image.canon
Blank-Rect Image

„image.canon“

Be vargo perkelkite nuotraukas ir filmus į savo įrenginius ir žiniatinklio paslaugas ir naudokite nemokamą saugyklą debesyje – automatiškai iš savo „Canon“ fotoaparato*.

Sužinokite daugiau ir atsisiųskite

Sklandus laikmenų perkėlimas ir nemokama saugykla

Automatiškai prisijunkite iš savo „Canon“ fotoaparato* prie debesies, kuriame visos jūsų nuotraukos ir filmai (įskaitant RAW failus ir 4K įrašus) bus saugiai laikomi 30 dienų** ir automatiškai perkeliami į jūsų įrenginius ir žiniatinklio paslaugas. Taip pat gaukite ilgalaikę saugyklą socialiniams tinklams pritaikyto dydžio failams ir 10 GB patiems svarbiausiems originalams.

Image.canon connects your Canon camera* to your world.

„Image.canon“ prijungia jūsų „Canon“ kamerą* prie jūsų pasaulio.

Sužinokite, kaip „image.canon“ gali paversti būdą, kuriuo laikote, apdorojate ir dalinatės nuotraukomis. Tam nereikia jokių laidų, didelių diskų ar kortelių skaitytuvų. Užtenka tik jūsų ir jūsų kameros.

Žiūrėti vaizdo įrašą

Interneto centre

„image.canon“ – daugiau nei saugykla. Šiame interneto centre rasite savo vaizdus, kurie automatiškai arba rankomis atsiunčiami iš „Wi-Fi“ ryšiu veikiančio „Canon“ fotoaparato*, kad galėtumėte juos sklandžiai siųsti toliau.

At the heart of the internet

Automatinis perdavimas

Naudodami nuo 2020 m. išleistus „Canon“ fotoaparatus su veikiančiu „Wi-Fi“ ryšiu, galite prisijungę prie interneto automatiškai fone perkelti failus tiesiogiai į „image.canon“.

Automatic transfers

Nemokama saugykla

Iki 30 dienų** laikykite visas savo laikmenas, įskaitant CR3 neapdorotus paveikslėlius ir 4K įrašus – tiek laiko tikrai užtenka, kad galėtumėte juos atsisiųsti į savo įrenginius ir perkelti į mėgstamiausias paslaugas. Jūsų asmeninėje bibliotekoje sukuriami ir įrašomi socialiniams tinklams tinkamo dydžio vaizdai. Svarbiausioms laikmenoms galite naudoti 10 GB ilgalaikę saugyklą.

Free storage

Greitas ryšys

Nesvarbu, ar norite susietos debesies saugyklos savo šeimos kadrams, ar profesionaliems darbams, „image.canon“ užtikrina greitą duomenų perkėlimą į pasirinktas žiniatinklio paslaugas ir jūsų asmeninį kompiuterį.

Fast connections

Patogu, paprasta ir intuityvu

Paprasta ir intuityvu, nes patogumas yra „image.canon“ pagrindas. Rūšiuokite nuotraukas lengvai ir taip kaip norite jūs, o tada be vargo pasidalykite jomis socialiniuose tinkluose arba el. paštu.

Convenient, simple and intuitive

Nuolatos tobulėjantis

Bendradarbiaudami su „Google Photos“, „Adobe Creative Cloud“ ir jaudinančiais planais nuolatiniams atnaujinimams jūsų kūrybiškumui palaikyti, „image.canon“ suteikia jums būtinus įrankius tam, kad neatsiliktumėte nuo 5G ir dirbtinio intelekto valdomo pasaulio.

Continuously evolving

Susiję gaminiai

* Automatinis foninis persiuntimas palaikomas ne visuose „Canon“ fotoaparatuose. Naudojant kitus suderinamus „Canon“ fotoaparatus su „Wi-Fi“ ryšiu, galima lengvai perkelti failus tiesiogiai į „image.canon“. Visą suderinamų fotoaparatų sąrašą rasite apsilankę http://image.canon. Suderinami fotoaparatai turi būti prijungti prie interneto „Wi-Fi“ ryšiu.
** Po 30 dienų originalūs vaizdo failai ištrinami, jeigu jie nėra perkelti į ilgalaikę saugyklą.