Canon Pro Luster LU-101

Pro Luster LU-101

išgaukite ryškiaspalvius ir stulbinamus vienspalvius fotografinius spaudinius naudodami profesionalų žvilgančios tekstūros fotopopierių „Pro Luster“, ir namuose išspausdintos nuotraukos atrodys kaip iš tradicinės fotolaboratorijos.

Pranašumai

  • Glotnus žvilgantis paviršius
  • Išskirtinės spalvų atkūrimo galimybės
  • Tolygių tonų nespalvoti spaudiniai
  • Ypač atsparus aplinkos poveikiui
  • Puikiai tinka naudoti „PIXMA Pro“ spausdintuvuose

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon Pro Luster LU-101

Profesionalai


Šis glotnus atlasinis spausdinti rašaliniu spausdintuvu skirtas fotopopierius primena tradicinį sakais padengtą popierių, naudojamą tamsiuosiuose kambariuose. Jis sukurtas profesionaliems fotografams, norintiems kuo geriau pristatyti savo darbus be fotolaboratorijos paslaugų.

Stulbinami spaudiniai


Fotopopierius „Pro Luster“ sukurtas gauti vientisam atvaizdui su tiksliai perteiktomis ryškiomis spalvomis, taip pat stulbinamiems nespalvotiems spaudiniams su sodriais juodais bei tolygiais pereinamaisiais tonais.

Nuotraukos, išliekančios visą gyvenimą


Fotopopierius „Pro Luster“ pritaikytas naudoti „Canon PIXMA Pro“ nuotraukų spausdintuvuose ir užtikrina išskirtinę spaudinių kokybę bei ilgaamžiškumą. Naudojamas su originaliu „Canon LUCIA“ arba „ChromaLife100+“ rašalu, šis popierius saugo nuotraukas ir jose įamžintus brangius prisiminimus nuo irimo dėl dujų bei šviesos poveikio grėsmės, todėl galite nesibaimindami savo nuotraukas rodyti arba parduoti.

Vientisumas


Kadangi šio popieriaus dangos sluoksnis yra dalelių dydžio, jis sparčiai džiūva, yra atsparus vandeniui, taip pat blizgesnis nei pusiau blizgus popierius. Atvaizdų spalvos ir tonai bus vientisi bet kokiomis apšvietimo sąlygomis, taigi šis popierius puikiai tinka studijoms ir parodoms.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon Pro Luster LU-101“, jo funkcijas ir pajėgumus.

260-gsm

Svoris gramais kvadratiniam metrui

0.26-mm

Storis milimetrais

Nuotraukų apdorojimo programinė įranga

Atgaivinkite prisiminimus naudodami programinę įrangą, leidžiančią kūrybiškai spausdinti nuotraukas.

Sužinokite daugiau