SPAUSDINIMAS

Išmanūs būdai naudoti spausdintuvą su belaidžio ryšio funkcija

Naudodami „Canon“ spausdintuvą su belaidžio ryšio funkcija ir programėles galite spausdinti viską, ko norite, bet kurioje vietoje, naudodami „Wi-Fi“ ryšį, ir kontroliuoti darbo, studijų ir mokymosi reikalus bei namų administratoriaus funkcijas išmaniajame telefone. Atraskite daugybę galimybių.
Asmuo planšetiniame kompiuteryje naudoja programėlę „Easy-PhotoPrint Editor“, kad ant stalo stovinčiu „Canon PIXMA“ spausdintuvu belaidžiu ryšiu išspausdintų šeimos nuotrauką.

Kiekvienam biurui ar klasei reikia spausdintuvo. Be to, laikams keičiantis, vis daugiau žmonių pradeda dirbti ir mokytis nuotoliniu būdu, todėl dabar spausdintuvo reikia ir namams.

Vienas iš geriausių dalykų dirbant namuose – galimybė dirbti kambaryje, kuriame norisi. O papildę savo namus belaidžio ryšio funkciją ir debesijos paslaugas palaikančiu spausdintuvu galėsite nebesėdėti prie spausdintuvo – galėsite spausdinti iš bet kur. Tarkime, rytais norite dirbti sėdėdami ant sofos, o po pietų persikelti į kiemą pasilepinti saulės spinduliais – jokių problemų. Siųskite dokumentus spausdinti, kai tik būsite pasiruošę, ir pasiimkite juos tada, kai jų prireikia.

Naudotojas laiko išmanųjį telefoną, kurio ekrane matyti jungimosi prie „Canon PIXMA G3570“ serijos spausdintuvo „Wi-Fi“ ryšiu ekranas.

„Canon“ spausdintuvus su belaidžio ryšio funkcija lengva nustatyti ir naudoti. Naudodami „Wi-Fi“ ryšį ir programėles, pvz., programėlę „Canon PRINT“, galite valdyti spausdintuvo funkcijas išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu (daugiau apie tai vėliau). Nustatyti paprasta naudojant išmaniojo telefono programėlę arba „Canon“ internetinį palaikymo vadovą – tiesiog raskite savo spausdintuvo modelio numerį ir vadovaukitės paeiliui pateikiamomis instrukcijomis.

Belaidis spausdinimas išmaniuosiuose namuose

Asmuo nagrinėja spaudinį, išlendantį iš „Canon PIXMA“ spausdintuvo, padėto ant stalo.

Kompaktiškas, bet labai universalus PIXMA TR4650 serijos spausdintuvas – puikus pasirinkimas belaidžiam spausdinimui namuose. Yra taupančios pinigus didelės išeigos juodos ir trispalvės kasetės, be to, spausdintuvą paprasta naudoti spausdinant, nuskaitant, kopijuojant ar naudojantis faksu.

Spausdintuvas „Canon MegaTank“ padėtas ant balto stalo tarp nešiojamojo kompiuterio, augalo ir raštinės reikmenų.

Puikiai tinkantis ir mažame biure, ir namų biure, MAXIFY GX6050 yra „MegaTank“ sistemos spausdintuvas su didelės talpos rašalinėmis, užtikrinančiomis išskirtinai mažą bendrą nuosavybės kainą, palyginti su įprastais lazeriniais ir rašaliniais spausdintuvais. Dėl nesuspaudžiamų pakaitinio rašalo buteliukų su atskirais užraktais pildymas yra greitas, paprastas ir visiškai nekeliantis netvarkos procesas.

Namų gyvenimas šiais laikais susietas „Wi-Fi“ ryšiu. Asmenys, poros ir šeimos kasdien naudojasi kompiuteriais, nešiojamaisiais kompiuteriais, planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais. Prijunkite „Canon“ spausdintuvą prie namų „Wi-Fi“ tinklo ir galėsite belaidžiu būdu spausdinti iš visų šių prietaisų ir iš bet kurios namų vietos. Be to, naudodami „Canon“ programėles galite spausdinti arba nuskaityti nuotoliniu būdu iš gerokai toliau, jei turite „Wi-Fi“ ryšį, pvz., galite spausdinti dokumentus ar nuotraukas namų spausdintuvu būdami traukinyje ar kavinėje.

