PTZ kameros

Canon CR-N500

CR-N500 pasižymi 15 k. optiniu priartinimu ir 4K UHD filmavimu bei išmaniojo automatinio sekimo funkcija*, todėl užtikrina tikslų valdymą ir sklandų IP transliavimą net ir silpno apšvietimo sąlygomis.

Techniniai duomenys

 • 4K UHD

  1,0 tipo CMOS jutiklis stulbinamai kokybei

 • 15 k. optinis priartinimas

  Nuo plataus kampo iki teleobjektyvo

 • DIGIC DV6 procesorius

  Galingas vaizdo apdorojimas fantastiškiems rezultatams

 • Palaikomi pagrindiniai IP transliavimo ir valdymo protokolai

  RTMP/RTMPS, NDI|HX*, RTP/RTSP, SRT, FreeD ir „Canon XC Protocol“

  * NDI yra „NewTek, Inc.“ priklausantis prekių ženklas arba registruotasis prekės ženklas Jungtinėse Valstijose ir kitose šalyse.

 • „Dual Pixel“ AF

  Sklandžiam, greitam ir tiksliam fokusavimui

 • Optinis vaizdo stabilizatorius

  Išskirtinis stabilumas sklandžiam PTZ veikimui

 • Automatinis sekimas

  Nemokama automatinio sekimo programa RA-AT001 („Lite“), turint naujausią programinę aparatinę įrangą, suteikia galimybę sekti objektą automatiškai. Mokama versija (RA-AT001) suteikia papildomo universalumo.

 • Automatinio ciklinio filmavimo funkcija

  Programuokite pasikartojančius kameros pasukimo, pakreipimo ir priartinimo judesius ciklinio filmavimo metu naudodami papildomą mokamą programėlę

PAGERINKITE SAVO TURINĮ NAUDODAMI NAUJĄ PROGRAMINĖS APARATINĖS ĮRANGOS NAUJINĮ
GAUKITE DAUGIAU KONTROLĖS SU NAUJU PROGRAMINĖS APARATINĖS ĮRANGOS NAUJINIU*

Atsisiųskite mūsų naujausią programinę aparatinę įrangą, kad gautumėte nemokamą automatinio sekimo programą RA-AT001 („Lite“)**. Mokama versija (RA-AT001) suteikia papildomo universalumo.

*siūloma 2024 m. vasarą
**Nemokama automatinio sekimo programa RA-AT001 („Lite“) prieinama naudojant naują programinės aparatinės įrangos versiją 1.5.0 arba naujesnę. Mokama licencija yra būtina norint naudoti visas automatinio sekimo funkcijas

 • Automatinis sekimas

  Automatinio sekimo programa RA-AT001. Pasinaudokite galimybe automatiškai sekti pagrindinį pranešėją jam judant ant scenos su veido / galvos aptikimo funkcija. Optimizuokite paskaitų, įmonių renginių, maldos namų, gyvų pasirodymų ir transliacijų projektų gamybos efektyvumą.

 • Automatinis ciklinis filmavimas

  Automatinio ciklinio filmavimo programa RA-AL001. Nuosekliai ir tiksliai programuokite pasikartojančius kameros pasukimo, pakreipimo ir priartinimo judesius, kad galėtumėte sekti tiesiogiai vykstančius pasikartojančius veiksmus. Stilingai filmuokite tiesiogiai vykstančius renginius ir muzikinius pasirodymus.

Canon CR-N500 PTZ Camera

Pagrindinės CR-N500 ypatybės

CR-N500 turi 15 k. optinio artinimo ir 4K UHD filmavimo galimybę, todėl užtikrina tikslų valdymą ir sklandų IP transliavimą net silpno apšvietimo sąlygomis.

 • RESOLUTION

  Galingas 4K vaizdas

 • OPTINIS PRIARTINIMAS

  Stabilizuotas 15 k. optinis priartinimas

 • INTEGRAVIMAS

  IP transliacijos ir valdymas

 • AUTOMATINIS FOKUSAVIMAS

  Dvigubų pikselių CMOS AF

 • PROCESORIUS

  1,0 tipo CMOS jutiklis ir DIGIC DV6

 • PRIJUNGIAMUMAS

  Platus jungčių pasirinkimas

Jutiklio dydis

1 col. tipo CMOS jutiklis
1/2,3 col. tipo CMOS jutiklis
1 col. tipo CMOS jutiklis
1/2,3 col. tipo CMOS jutiklis

Optinis priartinimas

15 k. optinis priartinimas
20 k. optinis priartinimas
15 k. optinis artinimas (30 k. išplėstinis)(1)*
20 k. optinis priartinimas

