Naujas

Vaizdo kameros

Canon LEGRIA HF G70

Naudodamiesi šia 4K vaizdo kamera su 1/2,3 col. tipo CMOS jutikliu, filmuokite kaip profesionalai. Dėl pažangaus automatinio fokusavimo, 20 kartų optinio artinimo ir 5 ašių stabilizavimo ji puikiai tinka norint sklandžiai ir tiksliai įrašyti vaizdą.

Pristatome „LEGRIA HF G70“

Universali 4K vaizdo kamera su 20x optiniu priartinimu, pažangiuoju automatiniu fokusavimu ir 5 ašių stabilizavimu bei USB-C išvestimi, skirta UVC tiesioginėms vaizdo transliacijoms1.
Canon Camera

Techniniai duomenys

 • Notification Imagee

  4K UHD / 25P

  MP4 iki 150 Mb/s

 • Notification Imagee

  20 k. optinis priartinimas

  29,3–601 mm
  Plačiakampis 4K artinimas

 • Notification Imagee

  Perdiskretizavimo HD apdorojimas

  Aukštos kokybės „Full HD“
  Naudojant 4K UHD jutiklį gaunami aukščiausios kokybės „Full HD“ vaizdai

 • Notification Imagee

  Optinis vaizdo stabilizatorius

  5 ašių IS
  Pažangus optinis ir dinaminis vaizdo stabilizavimas

 • Notification Imagee

  Jutiklinis ekranas

  3,5 col. jutiklinis ekranas
  Lengva fokusavimo taško ir vaizdo kameros kontrolė

 • Notification Imagee

  Garsas

  Elektretinio kondensatoriaus tipo stereofoninis mikrofonas ir 3,5 mm išorinis minikištukas

 • Notification Imagee

  Du lizdai

  Dvigubi atminties kortelių lizdai
  Vienalaikis arba pakaitinis įrašymas SD kortelėse

 • Notification Imagee

  USB-C

  Vaizdo tiesioginio transliavimo išvestis per „Mac“ arba asmeninius kompiuterius1 Taip pat suderinama su „Canon“ GPS imtuvu GP-E2

Canon Camera

Pasitikėkite „Canon“ 4K jutikliu

4K vaizdo kameros jutiklis ir DIGIC DV6 vaizdo procesorius užtikrina aiškius ir ryškius UHD vaizdus 4K televizoriuose, o 8 plokštelių diafragma leidžia užfiksuoti kinematografiškus vaizdo suliejimo akcentus. Vaizdą sukadruokite 3,5 col. skystųjų kristalų (LCD) ekrane arba priglauskite vaizdo kamerą prie akies ir naudokite įtaisytąjį elektroninį vaizdo ieškiklį (EVF).

Valdykite kūrybiškai

Dinamiškais plačiais vaizdais ir stambiais planais padarykite filmą įtaigesnį pasinaudodami veiksmingu 20 kartų optiniu artinimu ir pažangiuoju vaizdo stabilizavimu. Tinkinkite vaizdo kamerą pasinaudodami penkiais priskiriamaisiais mygtukais ir naudodami įtaisytuosius ND filtrus suderinkite ekspoziciją, kai nustatyta platesnė diafragma arba ilgesnis išlaikymas.

Canon Camera
Canon Camera

Greitas ir tikslus fokusavimas su veidų aptikimo funkcija

Vaizdo kameroje LEGRIA HF G70 įdiegta pažangioji hibridinio AF sistema, veikianti su fokusavimo greičio derinimu, kad AF būtų arba greitas, arba sklandus. 3,5 col. skystųjų kristalų (LCD) ekrane nustatykite fokusuotiną vietą paliesdami reikiamą AF tašką. Kad būtų užtikrintas dar didesnis tikslumas ir patogumas, ypač tuomet, kai aplinkoje yra aktyvaus veiksmo ir reikia išlaikyti filmuojamą objektą kadre, numatytos veidų aptikimo AF ir veidų sekimo funkcijos, o rankinį fokusavimą galima atlikti pasinaudojant objektyve integruotu valdymo žiedu.

MP4 įrašymas

LEGRIA HF G70 palaiko MP4, kad įrašus būtų galima leisti suderinamu televizoriumi. Vaizdo kamera taip pat galima įrašyti 4K UHD 150 Mb/s, nustačius 25P, taip pat „Full HD“ 35 Mb/s arba 17 Mb/s, nustačius 50P/25P.

Canon Camera
Canon Camera

Kelios įrašymo parinktys, pasirinktinis vaizdo meniu ir garso aplinkos pasirinkimas

Yra daugybė išvesties ir įrašymo parinkčių, įskaitant infraraudonųjų spindulių režimą, 0,5 karto sulėtintą vaizdo įrašymą „Full HD“ kokybe, iki 1 200 kartų pagreitintą įrašymą 4K / „Full HD“ kokybe ir įvairius filmuojamos aplinkos režimus. Pasirinktinio vaizdo meniu suteikia galimybę suderinti spalvas su kitomis „Canon“ vaizdo kameromis, o pasitelkiant garso aplinkos režimą įtraukiamas garso įrašymas, priderintas prie filmuojamos aplinkos. Taip pat numatytas vienalaikis atsarginių kopijų kūrimas ir pakaitinis įrašymas naudojant dvi SD korteles.

legria-hf-g70

Pakuotės turinys

 • LEGRIA HF G70

 • USB maitinimo adapteris PD-E1

 • Baterijų paketas BP-820

 • Objektyvo gaubtas su objektyvo užkardu

Priedai

Related products

Jus taip pat gali dominti...

 1. Garso išvestis per USB nepalaikoma.