SPAUSDINIMAS

Geriausi spausdintuvai dizaineriams

Nesvarbu, ar dirbate namuose, ar studijoje, štai kaip išsirinksite sau tinkamiausią grafinio dizaino spausdintuvą.
„Canon PIXMA TR150“ spausdina mažos mėlynos vazos nuotrauką, kurios įkvėpimas stovi šalia jo.

Dirbame vis lanksčiau, todėl tampa vis svarbiau namų biure ar studijoje turėti grafinio dizaino įrankių, padedančių efektyviai atlikti darbus. Kūrybiniuose sektoriuose dirbantiems asmenims, visų pirma dizaineriams, spausdintuvas yra nepamainomas įrankis. Nuo maketų tikrinimo ir spausdintų kopijų kūrimo klientams patvirtinti iki kasdienių administracinių darbų – aukštos kokybės spausdintuvas gali sutaupyti jums laiko ir padėti gauti užsakymų. Bet kokių ypatybių reikėtų dairytis?

Ryškus tekstas ir dizaino detalės, sklandūs spalvų perėjimai, autentiškos spalvos ir nekintamas spaudinių nuoseklumas – tai yra būtini reikalavimai klientų korektūroms. Kita svarbi spausdintuvo savybė – universalumas. Dizaineriui gali tekti kurti viską – nuo vizitinių kortelių ir lankstinukų iki plakato dydžio spaudinių – todėl ant įvairiausio tipo ir formato laikmenų spausdinantis spausdintuvas suteiks daugiau kūrybinių galimybių ir reikės rečiau keliauti į vietinį spausdinimo centrą. Labai svarbus yra ir patikimumas bei naudojimo paprastumas, tarkime, tokios patogios funkcijos kaip belaidis ryšys, automatinis popieriaus tiekimas ir greitas spausdinimas.

Siekdami padėti nuspręsti, kurie profesionalaus spausdinimo variantai geriausiai atitinka jūsų poreikius, sukūrėme šį „Canon“ kūrybinio spausdinimo technologijų vadovą. Siekiant padėti rasti tinkamiausią sprendimą, jame apžvelgiami aukščiausios klasės PIXMA spausdintuvai ir ekonomiški MAXIFY modeliai, kurie visi užtikrina aukštos kokybės spausdinimą.

Geriausi namų spausdintuvai grafikos dizaineriams

Verslo skrajutė, nyranti iš „Canon PIXMA“ spausdintuvo.

„Canon PIXMA TS7650i“ turi spalvotą jutiklinį ekraną su novatoriška „Switch UI“ sąsaja, kurioje galite pritaikyti funkcijas pagal savo poreikius ir paspartinti darbo eigą.

Kai kurie naujausi „Canon“ PIXMA ir MAXIFY spausdintuvai sukurti galvojant apie hibridinį darbą. Kompaktiškumas, paprasta sąranka, naudingos funkcijos ir intuityvūs valdikliai yra svarbūs, bet ne mažiau svarbus ir ekonomiškumas. „Canon PIXMA TS7650i“ – nebrangus spausdintuvas, pakankamai mažas, kad tilptų ankštose erdvėse, tačiau jame yra didesnės naujos kartos spausdinimo galvutės, spausdinančios didele sparta – apie 15 v./min.1 (vaizdų per minutę) ir 10 v./min. nespalvotiems ir spalvotiems dokumentams, o patobulintas vaizdo apdorojimas padidina spaudinių kokybę.

Kad viskas būtų paprasta, jame naudojamos tik dvi rašalo kasetės su integruotomis spausdinimo galvutėmis: trispalvė kasetė su dažų pagrindo rašalu puikioms nuotraukoms spausdinti ir pigmentinio juodo rašalo kasetė. Tai pirmasis „Canon“ namų spausdintuvas, kuriame naudojamas tepliojimui atsparus juodas pigmentinis rašalas, su kuriuo galima drąsiai naudoti žymeklius. „Wi-Fi“ privalumai – tiesioginis spausdinimas ir nuskaitymas į išmaniuosius įrenginius ir iš jų. Modelyje „PIXMA TS7750i“ taip pat yra 35 lapų automatinis dokumentų tiektuvas (ADF), kad būtų lengva nuskaityti ir kopijuoti kelių puslapių dokumentus.

