KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Pasiekite naują savo kūrybinių projektų lygį, sukurdami su „SELPHY Square QX10“ išspausdintą idėjų lentą

Idėjų lentos – puikus būdas įgyvendinti savo kūrybines idėjas. Čia mes parodysime, kaip susikurti momentinę idėjų lentą su „Canon SELPHY Square QX10“.
Moteris spausdina nuotrauką su „Canon SELPHY Square QX10“. Ant stalo priešais ją yra stiliaus idėjų lenta.

Idėjų lentas naudoja dizaineriai, menininkai ir beveik visi, kam kada nors yra tekę planuoti kūrybinį projektą ar ieškoti įkvėpimo renginiui ar šventei. Iš esmės tai yra idėjų koliažas, kuris gali padėti išryškinti kūrybinę viziją ir įgyvendinti savo planus.

Kad ir koks būtų projektas – kambario pertvarkymas ar baigiamųjų metų mados dizaino užduotis, svarbiausia yra surinkti įkvėpimą keliančias idėjas. Galbūt jūsų interjero dizaino įkvėpimu taps tobulo mėlyno atspalvio keraminis indas, o galbūt ryški raštuota medžiaga galėtų tapti jūsų naujo suknelės dizaino pagrindu.

Čia mes apžvelgsime, kaip sukurti idėjų lentą, pateiksime kelis pasiūlymus, kaip ją panaudoti, ir aptarsime idealius įrankius įkvepiantiems vaizdams spausdinti.

Kaip susikurti įkvepiančią idėjų lentą

Namų dekoro idėjų lentos nuotraukas spausdinantis „Canon SELPHY Square QX10“.

Pasirinkite nuotraukas iš savo fotoaparato albumo ir išspausdinkite jas su „Canon SELPHY Square QX10“, sukurdami kvadratines lipnias nuotraukas su paraštėmis, kurias bus galima įvairiai kūrybiškai panaudoti.

Asmuo darantis mėlynos spalvos idėjų lentą, kurioje nuotraukos tvirtinamos ant baltos sienos už stalo.

Idėjų lentą galima kurti ant bet kokio laisvo paviršiaus – tuščios sienos, rašomosios lentos ar iškarpų albumo puslapių.

Galbūt jau turite daug nuotraukų savo fotoaparate ar telefone, nuo kurių galėtumėte pradėti savo idėjų lentą. Kur nors būdami nepamirškite fotografuoti visko, kas jus įkvepia. Galvokite apie spalvas ir raštus ir apie tai, kaip jie gali kartu sužaisti. Jei planuojate pertvarkyti kambarį, galbūt jame bus vienas aksesuaras, kuris jums ypač patinka, pvz., jūsų mėgstamo mėlynos spalvos atspalvio vaza. Naudokitės tuo vaizdu kaip pradiniu tašku, aplink kurį kursite savo idėjų lentą – joje galbūt atsidurs spalvų paletės, minkštieji baldai ar kiti aksesuarai, kurie derėtų su jūsų schema.

Kodėl spausdinti projektai gali būti geresni už skaitmeninius

Asmuo, lupantis „SELPHY Square QX10“ lipduko nugarėlę.

Naudodami „Canon SELPHY Square QX10“ lipdukus, galite išspausdinti savo vaizdus ir priklijuoti juos ant idėjų lentos.

Vaizdas yra kur kas geriau nei vien žodžiai, o fizinė idėjų lenta – prie sienos priklijuotos, ant lentos prismaigstytos ar iškarpų žurnale išdėstytos nuotraukos – akimirksniu padaro įspūdį (nereikia kaskart kelias minutes ieškoti nuotraukų telefone ar kompiuteryje). „Canon SELPHY Square QX10“ puikiai tinka kokybiškoms jus įkvepiančių spalvų ir stilių nuotraukoms kurti. Juo spausdinamos 6,8 x 6,8 cm kvadratinės lipnios nuotraukos su paraštėmis, ant kurių galima rašyti pastabas ar komentarus dėl savo idėjų. Nuotraukos yra detalios ir jose įspūdingai atkuriamos spalvos. Spausdintuvo „SELPHY Square QX10“ popierius ir rašalas parduodamas viename rinkinyje, todėl prireikus juos yra lengva pakeisti.

Idėjų lentos išplėtimas ir patobulinimas

Aprangos idėjų lentą kurianti moteris, tvirtinanti „SELPHY Square QX10“ nuotraukas šalia piešinių ir medžiagos atraižų.

Idėjų lentoje galima naudoti ne tik spaudinius, bet ir medžiagos atraižas, iškarpas iš žurnalų, lapus, gėles ir kt.

Dizaino įkvėpimui galima naudoti ne tik nuotraukas. Mados dizaino projekto idėjų lentoje gali būti medžiagų pavyzdžiai, spalvoti siūlai ir sagos ar užtrauktukai. Derindami tekstūras su momentinėmis mėgstamų formų ir stilių nuotraukomis galėsite sufokusuoti mintis ir išties „pajausti“ projektą. Pagalvokite, kaip parodyti savo idėjų lentos elementus, kad pasiektumėte geriausią efektą, ir kaip juos išdėstyti, kad jie sudarytų darnią visumą.

Kūrybinis bendradarbiavimas su „SELPHY Square QX10“

Asmuo laiko „Canon SELPHY Square QX10“, kol šis spausdina projekto logotipą.

