SPAUSDINIMAS

Geriausi spausdintuvai nuotraukoms spausdinti

Čia rasite nuo mažų iki didelių ir bet kokiam biudžetui tinkamų spausdintuvų, užtikrinančių aukštos kokybės nuotraukų spaudinius namuose ir keliaujant.
A top-down image of a Canon PIXMA printer outputting a large photo print. A phone displaying a camera roll is on the desk beside it.

Fotografijos galia slypi užfiksuotoje akimirkoje, kuri paverčiama brangiu atsiminimu. Tačiau ši galia prarandama, kai ji yra saugoma standžiajame diske arba tarp skaitmeninių laikmenų puslapių.

Spausdindami savo mėgstamas nuotraukas jas transformuojate į fizinius objektus, kuriuos galima įrėminti ir eksponuoti namuose, padovanoti kaip dovaną, pasidėti į iškarpų ar nuotraukų albumą, ar netgi atspausdinti kaip lipdukus, kad galėtumėte suasmeninti savo daiktus.

Yra įvairių spausdintuvų, suteikiančių galimybę kurti savo spaudinius kada ir kur norite – nuo kompaktiškų spausdintuvų, kuriuos galite pasiimti su savimi į išvyką, atostogas ar specialius renginius, iki didelio formato modelių, skirtų dideliems spaudiniams spausdinti, kad juos būtų galima įrėminti ir pakabinti ant sienos.

Taigi, kaip išsirinkti geriausią namų spausdintuvą nuotraukoms? Čia atidžiau apžvelgsime tai, ką gali pasiūlyti „Canon“ spausdintuvų serija.

Geriausi universalūs fotografijų spausdintuvai

Moteris, laikanti išspausdintą fotomontažą, stovi šalia „Canon PIXMA“ spausdintuvo, kuris yra ant medį imituojančio paviršiaus

„Canon PIXMA TS7450a“ serijos spausdintuvas gali spausdinti iki A4 formato nuotraukas su rėmeliais arba be jų. Tai puikiai tinka fotomontažui spausdinti arba įvairių dydžių nuotraukoms, kurios gali būti eksponuojamos galerijos ant sienų arba viename dideliame rėmelyje.

Pora sėdi ant sofos, žiūri į telefonus ir planšetinius kompiuterius. „PIXMA“ spausdintuvas yra už jų.

Canon PIXMA TS7650i“ ne tik spausdina kokybiškas nuotraukas, bet ir puikiai tinka dokumentų spausdinimo ir rankdarbių projektams, todėl puikiai tinka patenkinti įvairius užimtų šeimų poreikius.

Daugiafunkcis spausdintuvas leidžia greitai ir lengvai paversti skaitmeninius prisiminimus gražiais spaudiniais, kad jie papuoštų jūsų namus ar jais galėtumėte dalytis su artimaisiais. Fizinės nuotraukos atrodo vertingesnės, ypač, jei jos yra dovanojamos.

Daugiafunkcę „Canon PIXMA TS7450a“ seriją su integruotu skaitytuvu ir „Wi-Fi“ ryšiu, skirtu prijungti prie kompiuterio ar išmaniojo telefono, paprasta naudoti. Jis suderinamas su nemokama programėle „Canon PRINT“ ir gali išspausdinti spalvotas 10x15 cm dydžio nuotraukas be rėmelio vos per 43 sekundes.

Aukštos kokybės, bet prieinamas fotografijų spausdintuvas, „PIXMA TS7450a“ serija naudoja pigmentinį juodą rašalą raiškiems, nepaliekantiems dėmių vienspalvio teksto spaudiniams, o dažų pagrindu sukurtą žalsvai mėlyną, rausvai raudoną ir geltoną rašalą nuotraukoms.

Jei ieškote dar spartesnės galimybės spausdinti nuotraukas, pavyzdžiui, didesniems projektams, tokiems kaip vestuvių albumo kūrimas, „Canon PIXMA TS7650i“ gali išspausdinti nespalvotas nuotraukas be rėmelių vos per 19 sekundžių1.

Kaip ir „PIXMA TS7450a“ serijos spausdintuvas, „Canon PIXMA TS7650i“ yra kompaktiškas, tačiau labai universalus spausdintuvas, veikiantis naudojant pigmentinę juodą ir trispalvę kasetę. Jį naudoti paprasta ir lengva, o valdymo skydelis su spalvotu ekranu yra atlenkiamas į viršų, todėl visada gerai matomas.

