SPAUSDINIMAS

Geriausi spausdintuvai dizaineriams

Savarankiškai dirbantiems dizaineriams ir tiems, kas dabar dirba namuose, spausdintuvas yra nepamainomas įrankis – bet ar žinote, kaip išsirinkti jūsų poreikiams tinkamiausią modelį?
„Canon PIXMA TR150“ spausdina mažos mėlynos vazos nuotrauką, kurios įkvėpimas stovi šalia jo.

Mūsų darbo būdai tampa vis lankstesni ir vis svarbesni tampa tinkamai namuose įrengti namų biuras ar studija, kuriuose turi būti efektyviam darbui būtinų priemonių. Kūrybiniuose sektoriuose dirbantiems asmenims, visų pirma dizaineriams, spausdintuvas yra nepamainomas įrankis. Nuo maketų tikrinimo ir spausdintų kopijų kūrimo klientams patvirtinti iki kasdienių administracinių darbų – aukštos kokybės spausdintuvas gali sutaupyti jums laiko ir padėti gauti užsakymų. Bet kokių ypatybių reikėtų dairytis?

Ryškus tekstas ir dizaino detalės, sklandūs spalvų perėjimai, autentiškos spalvos ir nekintamas spaudinių nuoseklumas – tai yra būtini reikalavimai klientų korektūroms. Kita svarbi spausdintuvo savybė – universalumas. Dizaineriui gali tekti kurti viską – nuo vizitinių kortelių ir lankstinukų iki plakato dydžio spaudinių – todėl ant įvairiausio tipo ir formato laikmenų spausdinantis spausdintuvas suteiks daugiau kūrybinių galimybių ir reikės rečiau keliauti į vietinį spausdinimo centrą. Labai svarbus yra ir patikimumas bei naudojimo paprastumas, tarkime, tokios patogios funkcijos kaip belaidis ryšys, automatinis popieriaus tiekimas ir greitas spausdinimas.

Kad būtų lengviau apsispręsti, koks spausdintuvas labiausiai tinka jūsų poreikiams, atrinkome jums apsvarstyti kelis tinkamus „Canon PIXMA“ spausdintuvus.

Geriausias spausdintuvas dideliems dizaino projektams: „Canon PIXMA TS9550“ serija

Ant stalo šalia nešiojamojo kompiuterio, užrašinės, nuotraukų ir pieštukų stovintis „Canon PIXMA TS9550“ serijos spausdintuvas.

„Canon PIXMA TS9550“ serijos spausdintuvu galima kurti A3 formato spaudinius be paraščių, bet jis nėra didesnis už įprastą A4 formato spausdintuvą. © Natasha Alipour

Moters ranka, apverčianti popieriaus lapą, kad parodytų „Canon PIXMA TS9550 serijos“ dvipusio spausdinimo galimybes.

Automatinis dvipusis spausdinimas ir 20 lapų ADF (automatinis dokumentų tiektuvas) – tai tik dvi iš svarbiausių „Canon PIXMA TS9550 serijos“ spausdintuvo funkcijų. © Natasha Alipour

Universalus „Canon PIXMA TS9550“ serijos spausdintuvas užima tiek pat vietos, kaip A4 formato spausdintuvas, bet juo galima spausdinti A3 formato spaudinius be paraščių ir jis turi daugybę funkcijų, kurios padės dizaineriui produktyviau išnaudoti laiką. Jutikliniame 10,8 cm LCD ekrane lengva pakoreguoti spausdinimo nustatymus, o dėl automatinio dvipusio spausdinimo ir A4 formato popieriui skirto 20 lapų ADF (automatinio dokumentų tiektuvo) reikės rečiau pildyti popierių. Be to, šis modelis turi ir puikias prijungimo galimybes – tiek eternetu, tiek belaidžiu ryšiu, ir palaiko „AirPrint“ („iOS“) ir „Mopria“ („Android“) bei programėlę „Canon PRINT“, kad galėtumėte spausdinti, nuskaityti ir kopijuoti idėjas ir įkvėpimo šaltinius tiesiai iš savo išmaniojo įrenginio.