Fokusavimo sistema

„Dual Pixel CMOS“ automatinis fokusavimas
Hibridinis automatinis fokusavimas
„Dual Pixel CMOS“ automatinis fokusavimas
Hibridinis automatinis fokusavimas

Maksimalios skyros išvestis

4K UHD 30p
4K UHD 30p
4K UHD 60p
4K UHD 30p

Viduje / lauke

Vidaus patalpose
Vidaus patalpose
Galima naudoti lauke (IP55 atsparus vandeniui ir dulkėms)
Galima naudoti lauke (IP65 atsparus vandeniui ir dulkėms)

Išskyrus nurodytus atvejus, visi duomenys paremti standartiniais „Canon“ bandymų metodais. Duomenys gali būti pakeisti be išankstinio įspėjimo.

 1. * 30 k. išplėstinis artinimas FHD režimu

Galingas 4K vaizdas

1,0 tipo CMOS jutiklis ir DIGIC DV6 procesorius darniai veikia kurdami išskirtinio lygio 4K UHD/30p vaizdo kokybę ir pagerintus „Full HD“/60p vaizdus, gaunamus dėl perdiskretizuoto HD.

Stabilizuotas 15 k. optinis artinimas, kad galėtumėte priartėti labiau

Pažangi „Canon“ 4K optinė sistema užtikrina, kad vaizdas būtų detalesnis, o 15 k. optinis priartinimas (25,5–382,5mm 35 mm atitikmuo) suteikia lankstumo, nes galima naudoti nuo plačiakampio iki teleobjektyvo aprėpties regos lauką. Pažangus keturių ašių „Canon“ vaizdo stabilizatorius užtikrina aukštą filmavimo kokybę.

Galingas 4K vaizdas

IP transliacijos ir valdymas jūsų produkcijai transformuoti

Pridedamas platus IP valdymo ir transliacijos protokolų asortimentas iki 4K UHD 30p (pvz., NDI|HX*, RTMP, RTP/RTSP, RTMPS, SRT, FreeD ir „Canon XC Protocol“), todėl CR-N500 yra idealus pasirinkimas naujoms ir esamoms sistemoms.

* NDI yra „NewTek, Inc.“ priklausantis prekės ženklas arba registruotasis prekės ženklas Jungtinėse Valstijose ir kitose šalyse.

Puikūs vaizdai prietemoje

CR-N500 kuriami vaizdai yra aukštos kokybės ir turi mažai trukdžių, net kai apšvietimas tesiekia 1,5 liukso. Didelis 1,0 tipo CMOS jutiklis ir DIGIC DV6 procesorius išlaiko vaizdo kokybę net sudėtingiausiomis apšvietimo sąlygomis.

IP transliacijos ir valdymas jūsų produkcijai transformuoti
„Dual Pixel CMOS AF“ ryškumui užtikrinti

„Dual Pixel CMOS AF“ ryškumui užtikrinti

CR-N500 turi pripažintą „Canon“ automatinio fokusavimo sistemą „Dual Pixel CMOS“, kuri labai greitai ir tiksliai sufokusuoja įvairiais režimais.

Canon Camera

„Dual Pixel“ fokusavimo vadovas

Vizualiai parodoma, ar objektas sufokusuotas, kai fokusuojama rankiniu būdu.

Canon Camera

Pirmenybės veidams AF / tik veidų AF

Automatiškai aptinkami veidai ir fokusavimas seka pasirinktą objektą.

Canon Camera

Jutiklinis AF

Dirbant su taikomąja programa „Remote Camera Control“ galima pasirinkti objektą, kurį konkrečiai norima sufokusuoti.

Tikslus 4K automatinis sekimas*

Pasinaudokite galimybe automatiškai sekti pagrindinį pranešėją jam judant ant scenos su veido / galvos aptikimo funkcija. Galima reguliuoti kelis nustatymus, pvz., kompozicijos dydį, sekimo jautrumą, neleidžiamas zonas, pirmenybinę ekrano sritį ir kt., todėl galima nustatyti idealias sekimo sąlygas.

*Nemokama automatinio sekimo programa RA-AT001 („Lite“) prieinama naudojant naują programinės aparatinės įrangos versiją 1.5.0 arba naujesnę. Mokama licencija yra būtina norint naudoti visas automatinio sekimo funkcijas

Automatinio sekimo programinė įranga
Automatinio ciklinio filmavimo kadrai

Išmanus automatinis ciklinis filmavimas*

„Canon“ pažangus pavaros mechanizmas suteikia galimybę nuosekliai ir tiksliai programuoti pasikartojančius kameros pasukimo, pakreipimo ir priartinimo judesius, kad galėtumėte sekti tiesiogiai vykstančius pasikartojančius veiksmus. Mėgaukitės lanksčiu judesių programavimu su galimybe paslinkti ciklinio filmavimo inicijavimą pirmyn ir atgal, tad nereikia jokio operatoriaus. Galima užregistruoti penkis automatinius judėjimo maršrutus, kuriuos taip pat lengva sukurti arba adaptuoti dėl paprastai nustatomos naudotojo sąsajos.

