Europoje veikiančios „Canon“ įmonių grupės bendrovės

Nuo programinės įrangos iki tinklinių vaizdo sprendimų, spaudos, vaizdų kūrimo ir medicinos technologijų – mes turime žinių ir gebėjimų, kad galėtume likti pasaulio lyderiais vaizdo technologijų srityje.

Europoje veikiančios „Canon“ įmonių grupės bendrovės

 • Arcules

  „Arcules“

  Vaizdo įrašų debesija kaip daiktų interneto paslauga didelėms įmonėms. Daiktų internetas sujungiamas su vaizdo įrašų duomenimis, siekiant pertvarkyti vaizdo stebėjimo sektorių naudojantis naujausiais debesijos ir AI technologijų sprendimais.

 • xis Communications

  „Axis“

  Tinklo vaizdo sprendimų lyderė rinkoje. Nuolat siūlanti naujoves vaizdo stebėjimo srityje, didinanti milijonų žmonių visame pasaulyje saugumą ir padedanti patenkinti augančią išmanesnio ir saugesnio pasaulio sprendimų paklausą.

 • BreifCam Ltd.

  „Briefcam“

  Pirmaujanti „Video Synopsis®“ sprendimų teikėja greitai vaizdo įrašų peržiūrai ir paieškai, įspėjimams realiuoju laiku ir kokybinėms vaizdo medžiagos įžvalgoms.

 • Canon medical research

  „Canon Medical Systems Europe“

  Pirmaujantis medicinos programinės įrangos mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros kompetencijos centras, kuriantis pažangias technologijas ir vertingą intelektinę nuosavybę „Canon“ medicinos sistemoms.

 • canon Medical

  „Canon Medical Systems Europe“

  Kuria ir gamina diagnostines vaizdų kūrimo sistemas, įskaitant KT, MRT, ultragarso, rentgeno sistemas ir klinikinių laboratorijų sistemas

 • Canon Production Printing

  „Canon“ pramoninis spausdinimas

  Gamina ir parduoda spausdinimo ir kopijavimo aparatinę įrangą ir susijusią programinę įrangą.

 • I.R.I.S

  „I.R.I.S.“

  Pasaulinė lyderė optinio ženklų atpažinimo technologijų (OCR) ir nuskaitymo mobiliaisiais įrenginiais srityje, bendrovė I.R.I.S. kuria programinę įrangą ir produktus, kurie padeda produktyviau nuskaityti ir konvertuoti dokumentus.

 • Milestone Systems

  „Milestone“

  Pirmaujanti pasaulyje atvirosios platformos IP vaizdo įrašų valdymo programinės įrangos (VMS) teikėja, įsipareigojusi teikti aukštos kokybės verslo vaizdo įrašų platformų programinę įrangą, kurią jos aparatinės ir programinės įrangos partneriai saugumo ir kitais tikslais integruoja į savo vaizdo sprendimus.

 • Nokavision

  „Nokavision“

  „Canon Netherlands“ padalinys „Nokavision Software B.V.“ yra pirmaujanti ryšių su klientais valdymo ir skaitmeninės transformacijos sprendimų tiekėja.

 • NT-WARE

  „NT-Ware“

  Pažangiųjų technologijų bendrovė, kurios specializacija – spausdinimo ir nuskaitymo valdymo programinės įrangos, visų pirma, „uniFLOW“, kūrimas, vystymas ir palaikymas.

 • Therefore

  „Therefore“

  Informacijos valdymo programinės įrangos tiekėja visų dydžių įmonėms visose pramonės šakose ir srityse.