SPAUSDINIMAS

Rašalinis ar lazerinis spausdintuvas – kuris iš jų tinkamiausias jums?

Sužinokite „Canon“ rašalinių ir lazerinių spausdintuvų skirtumus ir atsižvelgdami į savo poreikius ir biudžetą išsiaiškinkite, kuris geriausiai tinka jums.
Kairėje matyti ant medinio stalo stovintis „Canon“ rašalinis spausdintuvas „MegaTank“, o dešinėje – daugiafunkcis lazerinis spausdintuvas „Canon i-SENSYS“.

Kuris spausdintuvas tobulas? Skirtingi žmonės pateiks skirtingus atsakymus. Mums visiems kartais reikia spausdinti dokumentus, tačiau nemaža dalis iš mūsų taip pat mėgsta kurti rankdarbius ar spausdinti nuotraukas, vaikų namų darbus ar studentų projektus. Daugelis esame įsirengę biurus namuose ar mažus biurus, dirbame iš jų bent dalį laiko, tad mums taip pat reikia turėti galimybę kurti profesionaliai atrodančius vienspalvius ar spalvotus verslo dokumentus.

Kuris spausdintuvų tipas jums tinka, daugiausia priklauso nuo spausdinimo užduočių, kurias dažniausiai atliekate. Tinkamiausi sprendimai skirsis atsižvelgiant į tai, ar spausdinate daug teksto turinčius verslo dokumentus, nuotraukas, ar derinate abu variantus, naudojate paprastą popierių, blizgų fotopopierių ar net dailės kūrinių popierių, paprastai spausdinate vienspalvius ar spalvotus dokumentus, po vieną spaudinį ar didesniais tiražais. Kiti veiksniai, į kuriuos derėtų atsižvelgti, gali būti spausdinimo sparta, spausdintuvo dydis, didžiausias galimas spausdinimo formatas ir bendra spaudinio kaina, įskaitant rašalą ar dažus ir popierių.

„Canon“ turi platų rašalinių ir lazerinių spausdintuvų asortimentą, atitinkantį kiekvieno poreikius ir biudžetą. Pažvelkite atidžiau į pagrindinius abiejų tipų spausdintuvų skirtumus ir dalį pirmaujančių kiekvieno asortimento modelių, kad galėtumėte pasirinkti tobulai jums tinkantį spausdintuvą.

„Canon“ PIXMA spausdintuvas spausdina spalvotą nuotrauką, kurioje matyti pomidorai ir link jų tiesiama norinti juos nuskinti ranka.

Puikiai nuotraukų spausdinimo entuziastams tinkančiame trifunkciame rašaliniame spausdintuve „Canon“ PIXMA G650 naudojami dažomųjų miltelių pagrindu pagaminti rašalai, kad būtų pasiektas platesnis atspalvių diapazonas ir spalvų gama. Be to, jame yra didelės skyros skaitytuvas. Naudojant užpildomas „MegaTank“ rašalines, o ne kasetes, viso rašalų komplekto pakanka 3 800 4x6 colio dydžio nuotraukoms atspausdinti, be to, spausdintuvu galima spausdinti iki A4 formato nuotraukas be paraščių. Spausdinant dokumentus rašalo pakanka 3 700 vienspalvių arba 8 000 spalvotų A4 formato puslapių atspausdinti.

Rašaliniai ir lazeriniai spausdintuvai. Kaip jie veikia?

Esminis rašalinių ir lazerinių spausdintuvų skirtumas yra tai, kad jų veikimas pagrįstas atitinkamai drėgnais ir sausais procesais. Rašaliniai spausdintuvai popierių padengia skystu rašalu, o lazeriniuose spausdintuvuose naudojami sausi dažai, kuriuos prie lapo prilydo aukštos temperatūros velenas.

