Tvarumas įmonėje „Canon“

Mes keičiame savo veiklos ir gamybos būdus siekdami kurti tvaresnį pasaulį žmonėms ir mūsų planetai.

Taip pat norime būti atsakingi savo klientų partneriai ir padėti jiems vykdyti nuosavus tvarumo įsipareigojimus.

Canon Picturing a Sustainable Future
Tvarus pasaulis

CO2 kiekio mažinimas

Laikydamiesi Paryžiaus susitarimo, norime iki 2050 m. pasiekti nulinį grynąjį anglies dioksido kiekį. Tam reikia nuoseklių veiksmų visame mūsų versle – nuo operacijų, gamybos ir transportavimo iki produktų dizaino ir pakavimo.

Nustatėme artimojo laikotarpio tikslus 2030 metams ir pateikėme juos SBTi (mokslu pagrįstų tikslų iniciatyvai) skaidrumo ir tikrinimo tikslais.

Žiedinis verslas

Mūsų tikslas – tapti žiedinės ekonomikos įmone. Kai kiekvienas produktas ir medžiaga projektuojami, kuriami, pakartotinai naudojami, remontuojami ir perdirbdami uždaroje grandinėje.

Pasitelkdami novatoriškus gamybos metodus mažiname atliekų kiekį dar projektavimo etapu ir pasirūpiname, kad mūsų produktai ir medžiagos būtų naudojami ilgiau.

20220331 MK

Edukacinės ir jaunimo programos

Jaunimas nusipelno ir privalo turėti balsą formuojant mūsų pasaulio ateitį.

Bendradarbiaudami su nevyriausybinėmis organizacijomis (NVO) ir padedami mūsų „Canon“ ambasadorių – programos įgyvendinimo partnerių, suteikiame jauniems žmonėms galimybę dalytis savo istorijomis vaizdais.

Parama vietos bendruomenėms

Su tvarumu susijusi mūsų veikla taip pat orientuota į iniciatyvas, kurios padeda kurti teigiamą socialinį ir aplinkosauginį poveikį vietos bendruomenėms.

Pasikalbėkite su mūsų Tvarumo komanda

Pasidalykite mintimis ir klausimais su mūsų Tvarumo komanda

Partnerystės ir programos

Bendradarbiaujame su savo klientais, verslo ir pramonės partneriais padėdami jiems pozityviai prisidėti klimato kaitos srityje.

 • Mažasis miškas

  Visoje Jungtinėje Karalystėje nedideli žemės plotai paverčiami vadinamaisiais „mažaisiais miškais“ – tai „Earthwatch Europe“ organizuojamo projekto, kurį su pasididžiavimu remia „Canon“, dalis.

 • Koralų dauginimo laboratorija

  Koralų dauginimo laboratorija kartu su tarptautiniais partneriais vykdo novatorišką koralų atkūrimo tyrimų projektą, kuriuo siekiama sukurti metodus koralų atsikūrimui paskatinti. Tikimasi, kad šis pirmaujantis pasaulyje mokslinis tyrimas duos realios ekologinės naudos. Savo darbu tyrėjai padės gelbėti nykstančius koralus, apsaugoti koralų rifus visame pasaulyje ir gauti gamtosaugininkams reikalingos informacijos.

Pripažinimas CDP A sąraše

 • 2023 m. CDP įvertino „Canon“ veiksmus klimato kaitos srityje A balu – tai jau trečias kartas, kai esame įtraukti į aukščiausio rango A sąrašą ir atsidūrėme tarp 2 % šioje kategorijoje įvertintų įmonių.

  CDP yra tarptautinė ne pelno siekianti aplinkosaugos organizacija, kuri vertina didžiųjų viso pasaulio įmonių ir organizacijų pastangas kovoti su aplinkosaugos problemomis.

 • Dauguma „Canon“ produktų gavo Vokietijos federalinės vyriausybės ekologinį ženklą „Blue Angel“

 • Nuo 2020 m. ISO 14001 konsoliduoti sertifikatai taikomi „Canon Inc.“ ir 124-ioms grupės įmonėms 40-yje šalių (593-ose veiklos vykdymo vietose) bei regionų visame pasaulyje

Susipažinkite plačiau

Prisijunkite prie pokalbio mūsų socialiniuose kanaluose

SUSISIEKITE SU MUMIS

Susisiekite

Pasidalykite mintimis ir klausimais su mūsų Tvarumo komanda