Profesionalų klasės ekranai

Canon DP-V1830

Kompaktiškos ir lengvos konstrukcijos profesionalų klasės monitorius DP-V1830 užtikrina išskirtinį 4K HDR našumą ir puikiai tinka darbui studijoje arba filmavimo aikštelėje.

Techniniai duomenys

 • 18” 4K HDR Display

  18 col. 4K HDR ekranas

  3840 x 2160 LCD skydelis, užtikrinantis 1 000 cd/m² ryškumą visame ekrane

 • Exceptional Image Quality

  Išskirtinė vaizdo kokybė

  „Dolby Vision“ ir EBU TECH3320 standartai*

 • 18” 4K HDR Display

  Pažangi HDR stebėsena

  Kreivės formos monitorius, dirbtinės spalvos, diapazono patikrinimas ir dar daugiau

 • Uncompromised Connectivity

  Bekompromisis junglumas

  1 HDMI įvadas ir 12G-SDI jungtys (4 įvadai ir 4 išvadai)

 • Dual/Quad Display and 8K Support

  Dvigubas arba keturgubas rodinys ir 8K palaikymas

  Sklandžiam kelių kamerų stebėjimui ir didelės raiškos darbo procesams

 • Robust and Portable

  Tvirtas ir patikimas

  Kompaktiškas ir lengvas 7,5 kg korpusas

* 1A klasės vertinimas gautas už kontrasto santykį, didžiausią skaistį, juodumo lygį, skaisčio vienodumą ir delsos trukmę.

GAMINIŲ PALAIKYMAS

Yra naujinimas

Naujoje programinėje aparatinėje įrangoje (v1.1) įdiegtos visiškai naujos funkcijos, įskaitant papildomas HDR stebėjimo priemones, SDI / HDMI kelių rodinių funkciją ir kt. Dabar papildomai galima įsigyti integruotą SDI perjungiklį, kad būtų galima supaprastinti gamybą naudojant kelias kameras.

HDR stebėjimo priemonės

DP-V1830 įdiegti „Canon“ apdovanojimais įvertinti pažangūs HDR stebėsenos įrankiai, kurie padės vertinant HDR turinį, nes suteiks išsamios ir tikslios informacijos apie kiekvieną rodomo signalo aspektą.

18” Display with Exceptional Brightness

Išskirtinio šviesumo 18 col. ekranas

DP-V1830 turi 18 col. 4K UHD LCD skydelį, kurio šviesumas visame ekrane yra vienodas ir siekia iki 1 000 cd/m². Kartu su ypač mažu 0,001 cd/m² juodumo lygiu šis monitorius užtikrina nepriekaištingą HDR veikimą ir tikslumą.

Natūralių spalvų atkūrimas ir detalaus HDR vaizdo kokybė

Pažangi „Canon“ vaizdo perteikimo ir vietinio pritemdymo technologija užtikrina pažangiausią šviesumą, detalumą šešėliuose ir plačią spalvų gamą visame ekrane. Todėl sukuriamas išskirtinis HDR turinys, atitinkantis „Dolby Vision“ sertifikatą ir 1A kategoriją pagal EBU TECH3320 standartus1.

1 1A klasės vertinimas gautas už kontrasto santykį, didžiausią skaistį, juodumo lygį, skaisčio vienodumą ir delsos trukmę.

Faithful Colour Reproduction and Detailed HDR Image Quality
Simultaneous Dual/Quad Display and 8K Support

Vienalaikis dvigubas arba keturgubas rodinys ir 8K palaikymas

DP-V1830 suteikia galimybę vien metu peržiūrėti iki 4K vaizdą dviejuose arba keturiuose rodiniuose, kad būtų galima vienu metu stebėti kelias vaizdo kameras. Ši funkcija palaiko SDI ir HDMI signalų peržiūrą vienu metu, taip pat atskirus kiekvienos įvesties vaizdo profilius arba naudotojo LUT*. Monitorius taip pat palaiko 8K vaizdo signalus, todėl yra tinkamas būsimiems aukštos skyros darbo procesams.

*Galima naudoti su programine aparatine įranga, pasiekiama nuo 2022 m. liepos mėn.

Integruotas SDI perjungiklis

Monitoriuje DP-V1830 įdiegta MULTI-FUNC SDI išvestis*, įgalinanti įrenginį veikti kaip signalų iš 4 SDI įvesčių perjungiklį, todėl galima efektyviau vykdyti gamybą naudojant kelias kameras. Šis integruotas perjungiklis gali palaikyti įvairias darbo eigos paskirtis, pvz., siųsti išvesties srautą į režisieriaus monitorių, išorinį įrašymo įrenginį arba tiesioginio srautinio perdavimo sprendimą.

*Būtina mokama licencija, programinė aparatinė įranga, kurią galima įsigyti nuo 2022 m. liepos mėn.

Canon Camera
Lightweight and Portable Design

Lengva ir patogi nešiotis konstrukcija

Kompaktiškas ir vos 7,5 kg sveriantis DP-V1830 idealiai tinka vaizdo darbams judant. NS įvestis, VESA ir 19 col. tvirtinimo laikiklis suteikia išskirtinio lankstumo.

Bekompromisis junglumas lengvai integracijai

DP-V1830 turi 1 HDMI įvadą ir 12G-SDI jungtis (4 įvadai ir 4 išvadai), kad galėtų teikti 4K60P 4:2:2 10 bitų arba 4K30P 4:4:4 12 bitų signalus, todėl idealiai tinka sklandžiam integravimui į įvairius darbo procesus.

Canon Camera
Canon Camera

Nuotolinis valdiklis / kelių rodinių saitas*

Siekiant užtikrinti didesnį lankstumą ir patogų valdymą, monitorių DP-V1830 galima susieti su kompiuteriu, planšetiniu kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu (pasinaudojant LAN jungtimi) ir įgalinti „Remote Control Web UI“. Ši jutikliniam valdymui pritaikyta naudotojo sąsaja suteikia galimybę peržiūrėti tiesioginį vaizdą, matyti išsamią signalo informaciją ir tiesiogiai valdyti įvestis, stebėjimo priemones bei parametrus. Be to, naudotojai gali susieti kelis „Canon“ ekranus pasinaudodami vietiniu tinklu ir derinti vaizdo parametrus arba perjungti įvestis tuo pačiu metu.

*Galima naudoti su programine aparatine, pasiekiama nuo 2022 m. liepos mėn.

DP-V1830

Dėžės turinys

 • DP-V1830 monitorius

 • Sąrankos vadovas

 • Įspėjimų lankstinukas

[PALAIKYMAS]

Ar norite, kad su jumis susisiektų „Canon“ atstovas?

Jeigu reikia papildomo palaikymo ir patarimų, su jumis susisieks vienas iš šios srities „Canon“ specialistų ir išsamiai paaiškins, kaip šį monitorių būtų galima naudoti jūsų vaizdo produkcijoje.

Susiję gaminiai