Žinoma, yra ir daugiau skirtumų. Rašaliniuose spausdintuvuose paprastai naudojami dažų pagrindu pagaminti rašalai, tačiau kai kuriuose naudojami pigmento pagrindu pagaminti rašalai, kurie skirtingai sąveikauja su įvairių tipų popieriumi, – jie yra mažiau absorbuojami, todėl spaudiniai gali atrodyti ryškesnių kontūrų, tačiau spalvos ne tokios ryškios. Be to, atsižvelgiant į modelį, „Canon“ rašaliniuose spausdintuvuose naudojami nuo trijų iki dešimties skirtingų spalvų rašalai. Teoriškai kuo daugiau rašalo spalvų, tuo platesnę spalvų gamą gali atkurti spausdintuvas, tačiau iš tiesų skirtumai gali būti nežymūs ir, tikėtina, gali būti svarbūs tik fotografams, norintiems atspausdinti nuotraukas, pasižyminčias visišku spalvų tikslumu.

Rašalų ilgaamžiškumo palyginimas

Kalbant bendrąja prasme, rašaliniuose spausdintuvuose naudojami pigmento pagrindu sukurti rašalai yra patvaresni ir, skirtingai nei dažų pagrindu sukurti rašalai, nepalieka dėmių spausdinant ant paprasto popieriaus, taip pat atspausdina juodesnį ir ryškesnį tekstą. Todėl jie idealiai tinka dokumentams spausdinti. Tačiau dažų pagrindu sukurti rašalai geriau tinkami spausdinti nuotraukas ant blizgaus popieriaus. Mažesnės dažų pagrindu sukurtų rašalų molekulės visiškai absorbuojamos po blizgaus fotopopieriaus viršutiniu apsauginiu sluoksniu ir gaunamas glotnesnis blizgus paviršius. Kai kuriuose rašaliniuose „Canon“ PIXMA asortimento spausdintuvuose derinamas pigmento pagrindu sukurtas juodas rašalas tekstui spausdinti ir dažų pagrindu sukurti žalsvai mėlynos, rausvos, geltonos ir juodos spalvos rašalai aukštos kokybės nuotraukoms spausdinti, o „Canon“ verslo klasės MAXIFY asortimento spausdintuvuose naudojami tik pigmento pagrindu sukurti rašalai, skirti spausdinti ilgaamžius ir ryškius dokumentus.

Spausdinant verslo dokumentus sunku pranokti lazerinius spausdintuvus, nes šie spausdintuvai pasižymi didžiausiu patvarumu ir sutepimo poreikio nebuvimu spausdinant ant paprasto popieriaus tiek spalvotai, tiek nespalvotai. Be to, šiuos dokumentus galima ilgam suarchyvuoti apsaugotose aplinkose, pvz., bibliotekų saugyklose.

Dėl pigmentinio rašalo ir ChromaLife 100 technology rašaliniai spausdintuvai pasižymi panašiomis archyvavimo galimybėmis. Naudojant kartu su „Canon“ fotopopieriumi, popieriaus ir šią technologiją naudojančio rašalo derinys sukuria sukibimą, užtikrinantį spalvų atsparumą archyvavimo saugyklos sąlygoms iki 100 metų.1

Spausdintuvo „Canon i-SENSYS“ ir jo jutiklinio valdymo skydelio nuotrauka stambiu planu.

Spartus daugiafunkcis lazerinis spausdintuvas „Canon i-SENSYS MF754Cdw“ gali nuskaityti dvipusius A4 formato dokumentus iki 100 vaizd./min. sparta, tiekdamas juos iš 50 lapų automatinio dokumentų tiektuvo. Jis gali ne tik kopijuoti vienpusius ir dvipusius dokumentus, bet ir nuskaityti tiesiogiai į el. paštą, atmintuką, FTP, debesiją ir faksą.

Labai našus spausdinimas

Jei spausdinate dideliais kiekiais, didelio našumo spausdintuvas, pvz., lazerinis, gali būti geriausias pasirinkimas. Lazeriniuose spausdintuvuose naudojamų dažų kasečių puslapių išeiga paprastai yra gerokai didesnė nei rašalinių spausdintuvų rašalo kasečių. Vis dėlto, kad atitiktų skirtingus spausdinimo apimčių reikalavimus ir biudžetus, „Canon“ siūlo standartinės ir didelės išeigos lazerinių spausdintuvų variantus. „i-SENSYS“ MF750 serijos spausdintuvų didelės išeigos kasetėje esančių dažų pakanka atspausdinti 7 600 vienspalvių puslapių ir 5 500 spalvotų dokumentų2, o „i-SENSYS“ MF650 serijos spausdintuvų atveju jų pakanka atspausdinti 3 100 vienspalvių puslapių ir 2 300 spalvotų dokumentų.

