Alan Rowan with the Canon PowerShot SX740 HS in front of mountains and a lake
Blank-Rect Image

Canon PowerShot SX740 HS

Kišeninio dydžio, kompaktiškas modernus kelioninis modelis su dideliu 40 k. optiniu priartinimu ir stulbinama 4K filmų raiška.

Alan Rowan using the Canon PowerShot SX740 HS to photograph a stream

Atraskite PowerShot SX740 HS

Alpinistas Alan Rowan dalijasi savo istorija ir atskleidžia, kodėl PowerShot SX740 HS yra nepakeičiamas jo kelionėse.

Žiūrėti vaizdo įrašą

Papasakokite savo istoriją 4K raiška su galingu kelioniniu ypač priartinančiu 40 k. objektyvu

Su 40 k. optinio artinimo galimybe, ypač greitu DIGIC procesoriumi ir įspūdinga 4K raiška kišenėje telpančiame korpuse, PowerShot SX740 HS yra geriausias „universalus“ sprendimas brangiems momentams 20,3 megapikselių raiška išsaugoti.

Žiūrėti visą specifikaciją

Canon PowerShot SX740 HS

40 k. artinimas kišenėje

Vos 39,9 mm gylio PowerShot SX740 HS turi galingą 40 k. optinį artinimą ir 20,3 megapikselio CMOS jutiklį bei DIGIC 8, kad galėtų lengvai fiksuoti didelės raiškos nuotraukas.

Capture memories in stunning 4K

Prisiminimai stulbinama 4K raiška

Įspūdinga 4K filmų raiška ir 5 ašių stabilizavimas brangias akimirkas padeda įamžinti neįtikėtinai detaliai, net jei filmuojate judėdami.

Tobulos kompozicijos

Unikalus „Canon“ DIGIC 8 procesorius valdo parametrus, pvz., pagalbą kadruojant, kai priartintas vaizdas, arba hibridinį automatinį režimą, kad užtektų tik nusitaikyti ir fotografuoti, o rezultatai būtų nuostabūs.

The Canon PowerShot SX740 HS photographing a girl in the woods

Spartus fotografavimas

Nepraleiskite progos su neįtikėtinai jautriu užraktu ir 10 k./s nepertraukiamu fotografavimu ir pasidarykite tobulą asmenukę autoportreto režimu naudodami atverčiamą LCD ekraną.

Young girl doing a cartwheel frame by frame

Galerija

Bendrinkite ir saugokite su „Wi-Fi“ ir „Bluetooth®“

Išplėstinės „Bluetooth®“, „Wi-Fi“ ryšio galimybės* ir automatinio siuntimo funkcija leis lengvai dalytis nuotraukomis ir kurti jų atsarginę kopiją suderinamuose išmaniuosiuose įrenginiuose arba namų kompiuteryje, kad jūsų prisiminimai nedingtų.

Viewing photos taken on the Canon PowerShot SX740 HS on an iPad

„Canon“ siekia, kad iki 2050 m. jų verslo veikloje išmetamas CO2 kiekis būtų lygus nuliui

Tai pasieksime vidutiniškai 3 % per metus pagerindami vienam produktui per CO2 gyvavimo ciklą išmetamųjų teršalų kiekio mažinimo indeksą. Tai reikštų, kad iki 2030 m. CO2 lygis nuo 2008 m. sumažėtų 50 %. Mes pripažįstame, kad tai atitinka Paryžiaus susitarime nurodytą mažinimo lygį.

Mes ir toliau atliksime tikslines apžvalgas iš ilgalaikės perspektyvos, kurios yra būdas prisidėti prie mažo anglies dioksido kiekio technologijų visuomenėje kūrimo.

Sužinokite daugiau

Pasisemkite įkvėpimo

Nuo spalvingų makrofotografijų iki ūkanotų viršukalnių – čia sužinosite, kaip Alan Rowan padaro tobulus gamtos kadrus su „Canon PowerShot SX740 HS“.

Eiti į straipsnį

Alan Rowan stands on the side of a hill, with yellow gorse bushes, grassy fields and a river in the valley behind him. He holds a compact camera to take a photo of the natural view.
Canon PowerShot SX740 HS WITB

Pakuotės turinys

Skaitmeninis fotoaparatas PowerShot SX740 HS (BK)

Riešo dirželis WS-800

Akumuliatorius NB-13L

Akumuliatoriaus įkroviklis CB-2LHE

KS kabelis (E)

Naudotojo vadovo rinkinys

Priedai

Techniniai duomenys

40x

40x

Optinis priartinimas

4K

4K

Ypač didelė raiška

DIGIC 8

DIGIC 8

Galingas procesorius

5-axis

5 ašių

stabilizavimas

20.3 Megapixel

20,3 megapikselio

CMOS jutiklis

180 degree

180 laipsnių

atlenkiamas LCD ekranas

10 fps

10 kadrų per sekundę

Nepertraukiamas fotografavimas

Bluetooth®

„Bluetooth®“

Visada veikiantis ryšys

Žiūrėti visą specifikaciją

Canon PowerShot SX740 HS

Susiję gaminiai

*Visada veikiantį išmaniojo įrenginio ir fotoaparato ryšį per „Bluetooth®“ visų pirma reikia nustatyti su „Canon Camera Connect“ programėle. „Bluetooth®“ ryšio stabilumas priklauso nuo išmaniojo įrenginio modelio ir kitų aplinkos veiksnių. „Bluetooth®“ žodžio ženklas ir logotipai yra registruotieji prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth® SIG, Inc.“ ir visus tokius ženklus „Canon Inc.“ naudoja pagal licenciją. Kiti prekių ženklai ir prekių pavadinimai priklauso jų atitinkamiems savininkams. Suderinamiems išmaniesiems įrenginiams būtina „Bluetooth®“ 4 versija (arba naujesnė) ir veikianti iOS 8.4 (arba naujesnė) arba „Android 5.0“ (arba naujesnė) su įdiegta naujausia „Canon Camera Connect“ programėle (galima atsisiųsti iš „Apple App Store“ arba „Google Play“)