SPAUSDINTUVŲ EKSPLOATACINĖS MEDŽIAGOS

Originalios „Canon“ eksploatacinės medžiagos

Nuolatinė kokybė ir sklandus veikimas su jūsų „Canon“ spausdintuvu, kad būtų tolygios spalvos ir detalūs juodi raštai.
Stalas, ant kurio – spausdintuvas, fotopopierius, nuotraukos ir rašalo pakuotės, virš jo – lenta su įvairiais spaudiniais.

Originalios „Canon“ eksploatacinės medžiagos

Sklandus nuoseklumas

Kai kurie dalykai geriau veikia kartu. Naudojant „Canon“ spausdintuvą su originalaus „Canon“ rašalo kasetėmis ir fotopopieriumi, užtikrinamas optimalus našumas ir puiki kiekvieno spaudinio kokybė.

Originalus „Canon“ rašalas, dažai ir popierius

Kodėl verta rinktis originalias eksploatacines medžiagas?

Geresni iš prigimties

Originalūs „Canon“ dažai, rašalas ir popierius yra sukurti tobulai sąjungai su jūsų „Canon“ spausdintuvu, kad būtų užtikrinta nuolatinė aukšta kokybė, patikimas veikimas ir puiki vertė su kiekvienu spaudiniu.
Skirtingų tipų rašalas ir fotopopierius lentynoje.

Reikia pagalbos randant rašalą?

Raskite geriausią jūsų „Canon“ spausdintuvui rašalą, dažus ar popierių.

Dažai

Originalūs spausdintuvo dažai sklandžiai veikia su „i-SENSYS“ spausdintuvais, kad galėtumėte greitai ir kokybiškai spausdinti.

„Canon“ lazerinis spausdintuvas atidarytu šonu ir ten matomomis dažų kasetėmis.

„Canon“ kasečių perdirbimo programa

Ar žinojote, kad 1990 m. „Canon“ buvo pirmoji dažų kasečių perdirbimo programą pradėjusi įmonė?
Žali kalnų gūburiai, atsispindintys vandenyje.

„Canon“ kasečių perdirbimo programa – tai nemokamas, lengvas ir aplinką tausojantis būdas perdirbti tuščias „Canon“ kasetes.

„Canon“ laikosi politikos nieko neišmesti į sąvartynus. Visi kiekvienos grąžintos dažų kasetės elementai yra panaudojami pakartotinai arba perdirbami, nė vienas iš jų neatsiduria sąvartyne.

Trijų spyglių su vandens lašais nuotrauka iš arti.

Kaip atpažinti originalų rašalą?

Ieškokite hologramos. Ant visų originalių „Canon“ rašalo kasečių pakuočių yra unikali spalvą keičianti „Canon“ holograma. Žiūrint iš priekio holograma yra atspalvius keičiančios aukso spalvos, pavertus horizontaliai – tamsios atspalvius keičiančios žalios spalvos.
Popierinė rašalo pakuotė mėlynai spalvai.

Popierinė rašalo pakuotė

Žvelgiant skirtingu kampu, padirbtų hologramų spalva nekinta arba kinta labai nežymiai. Dažnai ant pakuotės jos būna netinkamos spalvos, dydžio ar netvarkingos, taip pat gali atrodyti pažeistos arba išsiliejusios.

Plastikinė rašalo pakuotė

Ant Europoje naudojamų rašalo kasečių plastikinių pakuočių ar lizdinių kelių kasečių pakuočių unikalios hologramos gali nebūti. Atkreipkite dėmesį į išsiliejusius ar netinkamos spalvos, šrifto ar dydžio „Canon“ logotipus – pagal juos galite atpažinti padirbtus produktus. Pakuotė taip pat gali būti su rašybos klaidomis ir atrodyti taip, tarsi būtų pakartotinai užantspauduota, naudota kelis kartus ar sugadinta.

Plastikinė rašalo pakuotė juodų ir spalvotų FINE dažų kasetėms.
Popierinė mėlynų dažų pakuotė.

Dažų kasečių pakuotės

Pirkdami „Canon“ kasetę visada ieškokite kintančių spalvų technologijos hologramos ir „Canon“ logotipo „Genuine“ (originalus) pakuotės išorėje. Užrašas „naudoti „Canon“ produktuose“ nereiškia, kad tai yra originali „Canon“ kasetė.

BANDYMAS

„Buyers Lab“ bandymas

Skaityti visą „Buyers Lab“ bandymo ataskaitą apie originalaus „Canon“ rašalo naudojimo privalumus (tik anglų k.).
*Remiantis „Canon“ užsakytu „2018 Keypoint Intelligence - Buyers Lab“ tyrimu, kurio metu buvo lyginamos „Canon“ ir trečiųjų šalių kasetės.

Jus taip pat gali dominti...