Canon Club - Our NEW Membership Programme - Join Club

PRISIJUNGTI PRIE CANON CLUB

Nepailskite ėję vedami aistros ir nepraleiskite galimybės gauti papildomų mokymų, palaikymo ir įkvėpimo.

Naudodamiesi mūsų naująja narystės programa rasite aistringos bendruomenės erdvę, suteikiančią viską, ko jums reikia savo lygiui pakelti, neatsižvelgiant į tai, koks jis yra.

Gaukite prieigą prie išskirtinių pranašumų

Padidinkite kūrybiškumą ir tai darydami gaukite taškų, kurie suteikia galimybę pasinaudoti išskirtiniais pasiūlymais, kurie, jums progresuojant, tampa vis didesni ir geresni.

 • Prisijunkite prie „Canon“ bendruomenės

  Gaukite įkvėpimo ir mėgaukitės nauja erdve bendraminčiams aistringiems kūrėjams, kurioje galite tyrinėti ir diskutuoti iki soties bei mokytis ir gauti reikiamo palaikymo.

 • Eikite vedami savo aistros

  Nesiliaukite lavinę akį ir užfiksuokite gražius tobulus vaizdus. Ir kuo toliau einate vedini savo aistros ir ja dalinatės, tuo didesni pranašumai ir geresnės paslaugų teikimo sąlygos.

 • Mokykitės iš geriausių

  Tobulinkite savo amatą pasinaudodami žymiausių fotografų, filmų kūrėjų ir kūrėjų išskirtiniu turiniu, mokymais ir meistriškumo kursais: tai suteiks jums pranašumų, kai kursite nuotraukas ar spausdinsite.

 • Gaukite prieigą prie viešai neskleidžiamos informacijos

  Kildami laipteliais aukštyn gaukite prieigą prie išskirtinių pasiūlymų, įskaitant išskirtinį ambasadorių turinį, bandymus prieš perkant, apmokėtus renginius bei nuolaidas prekėms ir popieriui.

Ir toliau gaukite atlygį

Tobulinkite savo gebėjimus gaudami taškų kaskart apsipirkdami, užregistruodami gaminį, užsisakydami renginį ar užsiregistruodami naudotis prenumerata. Pradėkite didinti jums skirtus pranašumus pereidami nuo vieno iš 3 specialių lygių prie kito, tačiau ir toliau naudokitės pranašumais, kuriuos suteikia ankstesni lygiai.

 • 1 - 100

  Keep on exploring

  Pradėkite naudoti ir atraskite visą „Canon“ pasinaudodami įvadiniais mokymais ir nuolaidomis gaminiams.

 • 101 - 350

  Keep on creating

  Išlikite kūrybiniame sraute ir ženkite pirmyn dalyvaudami tiesioginiuose renginiuose ir seminaruose, kuriuos rengia pramonės šakos profesionalai.

 • 351+

  Keep on mastering

  Įvaldykite savo amatą dalyvaudami individualiuose užsiėmimuose su „Canon“ ambasadoriais ir gaukite didesnes VIP nuolaidas.

Kaip tapti nariu

 • Pirkite „Canon“ gaminį

  Būtina, kad šis gaminys būtų nupirktas per pastaruosius 12 mėnesių.

 • Užregistruokite savo įrenginį

  Jei nusipirkote daugiau nei vieną gaminį, nepamirškite užregistruoti jų visų, kad gautumėte daugiau taškų.

 • Pradėkite mėgautis jums teikiamais pranašumais

  Sužinokite daugiau apie tai, kuriame lygyje esate, ir pradėkite maksimaliai išnaudoti nuostabius Canon Club teikiamus pranašumus.