PTZ kameros

Canon CR-X300

Įrašykite įspūdingą 4K UHD filmuotą medžiagą net ir sudėtingomis oro sąlygomis naudodami šią nešiojamąją IP65 klasės lauko PTZ kamerą, galinčią didžiuotis 20 k. optiniu priartinimu, 6G-SDI ryšiu, IP valdymu ir transliavimu bei pasirenkama automatinio ciklinio filmavimo funkcija*.

 • Galingi 4K ir „Full HD“ vaizdai

  1/2,3 colio 4K/UHD CMOS tipo jutiklis su DIGIC DV6 vaizdo procesoriumi fiksuoja detalią filmuotą medžiagą iki 4K 30P 4:2:2/10 bitų santykiu. Vaizdo įrašas gali būti išvedamas patobulinta „Full HD“ raiška su 4K perdiskretizavimo apdorojimu.

 • Universalaus aukštos kokybės 20 kartų optinio artinimo galimybė

  CR-X300 turi 20 kartų optinio priartinimo objektyvą, kurio židinio nuotolis yra 29,3–601 mm (35 mm ekvivalentas) UHD formatu, taip pat 20 kartų skaitmeninio priartinimo parinktį. CR-X300 taip pat turi „Canon“ 4 ašių IS sistemą, kuri užtikrina didesnį stabilumą fotografuojant.

 • Pažangios srautinio duomenų perdavimo ir išvesties parinktys

  CR-X300 yra labai lanksti dėl 6G SDI ir HDMI išvesčių, PoE++, taip pat tinklo ryšio, palaikančio tokius protokolus kaip „Canon XC“, RTP/RTSP, RTMP/RTMPS, SRT, „FreeD“ ir NDI|HX vaizdo perdavimas, taip pat standartinio ryšio, srautinio perdavimo protokolus ir valdymo protokolus.

 • Hibridinis AF tiksliam fokusavimui

  CR-X300 turi didelio tikslumo kontrastinį AF ir didelės spartos fazės aptikimo AF, todėl užtikrina tikslų objekto fokusavimą net esant silpnam apšvietimui.

 • Sklandus ir tikslus valdymas

  CR-X300 gali vienu metu labai tiksliai pasukti, pakreipti ir priartinti net 0,3 laipsnio per sekundę greičiu, net ir su iš anksto nustatytomis nuostatomis, ir yra suderinamas su „Canon RC-IP100“ valdikliu, nuotolinio fotoaparato valdymo programa ir pasirinktomis trečiųjų šalių parinktimis.

 • Skirta įvairioms apšvietimo sąlygoms

  CR-X300 turi vidinį 1/8 graduoto ND tipo filtrą su galimybe pritvirtinti 1/32 patobulintą ND filtro mechanizmą, skirtą uždėti filtrą ant priekinio objektyvo bloko paviršiaus, praplečiant ND diapazoną nuo 1/32 iki 1/256.

 • Pasirinktinės vaizdo nuostatos

  CR-X300 turi tinkintą vaizdo meniu, leidžiantį tiksliai sureguliuoti vaizdo nustatas įvairiuose fotografavimo scenarijuose su kitais fotoaparatais, pvz., „Cinema EOS“, kad darbo eiga būtų efektyvi kelių kamerų sąrankoje.

 • Tvirtas ir patvarus korpusas

  IP65 atsparumo vandeniui ir dulkėms klasės ir papildomai atsparus druskoms, kad galėtų veikti nuo -15° iki +40 °C temperatūroje ir 90 % drėgmėje – šis visiškai sandarus korpusas turi netgi integruotą valytuvą aiškiam vaizdui užtikrinti.

 • Sklandus vaizdo transliavimas aukštos kokybės 4K raiška

  Naudodami nemokamą1 internetinės kameros tvarkyklę „Webcam Driver“2, galite mėgautis sklandžia vaizdo transliacija iki 4K 30p raiška, naudodami daugiausia 5 pasirinktas „Canon“ PTZ vaizdo kameras3, sujungtas paprasta eterneto jungtimi. Ši „Windows“ OS programinė įranga, suderinama su dauguma konferencijų platformų ir programų, kurioms reikia UVC, yra virtuali USB tvarkyklė, leidžianti paprastai integruoti vaizdo transliavimą, todėl idealiai tinka vaizdo konferencijoms ir paskaitoms internetu.

  1. Gali reikėti trečiosios šalies licencijos
  2. Programinė įranga prieinama nuo 2022 m. birželio mėn.
  3. Taikoma tik CR-N500, CR-N300 ir CR-X300

AUTOMATINIO CIKLINIO FILMAVIMO PROGRAMĖLĖS PROGRAMINĖS APARATINĖS ĮRANGOS ATNAUJINIMAS

„Canon CR-X300“ dabar palaiko naują automatinio ciklinio filmavimo programėlę. Šis programinės aparatinės įrangos atnaujinimas reikalingas norint įdiegti naujas programėlės funkcijas. Programėlę galima įsigyti iš vietinio pardavėjo už papildomą kainą.

 • Automatinis ciklinis filmavimas

  Automatinio ciklinio filmavimo programa RA-AL001. Nuosekliai ir tiksliai programuokite pasikartojančius kameros pasukimo, pakreipimo ir priartinimo judesius, kad galėtumėte sekti tiesiogiai vykstančius pasikartojančius veiksmus. Stilingai filmuokite tiesiogiai vykstančius renginius ir muzikinius pasirodymus.