Abiejuose modeliuose galima naudoti prenumeruojamą „Canon“ paslaugą „PIXMA Print Plan“ – ji stebi rašalo kiekį spausdintuve ir naujos kasetės pristatomos tiesiai į namus, kai tik aptinkama, kad rašalas greitai baigsis, o jūs sutaupote iki 50 % nuo standartinės rašalo kainos.2

Kaip ir daugeliui kitų „Canon“ spausdintuvų, siūlomos pagalbinės programėlės„Easy-PhotoPrint Editor“ nuotraukoms redaguoti, taip pat koliažams, plakatams ir kt. kurti naudojant įvairius šablonus, ir „Canon Easy-Layout Editor“ keliems vaizdams sujungti, išdėstyti ir spausdinti. Programėlė „Canon PRINT“ realiuoju laiku informuoja apie jūsų spausdintuvo būseną, rašalo lygį ir suteikia galimybę vykdyti priežiūros užduotis, taip pat galimybę spausdinti, nuskaityti ir kopijuoti tiesiai iš išmaniojo įrenginio. Taip pat yra „Canon PosterArtist“ su daugybe tinkinamų šablonų, skirtų kurti ir spausdinti viską nuo skrajučių iki plakatų ir reklamų.

„Canon PIXMA TS8750“ serijoje rasite dar vieną ypač ir kompaktišką idealiai namų biurui pritaikytą spausdintuvą, pvz., „PIXMA TS7750i“. Šis modelis puikiai spausdina vienspalvius ir spalvotus dokumentus ir nuotraukas. Tai daugiafunkcis spausdintuvas „3 viename“, kuriame yra šešios atskiros kasetės (pigmentinės juodos ir dažų pagrindo CMYK, bei pilkos spalvos), kad būtų galima spausdinti gražesnes nespalvotas nuotraukas ir gauti platesnę spalvų gamą. Vienspalviai tekstiniai dokumentai yra raiškūs net smulkiausiu šriftu, o nuotraukos – sodrios ir ryškios. Jam būdinga tokia pat didelė spausdinimo sparta kaip „PIXMA TS7650i“, bet jis turi didesnį 4,3 colių pakreipiamą spalvotą jutiklinį ekraną su pritaikoma sąsaja, kad galėtumėte greitai ir paprastai naudotis dažnai reikalingomis funkcijomis ir nustatymais. Diegimas ypač paprastas – spalviniame jutikliniame ekrane rodomas QR kodas, kad galėtumėte prisijungti prie „Wi-Fi Direct“.

Geriausi grafinio dizaino spausdintuvai stambiems projektams

Ant stalo šalia nešiojamojo kompiuterio, užrašinės, nuotraukų ir pieštukų stovintis „Canon PIXMA TS9550“ serijos spausdintuvas.

„Canon PIXMA TS9550“ serijos spausdintuvu galima kurti A3 formato spaudinius be paraščių, bet jis nėra didesnis už įprastą A4 formato spausdintuvą. © Natasha Alipour

Moters ranka, apverčianti popieriaus lapą, kad parodytų „Canon PIXMA TS9550 serijos“ dvipusio spausdinimo galimybes.

Automatinis dvipusis spausdinimas ir 20 lapų ADF (automatinis dokumentų tiektuvas) – tai tik dvi iš svarbiausių „Canon PIXMA TS9550 serijos“ spausdintuvo funkcijų. © Natasha Alipour

Universalus „Canon PIXMA TS9550“ serijos spausdintuvas užima tiek pat vietos, kaip A4 formato spausdintuvas, bet juo galima spausdinti A3 formato spaudinius be paraščių ir jis turi daugybę funkcijų, kurios padės dizaineriui produktyviau išnaudoti laiką. Jutikliniame 10,8 cm LCD ekrane lengva pakoreguoti spausdinimo nustatymus, o dėl automatinio dvipusio spausdinimo ir A4 formato popieriui skirto 20 lapų ADF (automatinio dokumentų tiektuvo) reikės rečiau pildyti popierių. Be to, šis modelis turi ir puikias prijungimo galimybes – tiek eternetu, tiek belaidžiu ryšiu, ir palaiko „AirPrint“ („iOS“) ir „Mopria“ („Android“) bei programėlę „Canon PRINT“, kad galėtumėte spausdinti, nuskaityti ir kopijuoti idėjas ir įkvėpimo šaltinius tiesiai iš savo išmaniojo įrenginio.

