MAXIFY GX3050

Spausdintuvai „MegaTank“

Canon MAXIFY GX3050

Spausdinkite daug aukštos kokybės verslo dokumentų labai sutaupydami CPP1 ir TCO2 – naudokite šį užpildomą ir paprastai naudojamą trijų funkcijų spausdintuvą „MAXIFY GX“ su „MegaTank“.

Puikus produktyvumas, geriausias klasėje CPP ir TCO3

Puslapio kaina (CPP) – tai pinigų suma, reikalinga vienam puslapiui atspausdinti. Ji nustatoma dalijant rašalo kainą iš puslapio išeigos.

Bendra nuosavybės kaina (TCO) apskaičiuojama pagal tai, kiek spausdintuvas jums kainuotų, atsižvelgiant į pradines aparatinės įrangos pirkimo išlaidas ir rašalo išlaidas per nustatytą laikotarpį.

MAXIFY GX3050

Didelėms apimtims tinkamas, aukštos kokybės verslo spausdintuvas „MegaTank“, pasižymintis ypač mažomis eksploatavimo sąnaudomis.
MAXIFY

Palyginkite funkcijas

Pasirinkite geriausią namų biuro spausdintuvą pagal savo poreikius.

Serija „MAXIFY GX“

Funkcijos

Spausdinimas, kopijavimas, nuskaitymas naudojant „Wi-Fi“ ir debesijos paslaugas

Spausdinimas, kopijavimas, nuskaitymas ir fakso funkcija su automatiniu dokumentų tiektuvu ir „Wi-Fi“ bei eternetu ir debesija

Spausdinimo technologija

Spausdintuvas su užpildomomis rašalo kasetėmis

Spausdintuvas su užpildomomis rašalo kasetėmis

Puslapių išeiga (A4 formato spalvinis dokumentų spausdinimas)

Juodas: 6 000 puslapių4 (ekonominiu režimu 9 000 puslapių5)

Spalvotas: 14 000 puslapių4 (ekonominiu režimu 21 000 puslapių)5

Juodas: 6 000 puslapių4 (ekonominiu režimu 9 000 puslapių5)

Spalvotas: 14 000 puslapių4 (ekonominiu režimu 21 000 puslapių)5

Ekranas

1,35 col. / 3,4 cm LCD, vienspalvis

2,7 col. / 6,7 cm jutiklinis ekranas, spalvotas

Greitojo spausdinimo sparta6

Juodas 18 v./min
Spalvotas 13 v./min

Juodas 18 v./min
Spalvotas 13 v./min

Pirmojo spaudinio pateikimas (angl. FPOT) nespalvotai

Apie 8 s

Apie 8 s

ADF

Nėra

35 lapų ADF

Galimybė naudoti įvairias laikmenas

Paprastas popierius, „Red Label Superior“, „Canon Oce Office Colour Paper“, fotopopierius „Pro Luster“, fotopopierius „Plus Glossy II“, matinis fotopopierius, blizgus fotopopierius, didelės raiškos popierius, vokai, fotopopierius „Plus Semi-gloss“, daugkartinis lipnusis fotopopierius, magnetinis fotopopierius, šviesiems audiniams skirtos lygintuvu klijuojamos plėvelės, 1 200 mm reklamjuostės

Paprastas popierius, „Red Label Superior“, „Canon Oce Office Colour Paper“, fotopopierius „Pro Luster“, fotopopierius „Plus Glossy II“, matinis fotopopierius, blizgus fotopopierius, didelės raiškos popierius, vokai, fotopopierius „Plus Semi-gloss“, daugkartinis lipnusis fotopopierius, magnetinis fotopopierius, šviesiems audiniams skirtos lygintuvu klijuojamos plėvelės, 1 200 mm reklamjuostės

Visos ryšio galimybės

USB
„Wi-Fi“ (2,4 GHz ir 5 GHz)

USB
„Wi-Fi“ (2,4 GHz ir 5 GHz)
Eternetas

Nuskaitymas

Nuskaitykite į el. paštą

Nuskaitykite į el. paštą
Nuskaitymas į aplanką

Paprasto popieriaus talpa

Galinis dėklas: 100 lapų
Kasetė: 250 lapų

Galinis dėklas: 100 lapų
Kasetė: 250 lapų

Matmenys

Apie 399 x 417 x 216 mm

Apie 399 x 417 x 251 mm

Priežiūros kasetė

Taip – keičiama naudotojo

Taip – keičiama naudotojo

Dideli privalumai jūsų verslui

Šie labai našūs spausdintuvai MAXIFY GX sukurti puikiai veikti reikliose darbo vietose.

