Skaičiuotuvai

Essential calculators

Svarbiausių funkcijų skaičiuotuvai

Įkvėpta „Canon“ meistrystės tradicijos, svarbiausių funkcijų skaičiuotuvų serija pasižymi puikiu paprastumo, tvarumo ir patogumo naudotojui deriniu. Šie išmanūs, stilingi ir lengvi skaičiuotuvai, tiek kišeniniai nešiojamieji, skirti asmeninio naudojimo reikmėms, tiek didesni, – visi jie patogūs skaityti ir naudoti. Puikus verslo profesionalo partneris.

Economical calculators

Ekonominiai skaičiuotuvai

Kukli kolekcija, pasižyminti apgalvotu ir tvariu dizainu. Šie namams ir biurams skirti modeliai išsiskiria lengvumu, lenktu arkiniu dizainu ir dideliu pakreipiamu LCD ekranu, kuriame lengva įžiūrėti skaičius.

Scientific calculators

Mokslinė serija

Mūsų kompaktiški, bet galingi moksliniai skaičiuotuvai turi iki 610 skirtingų mokslo ir statistikos funkcijų. Pasižymintys plonu, lengvu dizainu, jie puikiai tinka naudoti darbe, mokykloje ar universitete ir padės paprastai išspręsti sudėtingas problemas.

Printing calculators

Spausdinamieji skaičiuotuvai

Šiuose skaičiuotuvuose įdiegtas spartus ir patvarus spausdinimo įrenginys, kuris ryškiai spausdina viena arba dviem spalvomis. Ergonomiška klaviatūra ir didelis ekranas teikia papildomo patogumo, todėl šie skaičiuotuvai puikiai tinka naudoti didelį darbo krūvį turinčiuose biuruose. Dėl didelės spausdinimo spartos užtikrinamas našus darbas.

K Series

K serija

K, reiškianti „Chroma“, yra naujausia „Canon“ skaičiuotuvų serija, išsiskirianti dėmesiu spalvoms ir gyvenimo būdui. K serijos skaičiuotuvai ne tik pasižymi įprastinėmis verslo funkcijomis, bet ir namų ar biuro interjerą puošiančiu dizainu, be to, jie pagaminti naudojant perdirbtų „Canon“ gaminių medžiagas.

Senesnių skaičiuotuvų paieška

Mūsų gaminių archyvo skyriuje rasite informacijos apie senesnių skaičiuotuvų modelių specifikacijas ir su jais suderinamus priedus.