PIXMA fotopopierius

Ar kuriate profesionalus tenkinančios kokybės studijinius spaudinius eksponuoti parodose, ar linksminate savo vaikus kūrybiniais projektais, čia rasite savo poreikiams tinkamiausio „Canon“ rašalinių įrenginių popieriaus.

Galerijos lygio kokybė

Šis aukščiausios kokybės popierius, sukurtas galvojant apie profesionalus ir mėgėjus, visada užtikrina galerijose tinkamų eksponuoti darbų kokybės rezultatą. Galite rinktis blizgų, žvilgų ir matinį paviršių – visada rasite savo kūrybinėms idėjoms tinkamiausio popieriaus.

Nuotraukų spausdinimas namuose

Atskleiskite visas PIXMA įrenginio galimybes ir fotolaboratorijos lygio kokybės nuotraukas sparčiai spausdinkite namuose. Galite rinktis blizgų, pusiau blizgų arba matinį popierių, tinkamiausią ryškiaspalvėms atostogų ar šeimos nuotraukoms.

Kūrybiniai projektai

Nuo popieriaus, skirto nuotraukų lipdukams kurti, atvaizdams perkelti ant marškinėlių bei verslo prezentacijoms skirto popieriaus iki matinio popieriaus, puikiai tinkamo atvirukams, kalendoriams ir įspūdingiems trimačiams popieriaus dirbiniams, – „Canon“ kūrybinės laikmenos jūsų kūrybai atvers naujų kelių.