Pagrindinė nauda

Suderinamos programėlės ir programinė įranga

Nemokama programėle „Canon PRINT“, naudodami „PosterArtist“, galite tiesiai iš išmaniojo įrenginio spausdinti dokumentus, nuotraukas ir kt. arba greitai kurti ir spausdinti įspūdingus plakatus ir skrajutes. Pasinaudokite „PIXMA Cloud Link“ ir nusiųskite nuskaitytus failus į populiariausius debesijos serverius, įskaitant „Dropbox“, „Google Drive“ ir „OneDrive“, arba spausdinkite iš jų.

„Canon Easy-PhotoPrint Editor“ paverčia mėgstamiausias nuotraukas (iš įrenginio ar debesijos saugyklos) stilingomis, suasmenintomis dovanomis, pvz., atvirukais ir kalendoriais.

Paprastas naudoti „Easy-Layout Editor“ leidžia laisvai išdėstyti įvairius dokumentus prieš juos spausdinant. Puikiai tinka vaizdams, plakatams, žiniatinklio puslapiams ir kt. spausdinti.
SUŽINOKITE DAUGIAU

Pasisemkite įkvėpimo, užsisakykite jau dabar

Niekada nepraleiskite naujausių „Canon“ pasiūlymų, geriausių patarimų ir naudingų praktinių vadovų, taip pat naujienų ir kvietimų į vietos renginius.
MAXIFY GX3050

Dėžės turinys

Viskas, ko reikia norint efektyviai spausdinti savo verslo reikmėms – tik įdėti popieriaus.

 • Užpildomas „MegaTank“ rašalinis spausdintuvas MAXIFY GX3050

 • 4 didelės išeigos rašalo buteliukai (1 juodas ir 1 C / M / Y)

 • Maitinimo laidas

 • Naudojimo vadovai ir kiti dokumentai

Harmoningas darbas

Naudokite „Canon“ rašalą ir popierių kartu su savo „Canon“ spausdintuvu ir kaskart gausite išskirtinius rezultatus.

 • GI-56 BK

  GI-56 BK

  Didelės talpos juodas pigmentinis rašalas aukštos kokybės verslo dokumentams.
 • GI-56 Y

  GI-56 Y

  Didelės talpos geltonas pigmentinis rašalas aukštos kokybės verslo dokumentams.
 • GI-56 M

  GI-56 M

  Didelės talpos rausvas pigmentinis rašalas aukštos kokybės verslo dokumentams.
 • GI-56 C

  GI-56 C

  Didelės talpos žalsvai mėlynas pigmentinis rašalas aukštos kokybės verslo dokumentams.
 • mc-g03

  Rašalas

  Maintenance cartridge: MC-G03

  Naudotojo keičiama priežiūros kasetė prastovų trukmei sumažinti.
 • Ieškote kažko panašaus?

  Susipažinkite su šiais produktais iš mūsų PIXMA ir MAXIFY asortimento.

  Jus taip pat gali dominti

 • MAXIFY GX3050

  Rašalas, dažai ir popierius

  Visas „Canon“ rašalo, dažų ir popieriaus asortimentas jūsų spausdintuvui.

 • MAXIFY GX3050

  Originalios eksploatacinės medžiagos

  Originalios „Canon“ eksploatacinės medžiagos yra sukurtos tobulai sąjungai su jūsų „Canon“ spausdintuvu.

 • MAXIFY GX3050

  Spausdintuvai verslui

  Be vargo spausdinkite, kopijuokite, nuskaitykite ir naudokite fakso funkcijas – pasinaudokite plačia mūsų spausdintuvų pasiūla.

  1. Puslapio kaina (CPP) – tai pinigų suma, reikalinga vienam puslapiui atspausdinti. Ji nustatoma dalijant rašalo kainą iš puslapio išeigos.
  2. Bendra nuosavybės kaina (TCO) apskaičiuojama pagal tai, kiek spausdintuvas jums kainuotų, atsižvelgiant į pradines aparatinės įrangos pirkimo išlaidas ir rašalo išlaidas per nustatytą laikotarpį.
  3. Atsakomybės ribojimas. Bendra nuosavybės kaina (angl. TCO) yra pagrįsta pirmine aparatinės įrangos įsigijimo kaina ir išlaidomis rašalui arba dažams per fiksuotos trukmės laikotarpį (toliau žr. sąlygas). Atkreipkite dėmesį, kad nuosavybės kainai įtakos gali turėti kintamos sąnaudos, be kita ko, susijusios su kitomis eksploatacinėmis medžiagomis, rašalo ir dažų rinkiniais, didelės išeigos rašalo ir dažų paketais, energijos sąnaudomis ir pakaitinėmis dalimis.

