Canon EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM

EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM

EOS-M fotoaparatams skirtas kompaktinis priartinantis objektyvas, priartinsiantis jus prie veiksmo. Vaizdo stabilizatorius apsaugo nuo vaizdo suliejimo dėl kameros drebėjimo. STM technologija užtikrina sklandų ir tylų fokusavimą filmuojant.

Pranašumai

  • Atsidurkite arčiau veiksmo naudodami savąjį EOS-M fotoaparatą
  • Vaizdo stabilizatorius užtikrina atvaizdų ryškumą
  • Pakankamai kompaktiškas neštis bet kur
  • Sklandus, beveik begarsis STM fokusavimas
  • Sparčiai atlikite korekcijas naudodami rankinio fokusavimo žiedą
  • Darykite puikios kokybės nuotraukas, kupinas ryškių detalių ir sodrių spalvų

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM

Kompaktinis priartinantis objektyvas, priartinsiantis jus prie veiksmo


Prie veiksmo jus priartinsiantis EF-M 55–200mm f/4.5–6.3 IS STM yra skirtas išimtinai EOS-M fotoaparatams. Tai tobulas pagalbininkas „Canon“ EF-M 18–55mm f/3.5–5.6 IS STM, leidžiantis priartinti nutolusius objektus ir puikiai tinkantis fotografuoti laukinę gamtą, sporto įvykius ir keliones.

Optinis vaizdo stabilizatorius


Ryškumui išlaikyti EF-M 55–200mm f/4.5–6.3 IS STM naudoja vaizdo stabilizatorių, apsaugantį nuo suliejimo dėl netyčinio judėjimo fotografavimo metu, vadinamojo fotoaparato drebėjimo. Galima naudoti iki 3,5 padalos mažesnį nei įprasta užrakto greitį ir fotografuoti nuo rankos prietemoje.

STM fokusavimo technologija


Žingsninio variklio (STM) technologija leidžia fokusuoti sparčiai ir tiksliai darant nuotraukas, sklandžiai ir beveik be garso darant vaizdo įrašus. Kadangi STM judėjimas yra toks sklandus ir tylus, vaizdo įrašuose nėra nepageidaujamo fokusavimo triukšmo ir blaškančių fokusavimo pokyčių.

Puikios kokybės atvaizdai, kuriais galėsite didžiuotis


Įmantrios optinės technologijos leidžia daryti nuotraukas, kupinas ryškių detalių, dinamiškų kontrastų ir sodrių spalvų. Atkreipkite dėmesį į savo objektą išskirdami jį iš tolygaus išfokusuoto fono.

Skirtas supaprastinti aukščiausios kokybės fotografiją


Rankinio fokusavimo žiedas leidžia bet kada greitai ir paprastai atlikti tikslias fokusavimo korekcijas. 1 metro mažiausias fokusavimo atstumas puikiai tinka kurti įspūdingus portretus ir stambiu planu išryškinti detales.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Related Products

Teleobjektyvai

Šie objektyvai pasižymi didesniu židinio nuotoliu, todėl galite labiau priartėti prie objekto nesutrikdydami jo aplinkos.