 • Greitas ir patikimas fokusavimas

  AF sistema dar nebuvo tokia neįtikėtina dėl įdiegtos „Dual Pixel CMOS AF II“ technologijos.

 • Efektyvūs optiniai ir integruoti vaizdo stabilizatoriai

  Neįtikėtinas stabilizavimas, kompensuojantis ne tik jūsų judesius ir kvėpavimą, bet ir tai, kaip sukasi Žemė.

 • Intuityvi, ergonomiška konstrukcija

  Puiki, pirmaujanti savo klasėje ergonomika.

Stulbinantis optikos pranašumas

RF objektyvai pasižymi optikos meistryste, neįtikėtina konstrukcija ir patikimu veikimu visomis sąlygomis.

Stunning optical RF Lenses
RF 70-200mm F2.8L IS USM

„RF 70-200mm F2.8L IS USM“ – bekompromisė konstrukcija ir išskirtinė vaizdo kokybė. Tai įmanoma dėl mažo kompaktiško korpuso, kuris yra mažesnis už bet kurio profesionalaus 70–200 mm objektyvo. Niekas nemanė, kad mes tai padarysime, bet mes tai padarėme. Visa tai dėl privalumų, kuriuos suteikia RF apkaba.

Objektyvai „RF 600mm“ ir „RF 800mm F11 IS USM“

Objektyvai „RF 600mm“ ir „RF 800mm F11 IS USM“ – kompaktiški ir lengvi f/11 objektyvai, visiems suteikiantys galimybę kūrybiškai fotografuoti labai padidinus. Dėl RF konstrukcijos ir EOS R sistemos fotoaparatų su „Dual Pixel CMOS AF“ technologija atsiveria naujos fotografavimo ir filmavimo galimybės.

RF 50mm F1.2L USM

„RF 50mm F1.2L USM“ – naujus optikos kūrimo standartus nustatantis RF objektyvas – tai puikus ryškumas, papildomas kūrybinis valdymas ir tiesiog įspūdingas veikimas prietemoje.

„RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE“

„RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE“ – fiksuokite pasaulį stulbinama 8K virtualiąja tikrove naudodami šį novatorišką „L“ serijos objektyvą, kurį pavyko sukurti tik dėl RF apkabos ir trumpo galinio fokusavimo konstrukcijos.

Greitas ir patikimas fokusavimas

Kad ir kurioje vietoje būtų fotografuojamas objektas, dėl EOS R serijos fotoaparatuose įdiegtos jautrios ir išmanios AF sistemos, fotoaparatas jį suras bet kokiomis sąlygomis. Giliojo mokymosi dirbtinis intelektas buvo užprogramuotas taip, kad gebėtų atpažinti žmones bei transporto priemones ir gyvūnus, taip pat užfiksuoti jų akis, veidus arba snukius, galvas arba kūnus.

Fast dependable focusing
Canon EOS R - Low Light

Prietema

Net kai apšvietimo lygis sumažėja, jums nereikia nerimauti, kad nepavyks užfiksuoti kadro, ar griebtis blykstės, galinčios sugadinti nuotaiką. „Canon“ vaizdo stabilizavimo sistema nepriekaištingai veikia net ir tamsiausiomis sąlygomis.

Vaizdo įrašai ir nuotraukos

„Canon“ įdiegė „Full HD“ vaizdo įrašą DSLR fotoaparatuose daugiau nei prieš dešimtmetį. Dabar, kai kartu su EOS R sistema pereinama į naujas sritis, 8K vaizdo įrašus ir didelės skyros nuotraukas galima užfiksuoti hibridiniais fotoaparatais, kuriuose panaudotos mūsų geriausios novatoriškų technologijų savybės.

Canon EOS R - Video and Stills 8K
Canon EOS R - Fast moving subjects

Greitai judantys objektai

EOS R sistema iš naujo apibrėžia, ką gali automatinio fokusavimo sistema. Mūsų objektų sekimo technologija nustatė nepertraukiamo AF, suteikiančio neįtikėtiną fokusavimo tikslumą, standartą.

Vladimir Rys

„Tereikia nukreipti objektyvą reikiama kryptimi, visa kita bus padaryta už jus.“

© Vladimir Rys, „Canon“ ambasadorius

Efektyvūs optiniai ir integruoti vaizdo stabilizatoriai

Užtikrintai fotografuokite, net kai sąlygos yra nepalankios: jums padės „Canon“ optinės ir integruotos vaizdo stabilizavimo technologijos.

