EOS M skirti objektyvai

Canon EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

Kompaktiškas makroobjektyvas su novatoriška integruota „Macro Lite“ blykste puikiai tinka įmantrioms mažų objektų detalėms fotografuoti.

Įženkite į unikalų makrofotografijos pasaulį

Su šiuo novatorišku ir kompaktišku „Canon EOS M“ serijos objektyvu padidinkite įmantriausias savo objektų detales. Fotografijos objektą galite apšviesti pirmuoju pasaulyje automatiškai fokusuojančiu objektyvu, turinčiu integruotą blykstę „Macro Lite“*. Išskirtinis 1,2 k. padidinimas reiškia, kad dabar galite priartėti dar arčiau, nei bet kada.

Objektyvas „EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM“ puikiai tinka:

 • Makroobjektyvai

  Atraskite mažas gamtos paslaptis. Padidinkite ir atskleiskite gėlių, vabzdžių ir skysčių tekstūrą ir nematomas detales.

 • Maistas

  Deramai įamžinkite blizgius paviršius, nepriekaištingai suformuotus sušius ir aukščiausio lygio patiekalų įmantrybes. Perteikite apetitą žadinančias smulkmenas taip, kad žiūrovas beveik pajaustų jų skonį.

 • Kelionės

  Kelionių fotografija skirta ne tik pasaulio keliautojams – išsiruoškite ką nors nuveikti. Įžymybių apžiūrinėjimas, tingios dienos ir ekspromtu surengtos mini atostogos – atsiminimai, kuriuos reikia branginti.

 • Portretiniai

  Idealiai tinkamas draugų ir šeimos narių veido išraiškoms fiksuoti per vestuves, renginius ir vakarėlius.

Kontroliuokite šviesą

Integruota blykstės „Macro Lite“ technologija
Šis EF-M serijos objektyvas turi du integruotus ir valdomus šviesos diodus (blykstė „Macro Lite“). Ši funkcija suteikia papildomą apšvietimą priešais objektyvą, kad pašalintų nereikalingus šešėlius, kurie fotografuojant stambiu planu dažnai gali atsirasti dėl jūsų arba dėl įrangos.

Canon Camera
Vienu mygtuko paspaudimu galima perjungti blykstę „Macro Lite“ kairėje arba dešinėje, kad būtų pasiektas tinkamas balansas ir gauta stulbinama, stilinga nuotrauka, kurios nepavyktų sukurti jokiomis kitomis priemonėmis. Tai idealus pasirinkimas, jei norite fotografuoti stambiu planu gėles arba maisto produktus, taip pat mažus įmantrių detalių objektus, pvz., papuošalus.

Protinga cilindro konstrukcija

Kad galėtumėte išnaudoti visą esamą šviesą, „EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM“ konstrukcijoje naudojamas sujungtų lęšių cilindras, sumažinantis pačio objektyvo keliamą šešėlį. Dėl jo taip pat atsiranda paviršius atramai, kad būtų galima fotografuoti nejudinant objektyvo ir naudoti jį iki 53 laipsnių kampu nuo paviršiaus, ant kurio yra objektas. Naudojant įvairių kontaktinių taškų derinį ir blykstę „Macro Lite“ (prireikus), galima įamžinti detalius stambaus plano kadrus.

Canon Camera

Priartėkite arčiau nei bet kada

Objektyvas „EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM“ gali padidinti vaizdą realiu 1:1 santykiu, ir tai reiškia, kad fotografuojamas objektas nuotraukoje atrodo tikroviško dydžio. Norėdami ištyrinėti ir padidinti smulkesnes detales, galite naudoti režimą „Super Macro“. Su išskirtiniu 1,2 k. padidinimu objektą galima padidinti daugiau, nei būtų įmanoma tikrovėje. Atsižvelgiant į „EOS M“ „APS-C“ dydžio jutiklio apkirpimo faktorių, dėl kurio gaunamas 1,92 k. 35 mm fotoaparatui prilygstantis didinimas, galima užfiksuoti neįtikėtinai mažas detales, pvz., natūralias augalų gyslas ar smulkiausias papuošalo konstrukcijos detales. O režimu „Super Macro“ galite prieiti neįtikėtinai arti (13 mm darbinis atstumas) ir ištyrinėti smulkiausius objektus.

