Tvarumas – mūsų genuose

 • Mes kalbame apie būtinybę turėti veiksmingą reglamentavimą, reguliuojantį produktų saugą, aplinką ir chemines medžiagas, ir laikomės šių teisės aktų.

 • Savo tiekimo grandinėse valdome žmogaus teisių ir šiuolaikinės vergovės rizikas.

 • Skatiname ir aktyviai didiname savo darbo jėgos įvairovę siekdami užtikrinti, kad pritrauktume ir išlaikytume reikiamus talentus.
Canon Camera

Tvarumas – mūsų genuose

Responsible business

Atsakingas verslas

Siekdami užtikrinti nuoseklią ir teisingą veiklą įvairiose srityse, taip pat ir žmogaus teisių, darbo ir aplinkos, kasmet teikiame metinę tvarios veiklos ataskaitą JT pasauliniam susitarimui – didžiausiai pasaulyje savanoriškai įmonių tvarumo iniciatyvai – ir Atsakingo verslo aljansui – svarbiausiai pramonės koalicijai, skirtai įmonių socialinės atsakomybės pasaulinėse tiekimo grandinėse klausimams.

Pasaulinės „Canon“ šeimos dalis

Prisidedame prie „Canon“ pasaulinių tvarumo pastangų. Visų mūsų pastangos išspręsti socialines problemas – tai siekis būti geru piliečiu, globoti ir saugoti aplinką, kurti naują vertę ir spręsti socialines problemas.

Canon Camera
Managed Print Services

Aukščiausias veiklos efektyvumas tvarumo srityje

Jau daugelį metų mūsų veiklos efektyvumas tvarumo srityje yra įtraukiamas į „EcoVadis“ aukso kategoriją. Už poveikio aplinkai valdymą taip pat buvome įtraukti į CDP A sąrašą.

Atitiktis ir politika

Mūsų tvarumo strategija yra grindžiama įsipareigojimu užtikrinti „nuostabius pagrindus“ visose susijusiose atitikties ir sertifikavimo srityse. Taip pat parengėme atitinkamą politiką, kad užtikrintume nuolatinį mūsų socialinio ir aplinkosauginio poveikio valdymą.

Susipažinkite plačiau

 • Empowering young People

  Jaunimo įgalėjimas

  Įgaliname naująją istorijų pasakotojų kartą.

 • Man werkt aan printer

  Poveikio aplinkai mažinimas

  Sužinokite, kaip mažiname poveikį aplinkai

 • Environmentally friendly products

  Spausdinimas

  Sužinokite apie mūsų rašalinės technologijos naudą aplinkai.

 • SUSISIEKITE SU MUMIS

  Susisiekite

  Pasidalykite mintimis ir klausimais su mūsų Tvarumo komanda