image.canon 1.5.0

„CANON“ FOTOAPARATŲ IR SPAUSDINTUVŲ PROGRAMĖLĖS

IMAGE.CANON

Be vargo perkelkite nuotraukas ir filmus į savo įrenginius ir žiniatinklio paslaugas bei naudokite nemokamą saugyklą debesyje – automatiškai iš savo „Canon“ fotoaparato1.

Sklandus laikmenų perkėlimas ir nemokama saugykla

Automatiškai prisijunkite iš savo „Canon“ fotoaparato1 prie debesies, kur visos jūsų nuotraukos ir filmai (įskaitant RAW failus ir 4K įrašus) bus saugiai laikomi 30 dienų2 ir automatiškai perkeliami į jūsų įrenginius ir žiniatinklio paslaugas. Taip pat gaukite ilgalaikę saugyklą socialiniams tinklams pritaikyto dydžio failams ir 10 GB4 patiems svarbiausiems originalams.

Daugiau nei saugykla

„image.canon“ sklandžiai užfiksuoja jūsų nuotraukas ir filmus bei išdėsto juos reikiamosi vietose – tai padeda pasakoti istorijas draugams, šeimai ar platesnei auditorijai.

Naujausios funkcijos

Mes nuolat pridedame daugiau funkcijų, kad jūsų nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų reikiamoje vietoje ir juos būtų lengva integruoti į įvairias darbo eigas, įskaitant visas „Google“ nuotraukų paskyras.

 • „Frame.io“ palaikymas

  Automatiškai perkelkite fotoaparatu fotografuotas nuotraukas ir vaizdo įrašus į nelinijinio redagavimo programinę įrangą, pvz., „Adobe Premiere Pro“ per „Frame.io“.

 • „Adobe Photoshop Lightroom“ filmų palaikymas

  Perkelkite trumpus vaizdo įrašus į „Lightroom“ kartu su nuotraukomis.

 • „Adobe Lightroom“ verslo naudotojų palaikymas

  Naudokite savo „Lightroom Business“ paskyrą sklandžiam integravimui su „image.canon“.

„Image.canon“ sujungia „Canon“ fotoaparatą1 ir jūsų pasaulį.

Sužinokite, kaip „image.canon“ gali paversti būdą, kuriuo laikote, apdorojate ir dalinatės nuotraukomis. Tam nereikia jokių laidų, didelių diskų ar kortelių skaitytuvų. Užtenka tik jūsų ir jūsų kameros.

Saugojimas ir bendrinimas programėlėje „image.canon“

Pradėkite pasakoti istorijas nuo sklandus jų įkėlimo į debesį.

 • Sklandus įkėlimas

  Automatiškai iš fotoaparato į debesį.1

 • Neribotos apimties saugojimas iki 30 dienų

  Saugokite visus failus, kol perkelsite juos į ilgalaikę saugyklą.

 • Automatinis atsisiuntimas

  Automatiškai atsisiųskite vaizdo failus, kad galėtumėte dirbti su jais lokaliai.

 • Automatinis vaizdo failų persiuntimas

  Persiųskite failus į savo „Adobe“, „Frame.io“, „Flickr“ arba „Google“ platformą.

 • Vaizdų apdorojimas debesijoje

  Šis galingas įrankis pagerins vaizdo kokybę.3

 • Ilgalaikis saugojimas

  Neterminuotas failų iki 10 GB saugojimas.

 • An LCD screen of a Canon camera showing transfer of images to image.canon.

  Automatinis perdavimas

  Naudodami nuo 2020 m. išleistus „Canon“ fotoaparatus1 su veikiančiu „Wi-Fi“ ryšiu, galite prisijungę prie interneto automatiškai fone perkelti failus tiesiogiai į „image.canon“.

  Interneto centre

  „image.canon“ – daugiau nei saugykla. Šiame interneto centre talpinami jūsų vaizdo failai, kurie automatiškai arba rankiniu būdu atsiunčiami iš „Wi-Fi“ ryšiu veikiančio „Canon“ fotoaparato1, kad galėtumėte juos sklandžiai siųsti toliau.

