Profesionalams skirti nuotraukų spaudintuvai

Canon PIXMA PRO-200

„Canon“ PIXMA PRO-200 visų pirma skirtas ryškių spalvotų nuotraukų spausdinimui, universalumui ir praktiškumui, todėl šis spausdintuvas idealiai tinka fotografijos entuziastams ir pradedantiesiems fotografams.

Techniniai duomenys

 • Notification Imagee

  8 spalvų dažų pagrindo rašalo sistema

 • Notification Imagee

  A3+ formato spausdinimas be paraščių

 • Notification Imagee

  Itin spartus spausdinimas

 • Notification Imagee

  Belaidžio ir eterneto ryšio galimybė

 • Notification Imagee

  3 colių LCD monitorius

 • Notification Imagee

  Kompaktiška ir lengva konstrukcija

Tobulai išspausdintos tikrosios jūsų spalvos

Su „Canon PIXMA PRO-200“ lengva spausdinti ryškiai ir kokybiškai
Canon Camera

Įspūdingos aukštos kokybės nuotraukos

Aukščiausios kokybės 8 spalvų dažų pagrindo rašalo sistema kaskart garantuoja išskirtinį vaizdo atkūrimą, sodresnes spalvas ir ryškų profesionalų lygio spausdinimą.

Įspūdingi aukštos kokybės spaudiniai su „Canon Pixma Pro-200“

Pasirinkite jums tinkamiausią popierių

Spausdintuvui tinka įvairios laikmenos ir galima pasirinkti spausdinimo formatą, todėl galite praturtinti savo nuotraukas išspausdindami jas ant meno kūrinių popieriaus, spausdindami jas be paraščių arba panoraminiu formatu.

Spartus ir patogus naudoti

Integruotame 3 colių LCD ekrane galite patikrinti rašalo lygį, atlikti spausdintuvo techninę priežiūrą ir vos žvilgtelėję peržiūrėti spausdintuvo instrukcijas – todėl puikių rezultatų pasiekti išties lengva.

Įvairios nuotraukos su „Pixma Pro-200“

Tobulas spausdinimas kiekvieną kartą

Turėdami 3 popieriaus tiekimo variantus ir automatinę popieriaus asimetriškumo korekcijos funkciją, galite pamiršti nesulygiuotus ir nepavykusius spaudinius, kad ir kokį popierių naudotumėte.

Vienas sklandus procesas

„Canon“ naudojama PPL („Professional Print & Layout“) programinė įranga, todėl galite fotografuoti ir lengvai siųsti nuotraukas iš populiariausių fotografijos programų, kad redagavimo ir spausdinimo procesas būtų kuo trumpesnis.

Fotografė, imanti ryškiaspalvę nuotrauką iš „Pixma Pro-200“

Kompaktiškas ir lengvas

Nors „Canon PIXMA PRO-200“ gali spausdinti iki A3+ formatu, tai vis tiek yra lengvas spausdinimo poreikius atitinkantis produktas. Be to, jis yra mažas, todėl lengvai tilps net ir nedidelėje studijoje.

Greitesnis ir veiksmingesnis spausdinimas

Puikiam kadrui tereikia akimirksnio, kaip ir puikiam spausdinimui. „Canon PIXMA PRO-200“ veikia greitai ir efektyviai, išskirtinės kokybės A3+ formato spaudiniai gaunami vos per 90 sekundžių1, todėl jums lieka daugiau laiko naujo puikaus kadro paieškai.

Vyksta spausdinimas su „Pixma Pro-200“

Rašalo sistema „Chroma Life 100+“

Nauja „Canon“ 8 spalvų dažų pagrindo sistema suteikia platesnę spalvų gamą, kad nuotraukos būtų ryškios ir labai kokybiškos. „Canon PIXMA PRO-200“ taip pat suteikia gilesnio juodumo įspūdį ir geriau atkuria raudonus ir mėlynus atspalvius. Pilkas ir šviesiai pilkas rašalas padeda kuriant išskirtines vienspalves nuotraukas bei paspartina spausdinimo procesą.

Rašalo sistema „Chroma Life 10+“ – nauja „Canon“ 8 rašalinių dažų pagrindo pigmentinė sistema

Užsisakykite jau dabar

Pasisemkite įkvėpimo, užsisakykite jau dabar

Niekada nepraleiskite naujausių „Canon“ pasiūlymų, patarimų ir praktinių vadovų, naujienų ir kvietimų į vietos renginius.

Nemokamas priedas ir programinė įranga „Professional Print & Layout“ (PPL)

PPL priedas veikia kaip atskira programinė įranga arba prie „Canon“ vaizdo apdorojimo programinės įrangos „Digital Photo Professional“ arba „Adobe Photoshop“ ir „Lightroom“.

Spalvotų nuotraukų spausdinimas su „Pixma Pro-200“ naudojantis nemokamu priedu ir programine įranga „Professional Print & Layout“
„PIXMA Pro-200“ dėžės turinio nuotrauka

Dėžės turinys

Viskas, ko reikia patogiam A3+ formato galerijos lygio vaizdų spausdinimui.