Įamžinkite smulkesnes judančias detales

Kurkite stulbinamus stambaus plano kadrus, sujungdami „EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM“ makrofotografijos galimybes ir EOS M vaizdo įrašų funkcijas.

Tobulas kasdienis objektyvas

Lengva nešiotis
Kompaktiškos konstrukcijos „EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM“ tobulai tinka kasdieniams nuotykiams įamžinti. Su tiksliais optiniais elementais ir lengvu (130 g) suskleidžiamu korpusu, „EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM“ puikiai tinka kasdienei fotografijai ir nuotraukoms stambiu planu. Jis papildytas UD ir asferiniais objektyvo elementais, todėl su šiuo objektyvu vaizdo kokybė nenukentės.

Stulbinamas ryškumas

Makrofotografijoje kampinis sujudinimas paprastai yra labiau pastebimas, todėl dažniausiai fotografuojama naudojant trikojį. Tačiau „EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM“ hibridinis vaizdo stabilizatorius yra specialiai sukurtas kampiniam ir poslinkio sukeltam fotoaparato drebėjimui sumažinti. Todėl galite lanksčiai reaguoti, jei objektas pajuda ar pakeičia padėtį, užtikrindami tobulą stambiu planu fotografuojamų objektų ryškumą.
 • Su hibridiniu vaizdo stabilizatoriumi

 • Be hibridinio vaizdo stabilizatoriaus

Kurkite kur kas daugiau, nei vien tik stambaus plano nuotraukas

Šis objektyvas pasižymi ne tik specialiai makrofotografijai skirtomis ypatybėmis, bet ir tinka universaliam naudojimui kasdien. Su plačia f/3.5 diafragma ir 35 mm prilygstančiu maždaug 44,8 mm židinio nuotoliu (nes veidrodiniai fotoaparatai turi apkirpto formato jutiklius), galite fotografuoti įvairiausius kadrus natūraliu vaizdo kampu ir perspektyva.

Išryškinkite bruožus

Šis kasdienis objektyvas taip pat puikiai tinka portretams fotografuoti, visų pirma naudojant hibridinį vaizdo stabilizatorių ir plačią 7 menčių apskritą apertūrą. Galite lengvai kurti akį traukiančias portretines nuotraukas ir sufokusuoti norimas detales, išskirdami objektą iš dailiai sulieto fono. Galite netgi naudoti funkciją „Macro Lite“, kad objekto akyse atsispindėtų kibirkštėlė.

Sklandūs ir stabilūs filmai

Beveik begarsė objektyvo „EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM“ STM (žingsninio variklio) technologija padeda kurti aukštos kokybės filmus, nes užtikrina stabilų ir tylų nuolatinį fokusavimą. Todėl galite įrašyti aplinkos garsus be fokusavimo variklio keliamo triukšmo.

Canon Camera

Pavyzdžių galerija

Peržiūrėti galeriją

Susiję priedai

 • Objektyvų priedai

  Objektyvo gaubtas ES-22

  Objektyvo gaubtas neleidžia į objektyvą patekti šviesai, todėl nuotraukoms nekenkia nepageidaujamas spindesys. Šį specialų objektyvo gaubtą galite naudoti ir 43 mm filtrams prie savo „EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM“ pritvirtinti. (Pridedama dėžutėje)
 • Objektyvų priedai

  Objektyvo maišelis LP811

  Apsauginis minkštas dėklas pasirinktiems EF objektyvams.
 • Objektyvų priedai

  Objektyvo dangtelis EF-M28

  Apsaugo priekinį objektyvo elementą. (Pridedama dėžutėje)
 • Objektyvų priedai

  Lens Dust Cap EB

  Apsaugo jūsų „Canon“ objektyvą, kai jo nenaudojate.
 • Galbūt jums taip pat patiks...

  Mūsų objektyvų ekspertų išrinkti keturi „EF-M 28 mm f/3.5 Macro IS STM“ atitinkantys alternatyvūs objektyvai. Norint naudoti šiuos objektyvus su EOS M serijos fotoaparatu, reikės „EF-EOS M Mount“ adapterio.

  1. *Iš keičiamų automatinio fokusavimo objektyvų SLR arba neveidrodinių fotoaparatų. 2016 m. gegužės mėn., remiantis „Canon“ tyrimais.