„CANON“ FOTOAPARATŲ IR SPAUSDINTUVŲ PROGRAMĖLĖS

CANON
CAMERA CONNECT v3

Sujunkite savo „Canon“ fotoaparatą su išmaniuoju telefonu arba planšete ir nuveikite daugiau nei bet kada anksčiau.

Prijungiamumas. Valdymas. Kūryba.

Prijunkite ir valdykite savo fotoaparatą per suderinamą išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį naudodami programėlę, kurioje yra ypatybių, funkcijų ir esminės informacijos, padedančios tobulinti jūsų kūrybinę viziją.

Viena programėlė, daug privalumų

Nuo naujausių programinės aparatinės įrangos leidimų iki nuotraukų atsisiuntimo, fotografavimo nuotoliniu būdu ir kt. – padarykite programėlę „Canon Camera Connect v3“ kūrybinės darbo eigos dalimi.

Naujausi naujinimai

 • FOTOAPARATO BŪSENOS EKRANAS

  Palieskite ir pasirinkite

  Suasmeninkite programėlę fotoaparato paveikslėliu ir slapyvardžiu ir braukite į kairę arba į dešinę, kad pridėtumėte daugiau.

 • FUNKCIJŲ MYGTUKŲ SRITIS

  Valdykite ir atsisiųskite

  Sujunkite su išmaniuoju įrenginiu ir pasirinkite vaizdus arba vaizdo įrašus, kad perkeltumėte juos iš fotoaparato. Po to bendrinkite socialiniuose tinkluose arba nusiųskite el. paštu klientams be jokios painiavos.

 • PROGRAMĖLĖS IR PROGRAMINĖ APARATINĖ ĮRANGA

  Lengvai pasiekite programėles

  Pasinaudokite nuorodomis į jūsų pamėgtas programėles ir užtikrinkite, kad fotoaparatas ir objektyvai veiktų nepriekaištingai, įdiegdami naujausius programinės įrangos leidimus, su kuriais dažnu atveju gaunamos ir naujos funkcijos.

Programėlė, kuri suteikia jums daugiau

Peržiūrėkite trumpą vaizdo įrašą, kuriame aiškiai paaiškinama, kodėl „Canon Camera Connect“ yra svarbiausia jūsų „Canon“ fotoaparato programėlė.

Pagrindiniai pranašumai

 • KADRUOKITE IR KEISKITE

  Tiksliai suderinkite ir nustatykite

  Patogiai savo telefonu sukomponuokite kadrą ir pakeiskite nustatymus bei ekspozicijos reikšmes.

 • BENDRINKITE IŠ KARTO

  Atsisiųskite ir bendrinkite

  Sujunkite su išmaniuoju įrenginiu ir pasirinkite vaizdus arba vaizdo įrašus, kad perkeltumėte juos iš fotoaparato. Po to bendrinkite socialiniuose tinkluose arba nusiųskite el. paštu klientams be jokios painiavos.

 • MOMENTINIAI ATNAUJINIMAI

  Būkite priešakyje atnaujinę programinę aparatinę įrangą

  Pasirūpinkite, kad fotoaparatas ir objektyvai veiktų nepriekaištingai, įdiegdami naujausius programinės įrangos leidimus, su kuriais dažnu atveju gaunamos ir naujos funkcijos. Atnaujinkite programinės aparatinės įrangos versiją išmaniuoju telefonu būdami kelyje arba nuotoliniu būdu: kompiuterio nereikia.

 • BLUETOOTH REMOTE

  Fotografuokite ir įrašykite nuotoliniu būdu

  Nepapulkite į kadrą ir paleiskite fotoaparatą nuotoliniu būdu pasitelkdami paprastą naudoti „Bluetooth“ funkciją.

 • VIETOS INFORMACIJA

  Pažymėkite kadrus geografine žyma

  Jei fotoaparate neįdiegta GPS, pasinaudokite telefono vietos nustatymo duomenimis ir įtraukite vietos informaciją į vaizdus, kad vėliau galėtumėte išmaniai kataloguoti ir rašyti antraštes.

 • PERŽIŪRĖKITE IR ŽYMĖKITE

  Patikrinkite vaizdus būdami kelyje.

  Į krepšį įdėtą fotoaparatą sujunkite su telefonu ir peržiūrėkite juo vaizdus. Telefonu pažymėkite geriausius vaizdus arba panaikinkite nepatikusius, kad parvykę namo galėtumėte greičiau atsisiųsti ir redaguoti.

 • Canon Camera

  NUOTOLINIS FOTOAPARATO VALDYMAS

  Fotografuokite ir įrašykite nuotoliniu būdu

  Fotografuojant baikščius laukinius gyvūnus, peizažą, nustačius ilgą eksponavimo trukmę, darant įžūlią asmenukę ar netgi kuriant vaizdo tinklaraščio įrašą, nuotolinio valdymo funkcija suteikia naujų kūrybinių galimybių tiek fotografuojant, tiek filmuojant. Matykite tiesioginį vaizdą „Live View“ savo įrenginio ekrane arba žiūrėkite būdami atokiau ir derinkite daugelį fotoaparato nuostatų. Arba dirbdami studijoje nuotoliniu būdu valdykite blykstę „Speedlite“ siųstuvu ST-E10. Kai naudojate ilgesnį eksponavimą „Bulb“ režimu, apsaugokite fotoaparatą nuo vibracijų užrakto mygtuką paspausdami programėlėje.

  ATSISIŲSTI

  Atsisiųskite, įvertinkite ir bendrinkite

  Prijunkite išmanųjį įrenginį ir pasirinkite vaizdus arba automatiškai perkelkite visus vaizdus į jį. Galite pasirinkti atidaryti vaizdus kitomis „Canon“ programėlėmis, pvz., „Digital Photo Professional Express“, jei norite redaguoti, arba programėle „Canon Print“, jei norite spausdinti. Perduoti vaizdo įrašus iš fotoaparato taip pat paprasta: nereikia jokių kabelių, nekyla jokios painiavos, supaprastinamas darbo srautas, be to, pakeičiamas filmų dydis, kad būtų paprasčiau bendrinti būnant kelyje. Susiejus su išmaniuoju telefonu, fotoaparate esančius vaizdus galima patikrinti išmaniojo telefono ekrane naudojantis vien išmaniuoju telefonu, net kai fotoaparato maitinimas yra išjungtas. Į išmanųjį telefoną vaizdus galima perduoti originalaus dydžio arba dydį galima pakeisti, kad būtų galima iškart bendrinti socialinių tinklų naujienų sraute.

  Canon Camera
  Canon Camera

  ŽYMĖJIMAS GEOGRAFINĖMIS ŽYMOMIS

  Tiksli vietos informacija

  Sujungę savo išmanųjį telefoną su programėle „Canon Camera Connect“, galite naudoti telefono GPS funkciją, tad jei „Canon“ fotoaparate šios funkcijos nėra, vis tiek galite sudaryti savo žemėlapį ir įrašyti kelionę, kad ir kur būtumėte. Netgi galite paprastai nustatyti fotoaparato laikrodį, kai keliaujate į kitą laiko juostą!

  PROGRAMINĖS APARATINĖS ĮRANGOS NAUJINIAI

  Atnaujinkite fotoaparato versiją

  Būkite tikri, kad turite naujausią fotoaparato ir objektyvų programinės aparatinės įrangos versiją: gaukite pranešimus apie naujus naujinius tiesiogiai į programėlę. Atsisiųskite ir įdiekite naują fotoaparato programinę aparatinę įrangą telefonu: nereikia nei kompiuterio, nei išimti kortelių. Taip užtikrinama, kad fotoaparate bus įdiegta naujausia programinė aparatinė įranga kad ir kur būtumėte, o jūs būsite įsitikinę, kad pasiekiate naujausias funkcijas.

  Canon Camera

  Atsisiųsti programėlę „Canon Camera Connect v3“

  Programėlę „Camera Connect“ galite nemokamai atsisiųsti savo įrenginiu. Tereikia apsilankyti „App Store“ arba „Google Play“ ir ieškoti „Canon Camera Connect“.

  Išsamios informacijos apie suderinamumą ieškokite atitinkamame programėlės puslapyje.

  Suderinamumo informacija

  Naudodamiesi programėle „Canon Camera Connect“, naudotojai galės atnaujinti savo „Canon“ fotoaparatų programinę aparatinę įrangą. Ši funkcija veiks tik „EOS-1D X Mark III“ EOS R5, EOS R6, EOS R3, „PowerShot Zoom“ bei 2022 m. ir vėlesniais metais išleistų produktų programinės aparatinės įrangos naujinimams.

  Palaikymas

  Ieškote šios programinės įrangos savo „Canon“ gaminiui?

  Susiję straipsniai