A3 Professional Photo Printers

Profesionalams skirti nuotraukų spaudintuvai

Naudodami „Canon“ nuotraukų spausdintuvus galite visiškai valdyti kūrybinį procesą.

Profesionalams skirtų A3 formato nuotraukų spausdintuvų asortimentas

Šie 8, 10 arba 12 rašalinių sistemų A3 spausdintuvai sukurti taip, kad patenkintų kiekvieno fotografo, nuo pažengusio mėgėjo iki aukščiausio lygio profesionalo, poreikius.

„PIXMA PRO-200“

„PIXMA PRO-200“ visų pirma skirtas ryškių spalvotų nuotraukų spausdinimui, universalumui ir praktiškumui, todėl šis spausdintuvas idealiai tinka fotografijos entuziastams ir pradedantiesiems fotografams.

Sužinokite daugiau

PIXMA PRO-200 Lifestyle

„imagePROGRAF PRO-300“

Profesionalų kategorijos darbastalio spausdintuvas „imagePROGRAF“ patikimai ir nesudėtingai spausdina A3+ formato galerijos kokybės vaizdus.

Sužinokite daugiau

ImagePROGRAF PRO-300

Tinkamo nuotraukų spausdintuvo pasirinkimas

„PIXMA Professional“ spausdintuvus išbandys Davidas Notonas, „Canon“ keliautojas, paaiškinsiantis skirtumus tarp pigmentinių ir miltelių pagrindu sukurtų dažų sistemų.

Pažangūs programinės įrangos sprendimai

Profesionalų kategorijos nuotraukų spausdintuvų laikmenos

Naudojant „Canon“ spausdintuvą su „Canon“ rašalu ir fotografijų popieriumi, užtikrinamas optimalus našumas ir puiki kiekvieno spaudinio kokybė.

„Canon“ rašalas profesionalų kategorijos spausdintuvams

„Canon“ daugelį metų dirbo su FINE spausdinimo galvučių technologijos sistemomis ir tobulino rašalą, kad galėtumėte mėgautis šiandieniniais rezultatais.

Canon Ink for Pro Printers

Profesionalų kategorijos spausdintuvų palaikymas

Galite atsisiųsti profesionalų kategorijos nuotraukų spausdintuvui skirtų tvarkyklių, programinės ir programinės aparatinės įrangos, vadovų, taip pat prisijungti prie internetinių techninės pagalbos išteklių bei trikčių diagnostikos žinyno.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Jus taip pat gali dominti...