Idėjų lenta gali būti puikus būdas idėjoms perteikti dirbant su verslo projektu, nes kartais vaizdais galima perteikti norimą žinią geriau nei žodžiais.

Jeigu idėją vystote kartu su kitais žmonėmis, galbūt norėsite pasidalyti savo mintimis. Galbūt planuojate sukurti naują logotipo dizainą ir reikia nuspręsti dėl spalvų schemos, dizaino ir šrifto, arba galbūt tiesiog norite aptarti šventės temas. „Canon SELPHY Square QX10“ yra mažas, patogus nešiotis ir belaidis spausdintuvas, kurį galima pasiimti su savimi bet kur, kur esate jūs ir jūsų draugai ar bendradarbiai. Be to, jums nereikia rūpintis ir laidais ar kabeliais, nes „SELPHY Square QX10“ yra paprastai įkraunamas per USB lizdą ir su viena įkrova gali išspausdinti iki 20 nuotraukų. Jei kitas asmuo turi nuotrauką, kuria norėtų papildyti projektą, jis gali pasidalyti ja internete ir jūs galėsite ją iškart išspausdinti.

Keli išdėstymo variantai

Spausdintuvą „Canon SELPHY Square QX10“ šalia savo išmaniojo telefono laikanti moteris. Jos ekrane rodomas vaizdas, kurį ji ketina spausdinti.

„Canon SELPHY Square QX10“ puikiai tinka įvairiausioms idėjų lentoms kurti, nes galima spausdinti tiesiai iš išmaniojo telefono ir programėlėje „Canon SELPHY Photo Layout“ pridėti etikečių, piktogramų ar užrašų.

Programėlėje „Canon SELPHY Photo Layout“ galite papildyti savo spaudinius antspaudais, filtrais, rėmeliais, tekstu ir sluoksniais. Programėlėje, kurią galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“ „iOS“ įrenginiams arba „Google Play“ „Android“ įrenginiams, siūlomi įvairūs išdėstymo variantai. Galite atsitiktine tvarka naudoti skirtingas vaizdo proporcijas, kad sukurtumėte koliažą, arba lygiai padalyti popierių į dvi, keturias ar aštuonias nuotraukas puslapyje.

Idėjų lentos pramogai ir motyvacijai

Kelionių temos idėjų lenta apie Maroką, kurioje matomi mozaikos raštai ir bilietai, šalia „Canon SELPHY Square QX10“.

Kodėl nepažaidus su savo „Canon SELPHY Square QX10“ ir nesukūrus idėjų lentos vien savo malonumui? Ji galėtų būti skirta jūsų mėgstamiausiai spalvai, atostogų krypčiai ar maistui.

Idėjų lentas galima naudoti įvairiais smagiais būdais. Atostogų vietovėje, kurioje dar niekada nebuvote, laukimas gali būti ne mažiau jaudinantis, nei pati kelionė. Galėtumėte rinkti nuotraukas tų vietų, kurias norėtumėte pamatyti, arba patiekalų, kuriuos viliatės paragauti. Viskas, kas sukuria bendrą idėją ar jausmą, pvz., geometriniai marokietiškos mozaikos raštai arba puošnios Maroko architektūros nuotraukos, padeda sukurti tos vietos pojūtį.

Idėjų lentos su PIXMA spausdintuvu

Spaudinius idėjų lentose galima naudoti netgi neturint spausdintuvo „Canon SELPHY Square QX10“. „Canon PIXMA TS Model“ spausdintuvais, pvz., PIXMA TS5350a serijos, TS6350 serijos ir TS8350 serijos, galima spausdinti kvadratines nuotraukas su programėle „Easy-PhotoPrint Editor“ ir naudojant kvadratinį popierių, pvz., „Canon Photo Paper Plus Glossy II“, kuris parduodamas 13 x 13 cm ir 8,9 x 8,9 cm formatais. Arba galbūt vertėtų spausdinti ant „Canon“ magnetinio fotopopieriaus ir ant šaldytuvo susikurti virtuvės idėjų lentą? Tiesiog prijunkite savo išmanųjį įrenginį per „AirPrint“ („iOS“) arba „Mopria“ („Android“) ir spausdinkite nuotraukas tiesiai iš telefono.

Kad ir koks būtų jūsų naujas kūrybinis projektas, idėjų lentos sudarymas yra puikus būdas idėjoms surinkti ir vizijai ištobulinti – išbandykite šį metodą ir leiskitės į naują įkvėpimo kelionę.

Autorė: Andrea Ball

Susiję gaminiai

 • Spausdintuvai namams

  SELPHY SQUARE QX10

  Išsaugokite ypatingas akimirkas gražiai išspausdintose nuotraukose, kurias belaidžiu ryšiu galite kurti bet kur.
 • Spausdintuvai namams

  „PIXMA TS5350“ serija

  Pademonstruokite savo gebėjimus dizaino srityje: „PIXMA TS5350a“ serijos gaminiams tinka įvairios laikmenos ir šaunios kūrybinės programos, be to, juos galima lengvai sujungti su išmaniaisiais įrenginiais
 • Rašaliniai spausdintuvai

  Magnetic Photo Paper MG-101

  Daugiau kūrybos ir interaktyvumo su ant „Canon“ magnetinio fotopopieriaus MG-101 išspausdintomis nuotraukomis.
 • Susiję straipsniai