Canon MAXIFY MB5450 Series

Visi sprendimai mažam biurui

Jei ieškote efektyvaus spausdintuvo mažam biurui ir nenorite aukoti kokybės, našumo ar patikimumo, „MAXIFY MB5450“ serijos gaminiai – idealus pasirinkimas. Su kokybišku, žymekliams atspariu rašalu, „Wi-Fi“ ir eterneto ryšio galimybe ir dvipusiu nuskaitymu per vieną kartą galėsite spausdinti didelius kiekius sparčiau nei bet kada.

Dual resistant high density ink

Aukštos kokybės spaudiniai kiekvieną kartą

„Dual Resistant High Density“ rašalas specialiai sukurtas verslo spaudos darbams. Šis kokybiškas rašalas suteiks gyvas spalvas, sodrius juodus tonus ir ryškų tekstą, be to, nereikės jaudintis dėl tepimo.

Lengva naudoti, lengva užtikrinti produktyvumą

Dideliame 8,8 cm spalvotame jutikliniame ekrane lengvai pasiekiamos visos „MAXIFY MB5450“ serijos funkcijos. „MAXIFY MB5450“ serija turi ne tik didelį 500 lapų popieriaus tiektuvą ir 50 lapų automatinį dokumentų tiektuvą bei dvipusio spausdinimo funkciją, bet ir palaiko spausdinimą ant įvairaus formato ir tipo popieriaus – nuo paprasto A4 formato popieriaus iki etikečių, vokų, fotopopieriaus ir netgi dvipusių ID kortelių kopijų – kad įprasti biuro darbai vyktų be streso.

Mažos eksploatavimo išlaidos

Su „Canon MAXIFY MB5450“ serijos įrenginiais galima gauti puikios kokybės, tačiau nebrangius spaudinius. Dėl mažų energijos sąnaudų ir didelės rašalo kasečių išeigos, kurios užtenka 2 500 vienspalvių ir 1 500 spalvotų puslapių išspausdinti, dabar rašalo kasetes reikia keisti rečiau.

Canon xl ink

Paprasta valdyti ir prižiūrėti

Simple network management protocol

Dėl paprasto tinklo stebėjimo protokolo (SNMP), spausdintuvą galima integruoti į darbo vietą, todėl jis lengvai įsilieja į intensyviai dirbančio biuro aplinką. „MAXIFY MB5450“ serijos gaminiai suteikia galimybę sekti visų jūsų tinkle esančių spausdintuvų naudojimo, rašalo lygio, klaidų būsenos ir puslapių skaičiaus registrus. Taip pat galima filtruoti pagal IP adresus ir apriboti spausdinimo prieigą bei leisti saugų nuskaitymą į el. paštą.

Techniniai duomenys

Pirmas vienspalvis spaudinys per 6 sek.

Nuskaito abi dokumentų puses

Automatinis kelių puslapių kopijavimas

Naudojimas ir bendrinimas per bevielį ryšį

Našus popieriaus naudojimas.

Paprastas naudoti 8,8 cm (3,5 col.) jutiklinis ekranas

Galima nusiųsti dokumentus į debesijos paslaugų serverius

Parengtas naudoti su planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais

Šios serijos modeliai*

MAXIFY MB5450
MAXIFY MB5455
* Kai kuriuos modelius galima rasti tik tam tikrose parduotuvėse.

Priedai

Galbūt jums taip pat patiks...