Eos R System

„Canon“ EOS R sistema

Įamžinkite ateitį

Ateičiai sukurta sistema jau šiandien.

Trimis dešimtmečiais nuolatinių EOS naujovių pagrįstos EOS R sistemos pagrindas – pažangus objektyvo apsodas, suteikiantis daugiau kūrybinių galimybių ir dar daugiau dinamiškų būdų kiekvienai akimirkai įamžinti. Tai naujos fotografijos ir filmų kūrimo galimybės.

EOS R the front

Integruokite ir išplėskite

EOS R sistema sukurta jūsų kūrybinėms galimybėms papildyti ir išplėsti. Intuityviai valdoma, su EF ir EF-S serija suderinama, sistema su fenomenaliais RF objektyvais lengvai įsilies į dabartinę jūsų EOS sistemą ir atskleis dar neregėtas jūsų, kaip fotografo ar filmų kūrėjo, galimybes.

Speciali objektyvų serija

Pagerinkite ir išplėskite savo pasaulį

„Canon“ fotoaparatų su keičiamais objektyvais serija yra sukurta, kad fotografai ir operatoriai turėtų visas galimybes pasiekti geriausių rezultatų. Dėl EOS R sistemos „Canon“ asortimentas dabar yra visavertis ir prieinamas visiems.

EOS R viso kadro beveidrodinis fotoaparatas

EOS R sistemos valdymas ir ergonominės savybės primena EOS DSLR fotoaparatus, tik ji yra mažesnė ir lengvesnė. Pažangios jos technologijos atveria naujas fotografijos ir filmų kūrimo galimybes.

EOS R Full-Frame Mirrorless

EOS DSLR

DSLR fotoaparatuose optinis vaizdo ieškiklis veikia naudojant prizmės ir atspindžio veidrodžio sistemą, kad galėtumėte savo akimis matyti objektą per objektyvą. Tai kelias į rimtą fotografiją ir filmų kūrimą – tradicinis valdymas ir plačiausias objektyvų pasirinkimas.

Sužinokite daugiau

EOS DSLR

EOS M beveidrodinis fotoaparatas

Kai erdvė yra labai brangi ir nenorite papildomo DSLR sistemos dydžio ir svorio, „Canon“ EOS M beveidrodinių fotoaparatų serijoje rasite lankstumą ir patogumą bei galimybę kurti aukštos kokybės filmus ir nuotraukas.

Sužinokite daugiau

EOS M Mirrorless

Raskite sau tinkamiausią sistemą

Jau daugiau kaip 30 metų legendinė EOS sistema suteikia fotografams ir filmų kūrėjams pranašumo. Su mūsų fotoaparatais ir objektyvais dabar kurti lengva kaip niekad.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Canon EOS 5D Mark IV, EOS R & EOS M50

Įgyvendinkite savo kūrybinę viziją

EOS R sistema paveldėjo visus EOS sistemos privalumus ir jos objektyvų seriją, nes su adapteriais yra visiškai suderinama su esamais EF ir EF-S optiniais elementais, taip pat jai tinka „Speedlite“ blyksčių serija ir priedai.

Sužinokite daugiau

Realise your creative vision

Susiję gaminiai

Profesionalų rankoseSužinokite, kaip profesionalūs fotografai ir filmų kūrėjai suteikia savo istorijoms daugiau kokybės ir detalumo, naudodami EOS R sistemą.

Žiūrėti visus straipsnius