SPAUSDINIMAS

Pasirinkite jūsų poreikiams tinkamiausią spausdintuvą namams

Nesvarbu, ar norite spausdintuvo visai šeimai, namų biurui ar rankdarbiams ir nuotraukoms spausdinti, tikrai rasite jūsų poreikiams ir biudžetui tinkamą „Canon“ spausdintuvą.
Moteris žiūri į popieriaus šūsnį, „Canon PIXMA“ spausdintuvą ir kitus ant stalo padėtus reikmenis.

Pasirinkti tinkamiausią savo poreikiams spausdintuvą gali būti sunku. Vieniems iš mūsų prisireikia spausdinti tik kartais, o kiti galbūt turi didelę šeimą, kurioje spausdintuvo reikia viskam – nuo paprastų vienspalvių ir spalvotų dokumentų, namų darbų bei namuose atliekamų darbinių užduočių iki rankdarbių, pomėgių ir blizgių nuotraukų spausdinimo.

Spausdintuvai su belaidžio ryšio funkcija tapo tiesiog nepakeičiamais, nes suteikia galimybę spausdinti iš nešiojamųjų ir planšetinių kompiuterių bei išmaniųjų telefonų. Vis dažniau derinant darbą biure ir iš namų, ne mažiau svarbi tapo ir galimybė nuskaityti bei spausdinti tiesiai iš debesijos.

Taip pat reikia atminti, kad kasetiniai rašaliniai spausdintuvai gali būti rentabilesni, jei spausdinate kartais, o „MegaTank“ spausdintuvai su pildomaisiais rašalo buteliais pastebimai sumažina bendrąsias sąnaudas, jei spausdinti tenka daug.

Skaitykite toliau ir sužinokite, kurie „Canon“ spausdintuvai jums gali geriausiai tikti.

Tinkamiausias spausdintuvas bendrojo pobūdžio spausdinimui namuose

Nešiojamasis kompiuteris ir „Canon PIXMA“ spausdintuvas ant medinio stalo namuose, į spausdintuvą atsuktas juodas šviestuvas.

„Canon PIXMA TS7650i“ ir „PIXMA TS7750i“ suteikia galimybę prisijungti prie PIXMA spausdinimo plano1. Ši prenumeruojama paslauga interneto ryšiu automatiškai stebi rašalo lygį jūsų spausdintuve ir pasirūpina, kad pakaitinės kasetės būtų pristatytos tiesiai prie jūsų durų rašalui dar nepasibaigus.

Universalusis spausdintuvas vaikams, studentams ir bendram šeimos gyvenimui turi būti prieinamas ir lengvai valdomas. Pradėkime nuo „Canon PIXMA TS3450“ serijos spausdintuvo: jį itin paprasta nustatyti ir naudoti, jame naudojamos tik dvi rašalo kasetės FINE (juodos spalvos ir trijų spalvų), taip pat galima naudoti didelės talpos kasetes, užtikrinančias dar didesnį ekonomiškumą.

PIXMA TS3450 serijos spausdintuvas – kompaktiškas ir lengvas, tačiau jame yra integruotas skaitytuvas, skirtas nuskaityti ir kopijuoti. Jis ne tik spausdina kokybiškus dokumentus, bet ir 6 x 4 col., 5 x 5 col. bei 7 x 5 col. nuotraukas be paraščių. Jame integruotas „Wi-Fi“ ryšys, todėl galima spausdinti iš bet kurios namų vietos naudojantis įprastu ar planšetiniu kompiuteriu arba išmaniuoju telefonu.

