„LEGRIA“ VAIZDO KAMEROS

4K vaizdo kameros

Tiek brangioms akimirkoms įamžinti, tiek kūrybiškumui išlaisvinti – „Canon“ turi jums tobulai tinkančią vaizdo kamerą.
Canon Camera

„Canon LEGRIA 4K“ vaizdo kameros

„LEGRIA HF G“ serijos gaminiuose įdiegtos pažangiosios technologijos ir įvairūs kūrybiniai valdikliai, kurie telpa rankinėje, paprastai valdomoje vaizdo kameroje, puikiai tinkančioje vaizdo tinklaraštininkams, „YouTube“ turinio ir nepriklausomų filmų kūrėjams.

Visas „Canon LEGRIA“ vaizdo kamerų asortimentas

Naudodamiesi pažangiais „LEGRIA HF G“ serijos gaminiais kurkite išskirtinius filmus, kurie atskleis jūsų pasakotojo talentą.

Pažangi technologija

Filmuokite neįtikėtinai ryškius ir gyvus vaizdo įrašus – net kai apšvietimas yra sudėtingas. Jums padės tokios funkcijos kaip 1.0 tipo 4K CMOS arba HD CMOS PRO jutiklis, integruotas ND filtras, 5 ašių vaizdo stabilizatorius su elektroniniu IS ir platus DR.

Canon Camera
Canon Camera

Patogus, kūrybiškas filmavimas

Lengvai filmuokite laikydami vaizdo kamerą rankose su profesionalaus tipo artinimo perjungikliu, pakreipiamu vaizdo ieškikliu ir intuityviu jutikliniu ekranu. Naudokite pritaikomus funkcijų mygtukus ir ratuką, kad galėtumėte kontroliuoti ir pagreitinti valdymą, o prijungę mikrofoną ir ausines užtikrinkite aukštos kokybės garsą.

Tiesioginis bendrinimas internete

Užbaigę paprastą sąrankos procedūrą, galėsite filmus įkelti tiesiogiai į internetą – net be kompiuterio. Paprasčiausiai prijunkite vaizdo kamerą prie namų „Wi-Fi“ tinklo* ir galėsite siųsti vaizdo įrašus į „YouTube“, „Facebook“, „Twitter“ ar el. paštą.

Canon Camera
Canon Camera

Nuotolinis valdymas per „Wi-Fi“

Valdykite „LEGRIA“ „W-Fi“ vaizdo kameros „Live View“ nuotolinio valdymo nustatymus per išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį. Idealiai tinka filmuoti, kai sunku prieiti prie vaizdo kameros.

PASIRUOŠĘ PADĖTI

Pagalba ir palaikymas

Esame pasiruošę atsakyti į jūsų klausimus, išspręsti problemas ir nukreipti jus tinkama kryptimi, jei jums reikalingas jūsų gaminio remontas.
Palaikymas
  1. Garso išvestis per USB nepalaikoma

    * Tiesioginio bendrinimo internetu ir siuntimo per serverį funkcijoms reikalinga image.canon paskyra. Kai kuriose šalyse ar regionuose image.canon gali būti neprieinama. Išsamesnės informacijos rasite puslapyje www.canon-europe.com/cig.