A herd of zebras at a watering hole in Nairobi National Park, Kenya taken by Georgina Goodwin.

LAUKINĖS GAMTOS FOTOGRAFIJA

Keliaukite lengvai: fotografuokite gamtą su kompaktišku „PowerShot SX740 HS“

Per šaką liuoksinti voverė, droviai iš už medžių žvelgiantis elnias, ant lesyklos kabanti liepsnelė – laukinės gamtos fotografijai būtina greita reakcija ir patikimumas, kad būtų galima priartėti prie veiksmo nesibaiminant nubaidyti fotografuojamų objektų. Ir nesvarbu, ar išėjote pasivaikščioti, sėdite savo sode ar leidotės į safarį, kišenėje telpantis Canon PowerShot SX740 HS su 40 k. artinimo galia ir 4K skiriamąja geba gali priartinti jus prie veiksmo ir padėti pagauti tobulą kadrą.

Čia rasite penkias priežastis, dėl kurių šis lengvas ir kompaktiškas artinantis fotoaparatas idealiai tinka lengvoms kelionėms.

1. Galimybė priartinti 40 k. ir užfiksuoti toli esantį veiksmą

Gnu Nairobio nacionalinio parko lygumoje, Kenijoje. © Georgina Goodwin
Dėl galingo 40 k. optinio artinimo ir technologijos „ZoomPlus“, šis Kenijoje nufotografuotas gnu yra ryškus ir sufokusuotas, nors vaizdas buvo priartintas. © Georgina Goodwin

Canon PowerShot SX740 HS turi didelę 40 k. optinio artinimo gebą, todėl jums nebūtina priartėti prie gyvūnų ir rizikuoti juos nubaidyti – dingsta viena pagrindinių laukinės gamtos fotografijos ir fotografavimo iš toli kliūčių. Funkcija „ZoomFraming Assist“ padeda nustatyti objektą kadre, o fotoaparato technologija „ZoomPlus“ skaitmeniniu būdu iki 80 k. padidina optinio artinimo galią.

2. Telpa kišenėje ir patogus nešiotis

Turėdami mažą fotoaparatą, galėsite nepraleisti nė vienos akimirkos, nes jį visur galėsite pasiimti kartu – nuo miškų iki laukų, nuo safario iki pajūrio. Mažiau nei 4 cm storio lengvas fotoaparatas Canon PowerShot SX740 HS patogiai telpa kišenėje, todėl vos prireikus yra čia pat po ranka, pasirengęs fotografuoti iš dangaus smingantį plėšrųjį paukštį arba šešėliuose besislepiančią miesto lapę. Su šiuo kompaktišku bendražygiu galimybės yra tiesiog beribės – didelės raiškos laukinės gamtos nuotraukas galite kurti bet kur ir bet kada.

3. Daugiau įvairių kampų

Naudodami atverčiamą fotoaparato Canon PowerShot SX740 HS ekraną galėsite pasidaryti tobulą asmenukę gamtoje, ypač fotoaparato autoportreto režimu. 180 laipsnių pakreipiamas ekranas yra neįtikėtinai universalus, todėl, pavyzdžiui, galite net nepasilenkdami fotografuoti nuo klubo ir vis tiek matyti, ką fotografuojate.

4. Dalykitės kadrais

Vieno iš 60 raganosių ir dviejų jam ant nugaros sutūpusių buivolinių varnėnų nuotrauka stambiu planu Nairobio nacionaliniame parke. Tokiomis nuotraukomis smagu pasidalinti socialiniuose tinkluose. © Georgina Goodwin

Jei savo nuotraukomis mėgstate dalytis su draugais ir šeima, naudodami „Bluetooth“ ir „Wi-Fi“ jungtis galėsite visiškai be vargo sujungti Canon PowerShot SX740 HS su savo išmaniuoju telefonu. Tiesiog pasinaudokite programėlės „Canon Camera Connect“ automatinio perkėlimo funkcija ir po kelių akimirkų nuotraukos keliaus į telefoną ar planšetę, iš kur jas galėsite skelbti socialiniuose tinkluose arba siųsti savo artimiesiems, Net jei fotografuojate vien savo malonumui, ši funkcija – tikra palaima, nes su ja galima labai lengvai išsaugoti naujausias nuotraukas kompiuteryje.

Pasirinkus kompaktišką modelį nereikia aukoti vaizdo įrašų kokybės. Mažas, bet galingas Canon PowerShot SX740 HS filmuoja įspūdinga 4K skiriamąja geba, užfiksuodamas šiurkščius gyvūnų šerius ar įmantrius paukščio plunksnų raštus. Dėl šios didelės skiriamosios gebos ir optinio vaizdo stabilizatoriaus, taip kokybiškai filmuoti galima net judant. Be to, vėliau iš vaizdo įrašų galima pasidaryti nuotraukas arba filmuoti laiko slinkties režimu, kuris tiesiog tobulai tinka įspūdingam saulėlydžiui.

Autorė: Tamzin Wilks

Susiję straipsniai
A red squirrel looks straight at the camera as it runs across a carpet of dried leaves and fallen petals.

LAUKINĖS GAMTOS FOTOGRAFIJA

Laukinės gamtos fotografijos patarimai

Patarimai ir metodai, padėsiantys padaryti aukštesnio lygio laukinės gamtos fotografijas, kuo geriau panaudojant savo „Canon“ fotoaparatą ir objektyvus.

Powerful and fast wildlife photos with the Canon EOS 90D

LAUKINĖS GAMTOS FOTOGRAFIJA

Išraiškingos ir greitos laukinės gamtos nuotraukos su „Canon EOS 90D“

Žinodamas, kad neįtikėtini laukinės gamtos momentai prabėga akimirksniu, fotografas Markusas Varesvuo pamėgo greitąjį „Canon EOS 90D“. Pamatykite nuostabius jo fotografavimo rezultatus.

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

Skiltis „Pasisemkite įkvėpimo“ – tai pagrindinis naudingų fotografijos patarimų, vadovų pirkėjams ir įdomių pokalbių šaltinis, kuriame yra visko, ko reikia norint rasti geriausią fotoaparatą ar spausdintuvą ir įgyvendinti savo naują kūrybinę idėją.

Atgal į visus patarimus ir metodus