Efektyvesnis, universalesnis ir paprastesnis naudoti PIXMA TS7650i yra kompaktiško ir namų aplinkai tinkamo dizaino, bet jame gausu naudingų funkcijų ir produktyvumo privalumų. Naujos kartos spausdinimo kasetės su įtaisytomis spausdinimo galvutėmis leidžia spausdinti maždaug 15 v./min. (vaizdų per minutę) sparta vienspalvius dokumentus ir 10 v./min. sparta spalvotus dokumentus. Be to, jame naudojamas naujai sukurtas juodas pigmentinis rašalas, todėl tai pirmasis „Canon“ spausdintuvas namams, juodo teksto patvarumu nenusileidžiantis „Canon“ verslo klasės spausdintuvams. Kopijavimas vienu palietimu yra ne mažiau greitas, o naudodami jutikliniame ekrane rodomą QR kodą galite nuskaityti tiesiai į išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. PIXMA TS7750i modelyje taip pat yra automatinis dokumentų tiektuvas, leidžiantis lengviau nuskaityti ir kopijuoti iš kelių puslapių sudarytus dokumentus. Be to, naudodamiesi paprasta „Switch UI“ sąsaja galite lengvai perjungti namams, mokslams ir darbui skirtas užduotis.

Žmogus sėdi prie medinio stalo, ant kurio padėtas monitorius, klaviatūra ir „Canon“ spausdintuvas. Ant sienos virš stalo priklijuoti įvairūs popieriaus lapeliai su užrašais.

„Canon PIXMA G2570“ asortimente yra keturi modeliai, pasižymintys itin mažomis eksploatavimo išlaidomis, todėl bendra nuosavybės kaina yra ypač maža. Čia pavaizduotas „Canon PIXMA G3570“ serijos spausdintuvas turi skaitytuvą ir belaidį ryšį. Juos visus paprasta naudoti ir prižiūrėti, spausdintuvai pasižymi didele dokumentų spausdinimo sparta, o užpildomos rašalinės „MegaTank“ užtikrina didelę puslapių išeigą, todėl jie puikiai tinka įvairioms reikmėms – nuo universalaus naudojimo šeimoje iki namų biuro.

Jei daug spausdinate namuose, laiko požiūriu efektyvi ir taupi rašalo kasečių pirkimo ir keitimo alternatyva. „Canon“ pildomųjų rašalinių spausdintuvų „MegaTank“ asortimente naudojamos didelės talpos rašalinės, o ne kasetės. Jose esančio rašalo užtenka išspausdinti iki 6 000 vienspalvių A4 formato puslapių arba iki 7 700 spalvotų puslapių2.

Jie truputį brangesni nei kai kurie kasetiniai spausdintuvai, bet jų eksploatacijos išlaidos gerokai mažesnės. Prireikus papildyti rašalines, tai atliksite greitai, lengvai ir be jokios netvarkos. Rašalas iš butelių tiekiamas sunkio jėga, nesuspaudžiant, o buteliai yra su rakto tipo purkštukais, kad būtų išvengta pavojaus, jog netinkamos spalvos rašalas pateks į netinkamą rašalinę.

Be to, „Canon PIXMA G2570“ serijos spausdintuvai yra spartūs: nespalvotai puslapiai išspausdinami 11 v./min. (vaizdų per minutę) sparta, o spalvotai – 6 v./min. sparta. „Canon PIXMA G1530“ yra vienfunkcis spausdintuvas, spausdintuve „Canon PIXMA G2570“ integruotas skaitytuvas, o „Canon PIXMA G3570“ serijos spausdintuve yra ir skaitytuvas, ir belaidis ryšys. „Canon PIXMA G4570“ taip pat turi 35 lapų automatinį dokumentų tiektuvą ir tiesioginio fakso funkciją.

Tinkamiausias spausdintuvas namų ir mažų biurų darbuotojams

Spausdintuvas „Canon MegaTank“ ant medinio stalo mažame biure. Fone matyti keli dirbantys žmonės.

Idealiai tinkantis mažiems biurams ir namų biurams, spausdintuvas „Canon MAXIFY GX4050“ turi 6,9 cm jutiklinį ekraną, eterneto ir belaidį ryšį, 35 lapų automatinį dokumentų tiektuvą ir trijų tipų popieriaus tiekimo sistemą, todėl skirtingi dėklai gali būti paruošti skirtingoms išvestims. Dėl automatinio dvipusio spausdinimo funkcijos spausdinti ant abiejų pusių taip pat nesudėtinga.

