Hero Image

„Canon“ 4K fotoaparatai

Atraskite „Canon“ 4K fotoaparatų serijos galią ir universalumą.

Kas yra 4K?

Daugiau detalių, daugiau erdvės jūsų istorijai. Naudojant modernius „Canon“ CMOS jutiklius 4K vaizdo įraše atsiminimai įrašomi ryškiau nei bet kada anksčiau. Dėl keturis kartus didesnės „Full HD“ vaizdo raiškos galėsite atsiminimuose parodyti net smulkiausias detales ir turėsite daugiau lankstumo redaguodami įrašus. 4K ypač didelės raiškos vaizdo įrašai – tai naujas, galingas ir lankstus jūsų vaizdo pasakojimų etapas.

4K ir „Full HD“

4K vaizdo įrašai – taip pat vadinami 4K UHD – yra 4 kartus didesnės skiriamosios gebos nei 1080p „Full HD“ ir turi 3840 x 2160 pikselių arba, tam tikruose fotoaparatuose, DCI 4095 x 2160 pikselių. Tai reiškia, kad, palyginti su „Full HD“ vaizdo įrašais, 4K skiriamąja geba galite nufilmuoti kvapą gniaužiančias, beveik apčiuopiamas detales.

4K and Full HD

Apie „Canon“ 4K

Lengvas ir patogus nešiotis „Canon PowerShot SX740“ puikiai tinka įsimintinoms šeimos gyvenimo akimirkoms fiksuoti. Smagus ir universalus „Canon M50“ beveidrodinis fotoaparatas kartu su mūsų siūlomais objektyvais puikiai tinka vaizdo tinklaraščiams kurti. Galingas ir greitas „EOS R5“ tobulai papildys didelių užmojų turinčio filmų kūrėjo rinkinį. 4K filmuojantys „Canon“ fotoaparatai gali įrašyti ir „Full HD“ skiriamąja geba – todėl galite pasirinkti kiekvienam kūrybiniam projektui tinkamiausią formatą. „Full HD“ skiriamąja geba galite pasirinkti kiekvienam kūrybiniam projektui tinkamiausią formatą.

4K and Full HD

Papasakokite savo geriausią istoriją

Filmuodami 4K galite mėgautis kūrybine laisve priartinti, paslinkti ir apkirpti savo vaizdo įrašą iki 200 %, nes filmai vis tiek bus ne mažesnės nei „Full HD“ raiškos – todėl šis formatas puikiai tinka filmus ir meninius įrašus kuriantiems entuziastams.

Tell your best story

Į ką atsižvelgti, renkantis 4K

4K vaizdo įraše užfiksuojama daugiau duomenų, todėl tai pačiai įrašo trukmei reikės didesnių atminties kortelių su didesne siuntimo sparta ir spartesnio interneto ryšio duomenims siųsti. Filmuojant 4K skiriamąja geba gali reikėti didesnio standžiojo disko, taip pat patartina turėti galingesnį kompiuterį, kad galėtumėte sklandžiai redaguoti. Su „Full HD“ gaunami mažesni failai, kurie puikiai tinka norint įkelti ir transliuoti internetinį turinį.

Considerations when chossing 4K

Populiariausi mūsų 4K produktai

Tinkamas fotoaparatas tinkamam darbui: peržiūrėkite populiariausius mūsų asortimento 4K fotoaparatus.

Jums taip pat gali būti įdomu...

Pasisemkite įkvėpimo, užsisakykite jau dabar

Niekada nepraleiskite naujausių „Canon“ pasiūlymų, patarimų ir praktinių vadovų, naujienų ir kvietimų į vietos renginius.

Užsisakykite jau dabar