Full Frame DSLR Camera

Viso kadro DSLR ir beveidrodiniai fotoaparatai

Stulbinama vaizdo kokybė ir išskirtinis efektyvumas.

Įamžinkite visas spalvas ir smulkmenas su viso kadro fotoaparatais.

„Canon“ viso kadro fotoaparatai pasižymi plačiu dinaminiu diapazonu, todėl išsaugo detales šviesiose ir tamsiose vietose ir tiesiai iš fotoaparato gaunami mažai iškraipymų turintys vaizdai ir stulbinami mažo lauko gylio portretai. Profesionalios kokybės rezultatai – kaskart.

Capture every colour and detail with Full-Frame cameras

Daugiau kūrybinių galimybių su viso kadro beveidrodiniais fotoaparatais

„Canon“ viso kadro beveidrodiniai fotoaparatai išplečia galimybių ribas su naujos kartos optiniais elementais ir greito fokusavimo technologija. Be to jie turi aukštos vaizdo kokybės viso kadro jutiklį, kuris puikiai veikia net prietemoje.

Mūsų viso kadro DSLR fotoaparatai

Susipažinkite su mūsų viso kadro DSLR fotoaparatais ir atraskite jų unikalias funkcijas ir privalumus.

EOS 5D Mark IV

„EOS 5D Mark IV“

Bekompromisė vaizdo kokybė ir išties profesionalus efektyvumas.

Sužinokite daugiau

Viso kadro DSLR fotoaparatas

Kodėl rinktis „Canon“ viso kadro fotoaparatą?

Įamžinkite ateitį

EOS R sistemos pagrindas – pažangus objektyvo apsodas, suteikiantis daugiau kūrybinių galimybių ir dar daugiau dinamiškų būdų kiekvienai akimirkai įamžinti. Tai naujos fotografijos ir filmų kūrimo galimybės.

Sužinokite daugiau

EOS R system shot in front of an orange wall

Užfiksuokite visas smulkmenas

„Canon“ viso kadro CMOS jutikliai padeda užfiksuoti gausybę smulkmenų ir akimirkos pojūtį, nes turi platų dinaminį diapazoną, kuris sumažina šešėliuose ar ryškioje šviesoje prarandamų detalių skaičių. O dėl plataus ekspozicijos diapazono apdorodami savo failus su jais galite nuveikti dar daugiau.

Capture all the details

Tamsiomis sąlygomis nufotografuotose nuotraukose bus mažai iškraipymų

Naudojant „Canon“ viso kadro fotoaparatą, gaunami labai raiškūs ir mažai iškraipymų turintys vaizdai. Tai užtikrina dideli jutikliai, kurie užfiksuoja visą įmanomą šviesą, ir DIGIC procesoriai, kurie sumažina fotografuoti trukdančius artefaktus.

Shoot in dark conditions with minimal noise

Kurkite stulbinamus portretus

„Canon“ viso kadro fotoaparatai pasižymi gerokai seklesniu lauko gyliu nei mažesnius jutiklius turintys fotoaparatai, todėl fotografuojant portretus galima itin ryškiai išskirti objektą iš švelniai sulieto fono ir gauti labai stilingas ir profesionaliai atrodančias nuotraukas.

Produce stunning portraits

Visi objektyvai

„Canon“ objektyvai visame pasaulyje garsėja dėl išskirtinai ryškių, aiškių ir gražių vaizdų, kuriuose gausu spalvų ir kontrastų. Meistriškumo ir naujausių optinių technologijų derinys užtikrina aukščiausią nuotraukų ir filmų kokybę.

Sužinokite daugiau

„Canon“ objektyvų kolekcija

Raskite sau tinkamiausią sistemą

Jau daugiau kaip 30 metų legendinė EOS sistema suteikia fotografams ir filmų kūrėjams pranašumo. Su mūsų fotoaparatais ir objektyvais dabar kurti lengva kaip niekad.

Sužinokite daugiau

„Canon EOS 5D Mark IV“, „EOS R“ ir „EOS M50“

Profesionalų rankose

„EOS R“ iškart sulaukė įvairių profesionalių fotografų ir operatorių palankumo. Atraskite, kaip jie panaudojo jį įvairiausiais būdais kurdami seniau neįmanomas nuotraukas ir filmus.

Žiūrėti visus straipsnius

Jus taip pat gali dominti

Canon Professional Services

Members get access to CPS Priority Support, both locally and at major events; a priority Fast Track repair service; and — depending on your level of membership — free back-up equipment loans plus return shipping and discounts on maintenance. They can also enjoy exclusive members’ offers.

Join

Learn more

Canon Professional Services