Tačiau neatmeskite rašalinių spausdintuvų. „Canon“ MAXIFY GX serijos „MegaTank“ rašaliniai spausdintuvai paprastai atspausdina iki 9 000 vienspalvių puslapių arba iki 21 000 spalvotų dokumentų dirbant ekonominiu režimu prieš pakartotinai užpildant užpildomas rašalines3. Rašalinių užpildymas iš butelio yra paprastai, lengvai atliekamas procesas be jokios netvarkos, be to, toks spausdinimas yra gerokai efektyvesnis ir pelningesnis nei naudojant kasetes ar dažus.

Vyras nuskaito popieriaus lapą „Canon“ MAXIFY spausdintuvu.

Spausdinimo, kopijavimo, nuskaitymo ir fakso funkcijomis pasižyminčiame „Canon“ MAXIFY GX7050 yra „Wi-Fi“, eterneto ir „Cloud Link“ jungtys ir du popieriaus tiekimo dėklai (abiejuose bendrai telpa 600 popieriaus lapų). Dvipusių dokumentų nuskaitymą per vieną kartą užtikrina 50 lapų automatinis dvigubas dokumentų tiektuvas (D-ADF).

Itin universalu

Rašaliniai spausdintuvai gali būti ypatingai universalūs, pasižymintys puikiu spalvotų nuotraukų ir grafikos ryškumu bei patikimu našumu spausdinant dokumentus, ypač naudojant modelius, kuriuose naudojamas pigmento pagrindu sukurtas juodas rašalas. Be to, rašaliniai spausdintuvai gali spausdinti ant įvairių elementų, įskaitant blizgų, matinį ir pusiau blizgų fotopopierių, dekoracijas ir rankdarbius. Kadangi lazeriniuose spausdintuvuose naudojamas karštis, jie negali spausdinti, pvz., ant specialia danga padengto popieriaus. Tačiau jei nuotraukų spausdinimas jums neaktualus, vienas iš „Canon i-SENSYS“ MF serijos lazerinių spausdintuvų kuo puikiausiai pasitarnaus spausdinant vienspalvius ir spalvotus dokumentus ir labai efektyviai spausdins grafinius elementus.

Dar daugiau – jei jums reikia tik vienspalvių spaudinių, „Canon“ turi platų nespalvinių lazerinių spausdintuvų asortimentą, įskaitant „i-SENSYS“ MF450 serijos daugiafunkcius spausdintuvus ir „i-SENSYS“ LBP230 serijos sparčius ir veiksmingus vienfunkcius spausdintuvus. Jie pasižymi ypač didele (iki 38 psl./min.) spausdinimo sparta, dvipusiu spausdinimu kaip standartine funkcija ir paprastai užmezgamu belaidžiu ryšiu. Nespalvinių rašalinių „MegaTank“ spausdintuvų asortimente yra vienfunkcis spausdintuvas PIXMA GM2050 ir daugiafunkcis spausdintuvas PIXMA GM4050.

Tarp „Canon“ rašalinių MAXIFY GX spausdintuvų ir lazerinių „i-SENSYS“ MF serijos spausdintuvų yra modelių su įtaisytuoju skaitytuvu, be to, juose paprastai būna įdiegtas automatinis dokumentų tiektuvas, kad būtų paprasta nuskaityti ir kopijuoti kelių puslapių dokumentus. Kai kurie modeliai netgi gali nuskaityti dvipusius dokumentus per vieną kartą – taip perpus sutrumpinama nuskaitymo trukmė. Ši funkcija dera su automatiniu dvipusiu spausdinimu ir kopijavimu, o geriausiuose modeliuose, pvz., daugiafunkciame rašaliniame spausdintuve MAXIFY GX7050 ir daugiafunkciame lazeriniame spausdintuve „i-SENSYS MF754Cdw“, įdiegtos ir atskiro fakso funkcijos.