Žinoma, svarbiausias spausdintuvo rodiklis yra spausdinimo kokybė – „Canon PIXMA TS9550“ serijos spausdintuvuose naudojamos penkios atskiros „ChromaLife100“ rašalo kasetės, įskaitant pigmentinį juodą rašalą ryškiam tekstui ir keturis atskirus CMYK dažų pagrindo rašalus, todėl juo galima kurti detalius spaudinius, kurie išliks albume iki 100 metų3. Šiam spausdintuvui tinka platus kūrybinių laikmenų asortimentas, įskaitant blizgų, žvilgų, matinį ir meninį popierių bei spausdinamus diskus. Siekiant sumažinti eksploatacines išlaidas, galima naudoti ir didelės išeigos XL kasetes, taip pat standartinės išeigos variantus. Jis taip pat suderinamas su „Canon“ automatinio rašalo pristatymo paslauga. Prisiregistruokite ir gausite pakaitines kasetes prie savo durų, kai tik rašalas artės prie pabaigos – nebereikės jaudintis, kad rašalas baigsis svarbaus darbo viduryje.

Jei jums nereikia spausdintuvo su integruotu skaitytuvu, apsvarstykite „Canon PIXMA iX6850“. Šis panašaus mažo dydžio A3+ formato spausdintuvas naudoja tą patį penkių pigmentinio ir dažų pagrindo rašalo kasečių derinį, o A3+ PIXMA iP8750 šešių rašalinių spausdintuvas turi ir papildomą pilką dažų pagrindo rašalą, išplėsdamas spalvų gamą ir dar labiau pagerindamas vienspalvio spausdinimo kokybę.

Grafikos dizaineriams, kuriems nereikia spausdinti didesniu nei A4 formatu, universalus „Canon PIXMA TS8750“ serijos spausdintuvas bus ne mažiau dailus, nei juo sukuriami spaudiniai. Jo elegantiškas dizainas papuoš bet kurio dizainerio darbo vietą, o grūdėtumą sumažinanti šešių atskirų (įskaitant pilką) rašalinių sistema pakels spausdinimo efektyvumą į naują lygį.

Geriausi spausdintuvai siekiantiems mažų eksploatacijos išlaidų

Logotipą spausdinantis „Canon PIXMA G6050“

„Canon PIXMA G6050“ gali išspausdinti iki 18 0004 puslapių su vos trimis juodo rašalo buteliukais, todėl tai protingas pasirinkimas taupantiems. © Jake Baggaley

Žmogus sėdi prie mažo stalo ir dirba nešiojamuoju kompiuteriu. Ant stalo už nešiojamojo kompiuterio stovi „Canon PIXMA“ spausdintuvas.

Supaprastintas „Canon PIXMA GX1050“ sukurtas taip, kad puikiai tilptų namų biure, ir, kaip „MegaTank“ spausdintuvas, yra labai kompaktiškas. Kaip ir kituose pildomuosiuose „Canon“ spausdintuvuose, rašalo buteliukai turi atskirus užraktus, kad dažus būtų galima įpilti tik į tinkamą kasetę. Įmontuotas vožtuvas apsaugo nuo perpildymo ir galimo išsiliejimo.

Dizaineriams, kuriems tenka ruošti didelius kiekius fizinių korektūrų ir reikia kūrybinio spausdinimo sprendimų, „Canon PIXMA G Series MegaTank“ spausdintuvų serija yra labai praktiškas pasirinkimas. „Canon PIXMA G6050“ turi keturias didelės išeigos užpildomas rašalines ir gali su trimis juodo rašalo buteliukais išspausdinti iki 18 0004 puslapių arba 7 700 puslapių su spalvoto rašalo rinkiniu. Jame taip pat telpa 350 lapų paprasto popieriaus ir yra automatinio dvipusio spausdinimo funkcija, todėl galite rečiau pildyti „PIXMA G6050“ popieriumi ir rašalu ir daugiau laiko skirti kūrybinei savo darbo pusei.