Jei dirbate su spausdinimo projektu, paskutinis dalykas, kurio norėtumėte, yra pritrūkti rašalo, todėl„Canon PIXMA TS7650i“ yra suderinamas su „PIXMA Print Plan 2“. Ši prenumerata pagrįsta paslauga stebi rašalo kiekį ir pristato naujas kasetes į jūsų namus, kai tik nustato, kad jų trūksta, taupydama jūsų laiką ir pastangas bei kainuodama iki 50 % 3 pigiau nei standartiniai rašalai. Tai ekonomiškas pasirinkimas, jei daug spausdinate nuotraukas, nes tiek dokumentą, tiek nuotrauką galima laikyti vienu puslapiu.

Geriausias nuotraukų spausdintuvas mobiliajam spausdinimui ir iškarpų albumui

Pora rankų laiko kūdikio nuotrauką virš „Canon SELPHY CP1500“, o aplink jį – kitos atspausdintos nuotraukos.

Kompaktiškas spausdintuvas, pvz., „Canon SELPHY CP1500“, puikiai tinka kuriant albumą, skirtą pirmiesiems vaiko gyvenimo metams. Pradėkite nuo nėštumo kadrų ir įtraukite gimimo liudijimų ir kortelių nuskaitymus ar nuotraukas, kad užfiksuotumėte visą patirtį. Išspausdinkite savo vaizdus įvairiais dydžiais ir eksperimentuokite su išdėstymu bei eiliškumu.

Moteris sėdi ant sofos ir klijuoja „Canon SELPHY Square QX10“ atspausdintas nuotraukas į iškarpų albumą.

Naudodami akumuliatorinį „Canon SELPHY Square QX10“ galite spausdinti nuotraukas, kad ir kur bebūtumėte. „Wi-Fi Direct“ leidžia lengvai prisijungti prie išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio ar suderinamo fotoaparato, o lipni galinė pusė užtikrina, kad spaudiniai idealiai tinka iškarpų albumui ar klijuoti prie bet ko.

Spausdintuvai, kuriuos iki šiol aptarėme, yra ant stalo statomi modeliai, kuriuose integruotas „Wi-Fi“ ryšys, todėl juos galite padėti bet kur namuose. Bet jei norite spausdinti toli nuo namų, kompaktiškus „Canon“ mobiliuosius spausdintuvus galite pasiimti su savimi, kad ir kur vyktumėte bei tiesiogiai iš išmaniojo telefono ar suderinamo fotoaparato. Tai puikus būdas dovanoti atsiminimus šeimai ir draugams arba netgi kurti pasirinktinius kelionių atvirukus, kad galėtumėte siųsti namo.

Kompaktiškas „Canon SELPHY CP1500“ pritaikytas įvairių tipų popieriui – nuo atviruko dydžio popieriaus (RP-108 ir KP-36IP) iki mažų lipdukų (KC-18IL), o tarp jų yra kredito kortelių dydžio (KC-36IP ir KC-18IF) ir kvadrato formos (KC-18IS) popierius. Kiekvienoje popieriaus pakuotėje yra rašalo kasetė su tiksliu reikiamo rašalo kiekiu. 10x15 cm atviruko dydžio spaudinių spausdinimo greitis yra apie 41 sekundė.

„Canon SELPHY Square QX10“ – tai mobilusis spausdintuvas, turintis vidinį akumuliatorių ir spausdinantis 68 mm dydžio kvadratines nuotraukas ant šiek tiek didesnio 72x85 mm lipdukų popieriaus, kad galėtumėte rašyti savo antraštes atspausdintų nuotraukų apačioje. Kaip ir su didesniu „Canon SELPHY CP1500“, galite naudoti skirtingas išdėstymo parinktis ir pridėti dekoratyvinių antspaudų, rėmelių ir specialiųjų efektų naudodami programėlę „Canon SELPHY Photo Layout“.

Jei reikia dar mažesnio spausdintuvo, „Canon Zoemini 2“ nešiojamas spausdintuvas yra pakankamai mažas, kad tilptų į laisvą kišenę, todėl jis puikiai tinka kelionių iškarpų albumui arba dalyvaujant festivalyje momentinėms asmenukių nuotraukoms.

Sužinokite daugiau mūsų vadove, kaip kūrybiškai panaudoti kompaktišką nuotraukų spausdintuvą.