Žinoma, svarbiausia spausdintuvo savybė yra jo spausdinimo kokybė: „PIXMA TS9550 serijoje“ naudojamos penkios atskiros „ChromaLife100“ rašalo kasetės, įskaitant ryškiam tekstui skirtą pigmentinį juodą rašalą, kad detalios juo išspausdintos nuotraukos albume išliktų net iki 100 metų1. Be to, „PIXMA TS9550“ serijos spausdintuvui tinka įvairios kūrybinės laikmenos, įskaitant „Canon“ didelės raiškos popierių, magnetinį fotopopierių ir 12 x 12 col. kartoną.

Grafikos dizaineriams, kuriems nereikia spausdinti didesniu nei A4 formatu, universalus „Canon PIXMA TS8350“ serijos spausdintuvas bus ne mažiau dailus, nei juo sukuriami spaudiniai. Jo elegantiškas dizainas papuoš bet kurio dizainerio darbo vietą, o grūdėtumą sumažinanti šešių atskirų rašalinių sistema pakels spausdinimo našumą į naują lygį.

Geriausias spausdintuvas mažoms eksploatacinėms išlaidoms: „Canon PIXMA G6050“

Logotipą spausdinantis „Canon PIXMA G6050“

„Canon PIXMA G6050“ gali išspausdinti iki 18 0002 puslapių su vos trimis rašalo buteliais, todėl tai yra protingas pasirinkimas taupantiems. © Jake Baggaley

Ranka, pildanti juodą rašalą spausdintuve „Canon PIXMA G6050“.

Spausdintuvui „Canon PIXMA G6050“ naudojami nesuspaudžiami ir neišsiliejantys rašalo buteliai, su kuriais didelės išeigos rašalinės užpildomos greitai ir paprastai. Šie buteliai taip pat automatiškai sustabdo pylimą, kai rašalinės yra užpildytos.

Dizaineriams, kuriems tenka ruošti didelius kiekius fizinių korektūrų, „Canon PIXMA G Series MegaTank“ spausdintuvų serija yra labai praktiškas pasirinkimas. „Canon PIXMA G6050“ turi keturias didelės išeigos užpildomas rašalines ir gali su trimis juodo rašalo buteliais išspausdinti iki 18 0002 puslapių arba 7 700‏2 puslapių su spalvoto rašalo rinkiniu. Jame taip pat telpa 350 lapų paprasto popieriaus ir yra automatinio dvipusio spausdinimo funkcija, todėl galite rečiau pildyti „PIXMA G6050“ popieriumi ir rašalu ir daugiau laiko skirti kūrybinei savo darbo pusei.

„PIXMA G6050“ spausdinimo galvutės technologija užtikrina spaudinių ryškumą ir detalumą, be to, su ja galima spausdinti nuo 89 x 89 mm kvadrato iki A4 formato laikmenas. Kartu tai yra universalus sprendimas „trys viename“, nes tai yra ir kopijavimo aparatas bei A4 formato skaitytuvas, todėl galėsite be papildomos įrangos į savo dizaino projektą importuoti savo meno kūrinius ir kitus šaltinius. „PIXMA G6050“ taip pat yra parengtas veikti su debesijos serveriais, todėl naudojant suderinamas paslaugas, pvz., „Google Drive“ arba „Dropbox“, dizainą galima išspausdinti iš bet kur.

Geriausias spausdintuvas keliaujantiems dizaineriams: „Canon PIXMA TR150“

Prie stalo sėdintis vyras analizuoja ką tik spausdintuvu „Canon PIXMA TR150“ išspausdintą nuotrauką.

„Canon PIXMA TR150“ greitai paruošia ryškius spaudinius, nes turi hibridinę rašalo sistemą ir spausdina iki 5,5 v./min. (vaizdų per minutę) sparta3. © Jake Baggaley

Vyras dedasi „Canon PIXMA TR150“ spausdintuvą į juodą kuprinę.

Lengvai telpantis kuprinėje, veikiantis be laidų, mažas ir lengvas „Canon PIXMA TR150“ yra tiesiog tobulas nešiojamasis spausdintuvas. © Jake Baggaley

Galbūt esate dizaineris, kuris nori kurti korektūras klientams keliaudamas ar dirbdamas nuotoliniu būdu, o galbūt tiesiog norite daugiau erdvės savo namų biure – spausdintuvas „Canon PIXMA TR150“ bus puikus pasirinkimas. Juo galite spausdinti iki A4 formato dokumentus ir nuotraukas be paraščių ir jis gali būti maitinamas iš elektros tinklo arba pasirenkamo akumuliatoriaus, jei reikia išties mobilaus sprendimo.

