Creative Park
alt text goes here

Programėlė „Creative Park“

Stilingos rankų darbo dekoracijos, asmeniškai pritaikyti sveikinimų atvirukai, popieriniai rankdarbiai ir dar daug visko – nemokamai.

Atsisiųskite į „iOS“
Atsisiųskite į „Android“

Rankdarbiai. Kūryba. Puoselėjimas.

Nuo dekoracijų šventėms namuose iki kasdienių interjero detalių, nuo lengvų rankdarbių idėjų iki origamio stiliaus trimačių modelių: praturtinkite savo kasdienybę popieriniais rankdarbiais su šeima ir draugais.

Atraskite

Ieškote šventinių dekoracijų idėjų arba tiesiog laisvą popietę norite išlankstyti vieną kitą popierinį modelį? Viską, ko jums reikia, rasite programėlėje „Creative Park“.

Explore
Try something new

Išbandykite kažką naujo

Pamirškite nuobodulį – naudokitės lengva naršymo funkcija, naujais popieriaus dirbinių dizainais ir neregėtomis rankdarbių idėjomis. Kiekvieną sezoną dairykitės naujovių ir specialių renginių!

Sukurkite savo

Suasmeninkite savo kūrinius naudodami redagavimo funkciją. Pritaikykite popieriaus dirbinių šablonus, pridėkite nuotraukų ir teksto, kad jie būtų išties ypatingi. Mėgstamiausius kūrinius įrašykite, kad galėtumėte juos atkurti ir nebūdami namuose.

Make it your own
Create with ease

Kurkite lengvai

Neišeidami iš programėlės galite tiesiogiai pereiti nuo redagavimo prie spausdinimo. Jums tereikia suderinamo „Canon“ rašalinio spausdintuvo ir programėlės „Creative Park“. Paprastai užsiregistruokite* ir kurkite asmeninius projektus kada tik panorėsite ir kur norėsite.

Sukurkite „Canon ID“

Programėlės „Creative Park“ suderinamumas

Informacijos apie palaikomus „Canon“ rašalinių spausdintuvų modelius ieškokite šiame žiniatinklio puslapyje: https://ij.start.canon/cpapp-model

Šią programėlę galima naudoti „iOS“ ir „Android“ įrenginiuose, ji suderinama su „iOS 12.0“ ir naujesnėmis arba „Android OS 5.0“ ir naujesnėmis operacinėmis sistemomis.

Kalbos
Anglų, čekų, danų, olandų, suomių, prancūzų, vokiečių, italų, norvegų, lenkų, portugalų, rusų, ispanų, švedų ir turkų.

*„Creative Park“ – tai nemokamo turinio paslauga, siūloma išskirtinai „Canon“ spausdintuvų savininkams. Susikurkite savo Canon ID paskyrą arba prisijunkite prie jos, užregistruokite savo „Canon“ spausdintuvą ir atsisiųskite programėlę „Creative Park“, kad galėtumėte naudotis jos redagavimo ir spausdinimo funkcijomis.

Sukurkite „Canon ID“

„Canon ID“ – tai jūsų asmeninė paskyra, naudojama „Canon“ paslaugoms ir programėlėms pasiekti bei visiems jūsų „Canon“ produktams užregistruoti. Naudokitės „Print Rewards“, „Canon“ parduotuve ir išskirtiniu „Canon ID“ turiniu.

Sukurkite „Canon ID“

Susiję straipsniai

Išmanaus spausdinimo patarimai, smagūs meno ir rankdarbių projektai bei protingi būdai panaudoti savo mėgstamiausias nuotraukas.

Žiūrėti visus straipsnius

Jus taip pat gali dominti