  A man is sitting at the desk with a laptop showing image.canon with pictures on the screen. Below there is a smartphone with the same images on the screen. In the background there is a Canon camera and in foreground Canon SELPHY QX10 compact printer.
  Image.canon app is shown on a smartphone. Next to it a man is tapping the option on the Canon camera LCD.

  Greitas ryšys

  Nesvarbu, ar norite susietos debesies saugyklos savo šeimos kadrams, ar profesionaliems darbams, „image.canon“ užtikrina greitą duomenų perkėlimą į pasirinktas žiniatinklio paslaugas ir jūsų asmeninį kompiuterį.

  Nemokama saugykla

  Iki 30 dienų2 saugokite visus medijų failus, įskaitant RAW nuotraukas ir 4K įrašus – tiek laiko tikrai užteks, kad galėtumėte juos atsisiųsti į savo įrenginius ir perkelti į mėgstamiausias paslaugas. Jūsų asmeninėje bibliotekoje sukuriami ir įrašomi socialiniams tinklams tinkamo dydžio vaizdai. Svarbiausiems medijų failams galite naudoti 10 GB ilgalaikę saugyklą.4

  Seascape image on a smartphone shown on image.canon app. Canon camera is seen in the background.
  Vyras vienoje rankoje laiko išmanųjį telefoną, o kitoje – „Canon“ fotoaparatą, žiūrėdamas į fotoaparato LCD ekraną.

  Patogu, paprasta ir intuityvu

  Paprasta ir intuityvu, nes patogumas yra „image.canon“ pagrindas. Rūšiuokite nuotraukas lengvai ir taip kaip norite jūs, o tada be vargo pasidalykite jomis socialiniuose tinkluose arba el. paštu.

  Suderinamumas su „Canon“ fotoaparatais

  „Canon“ fotoaparatų, kuriuos galima prijungti prie „image.canon“, sąrašas pateiktas čia.
  Sužinokite daugiau

  Prenumeratos paslaugos

  Sužinokite daugiau apie „Canon“ prenumeratos paslaugas, skirtas vaizdų apdorojimui debesijoje, naudojant neuroninio tinklo vaizdų apdorojimą. Apdorokite RAW vaizdus aukštesne kokybe, naudodami „image.canon“ technologiją. Taip pat atlikite RAW vaizdų apdorojimą debesijoje, kaip atliekate RAW apdorojimą fotoaparate.3
  Sužinokite daugiau

  Palaikymas

  Ieškote šios programinės įrangos savo „Canon“ gaminiui?
  Sužinokite daugiau

  Susiję gaminiai

  „Google Drive“, „Google Photos“, „Google One“ ir „YouTube“ yra „Google LLC“ prekių ženklai. „Adobe“, „Photoshop“, „Lightroom“, „Premiere Pro“, „Frame.io“ yra registruotieji arba neregistruotieji „Adobe“ prekių ženklai Jungtinėse Amerikos Valstijose ir (arba) kitose šalyse. „Wi-Fi®“ yra „Wi-Fi Alliance“ registruotasis prekių ženklas. Kiti paminėti įmonių pavadinimai, gaminiai ir paslaugos yra jų atitinkamų savininkų prekių ženklai arba registruotieji prekių ženklai.
  1. Automatinis foninis persiuntimas palaikomas ne visuose „Canon“ fotoaparatuose. Naudojant kitus suderinamus „Canon“ fotoaparatus su „Wi-Fi“ ryšiu, galima lengvai perkelti failus tiesiogiai į „image.canon“. Visą suderinamų fotoaparatų sąrašą rasite apsilankę https://image.canon/st/en/connectable-models.html. Suderinami fotoaparatai turi būti prijungti prie interneto „Wi-Fi“ ryšiu.
  2. Po 30 dienų originalūs vaizdo failai ištrinami, jeigu jie nėra perkelti į ilgalaikę saugyklą
  3. Ši funkcija – tai mokama paslauga, prieinama tik tam tikriems „Canon“ fotoaparatams.
  4. Jei ši paslauga nenaudojama 1 metus, visi vaizdo failai ištrinami neatsižvelgiant į jų galiojimo datą.