Canon MAXIFY iB4150

MAXIFY iB4150

Sukurtas siekiant produktyvaus, efektyvaus ir patikimo darbo. Spartus vienspalvis 24 v./min. ir spalvotas 15,5 v./min. spausdinimas su 2 500 puslapių siekiančia išeiga, mažos eksploatacinės išlaidos ir „Wi-Fi“ ryšys – tobulas sprendimas mažam biurui.

iB4050_Detail

Pranašumai

 • Spartus spausdinimas : 24 v./min. vienspalvis, 15,5 v./min. spalvotas
 • „Wi-Fi“ ir LAN ryšio galimybė
 • Spausdinkite iš populiarių debesijos paslaugų serverių
 • Didelė rašalo išeiga: 2 500 vienspalvių arba 1 500 spalvotų puslapių
 • Produktyvi 500 lapų talpa

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon MAXIFY iB4150

Darbo nebijantis spausdintuvas intensyviai dirbantiems biurams


Spartus, talpus ir ekonomiškas spalvinis rašalinis spausdintuvas – neatskiriama mažo biuro dalis. Didelę 500 lapų popieriaus kasetę turinčio „Canon MAXIFY iB4150“ spaudiniai pasižymi gyvomis spalvomis ir ryškiu tekstu, nes jame naudojamas žymekliams ir trinčiai atsparus DRHD rašalas. „Canon MAXIFY iB4150“ išspausdina A4 formato lapą ypač didele 24 v./min. sparta, jei spausdinamas vienspalvis, ir 15,5 v./min. – spausdinant spalvotai, o pirmasis puslapis pradedamas spausdinti vos per 6 sekundes.

Išskirtinis ekonomiškumas


Nuo itin mažų energijos sąnaudų iki po vieną keičiamų spalvoto rašalo kasečių – „Canon MAXIFY iB4150“ sukurtas siekiant kuo mažesnių eksploatavimo išlaidų. Juodo rašalo kasečių ISO išeiga yra 2 500 puslapių, o spalvoto rašalo – 1 500 puslapių, todėl biuro darbų netrukdo nuolatinis kasečių keitimas. Be to, galima spausdinti dar ekonomiškiau, pasirinkus 4 spalvų rašalo rinkinį.

Lanksčios spausdinimo biure galimybės


SU „Canon MAXIFY iB4150“ paprasta dirbti produktyviai ir užbaigti darbus. Dvipusis spausdinimas ant įvairaus formato ir tipo popieriaus – nuo paprasto A4 formato popieriaus iki etikečių, vokų, fotopopieriaus – viskas, kad įprasti biuro darbai vyktų lengvai. „Canon MAXIFY iB4150“ turi gausybę paprastų naudoti funkcijų, todėl su juo galėsite atlikti visus įprastinius biuro spausdinimo darbus.

Debesyje arba mobiliajame įrenginyje


Dėl „“, „Apple AirPrint“ (iOS), „Mopria“ ir „Canon PRINT“ programų palaikymo, galima greitai ir paprastai spausdinti per mobiliuosius įrenginius. Galite netgi spausdini iš populiariausių debesijos paslaugų, įskaitant „Google Drive“, „Dropbox“, „Evernote“, „OneNote“ ir „OneDrive“. Dėl įtaisytojo prieigos taško režimo išmanieji įrenginiai prie spausdintuvo gali prisijungti be „Wi-Fi“ tinklo.

Valdymas ir stebėjimas paprastai


„Canon MAXIFY iB4150“ ne tik užtikrina neįtikėtinai kokybišką spausdinimą ir didesnį produktyvumą mažame biure, bet ir turi išplėstines administravimo funkcijas, dėl kurių jį yra paprasta valdyti, prižiūrėti ir kontroliuoti. Naudodami gausybę kitų parinkčių administratoriai gali greitai ir lengvai sukonfigūruoti spausdintuvą ir apriboti veiksmus.

SNMP tinklo integracija


Dėl „Canon MAXIFY iB4150“ suderinamumo su paprasto tinklo stebėjimo protokolu (SNMP), šis įtaisas lengvai valdomas ir integruojamas į esamą biuro tinklą. Su SNMP galima naudoti įvairias priežiūros stebėjimo funkcijas, pvz., stebėti rašalo lygį, klaidų būseną ir puslapių skaičių.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon MAXIFY iB4150“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Quick 1st Print

Pirmas spaudinys per 6 sek.

Connectivity (Wi-Fi and Ethernet)

Naudojimas ir bendrinimas per bevielį ryšį

Auto 2-sided Print

Automatinis dvipusis spausdinimas

500 Sheet Capacity

Našus popieriaus naudojimas

MAXIFY Cloud Link

Spausdinimas naudojant debesijos paslaugas

Smartphone and Tablet print

Programėlė „Canon PRINT“

Tablet and smartphone ready

Parengtas naudoti su planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais

High Page Yield

Našios XL rašalo kasetės

 • MAXIFY iB4150
 • Maitinimo laidas
 • Naudoti parengtos rašalo kasetės
 • Sąrankos CD operacinei sistemai „Windows“ („Mac“ tvarkykles galima atsisiųsti internetu)
 • Naudojimo vadovai
 • Fakso / telefono linijos laidas