 • „PIXMA PRO-200“

 • JK tipo maitinimo laidas

 • Visai Europai tinkamo tipo maitinimo laidas

 • Spausdinimo ant kompaktinių diskų dėklas

 • Sąrankos programinės įrangos ir naudotojo vadovo CD (CD skirtas tik „Windows“)

 • Naudotojo vadovas (el. vadovas)

 • Europos garantijos sistemos (angl. EWS) A3 formato informacinis lapelis

 • Rusijos garantijos lapas

 • 8 atskiros rašalo kasetės

Galerijos lygio kokybė

Atraskite trečiosios šalies vaizduojamojo meno popierių, tiesiogiai suderinamą su šių profilių spausdintuvais, kad rezultatai būtų kuo tikslesni ir patikimesni.
Sužinokite daugiau

„Canon“ fotopopierius

Pasirinkite tinkamą žvilgų, blizgų ar matinį popierių ir lengvai įgyvendinkite savo plačias kūrybines vizijas.

 • „Pro Platinum Paper“ vaizdas iš priekio

  Fotopopierius „Pro Platinum“ (PT-101)

  Profesionalams spausdinti tinkamas fotopopierius – puiki spausdinamų nuotraukų kokybė ir atsparumas aplinkos poveikiui. Šis blizgus storas popierius, leidžiantis atkurti plačią spalvų gamą, išplečia fotografų kūrybos galimybes.

 • „Pro Luster“ vaizdas iš priekio

  Fotopopierius „Pro Luster“ (LU-101)

  Išgaukite ryškiaspalvius ir stulbinamus vienspalvius fotografinius spaudinius naudodami profesionalų lengvą fotopopierių „Photo Paper Pro Luster“, ir namuose išspausdintos nuotraukos atrodys kaip iš tradicinės fotolaboratorijos.

 • Fotopopieriaus „Pro Premium Matte“ vaizdas iš priekio

  Fotopopierius „Pro Premium Matte“ (PM-101)

  Puikiai tinkantis vienspalvėms ir spalvotoms nuotraukoms bei meno reprodukcijoms, šis šiltų baltų tonų glotnus popierius yra tobulas pasirinkimas gražiems vaizdams, kuriems nereikalingas žvilgesys.

 • Popieriaus „Premium Fine Art Rough“ vaizdas iš priekio

  „Premium Fine Art Rough“ (FA-RG1)

  Aukščiausios klasės grubios tekstūros meno kūrinių popierius tinka vaizdo gyliui perteikti ir trimačiam erdvės pojūčiui sukurti.

 • Susiję straipsniai

 • Moters rankose laikoma spalvinga A3 formato aitriųjų paprikų nuotrauka ant „Canon PIXMA PRO-200“ spausdintuvo išvesties dėklo.

  STRAIPSNIS

  6 būdai, kuriais su PIXMA PRO-200 galite gauti geresnius A3+ spaudinius

  Sužinokite, kaip su naujuoju pavyzdiniu A3+ formato spausdintuvu PIXMA PRO per 90 sekundžių skaitmeninį vaizdą paversti ryškiaspalviu meno kūriniu.

 • Susiję gaminiai

  Jus taip pat gali dominti...

 • Iš „PIXMA Pro-200“ lendantis spalvotas spaudinys

  „PIXMA PRO-200“

  Lengvas ir universalus spausdinimas

  Šis mažas ir kompaktiškas sprendimas siūlo dideles spausdinimo galimybes ir paprastą, lengvai valdomą programinę įrangą, todėl lieka daugiau erdvės – ir ant stalo, ir galvoje, kad kūrybiškumas galėtų laisvai išskleisti sparnus.

 • „PIXMA PRO-200“ spalvotų spaudinių demonstracija

  „PIXMA PRO-200“

  Tobulai išspausdintos tikrosios spalvos

  Dėl „Canon PIXMA PRO-200“ naudojamos naujos 8 spalvų dažų pagrindo rašalo sistemos ir kaskart užtikrinamo išskirtinio atkūrimo, tai, ką matote per objektyvą, atgyja ir popieriaus lape.

 • Spalvotų spaudinių iš „PIXMA Pro-200“ rinkinys

  „PIXMA PRO-200“

  PIXMA PRO-200 – didelio formato spausdinimas be paraščių

  Susipažinkite su „Canon“ PIXMA PRO-200 galimybėmis spausdinti didelio formato nuotraukas be paraščių. Sužinokite apie jo ypatybes, pvz., panoraminių vaizdų spausdinimą ir įvairiausias tinkamas laikmenas.

  1. Fotografijų spausdinimo sparta nustatyta naudojant numatytuosius parametrus ir ISO/JIS-SCID N2 ant „Canon Pro Platinum“ popieriaus, A3+ formatu su paraštėmis