SPAUSDINIMO PATARIMAI

Nuotaiką kelianti spausdinimo galia.

Fotografijos užfiksuoja gyvenimo akimirkas – sužinokite, kaip atspausdinti savo mėgstamus vaizdus ir atsiminimais papuoškite savo namus.
„Canon SELPHY SQUARE QX10“ spausdintuvas šalia iškarpų albumo su mažais spaudiniais.

Ne visada įmanoma leisti laiką su mylimais žmonėmis ir, nors el. paštas, socialiniai tinklai ir vaizdo skambučiai įvykdė perversmą mūsų bendravime per nuotolį, jie tinka ne kiekvienam. Seneliams su technologijomis gali kilti sunkumų, maži vaikai gali neturėti kantrybės, o visi kiti gali būti pernelyg pavargę stebėti ekranus, kad ir laisvalaikiu dar į juos žiūrėtų.

Fotografijos užfiksuoja gyvenimo akimirkas ir pasirinkimas šias akimirkas atspausdinti paverčia jas dar svarbesnėmis. Draugų ar šeimos fotografijų pakabinimas savo namuose padeda jausti ryšį, o spaudinių kolekcijos atrinkimas į iškarpų ar nuotraukų albumą leidžia lengvai pasiekti laimingus atsiminimus ir kartu yra prasminga dovana.

Pateikiame keletą pasiūlymų, kaip išnaudoti nuotaiką keliančią spausdinimo galią.

Mažas berniukas, padedantis pakabinti ant sienos įrėmintą savo senelių nuotrauką.

Apčiuopiamas objektas yra daug malonesnis, nei nuotraukų peržiūra fotoaparato albume. Prisiminkite šeima ir draugus sukurdami prasmingus spaudinius pasikabinti namuose.

Nuotraukas pakabinkite ten, kur jas matysite

Tėvas su vaiku, kabinantys prie juostelės prisegtas atspausdintas nuotraukas nuo palangės.

Namų dekoravimas atminimais yra puikus būdas pakelti sau nuotaiką ir padėti jaustis artimu su tais, kuriuos labiausiai mylite.

Moteris, nuimanti nuotraukos rėmelio nugarėlę. „Canon PIXMA TS5350“ serijos spausdintuvas, nuotrauka ir blizgaus fotopopieriaus pakuotė yra ant stalo priešais ją.

„Canon PIXMA TS5350“ serijos spausdintuvas puikiai tinka rankdarbiams ir kūrybai, o įgalinus „Wi-Fi“ ryšį galite jį pilnai valdyti išmaniuoju telefonu.

Draugų ar šeimos narių veidai, matomi nuotraukose, gali leisti pasijusti laimingesniems. Dar neseniai žmonėms buvo įprasta turėti mylimų žmonių nuotraukas rankinėse ar piniginėse – nesėkmingą dieną jie galėjo pažvelgti į nuotrauką, kad pakelti sau nuotaiką. Skaitmeninės nuotraukos, saugomos išmaniuosiuose telefonuose, galbūt yra šiuolaikinė alternatyva, tačiau vis dar yra lengviau jausti ryšį per atspausdintą nuotrauką. Pakabinkite nuotraukas ten, kur praleidžiate daug laiko, pavyzdžiui virtuvėje ar biure, kad per dieną suteiktumėte sau mažus nuotaikos pakylėjimus.

„Canon PIXMA TS5350“ serijos spausdintuvas yra puikus pasirinkimas kasdieniam spausdinimui. Prijunkite tiesiai prie savo išmaniojo telefono ir atspausdinkite 4x6 nuotraukas be paraščių tik per 36 sekundes. Ir rėmelis nėra vienintelis būdas demonstruoti nuotrauką – kodėl neatspausdinti ant daugkartinio lipniojo fotopopieriaus ar magnetinio fotopopieriaus ir nepriklijuoti nuotraukų prie nešiojamojo kompiuterio krepšio ar šaldytuvo? Arba pasiimkite nuotraukas su savimi, kad ir kur vyktumėte, atsispausdinę ant plėvelės ir lygintuvu perkėlę ant medvilnės drabužių ar aksesuarų.

Paverskite savo spaudinius rankdarbių projektu

Mažas berniukas, klijuojantis atspausdintas nuotraukas rudo popieriaus iškarpų albume.

„SELPHY Square QX10“ puikiai tinka iškarpų albumų gamybai, nes nuotraukų kita pusė yra limpanti ir neprireikia netvarkingų klijų ar lipnios juostos.

„Canon SELPHY Square QX10“ spausdintuvas ant iškarpų albumo.

Su „SELPHY Photo Layout“ programėle paprasta personalizuoti nuotraukas naudojant filtrus, rėmelius ar papildomą tekstą.

Iškarpų albumo kūrimas yra smagus projektas, leisiantis užimti vaikus ilgą laiką. Tai taip pat padės jiems likti susijusiems su šeimos nariais, kurių jie galbūt tam tikrą laiką nematė.

„SELPHY Square QX10“ yra puikus spausdintuvas iškarpų albumams kurti. Prijunkite spausdintuvą tiesiogiai prie savo išmaniojo telefono per „Wi-Fi“ ryšį ir „SELPHY Photo Layout“ programėlę ir, prieš spausdinant, leiskite vaikams jūsų nuotraukoms pridėti filtrus, paraštes ir tekstą. Atspausdinus galite nulupti spaudinių nugarėles ir priklijuoti tiesiai iškarpų albume, be klijų ar juostelės. Balta paraštė puikiai tinka asmeniniams užrašams ar linksmoms antraštėms.

