RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE

RF VR objektyvas

Canon „RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE“

Įamžinkite pasaulio vaizdus stulbinamoje virtualioje tikrovėje su šiuo pažangiausiu L serijos objektyvu, sukurtu taip, kad jūsų VR kelionės vyktų kuo paprasčiau sklandžiau.

Atraskite

Objektyvas „Canon RF 5,2 mm F2,8L DUAL FISHEYE“

Virtualios realybės objektyvas, kuriuo paprasčiau įamžinti profesionalų 180° VR turinį ir atlikti antrinį jo apdorojimą. Peržiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą dėvėdami VR akinius (išties įtraukiančiai ir stereoskopiniai patirčiai), per mobilųjį įrenginį arba kompiuterį. Įkvepiantis pasakojimas, kurį sukūrė VR režisierius Mary Matheson ir nufilmavo pagrindinis operatorius Richard Stegmann.

EXPLORE

Kūrybos naudojant objektyvą „Canon RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE“ užkulisiai

Pamatykite įkvepiančio pasakojimo, kurį sukūrė VR režisierė Mary Matheson ir nufilmavo pagrindinis operatorius Richard Stegmann, užkulisius.
Canon_RF_Dual_Fisheye_Lens_BTS_MaryMatheson_H264_Final_MP4_6mins_EM.mp4

MATYKITE VISKĄ KITAIP

Sužinokite apie „dual fisheye“ objektyvo privalumus

VR LENS

Neįtikėtinai praktiškas (3D) 180° VR fiksavimas

Kompaktiška, vieno tvirtinimo elemento konstrukcija supaprastina greitą fotoaparato parengimą, profesionaliai fiksuojant stereoskopinį 180° VR vaizdą, kai naudojami suderinami didelės skyros, viso kadro, RF apsodo fotoaparatai, tokie kaip EOS R51 ir R5 C.

Efektyvi ir paprastesnė darbo eiga

Naudojant stereoskopinį 190° regos lauką, du paslinkti apskriti „fisheye“ vaizdai tobulai sinchronizuojami ir kartu įrašomi viename viso kadro jutiklyje, kuriuos galima iškart apdoroti naudojant efektyvų „Canon EOS VR Utility“2 / papildinį2, kad būtų galima sklandžiai sumontuoti galutiniam montažui – nereikia papildomo jungimo.

EOS VR paslaugų programa
EOS VR Utility - RAW controls crop

RAW (8K / 60P) vaizdo įrašų darbo eiga

Suderinami RAW vaizdo failai, padaryti naudojant palaikomus fotoaparatus (įskaitant 8K / 60P RAW LT failus iš EOS R5 C), automatiškai apdorojami naudojant EOS VR paslaugų programą, o tai dar labiau supaprastina RAW darbo procesus didesniu kadrų dažniu.

Aukštos kokybės atvaizdų fiksavimas

„RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE“, kuris turi du tobulai suderintus, į priekį nukreiptus „fisheye“ objektyvus, naudoja du UD elementus kiekviename objektyve, kurie leidžia kompensuoti aberacijas, taip pat turi specialią „Canon“ SWC dangą, kuri leidžia sumažinti šešėlinių vaizdų ir blyksnių efektus, netgi fiksuojant iš galo apšviestus vaizdus.

recording in vr
„RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE“

Sparti f/2,8 diafragma fiksuojant prietemoje

„RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE“ puikiai veikia prietemoje dėl greitos f/2,8 diafragmos ir tiksliai sinchronizuotos ekspozicijos, o dvigubos elektromagnetinės diafragmos (EMD) konstrukcija užtikrina tikslų valdymą.

L serijos konstrukcija ir atsparumas aplinkos poveikiui

Kadangi tai L serijos objektyvas, „RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE“ sukurtas profesionaliam naudojimui. Jis atsparus dulkėms ir purslams, o fluoro danga nuo objektyvo paviršiaus atstumia vandenį ir purvą.

EOS R5 and RF 5.2mm lens
EOS VR System

Gelinis filtro laikiklis užtikrina tikslų ekspozicijos valdymą

„RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE“ turi gale sumontuotą želatininį filtro laikiklį iš anksto išpjautiems ND geliams, kuriuos galima naudoti norint tiksliai valdyti šviesos lygį, kuriant 180° VR filmus.