Powerful Optical and In-body image stabliser
Sure and stable video

Stabilūs rezultatai judant

Nebereikia sukti galvos, kai fotografuojama nustačius ilgą išlaikymą ir laikant fotoaparatą rankose. Kadangi fotoaparatuose įdiegta „Canon“ integruoto vaizdo stabilizatoriaus (IBIS) technologija, veikdami išvien su suderinamais RF objektyvais, fotoaparatai užtikrina iki 8 padalų vaizdo stabilizavimą*.

Rock Steady results on the move

Užtikrintas ir stabilus vaizdo įrašas

Užtikrintai filmuokite, net kai sąlygos nepalankios, naudodami „Movie Digital IS“. Veikdama kartu su „Canon“ optinio ir integruoto vaizdo stabilizatoriaus technologijomis, ši papildoma funkcija filmams suteikia papildomą sklandumo sluoksnį.

Intuityvi, ergonomiška konstrukcija

Nuotraukos užfiksavimo procesas turi būti intuityvus. „Canon“ EOS R serijos fotoaparatai sukonstruoti taip, kad veiktų išvien su jūsų kūnu. Mūsų ergonominiai sprendimai pripažįstami visame pasaulyje, jie sujungia fotoaparatą ir kūną naujais novatoriškais būdais.

Intuitive, ergonomic design

Patogiai jūsų rankose telpantys fotoaparatai – „Canon“ inžinieriai siekia, kad mūsų fotoaparatai būtų kuo labiau primintų kūno pratęsimą. Viskas prasideda nuo konstrukcijos, kuri buvo kuriama remiantis daugeliu skirtingų prototipų, kad būtų sukurta rankena, puikiai tinkanti jūsų rankoms.

Intuityviai naudojami valdikliai, kurie niekad neblaško: valdymas toks lengvas, kad vargu, ar pastebėsite, kad tai darote. Dėl išmaniai sukurtos mūsų fotoaparatų konstrukcijos jūsų dėmesys visada sutelktas į objektą, net kai atliekate derinimo veiksmus.

Objektyvo valdymo žiedas derinimams atlikti – dėl RF objektyvų RF konstrukcijos ir jų gebėjimo greičiau ir dinamiškiau komunikuoti su fotoaparatu, tinkinamas objektyvo valdymo žiedas suteikia dar daugiau tikslaus fotoaparato nuostatų derinimo galimybių fotografavimo metu.

Aiškūs meniu, kad aiškiai matytumėte – paprastai naršykite EOS meniu sistemą, kuri buvo kruopščiai tobulinama, kad išliktų pažįstamos nuostatų grupės ir derinimo parinktys.

Tinkinkite fotoaparatą ir pritaikykite jį pagal savo poreikius – pritaikykite savo fotografavimo stilių prie fotoaparato ir tiksliai suderinkite reikiamas nuostatas, kad galėtumėte greičiau ir geriau atlikti tai, ką darote.

Leiskite padėti jums rasti tobulą „Canon“ fotoaparatą

Mūsų fotoaparatų ieškyklė supažindins jus su mūsų fotoaparatų asortimentu ir padės jums rasti tą, kuris tobulai tinka jums.
Padėkite man išsirinkti

Kai didelis dydis yra geriausia. Viso kadro EOS R fotoaparatai

Nenuoramai kūrėjui sukurta „Canon“ viso kadro EOS R beveidrodinių fotoaparatų serija siūlo stulbinamą vaizdo kokybę bei pačią geriausią technologiją geriausiems rezultatams pasiekti. Nes nieko kito nesitikite.

 • Beveidrodiniai fotoaparatai

  EOS R1

  Kuriamas EOS R1 turės naują „DIGIC Accelerator“ vaizdo procesoriaus technologiją ir pažangių objektų aptikimo ir sekimo funkcijų
 • Beveidrodiniai fotoaparatai

  EOS R8

  Pereikite prie viso kadro nuotraukų bei vaizdo įrašų ir įgyvendinkite savo kūrybines ambicijas.
 • Beveidrodiniai fotoaparatai

  EOS R6 Mark II

  Fotografuojant ar filmuojant veiksmą ar portretus, „EOS R6 Mark II“ pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis ir puikia vaizdo kokybe bei leidžia atsiskleisti jūsų kūrybiškumui
 • Beveidrodiniai fotoaparatai

  EOS R3

  Greitas veidrodinis fotoaparatas, kurio laukė sporto, naujienų ir laukinės gamtos fotografai.
 • Beveidrodiniai fotoaparatai