Daug žmonių bent tam tikrą laiką dirba iš namų, taigi jiems reikia labiau į verslą orientuoto spausdintuvo, galinčio atlikti įvairias užduotis. Čia puikiai tiks greitai ir kokybiškai spausdinantys „Canon“ MAXIFY serijos spausdintuvai, kurie yra puikus pasirinkimas ir mažam biurui. „Canon MAXIFY GX“ spausdintuvų asortimentą sudaro „MegaTank“ tipo modeliai, kurių eksploatacijos išlaidos dar mažesnės dėl didesnės spalvotų puslapių išeigos.

„Canon MAXIFY GX3050“ – protingas ir ekonomiškas pasirinkimas. Tai greitas „trys viename“ tipo spausdintuvas, puikiai tinkantis biuro dokumentams spausdinti, nespalvotai spausdinantis iki 19 v./min. sparta, o spalvotai – iki 13 v./min. sparta. Naudodami 3,4 cm dydžio skystakristalį ekraną ir paprastą mygtukinę sąsają, galite stebėti spausdinimo užduočių eigą, atlikti atskiras kopijavimo užduotis ir patikrinti spausdintuvo būseną. Priekyje yra 250 lapų įdėjimo kasetė, užpakalinėje dalyje – papildomas 100 lapų tiektuvas, taip pat storesnėms laikmenoms įdėti skirtas plokščias dėklas. Be to, jame yra automatinio dvipusio spausdinimo funkcija ir belaidis ryšys.

„Canon MAXIFY GX4050“ yra visa tai ir dar daugiau: 6,9 cm spalvotas jutiklinis ekranas ir 35 lapų automatinis dokumentų tiektuvas, kad būtų galima lengvai nuskaityti ir kopijuoti kelių puslapių dokumentus. Be to, jis turi visas atskiras fakso funkcijas ir eterneto ryšį, kad būtų galima lengvai prisijungti prie tinklo, taip pat yra belaidis ryšys ir USB jungtys.

Moteris sėdi prie medinio stalo su nešiojamuoju kompiuteriu. Šalia padėtas „Canon MAXIFY“ spausdintuvas.

„Canon MAXIFY GX1050“ ir „MAXIFY GX2050“ visų pirma skirti verslui. Kaip ir „PIXMA TS7650i“ bei „PIXMA TS7750i“ modeliai, jie turi lengvai ir greitai naudotojo pakeičiamą techninės priežiūros rašalinę. Jei ir kai ji bus užpildyta, išvengsite išlaidų ir prastovų, susijusių su spausdintuvo siuntimu techninės priežiūros darbams.

Jei turite mažai vietos, protingas pasirinkimas yra „Canon MAXIFY GX1050“. Šis palyginti kompaktiškas ir lengvas spausdintuvas turi daug funkcijų, jis specialiai sukurtas tenkinti (ir pranokti) darbą biure ir namuose derinančių asmenų poreikius. Sudėtingas, bet dažnai kartojamas užduotis galite priskirti pritaikomam jutikliniam ekranui, kad galėtumėte sklandžiai sujungti darbą namuose ir biure. MAXIFY GX1050 valdomas tik iš priekio, todėl galima jį naudoti ankštose erdvėse ir priglaudus prie sienos ar spintos. Jis skirtas ir verslo poreikiams, todėl spausdinimas yra labai kokybiškas ir ypač patvarus: keturi pigmentiniai rašalai sukurti taip, kad būtų atsparūs tepliojimui ir galėtumėte naudoti žymeklius. MAXIFY GX2050 modelyje taip pat yra ADF ir fakso funkcija, tad galėsite nuskaityti, kopijuoti ir siųsti faksu iš daugelio puslapių sudarytus dokumentus.

