PTZ PROGRAMINĖ APARATINĖ ĮRANGA

„Canon“ PTZ kamerų programinės aparatinės įrangos atnaujinimai ir papildomos programėlės

„Canon“ nuolat ieško naujų ir intuityvių būdų pagerinti sukurtų PTZ kamerų funkcionalumą. Čia galite susipažinti su visa naujausia programine aparatine įranga ir programėlėmis, kurias galite naudoti savo „Canon“ PTZ kamerose. „Canon“ turi daugybę nemokamų atnaujinimų, nuo automatinio sekimo funkcijos iki didele paklausa pasižyminčių SRT ar „FreeD“ protokolų, kurie padės transformuoti jūsų projektus.

Pasirinkite PTZ kameros modelį norėdami peržiūrėti, kokią programinę aparatinę įrangą galima atsisiųsti. Daugiau informacijos apie programinės aparatinės įrangos atnaujinimus ir papildomas programėles pateikta toliau. Norėdami gauti informacijos apie papildomų programėlių įsigijimo galimybes, kreipkitės į vietos „Canon“ produktų pardavėją.

2023 m. balandžio mėn.: automatino sekimo programėlė (RA-AT001)

Pasinaudokite galimybe automatiškai sekti pagrindinį pranešėją jam judant ant scenos su veido / galvos aptikimo funkcija. Išnaudokite puikias 4K PTZ vaizdų kūrimo galimybes su nesudėtingomis automatinėmis funkcijomis ir kurkite aukštesnio lygio projektus. Automatinio sekimo programėlė yra integruota įrenginyje („Edge“), o ne naudojama kompiuteryje, todėl ją paprasta įdiegti ir nereikia naudoti kompiuterių su galingu procesoriumi.

Sklandus ir tikslus sekimas
„Canon“ pažangus pavaros mechanizmas suteikia galimybę PTZ kamerai sekti įvairiu greičiu judančius žmones.

Pirmenybinė ekrano sritis
Seka objektą, bet užtikrina, kad vaizdo kampas visada aprėptų lentas, skaidres ar ekranus.

Pasukimo / pakreipimo sustabdymo sritis
Apsaugo nuo nepageidaujamo pasukimo, pakreipimo valdymo, kai sekami objektai, judantys nedidele amplitude savo vietoje.

Lankstus komponavimas
Koreguokite sekamo objekto kompoziciją, pvz., kūno apimtį, kad būtų užtikrintas tinkamiausias filmavimo kampas.

Fiksuoto regos kampo sritis
Pasirinkite sritį, į kurią patekus tiksliniam objektui sekimas sustabdomas, kad būtų išlaikytas tam tikras kampas.

Pradinės padėties nustatymas iš naujo
Perkelia regos kampą į iš anksto nustatytą pradinę padėtį, kai sekamas objektas pradingsta, kad visada būtų užfiksuoti svarbūs elementai.

Dinaminis sekimo jautrumas
Tiksliai sureguliuokite 10 jautrumo lygių lėtai ir greitai judantiems objektams; kuo didesnis skaičius, tuo judresnis PTZ kameros sekimas, o tai reiškia, kad galima užfiksuoti net dinaminius judesius.

Išmanus žmogaus aptikimas
Automatiškai parenka žmogaus kūną nustatytoje srityje kaip sekimo objektą, kad būtų galima greitai identifikuoti objektus. Taip pat galima parinkti objektą rankiniu būdu, kad aptikimas būtų dar tikslesnis.

Neleidžiama automatinio parinkimo sritis
Sukurkite neleidžiamas zonas, kad nebūtų sekami nepageidaujami žmonės – tai užtikrina norimo sekimo objekto fokusavimą.

Automatinio sekimo programėlę CR-N700 galima įsigyti nuo 2023 m. balandžio mėn., o CR-N500 ir CR-N300 tikimasi išleisti nuo 2023 m. trečiojo ketvirčio.

Prireikus informacijos, kaip įsigyti automatinio sekimo programėlę, kreipkitės į vietos „Canon“ produktų pardavėją arba vietos „Canon“ biurą.

Automatinio sekimo programinė įranga
kameros nustatymas

2023 m. balandžio mėn.: automatinio ciklinio filmavimo programėlė (RA-A001)

Nuosekliai ir tiksliai programuokite pasikartojančius kameros pasukimo, pakreipimo ir priartinimo judesius, kad galėtumėte sekti tiesiogiai vykstančius pasikartojančius veiksmus be jokio operatoriaus. Automatinio ciklinio filmavimo programėlė yra integruota įrenginyje („Edge“), o ne naudojama kompiuteryje, todėl ją paprasta įdiegti ir nereikia naudoti kompiuterių su galingu procesoriumi.