Geriausias nuotraukų spausdintuvas dideliems projektams

„Canon PIXMA“ spausdintuvas, apsuptas spalvingų nuotraukų spaudinių, iš kurių vienas yra spausdintuvo dėkle.

„Canon PIXMA G650“ turi šešias žalsvai mėlyno, rausvo, geltono, raudono, juodo ir pilko dažų pagrindu pagrindu sukurto rašalo kasetes, todėl yra perteikia platų spalvų ir tonų diapazoną, taip pat puikiai tinka patobulintoms nespalvotoms nuotraukoms.

„MegaTank“ rašalo buteliukai dedami į „Canon PIXMA“ spausdintuvą.

Didelio našumo „MegaTanks“ talpyklos „PIXMA G650“ spausdintuve turi skaidrius langelius priekyje, todėl lengva sekti rašalo lygį.

Jei dirbate su ilgalaikiu projektu, kuriam reikia daug nuotraukų spaudinių, ypač didelių dydžių, poreikis reguliariai keisti rašalo kasetes gali tapti nemaloniu darbu. „Canon“ spausdintuvai „MegaTank“ turi palyginti didelės talpos rašalo talpyklas, todėl nebereikia naudoti kasečių.

„Canon PIXMA G650“ yra itin stiprus pretendentas naudojantis šešis dažų pagrindu pagamintus rašalus, užtikrinančius kokybę, prilygstančią brangioms nuotraukoms. Kiekvieno nebrangių rašalo buteliukų rinkinio pakanka 3800 10x15 cm dydžio spalvotoms nuotraukoms atspausdinti, o spausdinimas be rėmelio palaikomas iki A4 / laiško formato. Papildyti bakus yra paprasta ir nesukelia nepatogumų.

Kaip ir kituose mūsų minėtuose PIXMA spausdintuvuose, G650 turi integruotą „Wi-Fi“ ryšį, palaiko nuskaitymą ir spausdinimą debesyje, o integruotas didelės raiškos skaitytuvas taip pat leidžia lengvai nuskaityti ir kopijuoti nuotraukas.

Geriausias spausdintuvas profesionalios kokybės nuotraukoms spausdinti

Priešais „Canon PIXMA“ spausdintuvą sėdintis asmuo su didele miesto scenos fotografija.

Canon PIXMA TS8750“ serijos gaminiuose naudojama pigmentinio juodo rašalo kasetė ir penkios dažų pagrindo kasetės, kurių pagrindinės savybės yra žalsvai mėlynos, rausvai raudonos, geltonos, pilkos ir juodos spalvos. Jie suteikia geresnį spalvų perdavimą ir daugiau detalių ryškiose vietose ir tamsiuose šešėliuose.

Moteris stovi prie „Canon PIXMA“ spausdintuvo, kuris pastatytas ant stalo šalia kompiuterio monitoriaus. Spausdintos nuotraukos rėmeliuose ant toliau esančios sienos.

„Canon PIXMA PRO-200“ yra specialų dažų pagrindu sukurtą rašalą naudojantis nuotraukų spausdintuvas, užtikrinantis neprilygstamus profesionalios kokybės spalvotus ir nespalvotus spaudinius. Spausdintuvas idealiai tinka blizgiam ir žvilgančiam fotografijų popieriui, bet taip pat spausdina gražias nuotraukas ant matinio ir meno kūrinių popieriaus.

Paprastai kuo daugiau rašalo naudojama spausdintuve, tuo geresnė nuotraukų kokybė, o „Canon PIXMA TS8750“ serijos spausdintuve naudojamos šešios atskiros kasetės, kuriose yra penki dažų pagrindu sukurti rašalai, užtikrinantys puikią nuotraukų kokybę, išplėstinę spalvų erdvę ir tonų diapazoną, taip pat pigmentinis juodos spalvos rašalas, užtikrinantis ryškų, nepaliekantį dėmių vienspalvį tekstą. Jis puikiai tinka visiems fotografijos žanrams – nuo ryškių, gyvybingų kraštovaizdžio nuotraukų iki gražiai subtilių odos atspalvių portretuose.

Šiame daugiafunkciniame spausdintuve „3 in one“ taip pat yra didelės skiriamosios gebos skeneris, intuityvi sąsaja spalvotame jutikliniame ekrane ir vos per 13 sekundžių1 galima išspausdinti nespalvotus 10x15 cm dydžio nuotraukų spausdinius be rėmelių.

