Canon PRO photo papers

„Canon“ nuotraukų popierius

Ar kuriate profesionalus tenkinančios kokybės studijinius spaudinius eksponuoti parodose, ar linksminate savo vaikus kūrybiniais projektais, čia rasite savo poreikiams tinkamiausio „Canon“ rašalinių įrenginių popieriaus. Mūsų siūlomas popierius tinka serijos „PIXMA PRO“ ir serijos „imagePROGRAF PRO“ spausdintuvams.

Galerijos lygio kokybė

Šis aukščiausios kokybės popierius, sukurtas galvojant apie profesionalus ir mėgėjus, visada užtikrina galerijose tinkamų eksponuoti darbų kokybės rezultatą. Pasirinkite tinkamą žvilgų, blizgų ar matinį popierių ir lengvai įgyvendinkite savo plačias kūrybines vizijas.

ICC profiliai

Įdiekite papildomų ICC profilių, kad išplėstumėte jūsų profesionalų lygio „Canon“ nuotraukų spausdintuvo palaikomų laikmenų asortimentą ir galėtumėte spausdinti profesionaliai atrodančius vaizdus.

Daugiau sužinokite čia

Nuotraukų spausdinimas namuose

Atskleiskite visas PIXMA įrenginio galimybes ir greitai spausdinkite namuose fotolaboratorijos lygio kokybės nuotraukas. Ryškiaspalvėms atostogų ar šeimos nuotraukoms galite rinktis blizgų, pusiau blizgų arba matinį popierių.

Kūrybiniai projektai

Nuo popieriaus, skirto nuotraukų lipdukams kurti, atvaizdams perkelti ant marškinėlių bei verslo prezentacijoms skirto popieriaus iki matinio popieriaus, puikiai tinkamo atvirukams, kalendoriams ir įspūdingiems trimačiams popieriaus dirbiniams – „Canon“ kūrybinės laikmenos jūsų kūrybai atvers naujų kelių.

Siūloma su „Pro“ gaminiais

Jums taip pat gali būti įdomu...