„PIXMA G6050“ spausdinimo galvutės technologija užtikrina spaudinių ryškumą ir detalumą, be to, su ja galima spausdinti nuo 89 x 89 mm kvadrato iki A4 formato laikmenas. Kartu tai yra universalus sprendimas „trys viename“, nes tai yra ir kopijavimo aparatas bei A4 formato skaitytuvas, todėl galėsite be papildomos įrangos į savo dizaino projektą importuoti savo meno kūrinius ir kitus šaltinius. „PIXMA G6050“ taip pat yra parengtas veikti su debesijos serveriais, todėl naudojant suderinamas paslaugas, pvz., „Google Drive“ arba „Dropbox“, dizainą galima išspausdinti iš bet kur.

Dar labiau sumažinti eksploatacines išlaidas padės daugiafunkcis spausdintuvas „MAXIFY GX3050 MegaTank 3-in-1“, kuris užtikrins geriausią šioje kategorijoje puslapio ir bendrą nuosavybės kainą. Jis gali išspausdinti 6 0004 vienspalvių puslapių arba iki 14 000 spalvotų puslapių su vienu pigmentinio rašalo buteliukų rinkiniu, arba net maždaug 9 000 ir 21 000 puslapių ekonominiu režimu. MAXIFY GX4050 turi 35 lapų automatinį dokumentų tiektuvą ir spalvinę jutiklinio ekrano sąsają, o abu šie įrenginiai gali greitai spausdinti 18 v./min. sparta vienspalvius ir 13 v./min. spalvotus spaudinius. Dar vienas šių dviejų spausdintuvų privalumas – papildomas trečias popieriaus tiektuvas gale. Dėl plokščio rankinio dėklo dizaino galima spausdinti ant iki 0,7 mm storio kortelių ir kurti iki 1,2 metrų ilgio plakatus.

Ypač kompaktiškas „MegaTank“ spausdintuvas „3 viename“ MAXIFY GX1050 skirtas dirbantiems hibridiniu būdu, nes jame yra pritaikoma spalvinio jutiklinio ekrano sąsaja, leidžianti sklandžiai integruoti darbus namuose dirbantiems dizaineriams. Jo talpa – 3 0004 vienspalvių arba iki 3 000 spalvotų puslapių su vienu rašalo buteliukų rinkiniu, be to, kaip ir PIXMA G6050, visi pigmentiniai rašalai yra labai atsparūs tepliojimui ir su jais išspausdintais vienspalviais ir spalvotais dokumentais galima naudoti teksto žymeklius. „Canon MAXIFY GX2050“ turi 35 lapų ADF.

Geriausi spausdintuvai keliaujantiems dizaineriams

Prie stalo sėdintis vyras analizuoja ką tik spausdintuvu „Canon PIXMA TR150“ išspausdintą nuotrauką.

„Canon PIXMA TR150“ greitai parengia sodrių spalvų spaudinius, nes turi hibridinę rašalo sistemą ir spausdina iki 5,5 v./min. (vaizdų per minutę) sparta. © Jake Baggaley

Asmuo laiko „Canon SELPHY Square QX10“, kuriame spausdinamas projekto logotipas.

„Canon SELPHY Square QX10“ yra pakankamai mažas nešiotis bet kur, maitinamas įkraunamu akumuliatoriumi ir puikiai tinka, jei dirbate atokiose vietose, kuriose nėra elektros tinklo.

Galbūt esate dizaineris, kuris nori kurti korektūras klientams keliaudamas ar dirbdamas nuotoliniu būdu, o galbūt tiesiog norite daugiau erdvės savo namų biure – plonas ir lengvas spausdintuvas „Canon PIXMA TR150“ bus puikus pasirinkimas. Juo galite spausdinti iki A4 formato dokumentus ir nuotraukas be paraščių ir jis gali būti maitinamas iš elektros tinklo arba pasirenkamo akumuliatoriaus, jei reikia išties mobilaus sprendimo.

Spausdintuve „PIXMA TR150“ naudojama hibridinė rašalo sistema, kurioje ryškiems archyviniams spaudiniams naudojamas juodas rašalas ir dažų pagrindo spalvos. Be to, šis spausdintuvas yra greitas – spalvotai spausdina iki 5,5 v./min.1 (vaizdų per minutę), o nespalvotai – 9 v./min. sparta. Jame taip pat galima naudoti vokus bei specialų popierių, įskaitant „Canon“ didelės raiškos popierių, matinį fotopopierių ir dvipusį matinį popierių.

