PROGRAMINĖ ĮRANGA IR PAPILDINYS

EOS VR SYSTEM sistemos programinė įranga ir papildinys

Sužinokite, kaip sukurti įtraukų trimatį turinį, pasinaudojant suderinamu viso kadro EOS fotoaparatu ir RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE objektyvu, ir paprasčiau ir efektyviau naudotis sistema EOS VR SYSTEM.
EOS VR paslaugų programa

EOS VR SYSTEM sistemos programinė įranga ir papildinys

EOS VR paslaugų programa

Kadaise buvęs sudėtingas suderinimo, sinchronizavimo ir sujungimo su įvairių fotoaparatų ar failų sistemomis procesas dabar nepalyginamai paprastesnis, nes galima naudotis „Canon EOS VR Utility“ paslaugų programa1, padedančia daug veiksmingiau konvertuoti stereoskopinę filmuotą medžiagą ir kadrus, rengiantis juos redaguoti ir peržiūrėti.
EOS VR paslaugų programa

Lygiakampis konvertavimas

Norint tinkamai matyti 180 ° VR filmuotą medžiagą ar kadrus per VR akinius, reikia įjungti kairės ir dešinės akies vaizdų eilės seką ir atlikti dviejų apskritų „fisheye“ vaizdų lygiakampį konvertavimą. Šiam lygiakampiam konvertavimui atlikti reikalinga „Canon EOS VR Utility“ paslaugų programa, kuri veiksmingai „išskleidžia“ abu „fisheye“ vaizdus į du gretimus „kvadratinius“ vaizdus (tai standartinis 180 ° VR vaizdo failų formatas), ir parengia peržiūrai VR akiniais arba redagavimui suderinama programinės įrangos programėle ar NLE sistema. Žymės langelis paslaugų programoje „EOS VR Utility“ leidžia perjungti konvertuotus ir nekonvertuotus vaizdus.

Pagrindinis redagavimas

Peržiūrėkite ir atkurkite filmo failą, pažymėję norimus įėjimo ir išėjimo taškus eksportavimui.

EOS VR paslaugų programa
EOS VR paslaugų programa

Kelios eksportavimo galimybės

Filmų failus galima eksportuoti įvairiomis rezoliucijomis ir į profesionalius kokedus, įskaitant DPX ir ProRes failus – jie bus tinkami redaguoti ir graduoti suderinama NLE programėle, kaip antai „Adobe Premiere Pro“. Nejudantys vaizdai eksportuojami JPEG formatu.

EOS VR papildinys, skirtas „Adobe Premiere Pro“

Naujas EOS VR papildinys, skirtas „Adobe Premiere Pro“,1 leidžia turinio kūrėjams tiesiogiai savo NLE programėlėje konvertuoti ir redaguoti bei atlikti profesionalias užduotis, kaip antai gradavimą ir redagavimą.
EOS VR papildinys, skirtas „Adobe Premiere Pro“

Kodėl „Premiere Pro“?

„Adobe Premiere Pro“ yra pirmaujanti šioje pramonėje programėlė, skirta kurti turtingam, įtraukiam VR turiniui. „Canon EOS VR“ papildinys, skirtas „Adobe Premiere Pro“, leidžia automatiškai atlikti lygiakampį konvertavimą ir sklandžiai, paprastai importuoti savo „Canon VR“ failus vienu žingsniu. Konvertuotus failus galima paprastai pridėti prie savo laiko juostos ir įprastai redaguoti bei graduoti, rengiant galutiniam eksportavimui ir platinimui.

Prenumeruokite ir gaukite daugiau

Visi naudotojai gali naudotis nemokamu bandomuoju laikotarpiu ir atlikti nejudamų vaizdų bei trumpesnių nei dviejų minučių vaizdo įrašų konvertavimą. Tačiau eksportuojant dviejų minučių ar ilgesnius vaizdo įrašus su „EOS VR Utility“ arba importuojant su „EOS VR“ papildiniu, skirtu „Adobe Premiere Pro“, reikalinga mokama prenumerata. Užsiprenumeravę „EOS VR Utility“ ir „EOS VR“ papildinį, skirtą „Adobe Premiere Pro“ prenumeratos paslaugai, galite atrakinti pažangesnes ir profesionalias programėlių funkcijas, kaip:

  • Ilgesnių nei dviejų minučių vaizdo įrašų konvertavimas
  • Aukštos kokybės „DPX/Pro Res“ vaizdo įrašų eksportavimas

EOS VR paslaugų programa

Susiję gaminiai

Jus taip pat gali dominti...

  1. „EOS VR Utility“ paslaugų programa ir EOS VR papildinys, skirtas „Adobe Premiere Pro“, reikalingi norint perjungti įrašytus 180 ° VR vaizdus iš suderinamo „Canon“ fotoaparato į lygiakampio formatą. Norint prieiti prie visų aukštesnių funkcijų ir eksportuoti kodekus, gali reikėti mokamos prenumeratos paslaugos.
  2. Gali reikėti naujausios programinės aparatinės įrangos naujinio dėl VR suderinamumo.

    ATKREIPKITE DĖMESĮ: ŠI VR SISTEMOS PROGRAMINĖ ĮRANGA GALI SKIRTIS NUO PARDUODAMO PRODUKTO.