Jei jūsų darbe reikalingas kokybiškas spausdinimas ir jo yra daug, tuomet puikus pasirinkimas būtų aukščiausios kokybės „Canon MAXIFY GX6050“ arba MAXIFY GX7050. Abiem modeliais paprasta spausdinti, nuskaityti ir kopijuoti, nes juose yra 6,9 cm pakreipiamieji spalvoti jutikliniai ekranai, taip pat 50 lapų automatiniai dokumentų tiektuvai. MAXIFY GX7050 turi papildomą popieriaus tiekimo dėklą, tad bendra talpa siekia 600 lapų, ir tiesioginio fakso bei dvipusio nuskaitymo funkcijas.

Tinkamiausias spausdintuvas šeimoms ir studentams

Vyras sėdi prie stalo ir dirba nešiojamuoju kompiuteriu. Šalia jo stovi „Canon“ spausdintuvas, kurio išvesties dėkle yra popieriaus lapas.

„Canon PIXMA TR4650“ serijos spausdintuvas puikiai tinka veiklioms šeimoms, kuriose yra mokyklinio amžiaus vaikų, taip pat studentams. Jis siūlo daugybę funkcijų, įskaitant skaitytuvą ir automatinį dokumentų tiektuvą, taip pat atskirą faksą ir automatinį dvipusį spausdinimą.

Jei šeimoje yra mokyklinio amžiaus vaikų, jums reikės spausdintuvo, kurį ne tik paprasta naudoti įprastoms užduotims, bet kuris turi ir įvairių kūrybinių galimybių. Integruotas skaitytuvas leis studentams, vaikams ir visiems kitiems šeimos nariams lengvai kopijuoti dokumentus ir meno kūrinius, o prireikus, galima įkelti juos į mobiliuosius įrenginius arba debesį.

Įperkamas „Canon PIXMA TR4650“ serijos spausdintuvas tiekiamas su 20 lapų automatiniu dokumentų tiektuvu, supaprastinančiu nuskaitymą ir kopijavimą, ir turi automatinio dvipusio spausdinimo funkciją. Suderinamas su pinigus taupančiomis XL didelės išeigos kasetėmis: puikiai tinka studentams, turintiems daug spausdinti, pavyzdžiui, disertacijas.

Siekiant dar labiau sumažinti eksploatavimo išlaidas, aukščiausios kokybės „Canon PIXMA G3560“ ir „Canon PIXMA G2570“ serijos spausdintuvai suteikia užpildomų rašalinių sistemos „Canon MegaTank“ privalumus, įskaitant didelę rašalinės talpą, kad būtų efektyviai spausdinama ir patiriama mažiau prastovų.

Tinkamiausias spausdintuvas nuotraukoms spausdinti

„Canon“ spausdintuvo ir fotoaparato vaizdas iš viršaus, įrenginiai apsupti spalvingų kraštovaizdžio, kelionių ir portretų spaudinių montažo.

„Canon PIXMA G650“ su užpildomomis rašalinėmis „MegaTank“ – puikus spausdintuvas norint didelėmis apimtimis spausdinti iki A4 formato nuotraukas be paraščių. Šeši dažų pagrindu sukurti rašalai yra žydros, rausvos, geltonos ir juodos spalvos, taip pat raudonos ir pilkos – taip išplečiama spalvų gama ir suteikiama galimybė spausdinti kokybiškiausias nespalvotas nuotraukas.

„Canon“ spausdintuvas ir monitorius ant medinio stalo. Aukščiau ant sienos yra 11 spalvotų įrėmintų spaudinių su maistu.

„Canon PIXMA PRO-200“ yra fotografo svajonė, nes spausdintuvas pasižymi neprilygstama nuotraukų kokybe ant blizgaus ir žvilgaus nuotraukų popieriaus. Jame naudojami aštuoni skirtingi dažų pagrindu sukurti rašalai, skirti išties nepriekaištingai atkurti spalvoms ir užtikrinti puikiam atspalvių diapazonui, juo taip pat išspausdinamos stulbinamos kokybės nespalvotos nuotraukos.