Visos jungtys ir laidai yra vienoje spausdintuvo pusėje, todėl jam lengva rasti vietos ankštose erdvėse, ir jis palaiko 2,4 GHz ir 5 GHz „Wi-Fi“ ryšį5 bei „Wi-Fi Direct“, todėl galite spausdinti belaidžiu būdu net ir be interneto maršruto parinktuvo. Jis netgi turi 1,44 col. OLED ekraną, kad galėtumėte patikrinti ryšio būseną, prieigos nustatymus ir rašalo lygį.

Jeigu jūsų mobiliojo spausdinimo poreikiai nėra labai dideli, įkraunamuoju akumuliatoriniu „Canon SELPHY Square QX10“ galite spausdinti 68 x 68 mm nuotraukas su paraštėmis pastaboms ir komentarams, kurios puikiai tinka kuriant idėjų lentą.


Autoriai: Marcus Hawkins ir Matthew Richards

 1. Dokumentų spausdinimo greičiai yra ESAT vidurkiai atliekant numatytojo vienpusio režimo biuro kategorijos bandymą, ISO/IEC 24734. Nuotraukų spausdinimo sparta pagrįsta numatytąja nuostata naudojant ISO/JIS-SCID N2 šabloną, spausdinant ant fotopopieriaus „Plus Glossy II“ ir neįskaičiuojant duomenų apdorojimo kompiuteryje trukmės.
 2. „PIXMA Print Plan“ gali naudotis tik Austrijos, Belgijos, Danijos, Suomijos, Prancūzijos, Vokietijos, Italijos, Norvegijos, Nyderlandų, Ispanijos, Švedijos, Šveicarijos, Airijos Respublikos ir Jungtinės Karalystės gyventojai.
 3. „ChromaLife 100“ tinkamo fotopopieriaus rūšys: fotopopierius „Pro Platinum“, fotopopierius „Plus Glossy II“, fotopopierius „Plus Semi-Gloss“ ir fotopopierius „Glossy“. Remiantis paspartintu „Canon“ testavimu tamsioje saugykloje kontroliuojamomis temperatūros, drėgmės ir dujinės aplinkos sąlygomis, imituojant saugojimą albume su plastikinėmis movomis. „Canon“ negali garantuoti spaudinių ilgaamžiškumo: rezultatai gali priklausyti nuo išspausdinto vaizdo, džiuvimo trukmės, demonstravimo ir saugojimo sąlygų bei aplinkos veiksnių.
 4. Puslapių išeiga – tai numatoma vertė, nustatyta pasitelkus individualius „Canon“ bandymo metodus, naudojant ISO/IEC 24712 diagramos ir nepertraukiamo spausdinimo imitavimą su pakaitinėmis rašalinėmis po pradinės sąrankos.
 5. 5 GHz dažnis gali būti nepalaikomas jūsų regione.

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

 • Nešiojamasis kompiuteris atverstas ant stalo, ekrane rodoma programinė įranga „Canon Easy-PhotoPrint“, kairėje pusėje „Canon“ popierius, o dešinėje – „Canon“ spausdintuvas.

  SPAUSDINIMAS

  Jums tinkama „Canon“ spausdinimo programėlė

  Būkite kūrybingi ir organizuoti naudodamiesi „Canon“ spausdinimo programomis – jos tiks kiekvienam projektui.

 • Moteris sėdi prie stalo naudodama ant spaudinio žymeklį. Šalia padėtas spausdintuvas „Canon MAXIFY“, pro priešais esantį didelį langą matosi sodas.

  SPAUSDINIMAS

  Geriausi spausdintuvai namų biurams

  Sklandžiai dirbkite iš namų su „Canon“ PIXMA ir MAXIFY spausdintuvais.

 • Asmuo planšetiniame kompiuteryje naudoja programėlę „Easy-PhotoPrint Editor“, kad ant stalo stovinčiu „Canon PIXMA“ spausdintuvu belaidžiu ryšiu išspausdintų šeimos nuotrauką.

  SPAUSDINIMAS

  Kaip naudoti spausdintuvą su belaidžio ryšio funkcija

  Išmanūs būdai išnaudoti visas savo spausdintuvo su belaidžio ryšio funkcija galimybes.

 • Informacija apie popieriaus tipus

  SPAUSDINIMAS IR RANKDARBIAI

  Informacija apie popieriaus tipus

  Susipažinkite su įvairiais „Canon“ popieriaus tipais naudodamiesi šiuo patogiu pirkėjo vadovu.