Tačiau jei jums nereikia papildomų funkcijų, vienfunkciuose spausdintuvuose, pvz., kompaktiškuose spalviniuose lazeriniuose „i-SENSYS LBP673Cdw“ ir „i-SENSYS“ LBP630 serijos spausdintuvuose arba rašaliniame MAXIFY GX5050, yra intuityviai naudojami valdikliai, be to, šie spausdintuvai pasižymi didele spausdinimo sparta ir mažesne kaina.

Nuotraukų entuziastai neturi likti nuošalyje. „Canon“ vienfunkcis rašalinis spausdintuvas PIXMA G550 ir daugiafunkcis rašalinis spausdintuvas PIXMA G650 siūlo visą spektrą „MegaTank“ privalumų, tačiau juose naudojami šešių spalvų dažų pagrindu sukurti rašalai, užtikrinantys puikią nuotraukų kokybę.

Ant balto stalo stovi „Canon“ MAXIFY spausdintuvas, aplink jį matyti įvairių verslo spaudinių.

„Canon“ MAXIFY GX6050 spausdinimo sparta ir puslapių išeiga yra tokios pat kaip ir GX7050 modelio – dirbant ekonominiu režimu rašalinės pakanka 9 000 vienspalvių arba iki 21 000 spalvotų puslapių atspausdinti4. Jis yra pelningesnis variantas, jei nereikia įdiegtų fakso ir dvipusio nuskaitymo per vieną kartą funkcijų ir pagalbinio popieriaus tiekimo dėklo.

Aukščiausios klasės produktyvumas

Kai reikia skubiai atspausdinti daug puslapių, spausdintuvo sparta gali būti labai svarbi. Ji taip pat gali būti stebėtinai svarbus veiksnys, jei spausdinate tik vieną puslapį. Kai kurie rinkoje siūlomi lazeriniai spausdintuvai liūdnai garsėja lėtu puslapio atspausdinimu po įjungimo arba pabudus iš budėjimo režimo. Taip nutinka, nes lydytyvui prireikia daug laiko įšilti iki darbinės temperatūros. Gera žinia ta, kad „Canon i-SENSYS“ serijos lazerinių spausdintuvų įšilimo trukmė yra vos 13–14 sekundžių nuo įjungimo. Faktiškai šis laikas gali būti trumpesnis nei kai kurių rašalinių spausdintuvų, kurie dažnai įjungus vykdo automatinį spausdinimo galvutės purkštukų patikros ir valymo ciklą.

Lyginant lazerinių ir rašalinių spausdintuvų spartą, pažymėtina, kad „Canon i-SENSYS“ MF750 serijos lazerinių spausdintuvų pirmojo spaudinio pateikimo trukmė yra 7,1 sekundės arba mažiau tiek spausdinant vienspalvius, tiek spalvotus puslapius. Vėlesni spaudiniai spausdinami iki 33 psl./min. greičiu. Rašalinių spausdintuvų MAXIFY GX5050, GX6050 ir GX7050 atveju pirmojo spaudinio pateikimo trukmė yra maždaug 7 sekundės (jei nevykdomas spausdinimo galvutės valymo ciklas), o vėlesnė spausdinimo sparta yra iki 24 vaizd./min. spausdinant vienspalvius arba 15,5 vaizd./min. spausdinant spalvotus dokumentus. Tačiau rašalinių spausdintuvų spausdinimo sparta gali būti mažesnė, kai daug rašalo naudojama paskesniuose puslapiuose, nes spausdintuvas pristabdys puslapio spausdinimą, kad rašalas išdžiūtų ant prieš tai spausdinto lapo. Taip užtikrinama, kad spaudinys bus sausas ir nesusiteps, kai išlys iš spausdintuvo.