Lankstumas programuojant judesius
Galimybė paslinkti ciklinio filmavimo inicijavimą pirmyn ir atgal, tad nereikia jokio operatoriaus.

Sklandus ir tikslus valdymas
Dėl „Canon“ pažangaus pavaros mechanizmo, naudojant automatinio ciklinio filmavimo funkciją galima tiksliai automatiškai valdyti PTZ kameros judesius.

Adaptuojamos padėtys ir maršrutai
Nustatykite penkis atskirus iš anksto užprogramuotus filmavimo ciklus, iš kurių kiekvienas gali turėti ne daugiau kaip 4 padėtis – tai puikiai tiks įvairių tiesioginių renginių transliavimui ir projektų įrašymui.

Du intuityvūs ciklinio filmavimo režimai
Nepertraukiamo ir abipusio ciklinio filmavimo režimai suteikia galimybę lanksčiai pasirinkti kameros judėjimą. Nepertraukiamo ciklinio filmavimo režimu kamera gali nuolat judėti ciklu iš A-B-C padėties, o abipusio ciklinio filmavimo režimu kamera gali judėti iš A-B-C padėties į B-A-B ir C-B-A padėtis.

Lengva nustatoma naudotojo sąsaja
Galima užregistruoti penkis automatinius judėjimo maršrutus ir lengvai juos sukurti / adaptuoti naudotojo sąsajoje naudojant vaizdo įrašo peržiūrą.

Automatinio ciklinio filmavimo programėlę CR-N700 modeliui galima įsigyti nuo 2023 m. balandžio mėn., o CR-N500 ir CR-X300 modeliams ją tikimasi pasiūlyti nuo 2023 m. trečiojo ketvirčio.

Prireikus informacijos, kaip įsigyti automatinio ciklinio filmavimo programėlę, kreipkitės į vietos „Canon“ produktų pardavėją arba vietos „Canon“ biurą.

Automatinio ciklinio filmavimo kadrai
Automatinio ciklinio filmavimo programinės įrangos sąsaja

2023 m. balandžio mėn.: SRT ir „FreeD“ protokolai

„Canon“ PTZ asortimentą papildė du nauji protokolai, todėl vaizdo kameras galima paprastai ir sklandžiai integruoti į darbo eigas, kurios labai priklauso nuo transliavimo ir VR / AR. Jau galima atsisiųsti PTZ kamerų CR-N300 ir CR-N500 programinę įrangą, o kameros CR-X300 programinę įrangą bus galima atsisiųsti vėliau, 2023 m.

SRT
SRT (angl. „Secure Reliable Transport“ – saugus ir patikimas transportavimas) protokolas yra vaizdo perdavimo protokolas, įgijęs gerą reputaciją nuotolinės produkcijos rinkoje, ir galintis kokybiškai, nedaug užgaištant ir saugiai perduoti vaizdą, net ir esant nenuspėjamoms tinklo sąlygoms. Tai plačiai naudojamas protokolas transliacijų pramonėje ir šiuo metu taikomas „Canon“ PTZ kamerose CR-N300, CR-N500 ir CR-X300.

„FreeD“
„FreeD“ protokolas plačiai naudojamas virtualiose studijose ir VR / AR produkcijoje. Dabar „Canon“ vaizdo kameras CR-N500, CR-N300 ir CR-X300 galima lengvai integruoti į virtualiosios gamybos pritaikymo sritis, pvz., naujienas, orų prognozes, sporto ir tiesioginius renginius, nes dėl šio protokolo jos gali tiesiogiai realiuoju laiku perduoti PTZ vaizdo kameros pasukimo, pakreipimo, priartinimo, fokusavimo, vyzdinės diafragmos informaciją bei padėtį į virtualią platformą, pvz., „Unreal Engine“.

2022 m. balandžio mėn.: PTZ kamerų internetinės kameros tvarkyklė

Enhanced connectivity and quality via LAN on CR-N500, CR-N300, CR-X300

Prasidėjus pandemijai smarkiai išaugo nuotolinių kamerų, skirtų transliuoti tiesioginius įvykius bei naudoti vaizdo konferencijų metu biure bei įmonėse, poreikis. Naujomis galimybėmis, kurias suteikia PTZ infrastruktūra, pasinaudojo daugelis sektorių, įskaitant aukštojo mokslo įstaigas, koncertų sales, teatrus ir maldos namus.

