Europoje veikiančios „Canon“ įmonių grupės bendrovės

Nuo programinės įrangos iki tinklinių vaizdo sprendimų, spaudos ir fotografijos technologijų – mes turime žinių ir pajėgumų, kad galėtume likti pasaulio lyderiais vaizdo technologijų srityje. Daugiau apie Europoje veikiančias „Canon“ įmonių grupės bendroves sužinosite čia.

Arcules

„Arcules“

Vaizdo įrašų debesija kaip daiktų interneto paslauga didelėms įmonėms. Daiktų internetas sujungiamas su vaizdo įrašų duomenimis, siekiant pertvarkyti vaizdo stebėjimo sektorių naudojantis naujausiais debesijos ir AI technologijų sprendimais.

Axis Communications

„Axis“

Tinklo vaizdo sprendimų lyderė rinkoje. Nuolat siūlanti naujoves vaizdo stebėjimo srityje, didinanti milijonų žmonių visame pasaulyje saugumą ir padedanti patenkinti augančią išmanesnio ir saugesnio pasaulio sprendimų paklausą.

BriefCam

„Briefcam“

Pirmaujanti „Video Synopsis®“ sprendimų teikėja greitai vaizdo įrašų peržiūrai ir paieškai, įspėjimams realiuoju laiku ir kokybinėms vaizdo medžiagos įžvalgoms.

Canon Medical Systems Europe

„Canon Medical Systems Europe“

Buvusi „Toshiba Medical Systems“, „Canon Medical Systems“ kuria ir gamina diagnostines vaizdo atkūrimo sistemas, įskaitant KT, MRT, ultragarso, rentgeno sistemas ir klinikinių laboratorijų sistemas.

Cognitas

„Cognitas“

Vokietijoje veikianti „Canon“ bendrovė „Cognitas“ siūlo individualiai pritaikytus sprendimus visam dokumentacijos procesui ir rengia vadovus, instrukcijas, internetines žinynų sistemas, programinės įrangos aprašus ir katalogus.

DocsPro

„DocsPro“

„Canon Netherlands“ padalinys „DocsPro“ specializuojasi dokumentų fiksavimo, dokumentų valdymo ir pažangaus dokumentų tvarkymo srityje.

Iris

„I.R.I.S.“

Pasaulinė lyderė optinio ženklų atpažinimo technologijų (OCR) ir nuskaitymo mobiliaisiais įrenginiais srityje, bendrovė I.R.I.S. kuria programinę įrangą ir produktus, kurie padeda produktyviau nuskaityti ir konvertuoti dokumentus.

milestone

„Milestone“

Pirmaujanti pasaulyje atvirosios platformos IP vaizdo įrašų valdymo programinės įrangos (VMS) teikėja, įsipareigojusi teikti aukštos kokybės verslo vaizdo įrašų platformų programinę įrangą, kurią jos aparatinės ir programinės įrangos partneriai saugumo ir kitais tikslais integruoja į savo vaizdo sprendimus.

Nokavision

„Nokavision“

„Canon Netherlands“ padalinys „Nokavision Software B.V.“ yra pirmaujanti ryšių su klientais valdymo ir skaitmeninės transformacijos sprendimų tiekėja.

NTware

„NT-Ware“

Pažangiųjų technologijų bendrovė, kurios specializacija – spausdinimo ir nuskaitymo valdymo programinės įrangos, visų pirma, „UniFlow“, kūrimas, vystymas ir palaikymas.

Therefore

„Therefore“

Informacijos valdymo programinės įrangos tiekėja visų dydžių įmonėms visose pramonės šakose ir srityse.