Skaičiuotuvai

Mūsų stilingo dizaino rankiniai, staliniai, biuro spausdinamieji ir moksliniai skaičiuotuvai tinka bet kokioms užduotims. Mūsų skaičiuotuvų dizainas pasižymi paprastumo, stilingumo ir funkcionalumo deriniu. Daugiau nei 55 % mūsų skaičiuotuvų iš dalies pagaminti naudojant perdirbtas „Canon“ gaminių medžiagas. Taip prisidedame prie verslo tvarumo ir pasiekiame tobulą maksimalaus stilingumo ir minimalaus atliekų kiekio pusiausvyrą. Tarp mūsų glotniųjų modelių rasite visko – nuo maitinimo saulės energija be elementų funkcijos iki antibakterinių klavišų, taip pat kasdieniams skaičiavimams reikalingas priemones ir funkcijas.

Essential calculators

Svarbiausių funkcijų skaičiuotuvai

Įkvėpta „Canon“ meistrystės tradicijos, svarbiausių funkcijų skaičiuotuvų serija pasižymi puikiu paprastumo, tvarumo ir patogumo naudotojui deriniu. Šie išmanūs, stilingi ir lengvi skaičiuotuvai, tiek kišeniniai nešiojamieji, skirti asmeninio naudojimo reikmėms, tiek didesni, – visi jie patogūs skaityti ir naudoti. Puikus verslo profesionalo partneris.

  Economical calculators

  Ekonominiai skaičiuotuvai

  Kukli kolekcija, pasižyminti apgalvotu ir tvariu dizainu. Šie namams ir biurams skirti modeliai išsiskiria lengvumu, lenktu arkiniu dizainu ir dideliu pakreipiamu LCD ekranu, kuriame lengva įžiūrėti skaičius.

   Scientific calculators

   Mokslinė serija

   Mūsų kompaktiški, bet galingi moksliniai skaičiuotuvai turi iki 610 skirtingų mokslo ir statistikos funkcijų. Pasižymintys plonu, lengvu dizainu, jie puikiai tinka naudoti darbe, mokykloje ar universitete ir padės paprastai išspręsti sudėtingas problemas.

    Printing calculators

    Spausdinamieji skaičiuotuvai

    Šiuose skaičiuotuvuose įdiegtas spartus ir patvarus spausdinimo įrenginys, kuris ryškiai spausdina viena arba dviem spalvomis. Ergonomiška klaviatūra ir didelis ekranas teikia papildomo patogumo, todėl šie skaičiuotuvai puikiai tinka naudoti didelį darbo krūvį turinčiuose biuruose. Dėl didelės spausdinimo spartos užtikrinamas našus darbas.

    K Series

    K serija

    K, reiškianti „Chroma“, yra naujausia „Canon“ skaičiuotuvų serija, išsiskirianti dėmesiu spalvoms ir gyvenimo būdui. K serijos skaičiuotuvai ne tik pasižymi įprastinėmis verslo funkcijomis, bet ir namų ar biuro interjerą puošiančiu dizainu, be to, jie pagaminti naudojant perdirbtų „Canon“ gaminių medžiagas.

    Senesnių skaičiuotuvų paieška

    Mūsų gaminių archyvo skyriuje rasite informacijos apie senesnių skaičiuotuvų modelių specifikacijas ir su jais suderinamus priedus.