Atminties kortelės lizdas leidžia spausdinti nuotraukas tiesiai iš suderinamų SD kortelių, o jungiamumą taip pat pagerina naujausia „Canon PRINT“ programėlės versija, kurioje pertvarkytas intuityvesnis aukščiausio lygio meniu ir kuri leidžia greičiau ir paprasčiau pasiekti debesijos paslaugas.

Jei norite, kad nuotraukų spausdinimas būtų aukštesnio lygio, „Canon PIXMA PRO-200“ išspausdina A3+ (329x483 mm) formato nuotraukas be paraščių vos per 90 sekundžių. Jis taip pat gali spausdinti iki 990 mm ilgio panoraminių nuotraukų spaudinius, perteikiančius didesnį vaizdą, todėl idealiai tinka kraštovaizdžio fotografijai.

„PIXMA PRO-200“ naudoja aštuonias atskiras dažų pagrindu pagaminto rašalo kasetes, kurios yra sukurtos taip, kad atspausdintoms nuotraukoms suteiktų profesionalią kokybę. Todėl tai puikus spausdintuvas reikliausiems kūrybiškiems fotografams, kurie nori aukščiausios kokybės nuotraukų ir didesnių spaudinių.

Keli įvesties dėklai užtikrina suderinamumą su palyginti storomis vaizduojamojo meno laikmenomis ir įprastu fotopopieriumi, todėl galite eksperimentuoti su išspausdintų nuotraukų išvaizda ir įspūdžiu. Dėl šios priežasties „Canon“ nemokama programinė įranga „Professional Print and Layout“ supaprastina kelių vaizdų puslapių dizainą, taip pat suteikia galimybę lengvai pritaikyti spalvų perteikimą, ryškumą ir kontrastą.

Kaip padaryti, kad geros nuotraukos atrodytų puikiai

Asmuo, sėdintis priešais „Canon PIXMA“ spausdintuvą ir žiūrintis į išspausdintus vaizdus

Tiek „Canon PIXMA TS7650i “, tiek „ PIXMA TS8750“ serijos spausdintuvuose yra dviguba popieriaus tiekimo sistema, todėl galite įdėti paprastą popierių į vidinę kasetę priekyje, o fotopopierių ar kitas specializuotas medžiagas į viršuje dešnėje esantį dėklą užpakalinėje dalyje.

Besituokiančios poros prie ežero kadras prieš redagavimą ir po jo: kairėje pusėje tamsi ir nekoreguota nuotrauka, dešinėje – šviesesnė, pakoreguota naudojant „Digital Photo Professional“.

Naudinga žinoti, kaip redaguoti nuotraukas, kad galėtumėte ištaisyti klaidas, pagerinti kompoziciją ir pakoreguoti nustatymus. Sužinokite, kaip apdoroti vaizdus naudojant programinę įrangą, pvz., „Digital Photo Professional“, mūsų paprastų nuotraukų redagavimo patarimų vadove.

Norint spausdinti aukščiausios kokybės ir ilgai išliekančius nuotraukų spaudinius, pasirinktas popierius yra toks pat svarbus kaip ir rašalas. „Canon“ spausdintuvo tvarkyklėse yra įvairių profilių, todėl procesas yra tiksliai sureguliuotas, kad spalvos, ryškumas ir kontrastas būtų kuo tikslesni, o spaudiniai būtų itin atsparūs išsitepimui ar išblukimui laikui bėgant.

Blizgus popierius ypač tinka ryškioms ir įtaigioms spalvotoms nuotraukoms kurti. Neatspindintis matinis popierius labiau tinka dramatiškiems nespalvotiems nuotraukų spaudiniams ir subtilesniam spalvų apdorojimui, pavyzdžiui, portretuose ir vestuvių nuotraukose.

Galima rinktis iš plataus „Canon“ fotopopieriaus asortimento, įskaitant ekonomišką blizgų fotopopierių „Everyday Use“, storesnį ir prabangesnį fotopopierių „Photo Paper Plus Glossy II“, prabangaus atlasą primenančio paviršiaus fotopopierių „Photo Paper Plus Semi-Gloss“ ir matinį fotopopierių „Matte Photo Paper“, kuris puikiai tinka ne tik matiniams nuotraukų spaudiniams, bet ir atvirukams bei rankdarbių projektams. Galite rinktis įvairiausius šių tipų fotopopierių formatus. Verta išbandyti keletą skirtingų fotopopieriaus rūšių, kad pamatytumėte, kuris iš jų jums labiausiai patinka.

