Canon EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM

EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM

Aparatui EOS M skirtas universalus lengvas nešioti 18–55 mm priartinantis objektyvas su EF-M tvirtinimo įtvaru. Jis puikiai tinka fotografuojant ar filmuojant ir užfiksuoja viską – nuo stulbinamų peizažų ir nuostabių portretų iki greito veiksmo.

Pranašumai

  • Universalus 18–55 mm priartinantis objektyvas, puikiai tinkamas kasdienėms užduotims
  • Lengva nešiotis kartu su EOS M
  • Sklandus, tylus STM fokusavimas filmuojant
  • Dinaminis IS sklandiems vaizdo įrašams užtikrinti
  • 4 padalų vaizdo stabilizatorius užtikrina išskirtinį vaizdo ryškumą
  • Spartus automatinis fokusavimas fotografuojant, visiškai rankinis valdymas

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM

Universalus 18–55 mm priartinantis objektyvas, puikiai tinkamas kasdienėms užduotims


EF-M 18–55mm f/3,5–5,6 IS STM – tai aukštos kokybės standartinis priartinantis objektyvas, puikiai tinkamas kasdienėms fotografavimo užduotims. Jis aprėpia 18–55 mm fokusavimo diapazoną ir užfiksuoja viską – nuo stulbinamų kraštovaizdžių iki nuostabių portretų su sklandžiai sulietu fonu bei greito veiksmo vaizdų.

Lengva nešiotis kartu su EOS M


Objektyvo korpusas kompaktiškas ir lengvas, tad jį paprasta vežtis bet kur; jis stilingai padengtas aliuminiu ir turi EF-M tvirtinimo įtvarą, pritaikytą EOS M įrenginiui.

Sklandus, tylus STM fokusavimas filmuojant


Naudojant „Movie Servo AF“ paprasta išgauti tiksliai sufokusuotus aukštos kokybės vaizdo įrašus. Kad filmuojant būtų tyliai ir nepertraukiamai fokusuojamas vaizdas, ši funkcija naudoja vidinį fokusavimą ir STM žingsninio variklio technologiją, tad vaizdo įrašai būna sklandūs ir mažiau susilieję.

Dinaminis IS – sklandiems vaizdo įrašams


Filmuojant nuo rankų ar judant paskui veiksmą, fotoaparato drebėjimas nekels keblumų. EF-M 18–55 mm f/3,5–5,6 IS STM filmavimo režimu naudoja dinaminio vaizdo stabilizavimo funkciją, šalinančią svyravimo ir drebėjimo poveikį, todėl užtikrinamas vaizdo sklandumas.

4 padalų vaizdo stabilizatorius užtikrina ypač ryškų vaizdą


EF-M 18–55 mm f/3,5–5,6 IS STM daro ypač ryškias nuotraukas net fotografuojant nuo rankų prietemoje. Objektyvas naudoja „Canon“ keturių padalų vaizdo stabilizatoriaus technologiją, kuri sumažina fotoaparato drebėjimo poveikį ir leidžia prietemoje išgauti puikų vaizdą be didesnių susliejimo vietų.

Spartus automatinis fokusavimas fotografuojant, visiškai rankinis valdymas


Sustabdyti akimirką nuostabioje nuotraukoje visai nesudėtinga dėl greitos, itin tikslios automatinio fokusavimo sistemos, kuri darant nuotraukas fokusuoja vaizdą greitai, tiksliai ir automatiškai. Bet kada galite perimti vadžias įjungę visiškai rankinį valdymą, kuris įgalina reguliuoti fokusavimą neišjungus AF režimo.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Related Products

Ar galime jums padėti išsirinkti naują objektyvą?

Mūsų objektyvų parinkimo priemonė apžvelgs mūsų siūlomus objektyvus ir padės jums rasti tą, kuris tobulai tinka jums ir jūsų EOS fotoaparatui.