* Reikalinga mokama licencija

Platus jungčių pasirinkimas paprastam naudojimui

CR-N500 turi daugybę jungčių, kad ją būtų galima naudoti kuo lanksčiau, įskaitant: 3G-SDI vaizdo išvestį, viso dydžio HDMI prievadą (palaikomas 4K UHD 30p 4:2:2 10 bitų), profesionalų lygio XLR garso įvestis ir PoE+ LAN prievadą, kad būtų galima lengvai integruoti sistemoje.

Sklandus ir tikslus valdymas

CR-N500 turi didelio tikslumo pavaros mechanizmą, kad siekiant tobulo kadro būtų galima tiksliai koreguoti pasukimo ir pakreipimo judesį bei greitį. CR-N500 yra suderinama su valdikliu RC-IP100 ir nuotolinio kamerų valdymo taikomosios programos valdikliais, be to, jai tinka ir tam tikrų trečiųjų šalių valdikliai.

Valdiklis Sklandus ir tikslus valdymas

HDR vaizdai su universaliu vaizdo kokybės koregavimu

Kurkite stulbinamus HDR vaizdus su „Canon Log 3“ ir plačiu dinaminiu diapazonu. Abu šie metodai užtikrina galimybę gauti geriausius HDR vaizdus tais atvejais, kai būtinas vaizdo produkcijos apdorojimas arba greiti rezultatai. Integruoti vaizdo reguliavimo nustatymai taip pat užtikrina lanksčius ir specialiai pritaikytus vaizdus, kuriuos galima spalviškai priderinti prie kitų vaizdo kamerų įrašų.

HDR vaizdai su universaliu vaizdo kokybės koregavimu

Sklandus vaizdo transliavimas aukštos kokybės 4K raiška

Naudodami nemokamą* internetinės kameros tvarkyklę „Webcam Driver“, galite mėgautis sklandžia vaizdo transliacija iki 4K 30p raiška naudojant daugiausia 5 pasirinktas „Canon“ PTZ vaizdo kameras**, sujungtas paprasta eterneto jungtimi. Ši „Windows“ OS programinė įranga, suderinama su dauguma konferencijų platformų ir programų, kurioms reikia UVC, yra virtuali USB tvarkyklė, leidžianti paprastai integruoti vaizdo transliavimą, todėl idealiai tinka vaizdo konferencijoms ir paskaitoms internetu.

* Gali reikėti trečiosios šalies licencijos
** Taikoma tik CR-N500, CR-N300 ir CR-X300

Pakuotės turinys

Pakuotės turinys

 • Fotoaparatas CR-N500

 • Lubų plokštė (su tvirtinimo elementais)

 • Tvirtinimo viela

 • Kameros tvirtinimo prie stovo viela

 • KS adapteris

 • Nuotolinis valdiklis (WL-N01)

 • Maitinimo elementai

Susiję priedai

 • PTZ programinės įrangos valdiklis

  Taikomoji programa „Canon Remote Camera Control“

  „Canon“ programinė įranga, kurią nemokamai atsisiuntus į asmeninį arba planšetinį kompiuterį galima valdyti ir koreguoti iki 20 PTZ kamerų nustatymus.
 • PTZ valdiklis

  RC-IP100

  Aukštos kokybės valdiklis su daugiafunkce valdymo svirtele ir intuityviu jutikliniu ekranu lengvam iki 100 prijungtų kamerų valdymui.
 • PTZ valdiklis

  RC-IP1000

  Profesionalams skirtas PTZ valdiklis su 7 col. jutikliniu ekranu, užtikrinantis tikslų iki 200 kanalų valdymą ir IP vaizdo stebėjimą
 • Wall Mount Bracket A-RMB7(Black)

  Priedai

  Sieninis laikiklis A-RMB7 (juodas)

  Sieninis laikiklis, skirtas tvirtinti prie sienos ar kito paviršiaus „Canon“ PTZ kamerą.
  7 kg maks. apkrova.
 • Wall Mount Bracket A-RMB7(White)

  Priedai

  Sieninis laikiklis A-RMB7 (baltas)

  Sieninis laikiklis, skirtas tvirtinti prie sienos ar kito paviršiaus „Canon“ PTZ kamerą.
  7 kg maks. apkrova.
 • Susiję gaminiai