Spausdintuve „PIXMA TR150“ naudojama hibridinė rašalo sistema, kurioje ryškiems archyviniams spaudiniams naudojamas juodas rašalas ir dažų pagrindo spalvos. Be to, šis spausdintuvas yra greitas – spalvotai išspausdina iki 5,5 v./min.3 (vaizdų per minutę), o nespalvotai – 9 v./min.3. Jam taip pat galima naudoti ir vokus bei specialų popierių, įskaitant „Canon“ didelės raiškos popierių, matinį fotopopierių, dvipusį matinį popierių, daugkartinį lipnųjį fotopopierių ir magnetinį fotopopierių.

Visos jungtys ir laidai yra vienoje spausdintuvo pusėje, todėl jam lengva rasti vietos ankštose erdvėse, ir jis palaiko 2,4 Ghz ir 5 Ghz „Wi-Fi“ ryšį4 bei „Wi-Fi Direct“, todėl galite spausdinti belaidžiu būdu net ir be interneto maršruto parinktuvo. Jis netgi turi 1,44 col. OLED ekraną, kad galėtumėte patikrinti ryšio būseną, prieigos nustatymus ir rašalo lygį.

Jeigu jūsų mobiliojo spausdinimo poreikiai nėra labai dideli, kompaktišku ir patogiu „Canon SELPHY Square QX10“ galite išspausdinti ryškias 68 x 68 mm nuotraukas su paraštėmis pastaboms ir komentarams, kurios puikiai tinka kuriant idėjų lentą. Kitos naudingos funkcijos yra USB įkrovimas ir „Wi-Fi“ ryšys bei SELPHY rašalo ir popieriaus papildymo rinkiniai, kuriuos naudojant iš karto papildomi visi reikmenys.

Autorius: Marcus Hawkins

 1. „ChromaLife 100“ tinkamo fotopopieriaus rūšys: fotopopierius „Pro Platinum“, fotopopierius „Plus Glossy II“, fotopopierius „Plus Semi-Gloss“ ir fotopopierius „Glossy“. Remiantis paspartintu „Canon“ testavimu tamsioje saugykloje kontroliuojamomis temperatūros, drėgmės ir dujinės aplinkos sąlygomis, imituojant saugojimą albume su plastikinėmis movomis. „Canon“ negali garantuoti spaudinių ilgaamžiškumo: rezultatai gali priklausyti nuo išspausdinto vaizdo, džiuvimo trukmės, demonstravimo ir saugojimo sąlygų bei aplinkos veiksnių.
 2. Puslapių išeiga – tai numatoma vertė, nustatyta pasitelkus individualius „Canon“ bandymo metodus, naudojant ISO/IEC 24712 diagramos ir nepertraukiamo spausdinimo imitavimą su pakaitinėmis rašalinėmis po pradinės sąrankos.
 3. A4 formato dokumentų spausdinimo sparta ant paprasto popieriaus matuojama remiantis vidutiniu ESAT atliekant biuro kategorijos bandymą pagal standartą ISO/IEC 24734.
 4. 5 GHz dažnis gali būti nepalaikomas jūsų regione.

Susiję straipsniai

 • Spausdintuvas „Canon PIXMA G550“ spalvingų 4x6 col. nuotraukų apsuptyje.

  SPAUSDINIMAS

  Susipažinkite su „PIXMA G650“ ir „PIXMA G550“

  Atraskite, kokias naujas funkcijas turi naujos kartos „Canon“ spausdintuvai „MegaTank“.

 • „Canon PIXMA“ spausdintuvas ant namų biuro stalo.

  SPAUSDINIMO PATARIMAI

  Geriausias spausdintuvas namų biurams

  Sklandžiai dirbkite iš namų naudodamiesi spausdintuvu „Canon PIXMA TR4650“.

 • Du statybininkai spausdina dokumentus su „Canon PIXMA TR150“. Už jų ant stalo padėtas oranžinis šalmas.

  SPAUSDINIMO PATARIMAI

  Su „PIXMA TR150“ galite spausdinti kelyje

  Sužinokite, kaip patogus nešiotis spausdintuvas gali sustiprinti mobilųjį verslą.

 • A small office with a printer positioned in the middle compartment of a grey wall unit.

  SPAUSDINIMO PATARIMAI

  „MegaTank“ spausdintuvai ir jų privalumai

  Sužinokite šešias priežastis, kodėl jums reikalingas „MegaTank“ spausdintuvas.