   Nurodyta mažesnė nuosavybės kaina buvo apskaičiuota įvertinus bendrą mažesnę nurodytos 1000 puslapių per mėnesį spausdinimo apimties kainą (50 proc. spalvotai ir 50 proc. nespalvotai) 60 mėnesių (5 metų) laikotarpiu.

   Bendra nuosavybės kaina (TCO) yra nustatyta pagal šį skaičiavimą: [vidutinė spalvoto CPP x spalvotų puslapių kiekis - minus puslapiai iš rašalo / dažų rinkinio] plius [vidutinė vienspalvio CPP x vienspalvių puslapių kiekis - minus puslapiai iš rašalo / dažų rinkinio] plius [aparatinės įrangos kaina] plius [priežiūros kasetės kaina tik modeliams MAXIFY GX].

   Į bendros nuosavybės kainos (TCO) sutaupymo palyginimo modelius įeina palyginami konkuruojantys „Epson“ modeliai. Spausdintuvų pardavimo kaina (EUR) ir eksploatacinių medžiagų kaina paimta iš oficialios gamintojo svetainės (https://www.epson.de/) 2022 m. rugsėjo 12 d.

   Skaičiuojant buvo naudojami „Canon MAXIFY GX7000“, GX6000, GX5000, GX4000 ir GX3000 serijos aparatinės įrangos ir eksploatacinių medžiagų duomenys, ir išskirtinai šiam bendros nuosavybės kainos apskaičiavimui buvo naudojama rekomenduojama mažmeninio pardavimo kaina su PVM.

   PVM į kainą įskaičiuotas, bet skaičiuojant kainą neįtraukti pristatymo mokesčiai. Kainos gali kisti dėl rinkos sąlygų.

   Spausdinimo kaina apskaičiuota darant prielaidą, kad „Canon“ spausdintuvuose ir konkurentų spausdintuvuose naudojami numatytieji nustatymai. Tai atitinka bandymų sąlygas, naudojamas ISO/IEC susijusios kategorijos išeigos bandymui.

   Puslapio kaina buvo apskaičiuota taikant eksploatacinių medžiagų pardavimo kainą, nurodytą gamintojų žiniatinklio svetainėse, ir padalinta iš gamintojų oficialiai viešai prieinamuose šaltiniuose skelbiamos išeigos. Puslapio kaina apskaičiuota imituojant ISO/IEC24712 standarte rašaliniams spausdintuvams nurodyto bandomojo šablono spausdinimą.

   Visos gamintojų specifikacijos ir našumo duomenys buvo surinkti iš viešai prieinamų informacijos šaltinių, įskaitant, be kita ko, gamintojų brošiūras ir žiniatinklio svetaines. „Canon“ ir konkurentų rašalo išeigos duomenys gauti iš gamintojų skelbiamų specifikacijų.

   Siekiant sąžiningai palyginti ir tiksliai pateikti duomenis, buvo paimti aukščiausio standarto dažų arba rašalo eksploatacinių medžiagų išeigos duomenys, kurie buvo publikacijos metu, nustatytu pagal ISO standartus. Palyginimui nenaudoti kombinuotieji rinkiniai, XL ir kelių produktų rinkiniai. Šie duomenys yra prieinami viešai.
  4. Puslapių išeiga – tai numatoma vertė, nustatyta pasitelkus individualius „Canon“ bandymo metodus, naudojant ISO/IEC 24712 diagramos ir nepertraukiamo spausdinimo imitavimą su pakaitinėmis rašalinėmis po pradinės sąrankos.
  5. Ekonominiu režimu sumažinant tankį sumažinamos rašalo sąnaudos, todėl galima išspausdinti 50 % daugiau puslapių nei standartiniu režimu.
  6. A4 formato dokumentų spausdinimo sparta ant paprasto popieriaus matuojama remiantis vidutiniu ESAT atliekant biuro kategorijos bandymą pagal standartą ISO/IEC 24734.