Canon Pro Premium Matte PM-101

Pro Premium Matte PM-101

Glotni šilto balto tono tekstūra, tinkama spaudiniams be atspindinčio blizgesio. Puikiai tinka vienspalvėms ir spalvotoms nuotraukoms bei meno kūrinių reprodukcijoms spausdinti: gražiai perteikiamos šiltos spalvos ir pilki tonai.

Pranašumai

  • Puikiai tinka šiltoms spalvoms perteikti
  • Tobula tonų gradacija nespalvotuose spaudiniuose
  • Glotnus, neblizgus matinis paviršius
  • Puikiai tinka naudoti „PIXMA Pro“ spausdintuvuose

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon Pro Premium Matte PM-101

Aukščiausios rūšies išvaizda ir tekstūra


Galvojant apie profesionalų kūrybinį darbą sukurtas popierius „Pro Premium Matte“ pasižymi glotnia tekstūra ir šiltu baltu tonu, taigi puikiai tinka tiems ypatingiems spaudiniams be atspindinčio blizgesio. Šis sunkus popierius pasižymi standumo pojūčiu, rodančiu aukštą kokybę, ir yra nepriekaištingai plokščias.

Profesionalų klasės spaudiniai


Popierius „Pro Premium Matte“ buvo sukurtas siekiant optimalių rezultatų iš „Canon“ PIXMA profesionalams skirtų nuotraukų spausdintuvų, taigi ant jo išgauti spaudiniai bus nuostabūs tiek naudojant LUCIA pigmentinį rašalą, tiek dažų pagrindu sukurtą rašalą „ChromaLife100+“.

Puikiai perteikia spalvas


Šis universalus popierius puikiai tinka spausdinti nespalvotoms ir spalvotoms nuotraukoms bei meno kūrinių reprodukcijoms: spaudiniuose puikiai perteikiamos šiltos spalvos ir pilki tonai. Ant šio nepriekaištingai glotnaus popieriaus išspausdinti vaizdai atrodo geriau nei standartinės blizgios nuotraukos.

Nuotraukos, išliekančios visą gyvenimą


Ant fotopopieriaus „Pro Premium Matte“ spausdinti vaizdai bus išskirtinės kokybės ir ilgaamžiai. Šis popierius, naudojamas su originaliu „Canon“ rašalu, apsaugo nuo irimo dėl dujų ir šviesos poveikio, taigi galite be rūpesčių eksponuoti ir parduoti savo nuotraukas.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon Pro Premium Matte PM-101“, jo funkcijas ir pajėgumus.

210-gsm

Svoris gramais kvadratiniam metrui

0.31-mm

Storis milimetrais

Nuotraukų apdorojimo programinė įranga

Atgaivinkite prisiminimus naudodami programinę įrangą, leidžiančią kūrybiškai spausdinti nuotraukas.

Sužinokite daugiau