Canon Pro Platinum PT-101

Pro Platinum PT-101

Profesionalams spausdinti tinkamas fotopopierius – puiki spausdinamų nuotraukų kokybė ir atsparumas aplinkos poveikiui. Šis blizgus storas popierius, leidžiantis atkurti plačią spalvų gamą, išplečia fotografų kūrybos galimybes.

Pranašumai

  • Geriausios kokybės labai blizgus paviršius
  • Ypač atsparus aplinkos poveikiui
  • Labai šviesus paviršius
  • Išskirtinės spalvų atkūrimo galimybės
  • Puikiai tinka „Canon“ rašalas „Lucia“ ir „ChromaLife100+“

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon Pro Platinum PT-101

Profesionalai


Profesionaliems fotografams reikia geriausios kokybės blizgaus paviršiaus popieriaus, atskleidžiančio visas geriausias darbų ypatybes, ir „Canon“ siūlo popierių, kuris tiks bet kurioje galerijoje, – fotopopierių „Pro Platinum“. Dėl didelio optinio tankio – popierius pagamintas iš šešių sluoksnių – galima pasiekti optimalių profesionalų lygmens spausdinimo rezultatų.

Akimirksniu džiūstančios nuotraukos


Originalus „Canon“ fotopopierius padengtas mikroskopinių porų danga, kuri greitai sugeria rašalą į gilesnius sluoksnius, dėl to ant popieriaus paviršiaus visiškai nelieka rašalo pertekliaus. Rezultatas – akimirksniu džiūstantys nuotraukų spaudiniai.

Idealus blizgesys


Blizgus „Canon“ popierius giliau nei kitas popierius, sugeria rašalą po išoriniu blizgiu paviršiumi. Dėl to blizgesio efektas visada išlieka.

Kad nuotraukos išliktų visą gyvenimą


Fotopopierius „Pro Platinum“ puikiai dera su „Canon“ rašalu „Lucia“ ir „ChromaLife100+“. Dėl „Canon“ spausdinimo galvutės FINE, rašalo ir originalaus „Canon“ fotopopieriaus gaunamos nuotraukos, apsaugotos nuo dujų ir šviesos poveikio, kad brangūs atsiminimai būtų išsaugoti ateities kartoms.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon Pro Platinum PT-101“, jo funkcijas ir pajėgumus.

300-gsm

Svoris gramais kvadratiniam metrui

0.30-mm

Storis milimetrais

Nuotraukų apdorojimo programinė įranga

Atgaivinkite prisiminimus naudodami programinę įrangą, leidžiančią kūrybiškai spausdinti nuotraukas.

Sužinokite daugiau