Techniniai duomenys

 • „Dual Fisheye“ objektyvas

  Tiksliai suderinto stereoskopinio vaizdo fiksavimas viename viso kadro jutiklyje

 • 190° regos laukas

  Itin plataus regos lauko fiksavimas, sukuriant įtraukesnius pojūčius

 • 60 mm bazinis ilgis

  Natūralūs stereoskopinio stebėjimo pojūčiai

 • F2,8 apertūra

  Išskirtinės veikimo savybės prietemoje

 • UD elementai ir SWC danga

  Profesionalų lygmens vaizdo kokybė – tikslūs, didelio kontrasto vaizdai, kuriuose sumažinti šešėlinių vaizdų ir blyksnių efektai

 • Du EMD elementai

  Tikslus diafragmos valdymas ir sinchronizavimas užtikrina tolygią ekspoziciją tarp kairiojo ir dešiniojo vaizdų

 • L serijos kokybė

  Sukurta ir pagaminta sudėtingoms sąlygoms

 • Integruotas galinis želatininis filtro laikiklis

  Didesnis lankstumas fiksuojant šviesioje aplinkoje

Pasiklausykite tinklalaidės

Iš mūsų profesionalių filmų kūrėjų sužinokite, kaip tyrinėti ir užfiksuoti smulkiausias VR vaizdų detales.

Galerija

EOS VR Lens

Pakuotės turinys

„RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE“ komplektuojamas su viskuo, ko jums reikia paruošti ir naudoti su jūsų suderinamu fotoaparatu.

 • „RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE“

 • Objektyvo dangtelis 5,2

 • Minkštas objektyvo dėklas LS1014

 • Šešiakampis raktas / veržliaraktis

 • Objektyvo dulkių dangtelis RF

Susijusi programinė įranga ir programos

 • PROGRAMINĖ ĮRANGA

  EOS VR paslaugų programa

  Galinga, bet veiksminga ir paprasta naudoti programėlė, reikalinga apskritiems „Canon“ „fisheye VR“ vaizdams konvertuoti iš suderinamų fotoaparatų į standartinį lygiakampį projekcinį vaizdą, kad jį būtų galima peržiūrėti ir apdoroti VR formatu.

 • PROGRAMINĖ ĮRANGA

  EOS VR papildinys, skirtas „Adobe Premiere Pro“

  Naudokitės šiuo papildiniu vietoj „EOS VR Utility“ norėdami automatiškai konvertuoti apskrito „Canon“ „fisheye“ VR vaizdo failus ir importuoti juos į pripažintą „Adobe“ programėlę.

 • PROGRAMINĖ ĮRANGA

  EOS paslaugų programa

  Valdykite savo fotoaparatą nuotoliniu būdu, prijungę prie kompiuterio per USB, ir peržiūrėkite medžiagą tiesiogiai.

 • PROGRAMINĖ ĮRANGA

  Fotoaparato prijungimas

  Prijunkite savo fotoaparatą prie savo „Apple“ ar „Android“ įrenginio ir fotografuokite nuotoliniu būdu bei lengvai atsisiųskite dalytis parengtas nuotraukas.

 • Susiję gaminiai

  PROGRAMINĖS APARATINĖS ĮRANGOS NAUJINIAI

  „Canon EOS R5“ programinės aparatinės įrangos naujiniai

  Programinė aparatinė įranga – tai nuolatinė programinė įranga, įdiegta jūsų gaminyje, kad jis tinkamai veiktų. „Canon“ išleidžia šios programinės aparatinės įrangos naujinius ir, atsiradus naujam naujiniui, galite jį atsisiųsti spustelėję čia.
  1. Gali reikėti programinės aparatinės įrangos atnaujinimo.
  2. „EOS VR Utility“ paslaugų programa ir EOS VR papildinys, skirtas „Adobe Premiere Pro“, reikalingi norint perjungti įrašytus 180 ° VR vaizdus iš suderinamo „Canon“ fotoaparato į lygiakampę projekciją. EOS VR paslaugų programos 1.2 arba naujesnė versija leis konvertuoti palaikomus „Canon“ RAW failus, įskaitant 8K RAW LT/60P iš EOS R5 C (suderinami RAW formatai gali skirtis priklausomai nuo fotoaparato) ir palaiko „Apple Silicon“ ir GPU spartinimą. Norint konvertuoti vaizdo įrašus, kurie trunka ilgiau nei 2 minutes ir kuriems būtinas „Canon ID“, gali reikėti mokamos prenumeratos paslaugos. Taip pat reikės įdiegti specialią HEVC aktyvinimo priemonę naudojamam fotoaparatui.
  3. ATKREIPKITE DĖMESĮ: ŠI VR SISTEMOS PROGRAMINĖ ĮRANGA GALI SKIRTIS NUO PARDUODAMO PRODUKTO.