programėlė „Canon Print Business“

Naudodamiesi nemokama „Canon“ mobiliąja programėle galėsite spausdinti, nuskaityti ir nusiųsti dokumentus į debesį iš savo išmaniojo telefono arba planšetinio kompiuterio bet kuriuo metu ir su kuo mažiau kontaktų.

Produktyvumas ir efektyvumas vienu mygtuko paspaudimu

Sukurkite saugią aplinką ir padidinkite našumą, kad paspartintumėte lankstų darbą hibridiniuose biuruose. Su programėle „Canon PRINT Business“ galite spausdinti, nuskaityti, įrašyti ir nusiųsti dokumentus iš bet kurios vietos ir nesumažindami savo produktyvumo.

Išmanesnis darbas

Efektyvus darbas nejungiant asmeninio kompiuterio. Dokumentų tvarkymas tiesiogiai per išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį.

Dokumentų tvarkymas kelyje

Nuoseklus produktyvumas spausdinant, įrašant ir siunčiant dokumentus iš bet kurios vietos su „Wi-Fi“ ryšiu.

Visiškas funkcionalumas

Nuotolinio valdymo funkcija jūsų išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje atkartoja atrinktų mūsų portfelio įrenginių įdiegtąją naudotojo sąsają. Tvarkykite, keiskite ir tinkinkite spausdinimo užduotis, kad užtikrintumėte maksimalų efektyvumą.

Saugiai įrašykite failus debesyje

Sklandžiai dirbkite su mobiliosiomis programėlėmis „Google Drive“, „Dropbox“ ir „iCloud“, kad galėtumėte pasiekti, įrašyti dokumentus ir bendrai su jais dirbti tiesiog debesyje.

Bekontaktis spausdinimas ir nuskaitymas

Nurodykite nustatymus ir apdorokite užduotis per savo išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį fiziškai neliesdami bendrinamo įrenginio valdymo skydelio.

Atsisiųsti turinį

Atsisiųskite programėlę „Canon PRINT Business“ nemokamai iš „Apple App“ arba „Google Play“.

REIKIA PAGALBOS?

Raskite suderinamų įrenginių ir produktų savo verslo našumui padidinti

Gaukite naujienas ir produktų informaciją
Sužinokite daugiau

Susipažinti plačiau

REIKIA PAGALBOS?

Norite apie šį gaminį sužinoti daugiau?

Gaukite naujienas ir produktų informaciją