Spausdintuvas gali būti naudingas ne tik kasdieniam laiškų ir etikečių spausdinimui, jis gali padidinti jūsų produktyvumą ir efektyvumą. Skaitant spausdintą medžiagą, dėmesį mažiau blaško ekrane rodomi pranešimai ir gaunami el. laiškai. Taip pat svarbu nepamiršti, kad akims būtinas reguliarus poilsis nuo ekrano.

PIXMA G3570 serijos prietaisai su „Wi-Fi“ ryšio funkcija (žr. aukščiau pateiktą vaizdo įrašą) puikiai tinka veiklos kupiniems išmaniesiems namams, nes jais galima spausdinti, nuskaityti ir kopijuoti naudojant didelės talpos rašalines, leidžiančias atspausdinti iki 6 000 vienspalvių ir 7 700 spalvotų dokumentų.1 Dėl „Canon“ sistemos „MegaTank“ spausdintuvus lengva pildyti, nes naudojami paprasti, netvarkos nesukeliantys ir itin ekonomiški rašalo buteliukai. PIXMA G4570 turi automatinį dokumentų tiektuvą, kad būtų galima be vargo nuskaityti ir kopijuoti kelių puslapių dokumentus.

Būtinas įrankis moksleiviams ir studentams

Paauglys sėdi sukryžiavęs kojas ant lovos ir skaito vadovėlius. „Canon PIXMA“ spausdintuvas padėtas ant stalo šalia lovos.

Spausdintuvas su belaidžio ryšio funkcija yra nepamainomas įrankis mokiniams ir studentams, kurie gali išsispausdinti užduotis arba paskutinį kartą patikrinti savo darbą. „PIXMA Cloud Link“ palaiko ir „Google Classroom“, todėl namuose besimokantiems moksleiviams lengviau palaikyti ryšį su savo mokytojais.

Belaidis spausdintuvas namuose naudingas ne tik profesionalams. „PIXMA Cloud Link“ palaiko ir „Google Classroom“, todėl tai yra naudingas įrankis mokiniams ir studentams. „Google Classroom“ – tai pagalbinė mokytojų ir moksleivių bendravimo priemonė. Naudodami „PIXMA Cloud Link“ su „Google Classroom“ moksleiviai gali išsispausdinti lankomų pamokų tvarkaraštį ir užduotis tiesiogiai per spausdintuvo ekraną arba per išmanųjį telefoną su programėle „Canon PRINT“. Papildoma nauda mokytojams – galimybė lengvai spausdinti pamokų tvarkaraščius, kuriuos gali parodyti pasirinktos pamokos dalyviams.

Su „Canon“ programėlėmis nuveiksite daugiau

Asmuo laiko iš „Canon PIXMA“ spausdintuvo išlendantį spaudinį. Ant stalo šalia spausdintuvo yra keletas kitų spaudinių.

Programėlė „Canon PRINT“ yra tobulas spausdinimo partneris tiek šeimoms, tiek biuro darbuotojams. Galite nuskaityti, spausdinti, kopijuoti ir netgi susieti su debesija.

Asmuo laiko planšetinį kompiuterį, kurio ekrane matyti draugų grupės nuotrauka. Fone „Canon PIXMA“ spausdintuvas spausdina tą patį vaizdą.

„Canon“ programėlių asortimentas, įskaitant „Easy-PhotoPrint Editor“ ir žiniatinkliu grįstą programinę įrangą „PosterArtist“, leidžia paprastai spausdinti ir atskleisti savo kūrybinę pusę.