Jei esate fotografijos studentas ar aistringas fotografijos entuziastas, nėra nieko geriau, nei matyti nuotraukas spaudiniuose, o ne tiesiog ekrane. Nuotraukų spaudiniai ilgam išsaugo ypatingas progas ir prisiminimus ir yra puiki dovana draugams ir artimiesiems. Net jei norite tik kartais spausdinti nuotraukas, turint spausdintuvą, kuriuo galima spausdinti blizgius nuotraukų spaudinius, rezultatas pasiekiamas greičiau, nei užsakant spaudinius internetu, be to, taip galima kūrybiškiau valdyti procesą.

Stilingas PIXMA TS8750 serijos „trys viename“ tipo spausdintuvas su „Wi-Fi“ funkcija naudoja šešis atskirus rašalus spalvotoms ir kokybiškoms nuotraukoms, taip pat puikios kokybės vienspalviams ir spalvotiems dokumentams spausdinti, todėl tai yra puikus ir universalus įrenginys. Jis gali išspausdinti kokybiškus iki A4 formato atvaizdus be paraščių, todėl tikrai galite džiaugtis visomis detalėmis. Šis sėkmingos universaliosios PIXMA TS8350a serijos pagrindu sukurtas spausdintuvas supaprastina „Wi-Fi“ sąranka naudodamas jūsų išmaniajame telefone saugomą informaciją ir pridėdamas paprastą „Wi-Fi Direct“ ryšį, pasiekiamą naudojant spalviniame jutikliniame ekrane rodomą QR kodą. „Switch UI“ sąsaja padės lengvai kaitalioti užduotis namams, darbui ir mokslams.

„MegaTank“ pranašumui, gerokai sumažinančiam nuotraukų spausdinimo kainą, užtikrinti „trys viename“ tipo spausdintuve „Canon PIXMA G650“ naudojamas išplėstinis šešių dažų pagrindo rašalų asortimentas, kad spalvų ir atspalvių diapazonas būtų platesnis. Rašalų komplekto pakanka iki 3 800 6 x 4 col. dydžio spalvotų fotolaboratorijos lygio kokybės nuotraukų spaudiniams išspausdinti, spausdinant iki A4 formato nuotraukas be paraščių. Spausdinant dokumentus rašalų komplekto pakanka iki 3 700 vienspalvių arba iki 8 000 spalvotų A4 puslapių išspausdinti3.

Jei norite spausdinti nuotraukas dideliu formatu ir kurti A3+ (33 x 43 cm) spaudinius be paraščių, skirtus eksponuoti ir parduoti spaudiniams mugėse ir galerijose, „Canon PIXMA PRO-200“ dėl aštuonių dažų pagrindu sukurtų rašalų užtikrina neprilygstamą nuotraukų spausdinimo kokybę ant blizgaus ir žvilgaus nuotraukų popieriaus. Ant matinio nuotraukų popieriaus ir vaizduojamojo meno laikmenų spausdinantis „Canon imagePROGRAF PRO-300“ – tai savo klasėje pirmaujantis profesionalus A3+ formato nuotraukų spausdintuvas, kuriame naudojama 10 pagal pigmentą sukurtų rašalų, kad spalvos būtų ypač intensyvios ir tikslios. Abiem šiais nuotraukų spausdintuvais taip pat galima išspausdinti iki 99 cm ilgio plakatus ir panoraminius spaudinius.

Tinkamiausias spausdintuvas menui ir rankdarbiams kurti

Ant stalo stovintis spausdintuvas spausdina stilizuotą drugelio nuotrauką; matyti rankos, pasiruošusios paimti ją iš dėklo. Šalia jo yra keletas spausdintuvo popieriaus pakuočių ir spalvingų drugelių iškarpų.

Išnaudokite visas magnetinio popieriaus ir dvipusio matinio nuotraukų popieriaus suteikiamas galimybes naudodami „Canon PIXMA TS5350a“ serijos spausdintuvą. Tai galingas spausdintuvas rankdarbių projektams, suteikiantis visišką laisvę visų amžiaus grupių kūrėjams.