Techniniai duomenys

 • 4K UHD

  1/2,3 col. tipo jutiklis stulbinamai kokybei

 • 20 k. optinis priartinimas

  35 mm ekvivalentinis 29,3–601 mm židinio nuotolis (tik UHD) ir papildomas 20 kartų skaitmeninis FHD priartinimas

 • DIGIC DV6 vaizdo procesorius

  Galingas vaizdų apdorojimas, leidžiantis užfiksuoti) iki 4K 30P esant 4:2:2/10 bitų

 • Įvairiausių protokolų palaikymas

  RTMP, NDI|HX, RTP/RTSP, RTMPS „Canon XC“ protokolas ir standartinis ryšių protokolas

 • Hibridinis AF

  Greitam ir tiksliam fokusavimui net prietemoje

 • IP65 įvertis

  Atsparus vandeniui ir dulkėms, apsauga nuo stichijų poveikio

 • Automatinio ciklinio filmavimo funkcija

  Programuokite pasikartojančius kameros pasukimo, pakreipimo ir priartinimo judesius ciklinio filmavimo metu naudodami papildomą mokamą programėlę

Išmanus automatinis ciklinis filmavimas*

„Canon“ pažangus pavaros mechanizmas suteikia galimybę nuosekliai ir tiksliai programuoti pasikartojančius kameros pasukimo, pakreipimo ir priartinimo judesius, kad galėtumėte sekti tiesiogiai vykstančius pasikartojančius veiksmus. Mėgaukitės lanksčiu judesių programavimu su galimybe paslinkti ciklinio filmavimo inicijavimą pirmyn ir atgal, tad nereikia jokio operatoriaus. Galima užregistruoti penkis automatinius judėjimo maršrutus, kuriuos taip pat lengva sukurti arba adaptuoti dėl paprastai nustatomos naudotojo sąsajos.

* Reikalinga mokama licencija

Automatinio ciklinio filmavimo kadrai

Jutiklio dydis

1 col. tipo CMOS jutiklis
1/2,3 col. tipo CMOS jutiklis
1 col. tipo CMOS jutiklis
1/2,3 col. tipo CMOS jutiklis

Optinis priartinimas

15 k. optinis priartinimas
20 k. optinis priartinimas
15 k. optinis artinimas (30 k. išplėstinis)(1)*
20 k. optinis priartinimas

Fokusavimo sistema

„Dual Pixel CMOS“ automatinis fokusavimas
Hibridinis automatinis fokusavimas
„Dual Pixel CMOS“ automatinis fokusavimas
Hibridinis automatinis fokusavimas

Maksimalios skyros išvestis

4K UHD 30p
4K UHD 30p
4K UHD 60p
4K UHD 30p

Viduje / lauke

Vidaus patalpose
Vidaus patalpose
Galima naudoti lauke (IP55 atsparus vandeniui ir dulkėms)
Galima naudoti lauke (IP65 atsparus vandeniui ir dulkėms)

Išskyrus nurodytus atvejus, visi duomenys paremti standartiniais „Canon“ bandymų metodais. Duomenys gali būti pakeisti be išankstinio įspėjimo.

 1. * 30 k. išplėstinis artinimas FHD režimu
CR-X300

Pakuotės turinys

 • CR-X300 pagrindinis įrenginys

 • Maitinimo laidas

 • Jungties dangtelis

 • Svarbios informacijos biuletenis

 • Reguliavimo lapas

Susiję gaminiai

 • PTZ kameros

  CR-X500

  Tvirtas ir vandeniui atsparus korpusas, 4K UHD skiriamoji geba, 15 k. optinis artinimas, 12G-SDI ir „Dual Pixel CMOS AF“ – tokiomis savybėmis pasižyminti CR-X500 yra ideali PTZ vaizdo kamera nuotolinei vaizdo produkcijai ir stebėsenai.
 • PTZ kameros

  CR-N500

  CR-N500 gali optiškai priartinti vaizdą iki 15 k., filmuoti 4K UHD ir turi „Dual Pixel“ automatinio fokusavimo funkciją su išmaniojo automatinio sekimo parinktimi, todėl su ja galite tiksliai valdyti ir sklandžiai transliuoti IP tinklu išskirtinės kokybės medžiagą.
 • PTZ kameros

  CR-N300

  Pasitelkę 4K UHD skyrą, 20 k. optinį priartinimą, hibridinį automatinį fokusavimą su išmaniojo automatinio sekimo parinktimi ir daug IP transliavimo bei valdymo protokolų, galėsite sudominti savo auditoriją naujais būdais.
 • PTZ kameros

  CR-N100

  Judri 4K PTZ kamera, pasižyminti pažangiu automatiniu fokusavimu, 20 k. optiniu priartinimu ir keliais IP protokolais su išmaniojo automatinio sekimo galimybe.
 • PTZ valdiklis

  RC-IP100

  Aukštos kokybės valdiklis su daugiafunkce valdymo svirtele ir intuityviu jutikliniu ekranu lengvam iki 100 prijungtų kamerų valdymui.
 • PTZ programinės įrangos valdiklis

  Taikomoji programa „Canon Remote Camera Control“

  „Canon“ programinė įranga, kurią nemokamai atsisiuntus į asmeninį arba planšetinį kompiuterį galima valdyti ir koreguoti iki 20 PTZ kamerų nustatymus.