Kad būtų galima naudotis dar paprasčiau, universaliau, efektyviau ir kūrybiškiau, „Canon“ siūlo platų nemokamų programėlių ir programinės įrangos asortimentą, kuris padės sustiprinti belaidžio spausdinimo patirtį. Su programėle „Canon PRINT“ galite spausdinti, kopijuoti ir nuskaityti belaidžiu būdu išmaniaisiais prietaisais, taip pat keisti spausdinimo parametrus, patikrinti rašalo lygį ir vykdyti įprastos priežiūros užduotis.

Kaip matėme, „Canon“ programėlės leidžia lengvai spausdinti tiesiai iš telefono spausdintuvu su belaidžio ryšio funkcija. Kai dirbate namuose ar ne darbo vietoje, naudodami programėlę „Canon PRINT“ su „PIXMA Cloud link“ galite belaidžiu ryšiu susieti su biuro spausdintuvu, kad galėtumėte bendrinti dokumentus su kitais personalo nariais. Be to, dokumentus galima nuskaityti nuotoliniu būdu pasinaudojant savo išmaniojo prietaiso fotoaparatu, o tada grįžus į biurą juos išspausdinti, arba galima nuskaityti dokumentus spausdintuvu ir nusiųsti juos į išmanųjį telefoną. Galimi abu būdai.

Kūrybiškumą skatinanti programėlė „Easy-PhotoPrint Editor“ suteikia galimybę paversti skaitmenines nuotraukas stilingais spaudiniais ir unikaliomis dovanomis, naudojantis kalendorių, atvirukų, plakatų ir kitais šablonais.

Taip pat yra internetinė paslauga „PosterArtist“, skirta kurti savo plakatus, reklamjuostes ir skrajutes. Tam ypač tinka MAXIFY GX3050 ir MAXIFY GX4050 „MegaTank“ sistemos spausdintuvai su galiniu plokščiu įvesties dėklu, kuris palengvina iki 1,2 m ilgio plakatų kūrimą ir suteikia galimybę spausdinti ant iki 0,7 mm storio kartono laikmenų.

„Windows“ kompiuteriams skirta programėlė „Easy-Layout Editor“ yra naudingas spausdintuvų tvarkyklių išplėtimo modulis, suteikiantis galimybę pasinaudoti peržiūra ekrane, kai reikia išdėstyti ir spausdinti kelis vaizdus. Arba net neatsisiuntus programėlės „Canon“ spausdintuvai, suderinami su „Chromebooks“, „Apple AirPrint“ ir „Mopria“®, skirta „Android“, leidžia paprastai prisijungti ir spausdinti belaidžiu ryšiu per integruotą išmaniojo telefono arba planšetinio kompiuterio spausdinimo protokolą.

„Canon PIXMA“ spausdintuvas ant stalo spausdina saulėgrąžos šabloną, o fone tėvas ir dukra gamina tą pačią saulėgrąžą.

Naudojant belaidį spausdinimą nėra būtina sėdėti prie spausdintuvo, nereikia specialios namų biuro erdvės, todėl galima dirbti ir žaisti iš bet kur.

Galiausiai, „Canon“ spausdintuvai su „Wi-Fi“ ryšio funkcija ir įvairios programėlės sukurtos taip, kad sklandžiai veiktų kartu. Nuo spausdintuvų fizinių valdymo skydelių iki programėlių funkcijų ir sąsajų – viskas sukurta taip, kad būtų paprastai ir intuityviai naudojama, o jūs galėtumėte kuo greičiau ir be didelių pastangų atlikti įvairiausias nuskaitymo ir spausdinimo užduotis. Kai „Canon“ netoliese, belaidis spausdinimas yra toks paprastas, koks tik gali būti.


Autoriai: Angela Nicholson ir Matthew Richards

  1. Puslapių išeiga – tai numatoma vertė, nustatyta pasitelkus individualius „Canon“ bandymo metodus, naudojant ISO / IEC 24712 diagramos ir nepertraukiamo spausdinimo imitavimą su pakaitine rašalo kasete ir atlikus pradinę sąranką.

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai