Rankose laikomas išmanusis telefonas ir vaizdai programėlėje „Camera Connect“, fone ant stalo matomas fotoaparatas, maistas ir gėrimas.

„CANON“ FOTOAPARATŲ IR SPAUSDINTUVŲ PROGRAMĖLĖS

„CANON“
PROGRAMĖLĖ „CAMERA CONNECT“

Sujunkite savo fotoaparatą su išmaniuoju telefonu „Wi-Fi“ arba „Bluetooth“ ir išnaudokite visą tikrąjį potencialą.

„CANON“
PROGRAMĖLĖ „CAMERA CONNECT“

Su savo fotoaparatu padarykite daugiau naudodami programėlę „Canon Camera Connect“

Prijunkite ir kūrybiškai bei dinamiškai valdykite savo fotoaparatą išmaniuoju telefonu arba planšete, turėkite naujausią versiją arba atsisiųskite1 naujausius programinės aparatinės įrangos leidimus – visa tai atlikite viena svarbia „Canon“ programėle.

Pranašumai

Sujunkite savo „Canon“ fotoaparatą su išmaniuoju telefonu arba planšete ir nuveikite daugiau nei bet kada anksčiau.

 • NUOTOLINIS FOTOAPARATO VALDYMAS

  Tiksliai suderinkite ir nustatykite

  Patogiai savo telefonu sukomponuokite kadrą ir pakeiskite nustatymus bei ekspozicijos reikšmes.

 • ATSISIŲSTI

  Atsisiųskite ir bendrinkite keliaudami

  Sujunkite su išmaniuoju įrenginiu ir pasirinkite vaizdus arba vaizdo įrašus, kad perkeltumėte juos iš fotoaparato. Po to bendrinkite socialiniuose tinkluose arba nusiųskite el. paštu klientams be jokių kabelių ar painiavos.

 • PROGRAMINĖ APARATINĖ ĮRANGA

  Būkite priešakyje atnaujinę programinę aparatinę įrangą1

  Pasirūpinkite, kad fotoaparatas ir objektyvai veiktų nepriekaištingai, įdiegdami naujausius programinės įrangos leidimus, su kuriais dažnu atveju gaunamos ir naujos funkcijos. Atnaujinkite programinės aparatinės įrangos versiją išmaniuoju telefonu būdami kelyje arba nuotoliniu būdu: kompiuterio nereikia.

 • BLUETOOTH REMOTE

  Fotografuokite ir įrašykite nuotoliniu būdu

  Nepapulkite į kadrą ir paleiskite fotoaparatą nuotoliniu būdu pasitelkdami paprastą naudoti „Bluetooth“ funkciją.

 • VIETOS INFORMACIJA

  Pažymėkite kadrus geografine žyma

  Jei fotoaparate neįdiegta GPS, pasinaudokite telefono vietos nustatymo duomenimis ir įtraukite vietos informaciją į vaizdus, kad vėliau galėtumėte išmaniai kataloguoti ir rašyti antraštes.

 • PERŽIŪRĖKITE IR ŽYMĖKITE

  Patikrinkite vaizdus būdami kelyje.

  Į krepšį įdėtą fotoaparatą sujunkite su telefonu ir peržiūrėkite juo vaizdus. Telefonu pažymėkite geriausius vaizdus arba panaikinkite nepatikusius, kad parvykę namo galėtumėte greičiau atsisiųsti ir redaguoti.

Vertinkite įdėmiai, privalumai yra tikri

Canon Camera

NUOTOLINIS FOTOAPARATO VALDYMAS

Fotografuokite ir įrašykite nuotoliniu būdu

Fotografuojant baikščius laukinius gyvūnus, peizažą, nustačius ilgą eksponavimo trukmę, darant įžūlią asmenukę ar netgi kuriant vaizdo tinklaraščio įrašą, nuotolinio valdymo funkcija suteikia naujų kūrybinių galimybių tiek fotografuojant, tiek filmuojant. Matykite tiesioginį vaizdą „Live View“ savo įrenginio ekrane arba žiūrėkite būdami atokiau ir derinkite daugelį fotoaparato nuostatų. Arba dirbdami studijoje nuotoliniu būdu valdykite blykstę „Speedlite“ siųstuvu ST-E10. Kai naudojate ilgesnį eksponavimą „Bulb“ režimu, apsaugokite fotoaparatą nuo vibracijų užrakto mygtuką paspausdami programėlėje.

ATSISIŲSTI

Atsisiųskite, įvertinkite ir bendrinkite

Prijunkite išmanųjį įrenginį ir pasirinkite vaizdus arba automatiškai perkelkite visus vaizdus į jį. Galite pasirinkti atidaryti vaizdus kitomis „Canon“ programėlėmis, pvz., „Digital Photo Professional Express“, jei norite redaguoti, arba programėle „Canon Print“, jei norite spausdinti. Perduoti vaizdo įrašus iš fotoaparato taip pat paprasta: nereikia jokių kabelių, nekyla jokios painiavos, supaprastinamas darbo srautas, be to, pakeičiamas filmų dydis, kad būtų paprasčiau bendrinti būnant kelyje. Susiejus su išmaniuoju telefonu, fotoaparate esančius vaizdus galima patikrinti išmaniojo telefono ekrane naudojantis vien išmaniuoju telefonu, net kai fotoaparato maitinimas yra išjungtas. Į išmanųjį telefoną vaizdus galima perduoti originalaus dydžio arba dydį galima pakeisti, kad būtų galima iškart bendrinti socialinių tinklų naujienų sraute.

Canon Camera
Canon Camera

ŽYMĖJIMAS GEOGRAFINĖMIS ŽYMOMIS

Tiksli vietos informacija

Sujungę savo išmanųjį telefoną su programėle „Canon Camera Connect“, galite naudoti telefono GPS funkciją, tad jei „Canon“ fotoaparate šios funkcijos nėra, vis tiek galite sudaryti savo žemėlapį ir įrašyti kelionę, kad ir kur būtumėte. Netgi galite paprastai nustatyti fotoaparato laikrodį, kai keliaujate į kitą laiko juostą!

PROGRAMINĖS APARATINĖS ĮRANGOS NAUJINIAI

Atnaujinkite fotoaparato versiją

Būkite tikri, kad turite naujausią fotoaparato ir objektyvų programinės aparatinės įrangos versiją: gaukite pranešimus apie naujus naujinius tiesiogiai į programėlę. Atsisiųskite ir įdiekite naują fotoaparato programinę aparatinę įrangą telefonu: nereikia nei kompiuterio, nei išimti kortelių. Taip užtikrinama, kad fotoaparate bus įdiegta naujausia programinė aparatinė įranga kad ir kur būtumėte, o jūs būsite įsitikinę, kad pasiekiate naujausias funkcijas.1

Canon Camera

Atsisiųsti programėlę „Canon Camera Connect“

Programėlę „Camera Connect“ galite nemokamai atsisiųsti savo įrenginiu. Tereikia apsilankyti „App Store“ arba „Google Play“ ir ieškoti „Canon Camera Connect“. Išsamios informacijos apie suderinamumą ieškokite atitinkamame programėlės puslapyje.

Suderinamumo informacija

1Naudodamiesi programėle „Canon Camera Connect“, naudotojai galės atnaujinti savo „Canon“ fotoaparatų programinę aparatinę įrangą. Ši funkcija veiks tik su EOS R3, „PowerShot Zoom“ bei 2022 m. ir vėlesniais metais išleistų produktų programinės aparatinės įrangos naujinimais.

Susiję straipsniai