„Canon“ spausdintuvų ir popieriaus asortimentas reiškia, kad fotografai gali būti tikri, jog jų nuotraukų spaudiniai atitiks jų atvaizdus, nesvarbu, kaip ar kur jie ketina juos rodyti. Nuo mobiliųjų modelių, kuriais smagu spausdinti su šeima ir draugais ypatingomis progomis, iki stalinių spausdintuvų, kurie vienodai tinkami dokumentams ir nuotraukoms spausdinti, iki „MegaTank“ spausdintuvų, kurie yra patogūs ir ekonomiški didesniems projektams. Ir visa tai vainikuoja „Canon PIXMA PRO-200“, kuris siūlo profesionalios kokybės didelio formato spausdinimą už palyginti prieinamą kainą.

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

 • Informacija apie popieriaus tipus

  SPAUSDINIMAS IR RANKDARBIAI

  Informacija apie popieriaus tipus

  Susipažinkite su įvairiais „Canon“ popieriaus tipais naudodamiesi šiuo patogiu pirkėjo vadovu.

 • Besituokiančios poros prie ežero kadras prieš redagavimą ir po jo: kairėje pusėje tamsi ir nekoreguota nuotrauka, dešinėje – šviesesnė, DPP pakoreguota nuotrauka.

  REDAGAVIMO PAGRINDAI

  Kaip redaguoti ypatingas nuotraukas

  Pasinaudokite šiais paprastais nuotraukų redagavimo patarimais ir patobulinkite savo ypatingų progų nuotraukas.

 • „Canon“ spausdintuvo nustatymo juostoje rodomi rašalo lygiai.

  SPAUSDINIMO PATARIMAI

  DUK apie spausdintuvą, rašalą ir popierių

  Suhaib Hussain atsako į keletą iš dažnai užduodamų klausimų apie technologijas, rašalą ir popierių.

 • KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Mano pirmieji metukai spausdintose fotografijose

  Portretų fotografė Jemella Ukaegbu dalijasi geriausiais patarimais, kaip užfiksuoti ir išsaugoti kūdikio pirmųjų metukų akimirkas.

  1. Nuotraukų spausdinimo sparta pagrįsta numatytąja nuostata naudojant ISO/JIS-SCID N2 šabloną, spausdinant ant fotopopieriaus „Plus Glossy II“ ir neįskaičiuojant duomenų apdorojimo kompiuteryje trukmės.
  2. „PIXMA Print Plan“ gali naudotis tik Austrijos, Belgijos, Danijos, Suomijos, Prancūzijos, Vokietijos, Ispanijos, Italijos, Norvegijos, Nyderlandų, Ispanijos, Švedijos, Šveicarijos, Suomijos, Vokietijos, Airijos Respublikos ir Jungtinės Karalystės gyventojai.
  3. Remiantis vidutinėmis sutaupytomis vieno puslapio sąnaudomis, palyginti su originaliais standartiniais rašalais, parduotais su 20 populiariausių rašalinių spausdintuvų Vakarų Europoje („Key Point Intelligence“ tyrimas – 2022 m. sausis). „Canon PIXMA Print Plan“ (200 puslapių planas) mėnesio prenumeratos vieno puslapio kaina (angl. CPP) be papildomų puslapių, palyginti su vieno puslapio kaina spausdinant ISO/IEC 24711 puslapius 20 populiariausių spalvotų rašalinių daugiafunkcinių spausdintuvų su rašalinėmis kasetėmis, kurių kaina Vakarų Europoje neviršija 200 EUR, naudojant standartinės talpos kasetes. Vidutinė puslapio kaina, naudojama nustatant sutaupymo procentą, palyginti su „Canon PIXMA Print Plan“ (200 puslapių planas) puslapio kaina. Rašalo išeiga ir kainos, pagrįstos gamintojo svetainės informacija Vokietijoje. Į rašalo pardavimo kainas šiame tyrime neatsižvelgta. 2022 m. sausio mėn. „Keypoint Intelligence“ tyrimas, kurį užsakė „Canon“, remiantis viešai prieinama informacija nuo 2022 m. sausio mėn. Spausdintuvai, atrinkti pagal vieneto pardavimus remiantis „IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker - Final Historical“ (2021 m. 4 ketvirtis), Vakarų Europoje.