Dvipusis spausdinimas taupo popierių ir mažina poveikį aplinkai, todėl tai yra dar vienas veiksnys, kurį reikia apsvarstyti priimant sprendimą dėl rašalinio arba lazerinio spausdintuvo įsigijimo. Naudojant bet kurį rašalinį spausdintuvą, skystas rašalas prasiskverbia į paprastą popierių, todėl dvipusio spausdinimo atveju gali persišviesti ir sumažinti spaudinio kokybę. „Canon“ rašaliniai spausdintuvai, kurių rašalai sukurti dažų pagrindu, sumažina tankį antroje popieriaus pusėje, kad sumažintų šio efekto poveikį ir greičiau išdžiūtų rašalas. „Canon“ MAXIFY rašaliniuose spausdintuvuose taip pat įdiegta dvipusio spausdinimo funkcija, kiek įmanoma sumažinanti šį poveikį. Tačiau lazeriniuose spausdintuvuose atliekamas sausas procesas kaskart užtikrina aukščiausią dvipusio spausdinimo kokybę.

„Canon“ spausdintuvas „MegaTank“ padėtas ant namų biuro stalo šalia kompiuterio ir kėdės ir didelio lango netoliese.

„MegaTank“ spausdintuvų yra ir tarp PIXMA modelių, įskaitant „Canon“ PIXMA G7050, keturfunkcį spausdintuvą su spausdinimo, kopijavimo, nuskaitymo ir fakso funkcijomis bei 35 lapų automatiniu dokumentų tiektuvu (ADF) ir „Wi-Fi“ bei eterneto ryšiu.

Dydis svarbu

Namų biuro aplinkoje rasti vietos spausdintuvui gali būti iššūkis. Lazeriniai spausdintuvai paprastai yra didesni už daugelį rašalinių spausdintuvų, tačiau „Canon i-SENSYS“ serijos spausdintuvai yra stebėtinai kompaktiški. Pavyzdžiui, „i-SENSYS MF651Cw“ matmenys yra 451 x 460 x 360 mm, įskaitant popieriaus tvarkymo dėklus, ir jis sveria 18,9 kg. Palyginkime: rašalinis spausdintuvas MAXIFY GX6050 yra mažesnis – (jo matmenys su išstumtais dėklais yra 399x645x327 mm), be to, yra lengvesnis – sveria 11,6 kg. „Canon“ PIXMA TR150 yra ypač patogus nešioti rašalinis spausdintuvas, kurio matmenys tėra 322x185x66 mm, o ir sveria jis tik 2,1 kg, todėl yra puikus sprendimas, kai reikia spausdinti būnant kelyje.

Tą patį spausdintuvą naudos keli asmenys? Čia minėti PIXMA ir MAXIFY GX modeliai yra tinkami 1–5 naudotojams. Minėtieji lazeriniai spausdintuvai idealiai tinka komandoms, dirbančioms įtempčiau.

Kai yra keli naudotojai, reikia atsižvelgti ir į saugą. Tam tikruose „Canon i-SENSYS“ spausdintuvuose įdiegtos saugaus spausdinimo parinktys, suteikiančios galimybę pristabdyti spausdinimo užduotis, kol spausdintuve įvedamas PIN kodas arba slaptažodis. Tai užtikrina, kad konfidencialūs dokumentai nebus spausdinami, kol nesate šalia, tad jie niekada neliks atvirai gulėti dėkle.

Nuosavybės kaina

Kaip jau ne vienerius metus viešai skelbiama, verta atsižvelgti ne tik į pradinę spausdintuvo pirkimo kainą, bet ir į išlaidas rašalui ar dažams per visą spausdintuvo eksploatavimo trukmę. „Canon MegaTank“ pakartotinai užpildomi spausdintuvai gerokai sumažino tiek puslapio spausdinimo kainą, tiek bendrą nuosavybės kainą, todėl jie tapo populiariausiu nuolatinio spausdinimo sprendimu spausdinantiems vidutiniais ir dideliais kiekiais bet kurioje technologinėje srityje.

„Canon i-SENSYS“ MF serijos lazeriniai spausdintuvai, pvz., „i-SENSYS“ MF750 serijos ir „i-SENSYS“ MF650 serijos spausdintuvai, yra ypatingai ekonomiški dėl galimybės naudoti atskiras didelės išeigos juodų, žalsvai mėlynų, rausvų ir geltonų dažų kasetes.