  EOS R5

  Pamirškite viską, ką iki šiol žinojote apie beveidrodinius fotoaparatus. Bekompromisis fotoaparato EOS R5 veikimas iš esmės pakeis tai, kaip fotografuojate ir kuriate filmus.
  Žiūrėti išsamesnius duomenis EOS R5
 • „Cinema EOS“ sistema

  EOS R5 C

  Filmuokite gniaužiančius kvapą 8K vaizdus ir darykite 45MP nuotraukas mažiausiu mūsų „Cinema EOS“ aparatu, pasirengusiu viskam.
 • Beveidrodiniai fotoaparatai

  EOS R6

  Nesvarbu ką fotografuojate ir kaip – su EOS R6 patirsite tokias kūrybines galimybes, kurios anksčiau atrodė neįmanomos.
 • Beveidrodiniai fotoaparatai

  EOS R

  Viso kadro beveidrodinis fotoaparatas, atveriantis naujų kūrybinių galimybių fotografams ir operatoriams.
 • Beveidrodiniai fotoaparatai

  EOS RP

  Mažas, lengvas ir intuityviai valdomas viso kadro beveidrodinis fotoaparatas, skirtas kelionėms ir kasdienėms fotografijoms.
 • Užfiksuokite daugiau. APS-C privalumai

  APS-C formatas turi daug privalumų, tarp kurių – mažesnio dydžio fotoaparatas su EOS R technologija, kuri patiks kiekvienam, norinčiam atskleisti savo kūrybingumą.

  RF objektyvai

  RF objektyvai pasižymi optikos pranašumu ir dinamišku veikimu visomis sąlygomis, be to, EF objektyvų adapteriai, skirti EOS R fotoaparatams, suteikia galimybę EF-S ir EF objektyvus naudoti su EOS R fotoaparatais
  Peržiūrėti visus objektyvus Peržiūrėti visus adapterius

  Profesionalų rankose

  Pamatykite, ką gali EOS R sistema patyrusių fotografų ir operatorių rankose

 • FILMAVIMAS

  „Canon“ įranga, kuria filmuotas „FX“ serialas „Pistol“

  Atraskite „Canon“ kameras ir objektyvus, kuriuos „Pistol“ fotografijos režisierius Anthony Dod Mantle naudojo, kad į ekranus sugrąžintų pankų subkultūrą.

 • STRAIPSNIS

  Išsukimas iš kelio su „Canon EOS R3“

  Automobilių sporto fotografas Vladimir Rys išbando „Canon EOS R3“ novatorišką lenktyninių automobilių sekimo AF sistemą fotografuodamas pirmą elektrinį ralio automobilį.

 • STRAIPSNIS

  Pirmieji „EOS R5“ kadrai: gražių gamtos detalių įamžinimas

  Ulla Lohmann ir Robert Marc Lehmann pasakoja apie tai, kaip „Canon EOS R5“ 45 MP jutiklis ir akių sekimo AF padėjo jiems užfiksuoti neįtikėtinus gamtos vaizdus.

 • STRAIPSNIS

  Kinematografinis kelionių filmas su „EOS R5 C“

  Kaip filmų kūrėjas Kevin Clerc užfiksavo unikalų Madeiros vaizdą naudodamas „Canon“ visafunkcį hibridinį fotoaparatą.

 • STRAIPSNIS

  Šokant į šviesą: fotografavimas su „Canon EOS R6“

  „Canon“ ambasadorė Wanda Martin apie meno įkvėptą mados fotosesiją ir pirmuosius kadrus, užfiksuotus „Canon EOS R6“.

 • STRAIPSNIS

  „Canon EOS R“ fotografavimo prietemos sąlygomis išbandymas

  Fotožurnalistas Daniel Etter tamsoje fotografavo archajiškas sąlygas Rumunijos anglių kasykloje naudodamas viso kadro beveidrodinę „Canon EOS R“ sistemą.

 • STRAIPSNIS

  Nuotykių fotografija su EOS RP

  Gyvenimo gamtoje ir veiksmo fotografas Jake Baggaley aiškina, kaip lengvas „Canon EOS RP“ suteikia jam kūrybinio pranašumo.

 • Susiję gaminiai

  Susipažinkite su kitomis „Canon“ fotoaparatų serijomis

  1. * 8 padalos, pagal CIPA standartą, atsižvelgiant į naudojamą objektyvą.