PTZ programinės įrangos valdiklis

Taikomoji programa „ Canon Remote Camera Control“

Užbaikite kurti savo PTZ infrastruktūrą su šia nemokama „Canon“ programine įranga, kurią naudodami galėsite valdyti iki 20 „Canon“ PTZ kamerų, devynias iš kurių galėsite bet kada matyti naudotojo sąsajos tiesioginėje peržiūroje.

 • Nuotolinis valdymas iš asmeninio kompiuterio

  Valdykite iki 20 „Canon“ PTZ kamerų – devynias iš jų galėsite bet kada peržiūrėti naudotojo sąsajoje. Jums tereikia nešiojamojo kompiuterio su „Windows 10“ ir būsite pasirengę darbui.

 • Automatinė kameros registracija

  „Canon“ automatinės kameros registracijos funkcija randa visas prijungtas „Canon“ kameras tame pačiame IP tinkle, todėl jų sąranka vyksta greitai ir paprastai.

 • Stebėkite ir akimirksniu peržiūrėkite nuostatas

  Ekrane galite realiuoju laiku koreguoti tokius vaizdo parametrus kai vyzdinė diagrama, stiprinimas, baltos spalvos balansas ir kt., ir realiuoju laiku matyti pokyčius.

 • Visiška išankstinių nustatymų kontrolė

  Valdykite iki 100 iš anksto nustatytų kiekvienos kameros kampų ir lengvai keiskite jų padėtis. Pasinaudokite šia funkcija, kad galėtumėte įrašyti iki dešimties skirtingų judesių (pasukimo, pakreipimo, priartinimo), kuriuos galėsite atkurti vos palietę mygtuką.

 • Tikslus reguliavimas ir kontrolė

  Su šia programa galėsite tiksliai pakoreguoti pasirinktos kameros vaizdo nustatymus, pvz., vyzdinės diagramos, baltos spalvos balanso, stiprinimo ir kt., taip pat pritaikyti pasukimo, pakreipimo ir priartinimo greičius.

 • Tinkinamas valdymas klaviatūra

  Valdykite kameras ir parametrus klaviatūra ir priskirkite klavišus pasukimo, pakreipimo ir priartinimo valdymui. Galima priskirti visus vyzdinės diagramos reguliavimo ar stiprinimo nustatymus, todėl galite visapusiškai valdyti savo PTZ sąranką.

 • Valdymas per „Wi-Fi“ tinklą ir planšetinį kompiuterį

  Programa taip pat veikia planšetiniuose kompiuteriuose su „Windows 10“. Tiesiog prisijunkite „Wi-Fi“ ryšiu prie tinklo, prie kurio yra prijungtos jūsų kameros, ir galėsite visapusiškai valdyti savo vaizdo produkciją patys vaikščiodami aplinkui.

Techniniai duomenys

 • Nuotolinis valdymas iš asmeninio kompiuterio

  Valdykite iki 20 PTZ kamerų ir peržiūrėkite 9 iš jų

 • Stebėkite ir akimirksniu peržiūrėkite nuostatas

  Ekrane galite stebėti kameros vaizdo kanalą ir reguliuoti vaizdo nuostatas

 • Visiška išankstinių nustatymų kontrolė

  Kontroliuokite iki 100 iš anksto nustatytų kiekvienos kameros kampų

 • Pritaikomi klavišai

  Valdykite kameras ir parametrus klaviatūra ir priskirkite klavišus

 • Valdymas per planšetinį kompiuterį

  Veikia planšetiniuose kompiuteriuose su „Windows 10“

Gaukite nemokamą programinę įrangą

Pasirinkite savo gaminį žemiau ir atsisiųskite taikomąją programą „Remote Camera Control“, kuri sukurta išskirtinai savo serijos PTZ kameroms ir suteikia galimybę visapusiškai valdyti iki 20 kamerų ir peržiūrėti devynis vaizdo kanalus.

Ar norite, kad su jumis susisiektų „Canon“ atstovas?

Užpildykite trumpą anketą, kad paprašytumėte „Canon“ produktų specialistą su jumis susisiekti.

Susiję gaminiai

 • PTZ kameros

  CR-N500

  CR-N500 gali optiškai priartinti vaizdą iki 15 k., filmuoti 4K UHD ir turi „Dual Pixel“ automatinio fokusavimo funkciją su išmaniojo automatinio sekimo parinktimi, todėl su ja galite tiksliai valdyti ir sklandžiai transliuoti IP tinklu išskirtinės kokybės medžiagą.
 • PTZ kameros

  CR-N300

  Pasitelkę 4K UHD skyrą, 20 k. optinį priartinimą, hibridinį automatinį fokusavimą su išmaniojo automatinio sekimo parinktimi ir daug IP transliavimo bei valdymo protokolų, galėsite sudominti savo auditoriją naujais būdais.
 • PTZ kameros

  CR-N100

  Judri 4K PTZ kamera, pasižyminti pažangiu automatiniu fokusavimu, 20 k. optiniu priartinimu ir keliais IP protokolais su išmaniojo automatinio sekimo galimybe.
 • PTZ kameros

  CR-X300

  Kompaktiškas IP65 PTZ fotoaparatas, turintis 4K raišką, 20 kartų optinį priartinimą ir IP srautinį perdavimą bei įvairių programų valdymą.
 • PTZ kameros

  CR-X500

  Tvirtas ir vandeniui atsparus korpusas, 4K UHD skiriamoji geba, 15 k. optinis artinimas, 12G-SDI ir „Dual Pixel CMOS AF“ – tokiomis savybėmis pasižyminti CR-X500 yra ideali PTZ vaizdo kamera nuotolinei vaizdo produkcijai ir stebėsenai.
 • PTZ valdiklis

  RC-IP1000

  Profesionalams skirtas PTZ valdiklis su 7 col. jutikliniu ekranu, užtikrinantis tikslų iki 200 kanalų valdymą ir IP vaizdo stebėjimą
 1. Išskyrus nurodytus atvejus, visi duomenys paremti standartiniais „Canon“ bandymų metodais.
  Duomenys gali būti pakeisti be išankstinio įspėjimo.