Taip pat reikia atsižvelgti ir į energijos vartojimo efektyvumą. Jei daug spausdinate arba turite kelis spausdintuvus, gali greitai padidėti energijos suvartojimas. Energiją galite taupyti naudodami spausdintuvo energijos taupymo režimą, kuris įsijungia automatiškai, jei spausdintuvas kurį laiką nenaudojamas. Įjungtas, bet veikiantis budėjimo režimu rašalinis spausdintuvas vartoja mažai energijos, o fiksavimo pagal poreikį režimas užtikrina, kad lazerinių spausdintuvų lydytuvas pašildomas prireikus, todėl sumažinamas energijos kiekis, reikalingas išlaikyti prietaisą paruoštą spausdinti, kai spausdintuvas paliekamas įjungtas.

„Canon i-SENSYS“ spausdintuvas ant medinio stalo šalia kompiuterio ir kelių spaudinių.

Tarp „Canon i-SENSYS“ MF650 modelių yra „i-SENSYS MF651Cw“ su intuityviai naudojamu 12,7 cm spalviniu jutikliniu ekranu ir didele 18 psl./min. spausdinimo sparta spausdinant tiek nespalvotai, tiek spalvotai. Didesne 21 psl./min. sparta pasižyminčiame „i-SENSYS MF655Cdw“ įdiegta automatinio dvipusio spausdinimo funkcija, o aukščiausios klasės „i-SENSYS MF657Cdw“ spausdintuve įdiegtos fakso ir dvipusio nuskaitymo per vieną kartą funkcijos.

Paprastas naudoti

Nesvarbu, ar pasirinksite rašalinį, ar lazerinį spausdintuvą, norėsite, kad jį naudoti būtų lengva. Rašaliniai spausdintuvai MAXIFY GX6050 ir GX7050 palengvina spausdinimą, nuskaitymą ir kopijavimą, nes juose įdiegti 6,9 cm pakreipiami spalviniai jutikliniai ekranai. Lengvas sujungimas reiškia, kad galite susieti su debesimi programėle „Canon PRINT“ arba spausdintuvo jutikliniu ekranu, o spausdintuvai yra suderinami su „Apple AirPrint“ („iOS“), „Mopria“ („Android“) ir „Chrome OS“. Juose abiejuose yra 50 lapų automatiniai dokumentų tiektuvai, MAXIFY GX7050 gali nuskaityti dvipusius dokumentus per vieną kartą, taip pat įtraukta tiesioginio fakso funkcija. 

„Canon i-SENSYS“ MF serijos lazeriniuose spausdintuvuose yra dideli 12,7 cm spalviniai jutikliniai ekranai, suteikiantys prieigą prie „Canon i-SENSYS“ programų bibliotekos, padedančios padidinti produktyvumą ir supaprastinti naudojimą, o programas ir sąsają pritaikyti savo reikalavimams. „i-SENSYS“ lazeriniai spausdintuvai taip pat gali pasiekti „Apple AirPrint“ („iOS“), „Mopria“ („Android“) ir „Chrome OS“, taip pat programėlę „Canon PRINT Business“. Modeliuose „i-SENSYS MF645Cx“ ir „MF754Cdw“ įtrauktos tiesioginio fakso funkcijos, puikiai pasitarnaujančios namų ir mažų biurų aplinkoje, o „i-SENSYS“ MF750 serijos spausdintuve įtraukta ir prijungimo prie debesies galimybė.

Rašalinis ar lazerinis – kaip pasirinkti?

Rašaliniai spausdintuvai puikiai tinka nuotraukoms spausdinti – jais tiksliai atkuriamos spalvos, be to, jos paprastai būna ryškesnės nei spausdinant lazeriniais spausdintuvais. Rašaliniai spausdintuvai paprastai yra kompaktiškesni, todėl jie yra geras pasirinkimas, jei yra mažai vietos. Dažnai pradinės išlaidos būna mažos, o pakartotinai užpildomos „Canon MegaTank“ modelių rašalinės reiškia didesnį efektyvumą ir mažesnes eksploatavimo išlaidas, palyginti su kasetėmis ar dažais.