Naudodami „Canon“ spausdintuvą, smagia kūrybine švente gali pasidžiaugti įvairaus amžiaus žmonės, pavyzdžiui, vaikai, įgyvendindami projektus, ar suaugusieji, kurdami sveikinimo atvirukus, kvietimus į vakarėlius, padėkos laiškus ir dar daugiau. „Canon“ programėlės „Creative Park“ skiltyje „Kids“ rasite nemokamų atsisiųsti spalvinimo puslapių, labirintų ir kitokių užsiėmimų, apimančių spausdinimą.

„Canon PIXMA TS5350a“ ir „Canon PIXMA TS7450“ serijos modeliai puikiai tinka meniniams projektams, nes galima spausdinti ant įvairių laikmenų: nuo magnetinio popieriaus iki dvipusio matinio nuotraukų popieriaus. Tą patį galima pasakyti ir apie PIXMA TS7650i bei PIXMA TS7750i, kuriuose tepliojimui atsparus pigmentinis juodas rašalas derinamas su trimis dažų pagrindo rašalais – žalsvai mėlynu, rausvai raudonu ir geltonu.

Kaip kokybiškiausias variantas, „Canon PIXMA G650“ su šešiais dažų pagrindu pagamintais rašalais ir užpildomų rašalinių sistema „MegaTank“ tinka tiek meniniams projektams ir rankdarbiams, tiek kokybiškiausioms nuotraukoms spausdinti.

„Canon“ rašalinių spausdintuvų asortimente kiekvienas ras ką nors tinkamo. Nesvarbu, esate jaunas ar tik jaunas širdyje, studentas, atsidavęs tėvas ar užimtas profesionalas, rasite „Canon“ spausdintuvą, tinkamą jūsų poreikiams.

Jei reikia daugiau patarimų, kurie spausdintuvai galėtų atitikti jūsų poreikius, išbandykite „Canon“ spausdintuvo pasirinkimo priemonę.


Autoriai: Matthew Richards ir Alex Summersby

 1. „PIXMA Print Plan“ gali naudotis tik Austrijos, Belgijos, Danijos, Suomijos, Prancūzijos, Vokietijos, Italijos, Norvegijos, Nyderlandų, Ispanijos, Švedijos, Šveicarijos, Airijos Respublikos ir Jungtinės Karalystės gyventojai.
 2. Puslapių išeiga – tai numatoma vertė, nustatyta pasitelkus individualius „Canon“ bandymo metodus, naudojant ISO/IEC 29103 diagramos ir nepertraukiamo spausdinimo imitavimą su pakaitinėmis rašalinėmis po pradinės sąrankos.
 3. Puslapių išeiga – tai numatoma vertė, nustatyta pasitelkus individualius „Canon“ bandymo metodus, naudojant ISO/IEC 24712 diagramos ir nepertraukiamo spausdinimo imitavimą su pakaitinėmis rašalinėmis po pradinės sąrankos.

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

 • SPAUSDINIMAS

  Geriausi spausdintuvai studentams

  Kiekvienam studentui reikia spausdintuvo. Raskite geriausius prieinamus variantus, atitinkančius jūsų poreikius.

 • SPAUSDINIMO PATARIMAI

  Geriausias spausdintuvas namų biurams

  Sklandžiai dirbkite iš namų su „Canon“ PIXMA ir MAXIFY spausdintuvais.

 • SPAUSDINIMAS

  Geriausi „Canon“ spausdintuvai nuotraukoms

  Nesvarbu, ar norite nuotraukas dėti į rėmelį, iškarpų albumą ar naudoti kaip lipduką, raskite savo kūrybiniams poreikiams tinkamiausią spausdintuvą.

 • SPAUSDINIMO PATARIMAI

  DUK apie spausdintuvą, rašalą ir popierių

  Suhaib Hussain atsako į keletą iš dažnai užduodamų klausimų apie technologijas, rašalą ir popierių.