Jei manote, kad iškarpų albumai yra tik vaikams, galbūt iš naujo atraskite savo fotoalbumų kūrybos džiaugsmą ar kasdienių nuotraukų darymą ir spausdinimą dienoraščio įrašams papildyti? Belaidis ir nešiojamas, su „SELPHY Square QX10“ spausdintuvu galite spausdinti bet kur; tai reiškia, kad galite laikyti jį ant stalelio prie lovos ar kito savaitgalio kelionės metu supakuoti kartu su dienoraščiu.

Prisiminkite akimirką

Dvi jaunos moterys pozuoja asmenukei, kuri fotografuojama su „Canon Zoemini S“.

Kasdienius įvykius, pavyzdžiui, pokalbius su draugais, taip pat verta užfiksuoti ir švęsti. „Canon Zoemini S“ yra kišeninis spausdintuvas, kurį galite pasiimti visur.

Patirti akimirką reiškia daugiau nei tik maksimaliai išnaudoti gerą laiką. Tai reiškia būti ir mokytis vertinti kiekvieną dieną tokią, kokia ji yra. Nuotraukos gali padėti akimirką perkelti ir padaryti reikšmingą, nesvarbu, ar su artimiausiais draugais švenčiate gimtadienį, ar veikiate kažką paprasto, pavyzdžiui vadžiojate šunį. Jūsų šuns skaitmeninė nuotrauka skaitmeninėje išmaniojo telefono ar fotoaparato saugykloje gali pasimesti, tačiau momentinis spaudinys šiai akimirkai suteiks svarbos.

„Canon Zoemini S“ yra 8MP fotoaparatas ir momentinis spausdintuvas. Jame yra asmenukių veidrodis ir integruotas žiedinis apšvietimas, tai padeda užtikrinti, kad fiksuojant asmenines akimirkas atrodytumėte puikiai. „Canon Zoemini S“ galite prijungti prie savo išmaniojo telefono naudodami „Bluetooth“ ryšį ir „Canon Mini Print“ programėlę, tai reiškia, kad net jei pamiršite pasiimti jį kartu, akimirką galite perkelti atspausdindami ją iš karto sugrįžę namo.

Siųskite nuotraukas paštu.

Mažas vaikas, mojuojantis savo seneliams vaizdo skambučio planšetiniu kompiuteriu metu.

Nuotraukų siuntimas paštu yra dar vienas išsaugoti ryšį su tais, kurie gyvena toli.

Spausdintuvas „Canon SELPHY Square QX10“ prie išmaniojo telefono.

Galite atspausdinti kelias nuotraukas spausdintuvu „Canon SELPHY Square QX10“ ir išsiųsti draugams ar artimiesiems.

Tik todėl, kad įmanoma dalintis nuotraukomis internetu akimirksniu, nereiškia, kad atspausdintos nuotraukos siuntimas paštu yra mažesnės svarbos. Seneliai gali būti neaktyvūs socialiniuose tinkluose ir nesijausti patogiai per vaizdo skambučius, bet galbūt džiaugiasi gaudami atspausdintas vaikaičių nuotraukas – ar net pačių sukurtą iškarpų albumą – paštu. Ir ne tik seneliai. Kam nepatiktų gauti ypatingų atsiminimų, užfiksuotų nuotraukose, pašto dėžutėje? Tai pranoksta dar vienos sąskaitos atplėšimą!

Siųskite nuotraukas, padarytas ir per akimirką atspausdintas su „Canon Zoemini S“ ar atspausdinkite keletą tos pačios nuotraukos kopijų – po vieną sau ir kitiems – su „SELPHY Square QX10“ spausdintuvu. Arba, jei norite nusiųsti kažką šiek tiek didesnio, naudokite „PIXMA“ spausdintuvą su standartinio nuotraukos dydžio (4x6) ar A4 formato blizgiu fotopopieriumi.

Nesvarbu, ar spausdinate, kad priminti sau praeities akimirkas, perkelti dabarties akimirkas ar išlaikyti ryšį su draugais ir šeima Whether you're printing to remind yourself of moments gone by, to help elevate the moment you're in, or to stay connected with friends and family who you might not be able to visit as much as you'd like, there are so many ways that print can have a positive impact on your life.


Autorius: Matthew Bowen

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

 • Four images printed on SELPHY Square QX10 laying on the patterned surface.

  KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Kurkite kiaurus metus

  Peržiūrėkite Jesus Sauvage pateikiamas įkvepiančias idėjas, skirtas jūsų „SELPHY Square QX10“.

 • Rausvos ir žalios spalvų sieninis papuošimas, kurį sudaro tropiniai lapai, iškarpyti iš spalvoto popieriaus.

  KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Paprasti biofiliniai papuošimai

  Derinkite gamtą ir dizainą, kad sukurtumėte atpalaiduojančią namų aplinką.

 • Nespalvoti vaikų ir šeimų spaudiniai, tinkleliu išdėstyti ant grindų.

  KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Geriausi spaudinių demonstravimo patarimai

  Sužinokite, kaip pasinaudojant nuostabiais galerijos stiliaus šeimos nuotraukų spaudiniais pakeisti namus.

 • A tablet showing the Creative Park app next to personalised cards and a party garland.

  SPAUSDINIMAS IR RANKDARBIAI

  Spaudiniai jūsų šventei

  Įgyvendinkite savo šventės planus su programėle „Creative Park“.