Lazeriniai spausdintuvai „Canon i-SENSYS“ ir rašaliniai spausdintuvai „Canon“ MAXIFY puikiai tinka, kai daugiausia spausdinami verslo dokumentai ir kiti spaudiniai su daug teksto. Lazeriniai spausdintuvai „Canon i-SENSYS“ yra ekonomiški spausdinant didelius kiekius ir didesnėmis apimtimis, o ir spausdina jie sparčiai, kartais net perpus sparčiau nei rašaliniai spausdintuvai. Be to, nėra rizikos, kad spaudinys išsiteps arba persišvies spausdinant dvipusius dokumentus.

Ir „Canon“ rašalinių spausdintuvų MAXIFY GX, ir lazerinių spausdintuvų „i-SENSYS“ modeliai puikiai tinka įtemptai dirbantiems namų ūkiams, namų biurams ir mažiems biurams, jie pasižymi įvairiomis funkcijomis, universalumu, sparta, patikimumu, ekonomiškumu ir paprastumu naudojant. Jei reikia daugiau patarimų, kuris spausdintuvas galėtų atitikti jūsų poreikius, išbandykite „Canon“ spausdintuvo pasirinkimo priemonę


Autoriai: Matthew Richards ir Alex Summersby

 1. Ilgaamžiškumo rodikliai yra prognozės, pagrįstos „Canon“ atliktais bandymais paspartintomis aplinkos sąlygomis, ir jie nėra garantuojami.
 2. Pagal ISO/IEC 19798.
 3. Puslapių išeiga – tai numatoma vertė, nustatyta pasitelkus individualius „Canon“ bandymo metodus, naudojant ISO / IEC 24712 diagramos ir nepertraukiamo spausdinimo imitavimą su pakaitinėmis rašalinėmis po pradinės sąrankos.
 4. Ekonominis režimas sumažina rašalo sąnaudas sumažindamas tankį, todėl galima atspausdinti 50 % daugiau puslapių nei standartiniu režimu.

Susiję gaminiai

 • MAXIFY GX6050

  Spausdintuvai „MegaTank“

  MAXIFY GX6050

  Naudodami šiuos didelės apimties užpildomus „MegaTank“ spausdintuvus galėsite kasdien spausdinti verslo kokybės dokumentus už vidutiniškai 90 proc. mažesnę nuosavybės kainą (palyginti su 10 pagrindinių lazerinių ir rašalinių spausdintuvų).
 • MAXIFY GX7050

  Spausdintuvai „MegaTank“

  MAXIFY GX7050

  Naudodami šiuos didelės apimties užpildomus „MegaTank“ spausdintuvus galėsite kasdien spausdinti verslo kokybės dokumentus už vidutiniškai 90 proc. mažesnę nuosavybės kainą (palyginti su 10 pagrindinių lazerinių ir rašalinių spausdintuvų).
 • Spausdintuvai „MegaTank“

  PIXMA G7050

  Išspausdinkite iki 18 000 puslapių ir užtikrinkite sklandžią gamybą su 35 puslapių ADF aukštai kokybei ir mažoms eksploatavimo sąnaudoms.
 • Daugiafunkciai spalviniai spausdintuvai

  Serija „i-SENSYS MF750“

  Dirbkite greičiau spausdindami ir nuskaitydami iki 33 psl./min ir 100 v./min. (A4) greičiu su „Canon i-SENSYS MF750“ spalvotais daugiafunkciais spausdintuvais.
 • Susiję straipsniai

 • SPAUSDINIMO PATARIMAI

  „MegaTank“ spausdintuvai ir jų privalumai

  Sužinokite šešias priežastis, kodėl jums reikalingas „MegaTank“ spausdintuvas.

 • SPAUSDINIMAS

  Geriausi spausdintuvai studentams

  Kiekvienam studentui reikia spausdintuvo. Raskite geriausius prieinamus variantus, atitinkančius jūsų poreikius.

 • SPAUSDINIMAS

  „MegaTank“ spausdintuvai verslui

  Kuo „MegaTank“ spausdintuvų kokybė ir mažos eksploatacijos išlaidos gali būti naudingos verslui.

 • SPAUSDINIMO PATARIMAI

  DUK apie spausdintuvą, rašalą ir popierių

  Suhaib Hussain atsako į keletą iš dažnai užduodamų klausimų apie technologijas, rašalą ir popierių.