„RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE“

VIRTUALI REALYBĖ

Kitoks matymas. Sveiki atvykę į „Canon EOS VR SYSTEM“

Sužinokite, kaip sukurti įtraukų trimatį turinį, pasinaudojant suderinamu viso kadro EOS fotoaparatu ir „RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE“ objektyvu, ir efektyviau bei paprasčiau naudotis sistema EOS VR SYSTEM.

Sukurkite stereoskopinį 180 ° VR vaizdą su EOS

Pažangus „Canon“ sprendimas kurti 180 ° VR vaizdus – visa tai galima atlikti paprasčiau ir sklandžiau. Pasinaudojant RF apsodo sistemos privalumais sukurtas kompaktiško dizaino „dual fisheye“ objektyvas, projektuojantis stereoskopinius kairės ir dešinės akių vaizdus į vieną viso kadro jutiklį. Tai pažangus dizainas – veiksmingai pašalintos objektyvo suderinimo ir vaizdo sinchronizavimo problemos, o dvigubas gretimas „fisheye“ vaizdas tiesiogiai užfiksuojamas viename faile. Todėl paprasčiau ir geriau konvertuojamas bei eksportuojamas galutinis lygiakampis VR vaizdas.
RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE

Fotografuokite

Suderinamais viso kadro, RF apsodo fotoaparatais, pavyzdžiui, EOS R5/R5 C ir jo nepaprastu didelės raiškos jutikliu, lengviau pasirengti ir filmuoti stereoskopinį 180 ° VR. Tiesiog prijunkite „RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE“ objektyvą prie suderinamo fotoaparato su atitinkama aparatine įranga, pasirinkite norimus fotoaparato parametrus ir pasinerkite į visiškai naują virtualaus turinio kūrimo pasaulį.

Nuotolinis fotografavimas

Naudodamiesi naujausia „Canon EOS Utility“ paslaugų programa (laidinei jungčiai) arba „Camera Connect“ (mobiliajai belaidei jungčiai) nuotoliniu būdų parengsite ir valdysite fotoaparatą, taip pat tiesiogiai peržiūrėsite sugretintą dvigubą „fisheye“ ar lygiakampį vaizdą.

„Camera Connect“
EOS VR paslaugų programa

Konvertavimas

Kadaise buvęs sudėtingas suderinimo, sinchronizavimo ir sujungimo su įvairių fotoaparatų ar failų sistemomis procesas dabar nepalyginamai paprastesnis, nes galima naudotis „Canon EOS VR Utility“ paslaugų programa1, (palaiko „Canon RAW“ su palaikomais fotoaparatais, įskaitant 8K RAW LT/60P iš EOS R5 C), padedančia daug veiksmingiau konvertuoti stereoskopinę filmuotą medžiagą ir kadrus, rengiantis juos redaguoti ir peržiūrėti. Be to, galite importuoti ir automatiškai konvertuoti „Canon“ VR filmuotą medžiagą (MP4) tiesiai į „Adobe Premiere Pro“1, pasinaudodami „Canon EOS“ VR papildiniu.

Redaguoti

„Canon EOS VR Utility“ gali apkirpti „Canon VR“ vaizdo failus prieš juos konvertuojant. Tačiau norėdami nuodugniau graduoti ir redaguoti, kai kuriate profesionalesnę medžiagą, naudokitės „Adobe Premiere Pro“ ir importuokite konvertuotus failus iš „EOS VR Utility“ paslaugų programos, arba paprasčiausiai naudokitės EOS VR papildiniu, skirtu „Adobe Premier Pro“ – taip importuosite ir konvertuosite EOS VR failus vienu kartu.

Papildinys, skirtas „Adobe Premiere Pro VR“

„Canon EOS VR SYSTEM“ privalumai

„Canon EOS VR SYSTEM“ leidžia greičiau ir veiksmingiau parengti turimą medžiagą ir sukurti įspūdingą, profesionalų stereoskopinį 180 ° VR turinį.

 • TECHNOLOGIJA

  Du objektyvai, vienas jutiklis

  Leidžia suderinamiems didelės skyros, RF apsodo fotoaparatams, kaip antai EOS R5/R5 C2, įrašyti du vaizdus į vieną viso kadro jutiklį, tad fotoaparatas nustatomas greičiau, paprasčiau ir geriau – nereikia derinti ir sinchronizuoti fotoaparato ar objektyvų. Be to, naudojantis viena to paties fotoaparato jutiklio sistema gaunamos tokios pačios abiejų vaizdų spalvos ir išlaikymo ypatybės, o visi fotoaparato parametrai pagal numatymą yra tiksliai tokie patys, todėl mažiau laiko sugaišite antriniam apdorojimui, derindami kairį ir dešinį vaizdus.

 • TECHNOLOGIJA

  Veiksmingas vieno failo valdymas ir konvertavimas

  Fiksuojant kaire ir dešine akimis matomus vaizdus vienu jutikliu, į vieną failą įrašomi jau suderinti ir sinchronizuoti vaizdai. Todėl galima lengviau valdyti lygiakampį konvertavimą (nereikia papildomai susegti kelių vaizdų ar failų) ir eksportuoti į įvairius profesionalius kodekus, parengtus atkurti arba toliau redaguoti NLE laiko juostoje.

 • TECHNOLOGIJA

  EOS kameros sistema

  EOS fotoaparatu, kaip antai EOS R5/R5 C su 8K jutikliu, operatoriai gali filmuoti naudodamiesi įprastesne ir lankstesne fotoaparato sistema, taip pat filmuoti „Canon Log/Log3“, todėl gaunami didelės skyros ir plataus dinaminio diapazono vaizdai, o filmuota medžiaga yra įtraukesnė ir tikroviškesnė.

Susijusi programinė įranga

Susiję gaminiai

REIKIA PAGALBOS?

Norite daugiau žinoti apie „Canon EOS VR“ sistemą?

 1. „EOS VR Utility“ paslaugų programa ir EOS VR papildinys, skirtas „Adobe Premiere Pro“, reikalingi norint perjungti įrašytus 180 ° VR vaizdus iš suderinamo „Canon“ fotoaparato į lygiakampę projekciją. EOS VR paslaugų programos 1.2 arba naujesnė versija leis konvertuoti palaikomus „Canon“ RAW failus, įskaitant 8K RAW LT/60P iš EOS R5 C (suderinami RAW formatai gali skirtis priklausomai nuo fotoaparato) ir palaiko „Apple Silicon“ ir GPU spartinimą. Norint konvertuoti vaizdo įrašus, kurie trunka ilgiau nei 2 minutes ir kuriems būtinas „Canon ID“, gali reikėti mokamos prenumeratos paslaugos. Taip pat reikės įdiegti specialią HEVC aktyvinimo priemonę naudojamam fotoaparatui.
 2. Gali reikėti naujausios programinės aparatinės įrangos naujinio dėl VR suderinamumo.

  ATKREIPKITE DĖMESĮ: ŠI VR SISTEMOS PROGRAMINĖ ĮRANGA GALI SKIRTIS NUO PARDUODAMO PRODUKTO.