Canon EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

Canon-EF-M-28mm-f-3.5-Macro IS STM

Tinka visiems „EOS M“ serijos fotoaparatams

Įženkite į unikalų makrofotografijos pasaulį

Su šiuo novatorišku ir kompaktišku „Canon EOS M“ serijos objektyvu padidinkite įmantriausias savo objektų detales. Fotografijos objektą galite apšviesti pirmuoju pasaulyje automatiškai fokusuojančiu objektyvu, turinčiu integruotą blykstę „Macro Lite“*. Išskirtinis 1,2 k. padidinimas reiškia, kad dabar galite priartėti dar arčiau, nei bet kada.

Objektyvas „EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM“ puikiai tinka:

0%

  Kontroliuokite šviesą

  Integruota blykstės „Macro Lite“ technologija

  Šis EF-M serijos objektyvas turi du integruotus ir valdomus šviesos diodus (blykstė „Macro Lite“). Ši funkcija suteikia papildomą apšvietimą priešais objektyvą, kad pašalintų nereikalingus šešėlius, kurie fotografuojant stambiu planu dažnai gali atsirasti dėl jūsų arba dėl įrangos.

  Canon EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

  Vienu mygtuko paspaudimu galima perjungti blykstę „Macro Lite“ kairėje arba dešinėje, kad būtų pasiektas tinkamas balansas ir gauta stulbinama, stilinga nuotrauka, kurios nepavyktų sukurti jokiomis kitomis priemonėmis. Tai idealus pasirinkimas, jei norite fotografuoti stambiu planu gėles arba maisto produktus, taip pat mažus įmantrių detalių objektus, pvz., papuošalus.

  0%

   Protinga cilindro konstrukcija

   Kad galėtumėte išnaudoti visą esamą šviesą, „EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM“ konstrukcijoje naudojamas sujungtų lęšių cilindras, sumažinantis pačio objektyvo keliamą šešėlį. Dėl jo taip pat atsiranda paviršius atramai, kad būtų galima fotografuoti nejudinant objektyvo ir naudoti jį iki 53 laipsnių kampu nuo paviršiaus, ant kurio yra objektas. Naudojant įvairių kontaktinių taškų derinį ir blykstę „Macro Lite“ (prireikus), galima įamžinti detalius stambaus plano kadrus.

   EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

   Priartėkite arčiau nei bet kada

   Objektyvas „EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM“ gali padidinti vaizdą realiu 1:1 santykiu, ir tai reiškia, kad fotografuojamas objektas nuotraukoje atrodo tikroviško dydžio. Norėdami ištyrinėti ir padidinti smulkesnes detales, galite naudoti režimą „Super Macro“. Su išskirtiniu 1,2 k. padidinimu objektą galima padidinti daugiau, nei būtų įmanoma tikrovėje. Atsižvelgiant į „EOS M“ „APS-C“ dydžio jutiklio apkirpimo faktorių, dėl kurio gaunamas 1,92 k. 35 mm fotoaparatui prilygstantis didinimas, galima užfiksuoti neįtikėtinai mažas detales, pvz., natūralias augalų gyslas ar smulkiausias papuošalo konstrukcijos detales. O režimu „Super Macro“ galite prieiti neįtikėtinai arti (13 mm darbinis atstumas) ir ištyrinėti smulkiausius objektus.

   0%

    Įamžinkite smulkesnes judančias detales

    Kurkite stulbinamus stambaus plano kadrus, sujungdami „EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM“ makrofotografijos galimybes ir EOS M vaizdo įrašų funkcijas.

    Tobulas kasdienis objektyvas

    Lengva nešiotis

    Kompaktiškos konstrukcijos „EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM“ tobulai tinka kasdieniams nuotykiams įamžinti. Su tiksliais optiniais elementais ir lengvu (130 g) suskleidžiamu korpusu, „EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM“ puikiai tinka kasdienei fotografijai ir nuotraukoms stambiu planu. Jis papildytas UD ir asferiniais objektyvo elementais, todėl su šiuo objektyvu vaizdo kokybė nenukentės.

    Stulbinamas ryškumas

    Makrofotografijoje kampinis sujudinimas paprastai yra labiau pastebimas, todėl dažniausiai fotografuojama naudojant trikojį. Tačiau „EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM“ hibridinis vaizdo stabilizatorius yra specialiai sukurtas kampiniam ir poslinkio sukeltam fotoaparato drebėjimui sumažinti. Todėl galite lanksčiai reaguoti, jei objektas pajuda ar pakeičia padėtį, užtikrindami tobulą stambiu planu fotografuojamų objektų ryškumą.

    EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

    Su hibridiniu vaizdo stabilizatoriumi

    EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

    Be hibridinio vaizdo stabilizatoriaus

    Kurkite kur kas daugiau, nei vien tik stambaus plano nuotraukas

    Šis objektyvas pasižymi ne tik specialiai makrofotografijai skirtomis ypatybėmis, bet ir tinka universaliam naudojimui kasdien. Su plačia f/3.5 diafragma ir 35 mm prilygstančiu maždaug 44,8 mm židinio nuotoliu (nes veidrodiniai fotoaparatai turi apkirpto formato jutiklius), galite fotografuoti įvairiausius kadrus natūraliu vaizdo kampu ir perspektyva.

    EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

    EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

    Išryškinkite bruožus

    Šis kasdienis objektyvas taip pat puikiai tinka portretams fotografuoti, visų pirma naudojant hibridinį vaizdo stabilizatorių ir plačią 7 menčių apskritą apertūrą. Galite lengvai kurti akį traukiančias portretines nuotraukas ir sufokusuoti norimas detales, išskirdami objektą iš dailiai sulieto fono. Galite netgi naudoti funkciją „Macro Lite“, kad objekto akyse atsispindėtų kibirkštėlė.

    EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

    Sklandūs ir stabilūs filmai

    Beveik begarsė objektyvo „EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM“ STM (žingsninio variklio) technologija padeda kurti aukštos kokybės filmus, nes užtikrina stabilų ir tylų nuolatinį fokusavimą. Todėl galite įrašyti aplinkos garsus be fokusavimo variklio keliamo triukšmo.

    EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

    Pavyzdžių galerija

    Peržiūrėti galeriją

    Techniniai duomenys

    Priedai

    Apžvalgos

    Spustelėkite žemiau, kad pateiktumėte savo „EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM“ apžvalgą

    Galbūt jums taip pat patiks...

    Mūsų objektyvų ekspertų išrinkti keturi „EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM“ atitinkantys alternatyvūs objektyvai. Norint naudoti šiuos objektyvus su EOS M serijos fotoaparatu, reikės „EF-EOS M Mount“ adapterio.

    *Iš keičiamų automatinio fokusavimo objektyvų SLR arba neveidrodinių fotoaparatų. 2016 m. gegužės mėn., remiantis „Canon“ tyrimais.