Dėl „Canon“ naujosios internetinės kameros tvarkyklės „Webcam Driver“1, kuri pasiekiama naudojant „Windows“ OS, paprasta nustatyti PTZ vaizdo kameras ir užtikrinti aukštos kokybės transliavimą, internetinės kameros funkcijas, ilgesnių kabelių naudojimą dėl galimybės įdiegti LAN tinkle, automatinį vaizdo kameros aptikimą ir galimybę registruoti kelias vaizdo kameras.

4K 30p išvestis
Pasinaudodami LAN tinklu ir nauja USB tvarkykle, naudotojai dabar gali vaizdo kameromis CR-N300, CR-N500 ir CR-X300 transliuoti vaizdą iki 4K 30p2 raiška, taip pat gali lanksčiau pasirinkti vaizdo kameros buvimo vietą, kai ji prijungta prie AK.

Automatinis kameros aptikimas
Naujoji programinė įranga aptiks suderinamas „Canon“ PTZ vaizdo kameras, esančias tame pačiame tinkle kaip ir AK. Tai suteikia galimybę lengvai nustatyti vaizdo kameras, kad naudotojai galėtų identifikuoti, kurias vaizdo kameras pageidauja registruoti programinėje įrangoje

Registruokite keletą vaizdo kamerų
Programinėje įrangoje galite registruoti iki penkių vaizdo kamerų, tad atsižvelgiant į įdiegtį, AK galima pasirinkti, kurią naudoti.

USB-C v LAN

4K 30P2 vaizdo kokybė dabar yra reali galimybė dėl išvesties per LAN tinklą. USB naudojimą apriboja maksimalus kabelio ilgis (paprastai 3 m). Kita vertus, LAN jungtis užtikrina galimybę naudoti gerokai ilgesnį kabelį, todėl ji idealiai tinka didesnėms patalpoms profesionalioje AV erdvėje. Paimkime, pavyzdžiui, universitetą: dėl „Canon“ naujos internetinės kameros tvarkyklės naudotojai, užuot apsiriboję 3 m ilgio USB kabelio jungtimi nuo nešiojamojo kompiuterio iki PTZ vaizdo kameros, gali pastatyti ją didelės auditorijos gale ir neprarasti patikimumo ar kokybės.

Sprendimas visų tipų scenarijams

Sužinokite, kaip galite įvairiais būdais naudoti „Canon“ PTZ sprendimus išnaudodami puikias mūsų vaizdo technologijos galimybes.

 • Transliacijos ir televizijos studijos

 • Tiesioginiai renginiai ir muzikiniai pasirodymai

 • Įmonių renginiai ir pristatymai

 • Aukštasis mokslas

 • Maldos namai

 • Transliacijos lauke ir sporto transliacijos

 • Susiję gaminiai

  Kai sekimas yra tikrai svarbus, „Canon“ tinklo kamerų asortimente rasite sprendimą. Kompaktiškos, bet labai efektyvios, jos pasižymi išskirtine vaizdo kokybe net menko apšvietimo zonose, kur saugos rizika yra padidinta.

  • PTZ kameros

   CR-N700

   Išskirtinė 4K60P profesionali PTZ vaizdo kamera su 12G-SDI jungtimi ir klasėje pirmaujančia automatinio fokusavimo sistema su išmania automatinio sekimo funkcija.
  • PTZ kameros

   CR-N500

   CR-N500 gali optiškai priartinti vaizdą iki 15 k., filmuoti 4K UHD ir turi „Dual Pixel“ automatinio fokusavimo funkciją su išmaniojo automatinio sekimo parinktimi, todėl su ja galite tiksliai valdyti ir sklandžiai transliuoti IP tinklu išskirtinės kokybės medžiagą.
  • PTZ kameros

   CR-N300

   Pasitelkę 4K UHD skyrą, 20 k. optinį priartinimą, hibridinį automatinį fokusavimą su išmaniojo automatinio sekimo parinktimi ir daug IP transliavimo bei valdymo protokolų, galėsite sudominti savo auditoriją naujais būdais.
  • PTZ kameros

   CR-X300

   Kompaktiškas IP65 PTZ fotoaparatas, turintis 4K raišką, 20 kartų optinį priartinimą ir IP srautinį perdavimą bei įvairių programų valdymą.
  1. Taikoma tik CR-N300, CR-N500 ir CR-X300
  2. Išvesties raiška priklauso nuo naudojamos programos